Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Čo je erekcia? Doplnky výživy a tabletky na tvrdú erekciu

Pridané: 20.04.2019

DISKUSIA: Potencia a impotencia - liečba, príčiny, príznaky

Príčiny a liečba erektilnej dysfunkcie
Slovo impotencia pochádza z latinčiny a znamená neschopnosť. Označuje sa tým jav, kedy vás váš penis nechce počúvať a nespolupracuje. Impotencia, to sú najmä problémy s erekciou, ejakuláciou, libidom, či dosiahnutím orgazmu - celkovo hovoríme o takzvanej erektilnej dysfunkcii.

 

Príznaky zahŕňajú neschopnosť dosiahnuť erekciu, prípadne ju udržať počas pohlavného styku. Príčin môže byť veľa. Môžu za tým byť psychické aj fyzické problémy. Medzi psychické príčiny patrí pocity strachu zo zlyhania, napätie, a ak sa niečo také často opakuje, stane sa z toho akýsi návyk, a potom je tu problém pred každým pohlavným stykom.

 

Z fyzických príčin menujme:

 

• diabetes (cukrovka)

• ochorenie autonómneho nervového systému

• ochorenie mozgu, štítnej žľazy, cievneho systému

• bolestivá a pretrvávajúca erekcia bez sexuálnych stimulov

• lieky, úrazy, alkohol, drogy

 

Dôležité je zistiť príčinu impotencia, až potom je možné začať efektívnu liečbu. Pri miernych príznakoch pomôžu výživové doplnky. Keďže ide o výťažky z bylín a zloženie je čisto prírodný, nemusíte sa obávať nežiaducich vedľajších účinkov.

 

Odborníci a lekári odporúčajú:

 

Vimax Pills - prírodný doplnok výživy vo forme tabliet. Je účinný pre zlepšenie sexuálnej aktivity, pomáha pri problémoch s erektilnou dysfunkciou, zvyšuje libido, zaistí silný a intenzívny orgazmus, zväčší penis, odstraňuje problémy s predčasnou ejakuláciou a zvyšuje sexuálnu výdrž. Tento produkt je na trhu už dlho a o jeho pozitívnych účinkoch svedčí milióny spokojných mužov a veľmi časté pozitívne recenzie na internete. Ide o najlepší produkt, čo sa týka pomeru cena - výkon.

 

Ultra Potencia - Na veľkosti záleží. Dosiahnite vďaka tomuto luxusnému prírodnému preparátu zväčšenie vášho penisu. Zdá sa to možno nadsadené, ale skutočne penis zväčší svoje rozmery vďaka lepšiemu prekrveniu dutinkatých teliesok. Medzi ďalšie benefity patrí skvalitnenie erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti, výdrže a výkonnosti, oddialenie ejakulácie.

 

Dragon Power - lacný produkt na posilnenie sviežosti a energetického potenciálu organizmu. Odstraňuje problémy s erekciou a ejakuláciou, dodáva telu energiu, takže sa budete cítiť ako vymenení. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu opäť nevykazuje vedľajšie účinky. Pomer ingrediencií výrobku sa opiera o vedomosti a skúsenosti Tradičné čínskej medicíny.


Ako liečiť impotenciu a zvýšiť potenciu? Vyskúšajte prírodné prípravky

Prírodné výživové doplnky na potenciu
Mužská impotencia, tiež známa ako erektilná dysfunkcia, je neschopnosť dosiahnuť alebo udržať dostatočne pevnú erekciu počas pohlavného styku. Mužská impotencia sa zvyčajne lieči medikamentózne. Lieky však majú mnoho nežiaducich účinkov, preto stojí za zváženie vyskúšať prírodné - prirodzené spôsoby na zvýšenie potencie.

 

Zmeňte životný štýl

 

Začnite žiť zdravo, a zvýši sa aj vaša potencie. Ako prvé by ste mali prestať fajčiť, a ak už ste prestali, alebo čo je lepšie, ani nezačali s fajčením, pokúste sa v prípade nadváhy zhodiť nejaké to kilo navyše a začať sa pravidelne hýbať. Niekedy stačí skutočne málo ... Zaraďte do svojho jedálnička viac ovocia a zeleniny, viac celozrnných obilnín, a kto to skutočne myslí so svojím zdravím vážne, bude mať na tanieri častejšie strukoviny, vlašské orechy, mandle, mak a za studena lisované rastlinné oleje.

 

Zbavte sa stresu

 

Nájdite spôsob, ako znížiť stres, lebo aj ten sa môže podpisovať pod problémy s erekciou. Stres je totiž najsilnejší zabijak modernej doby. Vyskúšajte relaxačná dýchanie, masáž od svojej partnerky, jogu alebo meditáciu. Uvoľnite sa a zvýšte tak svoju potenciu.

 

Psychoterapia

 

Vyhľadajte odborníka, aby ste s ním prebrali svoje emocionálne a psychické záležitosti, ktoré vám spôsobujú problémy v sexuálnej oblasti. Odborník vám môže pomôcť získať späť pocit dôvery v seba samého. Taktiež vám bude schopný povedať, či sú za problémy s impotenciou skryté i vzťahové problémy, a pomôže vám nájsť riešenie.

 

Prírodné doplnky výživy

 

Obráťte sa na prírodu, na miesto odkiaľ pochádzate. Vyskúšajte prírodné produkty, výťažky z liečivých bylín vyrobené na princípoch Tradičné čínskej medicíny, ktoré na rozdiel od liekov nemajú vedľajšie účinky.

 

Vyskúšajte blahodarné účinky a uvidíte!

 

Vimax Pills - prírodný doplnok výživy. Užívanie je veľmi pohodlné, pretože je vo forme tabliet. Priaznivo pôsobí na zlepšenie sexuálnej aktivity, pomáha pri problémoch s poruchami erekcie, zvyšuje chuť na sex. Ide o najlepší produkt, čo sa týka pomeru cena - výkon. Vyrobené v Kanade.

 

Ultra Potencia - Dosiahnite vďaka tomuto luxusnému prírodnému preparátu väčší penis. Ďalšími výhodami sú kvalitné erekcie, vyššej sexuálnej chuť, výdrž a výkonnosť, oddialenie ejakulácie.

 

Dragon Power - Už žiadne problémy s erekciou a ejakuláciou, tento prírodný produkt dodáva telu energiu, takže sa budete cítiť plní elánu a energie.

 

LEKÁRSKE RECENZIE: Silné prírodné afrodiziaká na erekciu

Afrodiziaká - potraviny, koreniny, tablety, kapsule
Afrodiziaká sú látky, ktoré zvyšujú sexuálnu túžbu. Ako afrodiziaká pôsobí veľa potravín a korenín. Dodávajú telu silu, energiu, chuť, a podporujú potenciu. Vyskúšajte ich silu aj vy a okoreňte si svoj intímny život. Za afrodiziaká sa považujú potraviny, ktoré pripomínajú pohlavné orgány, napríklad chren, banán, broskyne, jahody. Svojim zložením ovplyvňujú naše sexuálne funkcie.

 

Afrodiziaká búrajú zábrany, zvyšujú a predlžujú sexuálnu výkonnosť, vzrušenie, a sexuálne napätie. Vďaka nim sa zvýši vaša chuť na sex, a váš orgazmus bude neskutočne silný a intenzívny.

 

Silné povzbudzujúce účinky najmä pre ženy majú paradajky v kombinácii s nasekanou bazalkou. Pre mužov sa pri problémoch s erekciou odporúča konzumovať zeler. Petržlen dráždi oboch partnerov, cesnak zas rozpáli celé telo, podporuje vášeň, posilňuje vnútorné orgány a má priaznivý vplyv na celkovú vitalitu, zvyšuje sexuálnu výkonnosť.

 

Za ovocie lásky sa odjakživa považuje marhuľa alebo granátové jablko. Broskyňa vzbudzuje žiadostivosť, banán prináša pocit šťastia, zvyšuje sexuálnu energiu, jahody zase neodmysliteľne patria k sexuálnym radovánkam.

 

Z korenín sú to škorica, ktorá vás navnadí, vanilka, korenie, chilli ale aj med a koriander. Nezabudnime ani na čokoládu alebo kakao, ktoré vás správne naladí a povzbudí.

 

Prírodné afrodiziaká majú skutočne silný účinok na pevnú a kvalitnú erekciu. Vyskúšajte ich silu a zažite tie najkrajšie intímne chvíle so svojou partnerkou. Zlepšite kvalitu svojej erekcie, získajte sexuálnu silu a výkonnosť a zažite intenzívny orgazmus.

 

Objavte blahodarné účinky prírodných doplnkov výživy!

 

1. Vimax Pills - ODPORÚČAME: najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života - TOP produkt 49 EUR

 

2. Ultra Potencia - 80 EUR - luxusná náhrada Viagry, zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie

 

3. Dragon Power - 27 EUR - lacné prírodné afrodiziakum zostavené na princípoch čínskej medicíny, zvýšenie libida, väčšie vzrušenie

 

Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Čo je erekcia? Doplnky výživy a tabletky na tvrdú erekciu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk