Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Prečo muža priťahujú väčšie kozy a ako dosiahnuť rýchleho zväčšenia poprsia

Pridané: 22.04.2019

Prečo muža vzrušujú veľké prsia? Máme pre vás odpoveď!

Veľké ženské prsia priťahujú muža ako magnet
Larry Young a Brian Alexander sú americkí vedci a autori knihy Chémia medzi nami: Láska, sex a veda príťažlivosti (The Chemistry Between Us: Love, sex, and the Science of Attraction), v ktorej sa zaoberali otázkou starou , snáď ako ľudstvo samo. Čo muža toľko vzrušuje na ženských pŕs? Výsledok ich bádania bol potom uverejnený v novinách.

Dve rôzne teórie

 

Larry Young a Brian Alexander samozrejme nie sú prvý, kto sa snažili nájsť na túto otázku odpoveď. Evolučný biológovia sa napríklad domnievajú, že muža priťahujú ženy s plným dekoltom, pretože ide o znak ich dobrého zdravotného stavu, teda plodnosti. Žena s vyvinutým hrudníkom je vlastne akousi zárukou toho, že porodí a tiež vychová zdravé potomkov.

 

Iná teória ale zase tvrdia, že ľudské samice na seba pútajú pozornosť prsia, pretože ľudia sa ako jedni z mála "zvierat" sexuálne zbližujú tvárami k sebe. Väčšina primátov naopak pristupuje k samičkám pri párení zozadu, preto majú opice výrazné práve pozadia, ktorým sa snaží zaujať. Dôkazom tejto teórie je vraj to, že ženské prsia v podstate kopírujú obrysy pozadia.

 

To, že je fascinácia ženskými prsia vo svete cicavcov úplne ojedinelá, potvrdzujú aj Larry Young a Brian Alexander. "Muži sú skutočne jediní cicavce, ktoré prsia zaujímajú v sexuálnom kontexte. Ženy sú zase jediné samice, ktorým prsia vyrastú už v puberte, a to bez akejkoľvek súvislosti s tehotenstvom. Sme v podstate jediný zvierací druh, ktorý sa o prsia zaujíma počas predohry aj samotného aktu, masíruje je, či inak stimuluje, "potvrdzuje Larry Young. Inak ale s kolegom obe predošlé teórie odmietajú.

 

Vo svojej knihe vedci tvrdia, že muži sa o prsia a ich stimuláciu toľko zaujímajú kvôli tomu, aby sa z ženského mozgu uvoľnil hormón oxytocín. K tomu bežne dochádza pri dojčení a pomáha k vytvoreniu silného puta medzi matkou a jej dieťaťom. Pri sexe a stimuláciou ženských pŕs tak podobné puto vzniká vraj aj medzi milencami.


Najlepšie bylinné prípravky na zväčšenie pŕs

Bylinné preparáty pre zväčšenie ženského dekoltu
To, že bylinky môžu radikálnym spôsobom ovplyvniť veľkosť pŕs, nie je žiadna novinka. Ktoré bylinky sú ale najúčinnejšie? Máme pre vás niekoľko efektívnych a zaručene fungujúcich tipov.

 

Kto by nechcel veľké prsia. Priznajte si to, milé dámy. Určite ste si už neraz priali, aby ste mali prsia ako Scarlett Johansson alebo Kim Kardashian. Kto vás môže obviňovať? Koniec koncov, muži si nemôžu pomôcť, ale obráti sa zakaždým, keď vidí ženu s veľkými prsia.

 

Zdá sa, že nie všetci môžu mať veľké prsia ako niektoré celebrity. Kvôli záujmu o perfektný vzhľad boli zavedené rôzne chirurgické postupy, ktoré pomáhajú ženám získať väčšie prsia. Nie všetky ženy sú ale ochotné ísť pod nôž. Ak ste jednou z nich, existuje pre vás ďalšie, rozumnejšie alternatíva - bylinky zväčšujúce prsia:

 

Senovka grécka

 

Táto rastlina patrí medzi najvyhľadávanejšie bylinky, ktoré pomáhajú zvýšiť veľkosť pŕs. Obsahuje fytoestrogény, ktoré stimulujú produkciu prirodzeného estrogénu v tele. Semená pískavice obsahujú zlúčeniny, ktoré môžu zväčšiť zdravé prsného tkaniva a eventuálne zväčšiť veľkosť samotných pŕs.

To nie je všetko. Okrem fytoestrogénov, senovka tiež stimuluje produkciu prolaktínu. Tento hormón je zodpovedný za výrobu mlieka, teda pomáha dojčiacim matkám v procese dojčenia.

 

Fenikel

 

Okrem senovka, fenikel sa tiež radí medzi najdôležitejšie byliny, pokiaľ ide o posilnenie a zväčšenie pŕs. Prečo? Je to určite preto, že táto bylinka obsahuje efektívne estrogénové zlúčeniny, ktoré môžu napodobňovať estrogénovú aktivitu vo vašom tele.

 

Po stáročia sa fenikel používa na zväčšenie veľkosti pŕs žien a pomáha pri vzniku mlieka u dojčiacich matiek. Semená feniklu majú vysokú úroveň flavonoidov, ktoré môžu zvýšiť hladinu estrogénu v tele a podporiť rast tkaniva pŕs - niečo, čo vaše malé prsia potrebujú.

 

Potencia, ihneď! Účinné bylinky na zlepšenie libida u žien

Túžba po sexe, intenzívny ženský orgazmus
Ovos siaty - Avena sativa

 

Generácia žien vďačí ovse (Avena sativa) za jeho afrodiziakálne a libido stimulujúce vlastnosti. Tradícia hovorí o tom, že zvyšuje vaginálnu stimuláciu a podporuje fyzické a emocionálne stránky sexuality. Vedci sa snažia pochopiť, ako to funguje. Predpokladá sa, že rastlina uvoľňuje testosterón a poskytuje telu hormóny potrebné na sexuálnu stimuláciu.

 

Catuaba

 

Tupi - indiánsky kmeň z Brazílie chvália Catuau za jej silné afrodiziakálne vlastnosti. Jej aktívna zložka yohimbin energizuje a stimuluje libido a túžbu. Výskum zistil, že zvyšuje hladiny dopamínu v mozgu, čo vedie k väčšej citlivosti na erotogénne stimuláciu. Pravidelné používanie je známe tým, že vytvára erotické sny a zvyšuje sexuálnu spokojnosť a intenzitu orgazmu.

 

Damiana

 

Turnera diffusa, známejší tiež ako damiana, rastie v prírode na americkom juhozápade, v Mexiku, Karibiku a Južnej Amerike. Mnohí považujú listy tejto rastliny za vysoko cenený posilňovač libida. Flavonoidy, fenolové látky, glykozidy, terpenoidy a dokonca aj kofeín prispievajú k zníženiu pocitu stresu a zvýšenému prietoku krvi, najmä do oblasti panvy, kde zvýšená citlivosť vedie k zvýšenej sexuálnej stimulácii.

 

Tribulus terrestris

 

Ženy, ktoré používajú túto rastlinu, majú väčšiu túžbu po sexe, zvýšené vzrušenie, intenzívnejšie orgazmy, a celkovo sú so sexom spokojnejší. Tribulus stimuluje androgénne receptory v mozgu, čím telo reaguje na testosterón a iné pohlavné hormóny. Pomáha tiež znížiť stres, úzkosť a depresiu. Táto rastlina je veľmi dobre známa pre svoje schopnosti zvyšovať mužské libido

.

RECENZIA odborníkov odporúča: Najlepšie produkty na zväčšenie pŕs, pozdvihnutie a spevnenie poprsia:


1. Breastactives - najlepší produkt - tabletky a gél na zväčšenie pŕs, spevnenie poprsia, hormonálna rovnováha

 

2. Breastmax - prírodné tabletky na zväčšenie poprsia

 

3. Eveline Push-Up 24k Gold - luxusné sérum pre rýchle zväčšenie a spevnenie pŕs pre ženy - obsahuje čiastočky zlata - pozdvihuje prsia

 

Prírodné tabletky pre zväčšenie poprsia


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Prečo muža priťahujú väčšie kozy a ako dosiahnuť rýchleho zväčšenia poprsia

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk