Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Poruchy erekcie - lieky na erektilnú dysfunkciu?

Pridané: 04.04.2019

DISKUSIA: Erektilná dysfunkcia - príčiny, príznaky, liečba - Prírodné afrodiziaká na zlepšenie erekcie pre mužov - vyberáme prípravky, tabletky

Liečba erektilnej dysfunkcie prírodnou cestou

Keď ide o muža, v spoločnosti sa používa jedno zjavne známe tvrdenie vo viacmenej humornom štýle, a to také, že keď sa muži postaví, rozum sa zastaví. Poznáte ho, že? Zasmejeme sa, smiech a vtipy k životu patrí. Smiech je liečivý a muži radi o sexe hovoria. Sex je téma, na ktoré sa neustále vedú kadejaké vtipy a narážky.

 

A opačne, čo keď sa ale muži nepostaví? Tak to už bude znamenať nejaký ten problém navyše ... Fakty hovoria jasne, že muža postihuje impotencia pomerne často, a spolu s ňou aj rôzne poruchy, ktoré s impotenciou súvisia (lebo pojem impotencia zahŕňa niekoľko faktorov súčasne). Je nejaký rozdiel oproti minulosti? Áno, rozdiel je v počte. Sexuálne problémy u mužov v modernej dobe narastajú exponenciálnym radom. V Česku trpí poruchou erekcie necelý milión mužov. Číslo dosť veľké. Nájsť zdravotná pomoc a lieky problém nebude, spôsobov účinnej liečby je niekoľko. A čo vy, ktorých z vás sa to osobne týka? Priložíte svoju ruku k dielu?

 

Aký je ten najčastejší mužský problém? Je ním erektilnej dysfunkcie, v skratke označovaná ako ED. Erektilná dysfunkcia je trvalá neschopnosť dosiahnuť či udržať erekciu. Iným slovom sa nazýva impotencia. Má nepriaznivý vplyv na život muža a jeho partnerky.

Medzi obvyklé príznaky patrí problémy so začiatkom erekcie a oneskorené stoporenie penisu, dlhší nástup erekcie. Ak nie je možné dosiahnuť 100% stoporenie, erekcia je hneď spočiatku slabá a nemáte schopnosť ju udržať. Ďalej pravidelné ochabovanie stoporenie, aj keď je pohlavný orgán stimulovaný.

 

Ako negatívne ochorenie na človeka pôsobí? Erektilná dysfunkcia spôsobuje chronický stres, pokles imunity, znižuje sebavedomie mužov, vedie k pocitom neúspešnosti a úzkosti.

 

V 80% prípadov trápi erektilná dysfunkcia práve tých mužov, ktorí majú problém s cievami.

 

Porucha erekcie môže byť aj následkom zlého stavu psychiky, čo znamená, že porucha sa bude dotýkať aj mladších ročníkov. Vo väčšine prípadov však nejde o problém v hlave, ale o telesné príčiny, organickú poruchu. Väčšinou daný problém trápi muža okolo 45 rokov a ďalej muža s nadváhou, s vysokým cholesterolom, vysokým krvným tlakom, cukrovkárov, osoby s ochorením kardiovaskulárneho systému, ochoreniami štítnej žľazy a močového ústrojenstva. Podľa odhadov trpí u diabetických pacientov poruchou erekcie 35-75% mužov.

U osôb s vysokou hladinou cholesterolu je predispozície k impotencii vysoká. Cholesterolové pláty cievy, ktoré smerujú do penisu, upchajú, zníži sa tlak potrebný k udržaniu erekcie. Najviac problémov spôsobujú nefunkčný cievy!

 

Pri nadváhe sa narušuje hormonálna rovnováha. Produkcia hormónov nemusí byť dostačujúca a tá je potrebná na dosiahnutie erekcie.

Stres zle ovplyvňuje mužskú potenciu. Najnovším výskumom bolo preukázané, že za stresom stojí viac úmrtí mužov, ako žien.

Aj chemické lieky môžu byť dôsledkom tejto dysfunkcie. Ide najmä o lieky na depresiu, nespavosť, na vysoký krvný tlak, nádory, žalúdočné vredy, či o lieky užívané na alergie.

 

Sú prípady, keď problémová erekcie môže napríklad predznamenať aj rakovinu prostaty. Keď dôjde k takej nepriaznivej diagnóze, akou je spomínaná rakovina prostaty, erektilnej dysfunkcie sa ukazuje ako sprievodný jav iného vážnejšieho ochorenia, niekedy ED poukazuje na blížiace sa hrozbu infarktu myokardu. Aj keď sa erektilnej dysfunkcie viac vyskytuje u starších mužov, bolo by vhodné spomenúť, že vo väčšine prípadov sa nejedná o neodvratný proces starnutia.

 

Možnosti liečby sú rôzne, napr. Tabletky, čo je tá najzákladnejšia liečba. Liečba injekciami prichádza na rad, ak nepomáhajú tabletky, pomerne bolestivé injekcie sa vpichujú do toporivých telies penisu. Ďalšie efektívne možnosťou je implantácia protéz, do penisu sa zavedie polotuhá alebo hydraulická protéza. Liečba rázovými vlnami do rozkroku je najmodernejší a v súčasnej dobe v medicíne najúčinnejší spôsob liečby. Efekt takejto liečby trvá dva až tri roky.

 

Môžu pomôcť v liečbe erektilnej dysfunkcie doplnky na bylinnej báze a prírodné afrodiziaká? Môžu byť prinajmenšom nápomocné, pretože vám doplní potrebnú výživu vo vysokej kvalite (ktorá vášmu telu inak môže chýbať, ani o tom nemusíte vedieť) a to bez syntetických látok a vedľajších účinkov. Môžete ich skĺbiť spolu s medicínskou liečbou.

EREKCIA: Kde kúpiť tabletky, lieky, doplnky výživy na poruchy erekcie? 

Zvýšenie príjmu testosterónu, podpora sexuálnej vitality

Rovnako ako každý liečivý produkt, si lieky a doplnky zakúpite v lekárni. Môžete sa poradiť so svojím lekárnikom a nechať si odporučiť ďalšie, či už voľne predajné lieky, alebo prírodné preparáty. Nemáte čas navštíviť lekáreň, alebo sa skôr hanbia utekať do lekárne a pýtať sa na "niečo zázračného" na erekciu a veci s tým súvisiace? Ak áno, vykonajte objednávku a kúpe anonymne cez internet, kde vám nikto nebude stáť a dýchať za chrbtom v lekárni.

 

Pozitívnych vlastností doplnkov na prírodnej báze je niekoľko. Neobsahujú syntetické látky podobne, ako lieky. Nevykazujú nežiaduce vedľajšie účinky. Prírodné doplnky obsahujú najčistejšie zložky. Organizmus z nich dokáže vyťažiť viac potrebných vlastností, pretože majú vysokú biologickú dostupnosť. Ich vysoká účinnosť zaručuje potrebné zvýšenie testosterónu.

 

Užívať preparáty môžete samostatne. Môžete ich využiť k inému spôsobu liečby, alebo ako podpornú liečbu. Pokiaľ máte nasadenú liečbu, istejšie bude, keď sa poradíte s lekárom, pretože bude vhodné užívať doplnkové preparáty.

 

Pri kúpe produktu si zvážte cenu, zavádzať by vás mohla podozrivo nízka cena a nemusela by zodpovedať účinkom produktu. Niekedy je lepšie si za overený výrobok a kvalitu priplatiť, aby ste mali zabezpečené dobré a avizované "služby". Rovnako by bolo zbytočné, aby vás nejaký nepodarený výrobok odradil k užívaniu doplnkov, a vy ste do budúcnosti rezignovali, hoci práve ten produkt, ktorý ste neskúsili, môže byť skutočne kvalitné. Doplnky prírodného charakteru sú v porovnaní s bežným liekom stále v nižšej cenovej hladine.

 

Ako by sa dal zosilniť účinok akejkoľvek liečby v prípade porúch erekcie? Či užívate prírodné preparáty, lieky, injekcie a podobne, dobré fungovanie organizmu sa nezaobíde bez podpory vitality. Niektorých neduhov bude nutné sa vzdať a iné pozitíva doplniť či navýšiť. Ak chcete zosilniť vašu potenciu, odpustite si cigaretky a prestaňte fajčiť. Drogy žiadne, príjem alkoholu, ako asi správne očakávate, len minimálne. Zamerajte sa na to, aby ste odbúrali stres, rovnako ako znížili svoju nadváhu a cholesterol. Pravidelne sa venujte nejakému vám príjemnému športu, ktorý vás naštartujte do dobrej nálady. A v neposlednom rade nastavte jedálniček na väčší obsah zeleniny a ovocia. Výživná strava je základ pre zdravé telo, mozog a cievy, a tým pádom aj dobrú funkciu a výkonnosť pohlavných orgánov. Spánok regeneruje, bez dobrého spánku nebudete oddýchnutí, nebudete schopní fungovať. Dobre vieme, ako sa cítime po celý deň, ak sme nevyspatí. Ak začnete dodržiavať zásady zdravého života, zmeny pocítite.

 

Na mieste by bolo ešte spomenúť dôležitosť vhodného spodnej bielizne, ktoré nie je príliš tesné. Intímne partie sa nesmie prehrievať, hrozí potom "škody" na výbave aj na spermiách.

 

Každopádne by bolo úplne zbytočné prijímať lieky a doplnky stravy, keď zostanete pri nezdravého spôsobu života. Prípravky môžu byť účinné do istej doby, ale nebudú mať trvalé pôsobenie a po určitej dobe sa znovu môže opakovať rovnaká situácia.

Ktoré prípravky by vám poslúžili na ceste k sexuálnemu zdraviu a radosti z normálneho sexuálneho fungovanie? Na výber máte vcelku široké zastúpenie značiek. Internet ako výhodné médium ponúka diskusie zákazníkov a recenzie výrobkov. Z našej strany vám navrhujeme už overené prípravky Vimax Pills, Ultra Potencia a Dragon Power s presným pomerom ingrediencií. Určené sú pre dlhodobé užívanie a nepotrebujete po ne zaistiť lekársky predpis.

 

Zloženie prípravkov zodpovedá obsahu prírodných látok na podporu mužskej potencie. Doplnky zahŕňajú L-Arginín, L-Citrulín L-karnitín, L-Ornitín, kotvičník zemný (Tribulus terestris), ženšen (Panax Ginseng), Macu (žeruchu) peruánsku, borovice prímorskej (Pinus pinaster), Ginkgo biloba (Ginkgo dvojlaločné), guaranu (čiže Paulínia nápojová), krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum) v Ázii nazývanú ako "bylina rozpustilého capa", semeno Kukučín (Seman Custacae), Muira Puma (Ptychopetalum olacoides), Yerba Mate (Yerba Maté), šalvia lekársku (Salvia officinallis) , Pestrec mariánsky (Silybum marianum), Hloh obyčajný (Fructus Crataegi), tekvicové semienka, kajenské korenie, chilli, ovos siaty (Avena sativa), Saw Palmetto (Serenoa plazivá), rôzne vitamíny ako je vitamín E, D, C, minerálne látky zinok, horčík, selén.

 

Ako vidíte, skladba prípravkov a extraktov z bylín je pestrá a takpovediac univerzálny. Mnoho zložiek sa opakuje, pretože prešli skúškou ich priaznivých účinkov. Skúškou máme na mysli nielen v moderných laboratóriách, ale aj poznaním generácií našich predkov. Organizmus podporujú celkovo. Pozor si dajte, aby ste ich blahodárne účinky neznížili v kombinácii s alkoholom, kofeínom a inými už užívanými liekmi.

Najlepšie na zlepšenie erekcie - Vimax Pills, Ultra Potencia a Dragon Power?

Slabý orgazmus, slabá ejakulácia, sklamanie v posteli

Výskumy ukázali, že ak sa má spevniť penis bez chirurgického zákroku, tak jediná možnosť je zväčšiť kapacitu toporivých telies. Ak sa do pohlavného orgánu dostane viac krvi, penis je v stave stoporenia mohutnejšie. Látky a extrakty prírodného pôvodu pomáhajú rozširovať cievy a tak podporujú zároveň aj krvný obeh celého tela.

 

Vimax Pills: najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života - TOP produkt

 

Prírodný doplnok stravy Vimax Pills vám pomôže v problémových prípadoch, ako je erektilná dysfunkcia, slabá výdrž pri pohlavnom styku, malý či nedostatočne veľký penis, predčasná ejakulácia, slabý orgazmus. Kapsule odporúčame, ak chcete dosiahnuť zlepšenie erekcie, oddialenie ejakulácie a zväčšenie penisu, teda jeho dĺžku i hrúbku. S Vimax Pills by ste mali dôjsť ďalej a pocítiť väčšiu sexuálnu žiadostivosť, lepšia vytrvalosť pri sexuálnych radovánkach a prežiť dobrý orgazmus. Prípravok pôsobí na penis tak, že zvýši nedostatočné prúdenie krvi do toporivých teliesok a do ostatných častí pohlavného orgánu.

 

Tento spoľahlivý prípravok je bez obsahu syntetických látok a alergénov a nemá postranné vedľajšie účinky. Patrí k doplnkom, ktoré je vhodné užívať dlhodobo, aby sa docielilo optimálnej účinnosti. Čím dlhšie a poctivejšie ho budete užívať, efekt bude viditeľnejšia. Užíva sa jedna kapsula denne, najvhodnejšie pred spaním alebo 30 minút po jedle. Samozrejme, že užiť ho môžete aj pred milovaním. Efekt by mal byť viditeľný po mesačnom užívaní, keďže ide o prírodný doplnok, a nie liek. Určite si pozitívne zmeny všimne aj vaša partnerka.

 

Vimax Pills nie je na lekársky predpis a užívať ho môže každý dospelý muž. Vyrobený je z prísad: Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum), semeno Kukučín, Gingko biloba, Ženšen pravý, Saw Palmetto, Hloh obyčajný, Inosine Anhydrous, kajenské korenie, ovos siaty, Magnesium Stearate. Okrem uvedeného, neobsahuje žiadne príchute, kukuricu, mlieko, glutaman, kvasinky, cukor, emulgátory a farbivá. Vyrobený je v U. S. A v Kanade. Užívať ho môžete aj ako náhradu modré pilulky Viagry, Cialis, či Kamagra.

 

Ultra Potencia - 80 EUR - luxusná náhrada Viagry, zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie

 

Ultra Potencia, alebo UP 4Men, je z radu prírodných výživových doplnkov. Aké účinky vykazuje? Zlepšuje erekciu a teda aj sexuálny styk, zvyšuje sexuálnu výdrž a libido, pomáha predchádzať skorému vyvrcholeniu, spomalí proces ejakulácie, zvyšuje ako potenciu, tak aj plodnosť, ale aj pohlavnú rozkoš a vždy požadovaný orgazmus. Liek by mal byť bez vedľajších nežiadúcich javov a s dlhodobým trvalým účinkom.

 

Pozor, účinnosť jednej kapsule UP pretrváva po dobu až 5 dní. Konkrétne pre vás to znamená, že 5 dní môžete spokojne a vášnivo trénovať s partnerkou v spálni. Neprekračujte teda jednu dávku v rozsahu 4 - 5 dní. Balenie obsahuje 8 kapsúl na mesiac. Ak máte problém s erekciou a predčasným vyvrcholením, vezmite si dávku pred pohlavným stykom.

 

Zložky prípravku zvyšujú sexuálnu chuť, vytvárajú lepšie prúdenie krvi v mozgu a v celom tele, uvoľňujú cievy. Keď sú cievy správne rozšírené, poskytnú muži, a teda aj partnerke, lepší a dlhší erekciu. Zloženie je nasledovné: extrakt z koreňa Rehmannia, extrakt zo ženšenu, extrakt z Wild Yam, extrakt zo severského Goji (Kustovnica čínska), extrakt z Alpiny liečivé, extrakt z pornatka kokosové, extrakt z kôry škorice. Tieto zložky priaznivo pôsobia na sexuálne zdravie, navyše majú aj ďalšie pozitívne účinky na telesné funkcie, napríklad škorica zlepšuje krvný obeh, znižuje hladinu cukru, Alpina liečivá zvyšuje hladinu produkovaných hormónov a zlepší sa tak vaše sexuálna túžba. Ženšen umožňuje vstrebávanie minerálov a vitamínov. Vďaka svojmu zloženiu z prírodných ingrediencií prípravok zbytočne nezaťažuje organizmus. Kapsule môžete užívať samostatne, alebo v kombinácii s Dragon Power či Vimax Pills.

 

Dragon Power - 27 EUR - lacné prírodné afrodiziakum, zvýšenie libida, väčšie vzrušenie

 

Dračia sila alias Dragon Power. Pre zvýšenie sexuálnej túžby a zvýšenie vzrušenia je určený prírodný preparát alebo prírodné afrodiziakum z východu, spracovaný podľa Tradičné čínskej medicíny. Vplyvom rozprúdenie krvi očakávajte od Dragon Power väčšiu sexuálnu silu, väčšiu sexuálnu aktivitu, rýchle zvýšenie potencie a možnosť kontrolovať svoju erekciu. Pretože uvoľňuje stres, môže krv lepšie pretekať organizmom a umožní tak vášmu telu aj istú dávku potrebné očisty.

 

Dragon Power je tiež príležitostná kapsula, ktorá by si mohla poradiť so zväčšením penisu, čo by potešilo nejedného muža. Mohol by sa stať sen skutočnosťou? Výhodou prípravku bude pre vás zaiste i sympatická cena. Dragon Power prekvapivo poslúži aj ženským problémom, pokiaľ ide o problémy s mliečnymi žľazami a močopohlavnom systémom.

 

Je nejaký dôvod, prečo by ste sa mali trápiť s okolnosťami, ktoré vás trápiť nemusia? Čo keď sa stresujete obavami, keď prichádza intímne chvíle a už nemáte istotu, že sa vám sex podarí, pretože v minulých číslach vám to tiež nevyšlo? S posilňovačom Dragon Power tým posteľovým drakom s dobrou erekciou môže byť každý muž!

 

Účinky lieku by mali nastupovať rýchlo. Odporúčané užívanie je jedna kapsula desať minút alebo polhodinu, maximálne 45 minút pred milovaním, takže nástup účinkov je pomerne rýchly. Inak užívajte 1 kapsulu každý tretí deň. Dávku netreba prekračovať, pozitívne výsledky trvajú 3 alebo 4 dni. Jedno balenie obsahuje 3 kapsule. Doplnok výživy si pohodlne zakúpite bez lekárskeho predpisu.


Zloženie: plody jujube čínskej (Ziziphus Jujuba), ovos (Avena sativa), výťažok z koreňa ginseng ázijského (Panax ginseng), výťažok z ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), výťažok z koreňa sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra), výťažok z koreňa Macy horskej (Lepidium meyenii), výťažok zo šafránu (Crocus sativus), farbivo (E172), želírujúca látka (želatína).

 

Každá hlavná zložka z výťažkov bylín má konkrétne účinky. Napríklad šafran pravý je ako kráľovské korenie známy svojou vysokou cenou. Nielen že vonia, ale aj lieči. Bylina v primeranej dávke rozjasňuje myseľ a podporuje prekrvenie orgánov. Zlepšuje erekciu, nakopne vaše libido a prispeje k zvýšeniu objemu spermií.


Vimax Pills cena 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Poruchy erekcie - lieky na erektilnú dysfunkciu?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk