Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

5 zaručených spôsobov ako, ako zvýšiť testosterón!

Pridané: 13.04.2019

Odporúčame: Ako zvýšiť mužský hormón? Objavte 5 zaručených tipov, ktoré fungujú

Tiky a triky na zvýšenie testosterónu
Znížená hladina testosterónu vám môže pekne znepríjemniť život. Okolie trpí vašu náladovosťou, partnerka stráca nervy pri doprošování sa o sex, a vy sa utápate vo frustrácii, strácate sebadôveru a znižuje sa vaše sebavedomie. Zrazu nemáte chuť na nič, aj keď ste v najlepších rokoch.

Máme pre vás 5 spôsobov, ako tento stav zmeniť:

 

1. Strava je základ

 

Áno, vieme, že odmietnuť voňavý rezeň, usmievavá na vás pri nedeľnom obede, sa akosi nepatrí, a prejsť okolo MC Donald, keď vám škvŕka v žalúdku a nestíhate, je priamo nadľudský výkon, ale prináša to svoje ovocie. Mnohé výskumy jednoznačne potvrdili, že pestrá strava zvyšuje potenciu. Mužom prospieva najmä vitamín C a E, ale aj koenzým Q 10. Snažte sa jesť veľa ovocia a zeleniny, čím farebnejšie kombinácia, tým zdravší. Nezabudnite ani na celozrnné výrobky, chudé proteíny, nízkotučné kyslomliečne výrobky (biely neochutený jogurt), vlašské orechy, strukoviny. Muži sú síce prevažne mäsožravce, ale konzumácia červeného mäsa sa neodporúča, naopak ryby, morské plody a chudá hydina sú vítané.

 

2. Vyhýbajte sa stresu a buďte v "pohode"

 

Áno, v dnešnom svete ťažká úloha, ale má svoje opodstatnenie. Telo reaguje na stres nielen po psychickej, ale aj fyzickej stránke, a mnohí lekári dokonca stres považujú za zabijak modernej civilizácie. Proces začína v mozgu. Ten uvoľňuje hormón LHRH, ktorý stimuluje hypofýzu k produkcii luteinizačného hormónu, stimulujúceho semenníky k produkcii testosterónu a foskulostimulačního hormónu - obaja stoja za tvorbou spermií. Pod vplyvom stresu sa tento proces zastaví a vedie k zníženej funkčnosti semenníkov.

 

3. Vyspite sa do ružova

 

Ponocovania, nočné služby, neskoré zaspávanie, skoré prebúdzanie, rýchly tok snaha dospať prehýrenej noci cez deň - toto všetko má ďaleko od správnej spánkovej hygieny. Spánok 5 hodín a kratšie má zásadný vplyv na produkciu testosterónu. Vedecké štúdie dokazujú, že najkvalitnejšie spánok je od 22:00 do 03:00 hodiny. Počas tohto času si telo najviac oddýchne a zobudíte sa v skorších ranných hodinách oddýchnutí a plní energie ... aj tam dole.

 

4. Pravidelný pohyb robí zázraky

 

Namiesto posedenie pri pive vezmite kamoša do posilky, choďte si zabehať, ráno nechajte auto v garáži a prejdite sa pár blokov do obchodu pre čerstvé pečivo, alebo choďte na bicykli. Ísť na kúpalisko neznamená len opaľovanie sa a následné vyrovnávanie teploty studeným pivom, tá vec naplnená vodou slúži na plávanie, čo je výborná forma pohybovej aktivity. Je úplne jedno, aký druh pohybu si zvolíte, dôležité je, aby bola aktivita vykonávaná pravidelne, a to platí aj pre mužov vo vyššom veku.

 

5. Sexom ku zdraviu

 

Prax robí majstra. Je to jeden z najúčinnejších spôsobov, ako zvýšiť testosterón. Veď nie je nič mužnějšího, než kvalitný sex s partnerkou. Ak máte problém s erekciou, siahnite po prírodných doplnkoch výživy, ktoré si s ňou hravo poradí.


NÁVOD: Krátka inštruktáž, ako dosiahnuť zvýšenie hladiny testosterónu s tabletkami

Tabletky a doplnky stravy na mužskú potenciu
Najlepší spôsob, ako doplniť chýbajúce testosterón, je kombinácia už spomínaných odporúčaní, spolu s tabletami a doplnky stravy. Takto si zaistíte rýchle zlepšenie vašej kondície.

Muži si občas nechávajú do tela pichať injekcie s testosterónom u svojho lekára. Hormóny sa dostanú priamo do krvného obehu, krv je následne roznesie do celého tela. Takúto možnosť však využívajú v poslednej chvíli a radšej hľadajú iné varianty, aby sa stretnutie s odborníkom vyhli.

 

Pohodlným a jednoduchým riešením sú doplnky výživy, ktoré spoľahlivo fungujú. Ak ste voči nim skeptickí, naštudujte si, ktoré látky pozitívne ovplyvňujú potenciu, a pri čítaní zloženia konkrétnych produktov zistíte, že tieto všetky sú obsiahnuté v jedinej kapsuli. Tak prečo by nemali fungovať?

 

Možno sa vám stalo, že ste aj po užití tabletky zlyhali. To však ešte nič neznamená. Je dôležité spomenúť, že účinok je podmienený niekoľkými faktormi. Ako iste viete, penis reaguje na impulzy vysielané z mozgu pri dostatočnom vzrušení. Ak nie ste uvoľnený, alebo vás partnerka nedokáže dostatočne navnadiť, účinok sa nedostaví. Z tohto dôvodu nezahadzujte hneď tabletky do koša, ale skúšajte je pravidelne pri rôznych situáciách.

 

Uprednostnite pritom prírodné doplnky stravy, bylinky alebo čaju pred chemickými preparátmi, aby nedošlo k vedľajším účinkom na vaše telo. Milióny mužov po celom svete sú dôkazom, že zlepšiť svoj sexuálny život vďaka doplnkom, je tá správna cesta. Pri dodržaní všetkých pokynov nie je dôvod, prečo by nemali fungovať aj vo vašom prípade.

 

Doplnky, lieky a produkty - žiadna chémia, žiadne vedľajšie účinky. Dodajte telu testosterón prirodzene

Dostatočná erekcia na báze prírodných liečivých prostriedkov
Doplnky predstavujú spojenie extraktov a výťažkov z bylín, pôsobiacich na libido, do jednej tabletky. Ide najmä o Kotvičník zemný, Gingko biloba, Hloh obyčajný, senovka. Sila, ktorú týmto rastlinám príroda dala, je tak pretransformovaná do podoby produktu na podporu erekcie.

 

Lieky v našom slovníku nepredstavujú syntetické tabletky, plné chémie. Účinné látky, ktoré obsahujú, sú čisto prírodného charakteru, a pre ľudské telo prirodzené. Naviac sú obohatené o minerály, vitamíny a stopové prvky. V tejto kombinácii pôsobí komplexne a zaistí nielen správne fungovanie vášho pohlavného ústrojenstva, ale celého organizmu.

Vďaka produktom si spestríte spoločné chvíle s partnerkou. Výberom vhodného lubrikačného gélu alebo afrodiziaka neprispeje len k svojej, ale aj k jej spokojnosti. Veď pri sexe musí byť minimálne dvaja, tak nebuďte sebci a svoje "tajné" pomocníkmi predstavte aj svojej drahej polovičke.

 

Zhrňme si výhody doplnkov, liekov a produktov:

 

- dajú sa kúpiť bez lekárskeho predpisu, pri ich užívaní netreba vyšetrenie

- neobsahujú syntetické látky, čo znamená, že nespôsobujú vedľajšie účinky

- môžete ich užívať dlhodobo

- účinnosť je širší vďaka pestrej palete látok, ktoré pôsobia nielen na zvýšenie testosterónu, ale aj na libido a potenciu všeobecne

 

Na záver dôležité upozornenie. Nezamieňajte čisto TRIBULUS tabletky s tabletami na zvýšenie potencie, ktoré obsahujú Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný). Tie prvé sú určené pre kulturistov a športovcov.

 

Pri kúpe prípravku uprednostňujte taký, čo má najlepšie hodnotenie na webových recenziách, a vysoký odbyt. Skúste napríklad internetového predajcu www.stimulant.cz.


Odporúčame vyskúšať:


Testomax S - v jeho zložení dominuje senovka grécka, kombinovaná s horčíkom. Vďaka týmto dvom látkam jednoducho prekonáte sprievodné príznaky klesajúci hladiny testosterónu. Je hodnotený ako najlepší doplnok na doplnenie hormónu, skvalitnenie erekcie a celkového sexuálneho života muža.

 

 

Vimax Pills - je prírodný doplnok, ktorý pôsobí na telo komplexne, čo vedie k skvalitneniu erekcie, zväčšeniu penisu a oddialeniu ejakulácie. Vďaka týmto faktom sa stane váš sexuálny život kvalitnejšie. Ďalším benefitom je, že nemá žiadne vedľajšie účinky. Tabletky sú voľne predajné, dostupné na internetovom portáli. Dostanete ich za vyššiu cenu, ktorá však zodpovedá dosiahnutým výsledkom.

 

 

Zcore - zistili ste práve, že vaša "vec" už nereaguje, ako by mala? Potom je tento produkt správnym riešením práve pre vás. Bol vyvinutý pre mužov, ktorí nemajú skúsenosti s užívaním podporných doplnkov stravy. Stará sa o vašu potenciu, lepší spánok, a dostatočnú hladinu testosterónu, pritom nezaťaží vašu peňaženku.

 

 

Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k 5 zaručených spôsobov ako, ako zvýšiť testosterón!

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk