Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Zväčšenie poprsia - prípravky a tabletky na väčšie prsia pre ženy

Pridané: 14.04.2019

Zväčšenie pŕs - Ako na to? Ako si môžeme zväčšiť prsia bez drahých plastických operácií? Poznáme prirodzenejší spôsob na rýchle zväčšenie a spevnenie poprsia

Zväčšenie poprsia bez plastickej operácie výživovými doplnkami
Ak pociťujete nespokojnosť so svojimi prsiami po pôrode, alebo nemajú prirodzene pekný tvar, či veľkosť, a ak sa cítite nepríjemne v spoločnosti vlastných kamarátok pre svoje vlastné poprsie, tak je jednoducho čas pristúpiť k realizácii zmien vo vašom živote. Hovoríme o zväčšení poprsia. Riešenie je jednoduché a prijateľné, pretože ide o prírodné zloženie produktu Breastmax.

 

Toto riešenie je ideálne hlavne v momente, ak nie ste spokojné s poprsím. Ak práve Vaše poprsie spôsobuje klesanie sebavedomie, tak skúste prehodnotiť svoje uvažovanie. Prvým riešením, ktoré každú z nás napadne, je zväčšenie pŕs, ktoré sa realizuje chirurgicky. Pri týchto operačných zákrokoch, aj keď budú vykonané najprofesionálnejšie, sa môžu vyskytnúť problémy. Ide napríklad o zlé hojenie rán, alebo aj iné ťažkosti spojené s pooperačným stavom, ktoré nemožno pri najlepšej príprave na ťažký zákrok predvídať (ochorenie krvi, kože, či vysoký krvný tlak, alebo kolísavý krvný tlak). Samozrejme sa pridružujú pooperačné bolesti. A výsledok? Len sa pozrite na nejaké filmy pre dospelých, iste dobre rozoznáte silikónové poprsie od toho pravého.

 

Pokiaľ o tomto zákroku uvažujete, je ideálne, aby ste ho prehodnotili a prečítali si naše odporúčania, pretože existuje aj možnosť dosiahnutia väčšieho poprsia neinvazívnou cestou. Toto riešenie pri pravidelnom užívaní napomôže k pevnejšiemu a ideálne tvarovanému poprsie bez vonkajších invazívnych zásahov. Práve Breastmax je ideálnou možnosťou dosiahnutia pevného poprsia, a to bezpečne a prirodzene pomocou prírodných látok.

 

Zloženie, ktoré sa skladá z prírodných fytoestrogénov ako Pískavica, Fenikel, Angelika, Cnicus benedictus, Taraxacum officinale, Ascophylum nodosum, Morské riasy s vitamínmi A, vitamínom C a vitamínom E, L-tyrozín zaisťujú práve rast pŕs, pričom postupne prsia aj spevňujú, ale tiež dodávajú ideálny tvar. Zloženie neobsahuje hormóny, ktoré nie sú vhodné pri kombinácii liečiv, ako je napríklad antikoncepcia, preto je práve toto zloženie ideálne a tento produkt prispieva k znižovaniu hmotnosti, respektíve k jej udržanie. Pozitívom je tiež minimalizácia menštruačných bolestí.


Čo obsahujú prírodné produkty? Alebo ako nám pomôže príroda, a iné osvedčené produkty? Vieme, ako na to ....

Prírodné prípravky na spevnenie pŕs, krásne veľké prsia
Prírodné zloženie umožňuje Breastmaxu prispôsobiť sa Vášmu telu. Teda napomáha k účinnému vstrebávaniu látok, ale má tiež pozitívny vplyv na hormonálne zmeny v tele ženy počas cyklu.

 

Práve pre tieto špecifické účinky sa odporúča užívať až počas druhého týždňa vášho cyklu, a to v dávke dve kapsule ráno a dve večer.

 

Breastmax Vám už za dva týždne ukáže prvé zmeny, ktoré budú viditeľné, prsia budú naberať na pevnosti a ich koža bude jemnejšia a napnutejšia. Práve jemnosť a napnutie pŕs bude tým ukazovateľom, ktorý je v začiatkoch žiaduce, až očakávaný. Poukazuje na počiatky účinku výživového doplnku Breastmax. Jeho prírodné látky majú vysokú výživnú hodnotu a napomáhajú stavebnému pretvorenie tkaniva prsníkov, a tiež vyživujú okolitej oblasti.

 

Celý proces by mal byť však podporený aj pomocou stravy, ktorá je bohatá na bielkoviny. Strava by však mala obsahovať aj fytoestrogény, ktoré sú obsiahnuté v potravinách, ako sú semená, orechy, zelenina, ovocie, mliečne výrobky a olivový a kokosový olej. Zo semien ide o semená ľanové, feniklová, sezamové alebo slnečnicové.

 

Z orechov sú tieto významné látky obsiahnuté v mandliach, arašidoch a pistáciách. Prekvapením je v podobe zeleniny, a to v brokolici, keli, kapuste a karfiolu. Fytolátky, ktoré sa podobne správajú ako estrogén, nájdeme aj v ovocí, ako sú jablká, jahody, slivky, broskyne a pomaranča.

 

Paradoxom je, že ide o ovocie, ktoré je oválnejšie, alebo guľaté. Práve všetky spomínané potraviny by sme mali ako ženy mať v jedálničku, ak chceme mať krásne a pevné prsia. Ak však nie je možné všetky potraviny zaradiť, je ideálnym spoločníkom pri zväčšení pŕs práve doplnok výživy Breastmax.

 

Tieto stavebné látky obsiahnuté v zmienených potravinách obsahuje aj tento produkt, pričom musíme myslieť na príjem bielkovín z mäsa a mliečnych výrobkov, ktoré vlastne zaisťujú prestavbu prsného tkaniva.

 

Ďalším dôležitým prvkom je aj spánok a odpočinok.

 

Dá sa dopomôcť prírode? Skalpel alebo gél? Prírodné prípravky alebo doplnky výživy?

Zväčšenie ženských pŕs prírodnou cestou
Prírode ako takej sa dá pomôcť hlavne kvalitnou stravou, odpočinkom a doplnky. Je to lepšie riešenie, než vystavenie riziku nežiaducich sprievodných "účinkov" syntetických liekov a radikálnemu skalpelu.

 

Spánok je pre rast prsného tkaniva dôležitý hlavne preto, že prestavba a rast sa deje hlavne v režime spánku, či pri relaxácii, kedy sú odbúrané stresové faktory. Rovnako je ideálne, ak je dodržaný 8 hodinový spánkový interval. V tomto časovom úseku pôsobí i Breastmax, a teda pracuje najrýchlejšie. Práve vďaka tomu vidíme i aktívny výsledky.

Dôležité je vždy dodržiavať plán, teda je potrebné ako pri stravovaní, tak i pri aplikácii doplnkov pravidelne dodržiavať užívania. Iba tak je možné, aby sme očakávali výsledky.

Je teda potrebné si vypracovať pravidelný režim, ako pri klasickom tréningu, po dobu šiestich týždňov a pokračovať ďalej. Toto špeciálne zloženie umožňuje stimuláciu organizmu, a teda tvorbu a prestavbu prsného tkaniva.

 

Breastmax a v ňom obsiahnuté výťažky sú laboratórne odskúšané, a teda je preukázateľné, že už počas prvých troch týždňov dochádza k žiaducej zmene poprsia pri jeho pravidelnom užívaní.

 

Práve kvalita samotného produktu napomáha aj k zdvihnutiu sebavedomia u žien, ale tiež k zväčšeniu poprsia o jednu až dve veľkosti počas trojmesačného pravidelného užívania, pričom prvé výsledky sú viditeľné už po dvoch týždňoch.

 

Práve užívanie Breastmaxu, ale aj Clitorinu spôsobuje zlepšenie sexuálneho života. K zlepšeniu sexuálneho života prispieva aj Vigorelle.

 

Prírodné prípravky pre formovanie postavy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Zväčšenie poprsia - prípravky a tabletky na väčšie prsia pre ženy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk