Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Zvýšenie sexuálnej výdrže - aké zvoliť vhodné prírodné preparáty

Pridané: 22.04.2019

Sexualita z pohľadu muža

Vášnivé milovanie, partnerský sex, vzrušenie, erotika
Na konci nášho zlého hodinového rozhovoru o tom, ako dostať do poriadku sex, sa ma dotyčný pýtal, či som experimentoval s nejakými jedlami, doplnkami, alebo inými magickými lektvarmi na zvýšenie sexuálnej výkonnosti. A až do tejto chvíle som to neurobil. To ma prinútilo podniknúť trojmesačné skúšku, aby som zistil, na koľko môžem využiť svoj pohon, sexuálnu výkonnosť a erektilnej silu k lepšiemu.

 

V zásade som sa stal ľudským morčaťom ... pre sex. Dobre, pripúšťam - znie to hlúpo, ale takto to bolo. V minulosti som si dosť dobre uvedomoval, ako dlho vydržím, ako mám vytáčať sexuálnu polaritu vo vzťahu, ako sa sexuálne posilniť, a ako ma môže príliš veľa ejakulácia vyčerpať ... ale toto bolo prvýkrát, či som otestoval produkty. Išlo o mierne posunutie stravy s cieľom pozitívne ovplyvniť môj sexuálny život.

 

Výsledky boli niekedy dosť intenzívne. Majte na pamäti, že som nemal hladiny testosterónu kontrolovanej lekárom v ktoromkoľvek bode tohto procesu. Toto nebolo vedeckou metódou. Ja som išiel prísne za tým, ako som sa cítil sexuálne živý (okázalý spôsob, ako povedať - nadržaný), ako často som sa prebúdzal v nočnom spánku so vztýčeným penisom, a ako intenzívne a dlhotrvajúce boli moje erekcie počas celého dňa. S ohľadom na svoje zdravie som kontroloval vystavenie každej látke / dietetické zmene tým, že som robil len jednu vec naraz.

 

A potom som na konci vykonal všetky veci naraz. Počas posledných troch mesiacov mala moja sexuálna jazda (a predpokladanej hladiny testosterónu) postupný a stabilný nárast, ktorý potom vyvrcholil v niekoľkých týždňoch, kedy to bolo absolútne príliš veľa. Takže bez ďalšieho zdržania - tu je najväčšie ponaučenie, ktoré som získal od troch mesiacov biohackingu môjho sexuálneho života s výživovými doplnkami:


Niekoľko odporúčaní pre dokonalé milovanie s množstvom energie

Problémy v posteli, ako zvýšiť túžbu, zlepšiť výdrž
V prvom rade odstráňte toxíny z domáceho prostredia a režimu osobnej starostlivosti. Jedna z prvých vecí, ktorú som sa dozvedel, bolo odstránenie toxínov z môjho domova a režimu osobnej starostlivosti. Počas môjho hovoru s Benom Greenfieldom, mi povedal, že je dôležité odstrániť škodlivé chemikálie z mojej domácnosti. Všetky neprirodzené čistiace prostriedky (či už som čistil kachľové pece alebo moju tvár) by mohli poškodiť môj spánok, a preto by mohli zasahovať do mojej produkcie testosterónu. A pamätajte, že testosterón je pohlavný hormón a agresívne hormón, a je absolútne nutný pri praktizovaní vášho pohlavného styku.

 

Benov článok - Ako detoxikovať Váš domov - sa hlboko ponára do detailov a vedeckého pojednanie. Takže som sa zbavil všetkých mydiel, zvlhčovadiel a iných látok, ktoré obsahovali parabény, hliník a iné škodlivé chemikálie, ktoré zasahovali do tela a zasahovali aj do môjho prirodzeného hormonálneho procesu. Takisto som vypol WiFi smerovač a mobilný telefón v noci, takže vlny EMF netancovali v mojej spálni / domove. Bez ohľadu na to, či to bolo striktne dané alebo nie, cítil som výrazný rozdiel v mojom pohlavnom styku počas prvých dvoch týždňov po odstránení všetkých farbených a parfumovaných mydiel a podobných výrobkov z môjho domu.

 

Počas tejto doby som vedel, že nárast v sexe nebol spôsobený návalom nového vzťahu, ktorý mi dal prudký nárast sexuálnej jazdy. Pevne verím, že bez detoxikácia mojej osobnej hygieny by zostávajúce kroky vpred nevytvorili žiadne zmeny. Cesty k zvýšeným hladinám testosterónu by boli blokované škodlivými toxínmi a chemikáliami v tele.

 

 

Po druhé je dôležitá vaša strava. Jesť čistá, skutočná výživné jedlá, pravidelné cvičenie a dlhý spánok prispievajú k hormonálnej rovnováhe a produkciu testosterónu. Špecifické potraviny / druhy potravín na obmedzenie Vášho príjmu: biely cukor, kofeín, biela múka, nadmerné škrobovej sacharidy. Najlepšie potraviny konzumovať pre produkciu testosterónu: zinok, vitamín D, vitamín C, vitamín B, ľanový olej, koreň žihľavy, zeler, uhorky, kel, špenát, reďkovky, ovsené vločky, cesnak, píniové oriešky, vajcia, brokolica, černice a čučoriedky ( plody v obmedzenom množstve). Mimochodom všetky tieto vitamíny sú obsiahnuté aj v rôznych produktoch dostupné v lekárňach, či online predajniach.

 

Prírodné prípravky na podporu pohlavného styku

Prírodné prípravky pre mužov a ženy, sexuálne radovánky
Zvýšený príjem zdravých tukov. Ako prídavok k obmedzeniu cukrov, bielej múky a škrobových sacharidov, ktorý zabezpečí, že vaša strava má dostatočné množstvo polynenasýtených a nasýtených tukov, pomôže vo vašej produkcii testosterónu.

 

Príklady odporúčaných potravín obsahujúcich zdravé tuky? Kokosový olej, surové vlašské orechy (mandle, para orechy, pekanové semená, tekvicové semienka), chudé mäso, avokádo, olivy a olivový olej a organické maslo.

 

V najintenzívnejšie fáze stravy zameraných na zvýšenie testosterónu sú dôležité organické surové vajcia pred spaním každý večer počas jedného týždňa.

 

Okrem uvedených rád pri vylepšení a úprave stravy nám k zvýšenej sexuálnej aktivite môžu dopomôcť rôzne afrodiziaká, tabletky, pilulky. Čo vlastne predstavuje afrodiziakum? Afrodiziakum sa najčastejšie charakterizuje ako stimulant, ktorý pôsobí na zmysly, zvyšuje citlivosť na sexuálne podnety, dodáva telu signály, stimuluje pudy. Medzi afrodiziakum môžeme zaradiť všetko, čo vyvolá sexuálnu rozkoš, teda všetky látky, ktoré po užití zvýši túžbu po sexe. Medzi najčastejšie uvádzaný produkt na trhu, ktorý pôsobí ako afrodiziakum, je práve enjoy. Je to prírodný produkt, ktorý zaisťuje pevnejšie erekciu, dlhší pohlavný styk, vyšší sexuálny apetít, či zdravšie prostatu.

 

Aj v strave existujú prírodné afrodiziaká, ktoré pomôžu k vyššej túžbe po sexe. Ide napríklad o čokoládu, chilli, bylinu ženšen, senovka, či kotvičník zemný. Pre kvalitnejšiu erekciu sa využíva napríklad Zerex. Ide o prírodný doplnok výživy, ktorý je výhradne určený pre mužov. Medzi prírodné afrodiziaká spojená s kvalitnejšie erekciou patrí aj rôzne korenie, napríklad vanilka, škorica, korenie, mäta, zázvor, šalvia, muškátový orech. Tiež med, zelený aníz, mak, ovocie, napríklad banán, marhule, broskyne, avokádo, jahody, či ananás. V neposlednom rade ako afrodiziakum pre podporu a zvýšenie sexuálnej aktivity a výdrže u mužov pôsobí rôzne druhy zeleniny a strukovín. Napríklad cesnak, paradajky, zeler, špargľa, cícer, či fazuľa.

 

Medzi ďalšie produkty, ktoré sú výrazne odporúčané odborníkmi pre zvýšenie a skvalitnenie sexuálnej túžby a aktivity, produkty Semenax, VimaxPills alebo Ultra Potencia. Semenax sa užíva práve pri odstránení predčasnej ejakulácie, v prípade Ultra Potencia ide o produkty, ktoré zaisťujú dlhšiu pohlavný styk, tento produkt je označený aj ako luxusný doplnok. A najviac odporúčaným produktom je práve Vimax Pills, teda pilulky, ktoré Vám zaručí dlhodobo dlhší a kvalitnejší pohlavný styk. Odstráni všetky vaše problémy. Na lepší a kvalitnejší pohlavný styk jednoznačne odporúčame nasledujúce produkty:

 

1. Vimax Pills - tabletky, ktoré majú bezkonkurenčne nízku cenu, zlepšujú erekciu, ich užívanie zaisťuje mnohonásobne vyššiu chuť na sex

 

2. Ultra Potencia - predstavuje luxusný produkt, ktorý disponuje vyššou cenou, avšak jeho užívanie prináša so sebou zvýšenie potencie, ako aj väčšie chuti na sex

 

3. Dragon Power je na trhu obľúbeným prírodným afrodiziakom, ktoré zaisťuje rýchle zvýšenie libida.

 

Vimax Pills kúpiť


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Zvýšenie sexuálnej výdrže - aké zvoliť vhodné prírodné preparáty

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk