Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Predčasná erekcia - ako dosiahnuť oddialenie erekcie?

Pridané: 04.04.2019

Predčasná ejakulácia - liečba - Silné prírodné afrodiziaká na oddialenie výstreku semena

Ako sa zbaviť predčasnej ejakulácie a navodenie dostatočnej erekcie

Aj vás trápi predčasná ejakulácia? Dnes je to úplne bežný problém, s ktorým sa stretlo už mnoho mužov. Nemajte ale obavy, dá sa to riešiť, nie je to nezvratné ochorenie ako také. Nastáva len situácia, kedy sa ejakulácia a orgazmus dostaví o niečo skôr, než je žiaduce.

 

K predčasnej ejakulácii dochádza aj pri nepatrnej sexuálnej stimulácii pred vniknutím, alebo tesne po vniknutí do partnerky. Výsledkom sú väčšinou pocity úzkosti a frustrácie, niektorí muži sa dokonca začnú vyhýbať sexu.

 

Predčasná ejakulácia môže byť primárna, to znamená od prvej skúsenosti so sexom, pretrváva potom aj pri ďalších pohlavných stykoch. Tá druhá je získaná, ktorá môže súvisieť s nejakým ochorením, duševné nepohodou, alebo napätím v súčasnom vzťahu. Niekedy muž vníma ejakuláciu subjektívne, zdá sa mu, že nevydrží tak dlho, ako by mal a chcel, a potom je nespokojný. Jedna štúdia, ktorej sa zúčastnilo 500 párov, uvádza, že čas potrebný k ejakulácii je 3 - 7 minút. Je to však naozaj veľmi individuálna záležitosť, pretože nielen, že každý pár je iný, odlišný je aj každý pohlavný styk.

 

Čo spôsobuje predčasnú ejakuláciu? Môže to byť úzkosť, precitlivenosť penisu, alebo nesprávna reakcia tela na serotonín. A ako riešiť problémy s predčasnou ejakuláciou? Vyskúšajte prírodné afrodiziaká alebo katalyzátory lásky, ako sa tiež častokrát nazývajú:

 

Vimax Pills - tabletky, ktoré zvýšia vaše sexuálne vzrušenie, vďaka ktorým si to užijete v posteli dlhšie, a ktoré vám prirodzene zväčší penis. Väčšia sexuálna túžba a výkonnosť pri sexe.

 

Ultra Potencia - tento prírodný produkt odstráni vaše problémy s predčasnou ejakuláciou a erekciou, zvýši vašu sexuálnu výdrž a libido. Rýchle zvýšenie potencie!

 

Dragon Power - vhodný pre mužov, ktorí nie sú spokojní so svojím sexuálnym životom. Kvalitnejšie erekcie a už žiadne problémy s predčasnou ejakuláciou! Bez lekárskeho predpisu. Žiadne vedľajšie účinky, ako pri liekoch.

Ako vyliečiť impotenciu - ako zvýšiť potenciu? Vyskúšajte najlepšie doplnky 

Prípravky na prírodnej báze pre liečbu impotencie

Impotenciou trpí viac ako 150 miliónov mužov na celom svete, z toho necelý milión Čechov. Väčšina mužov problémy s potenciou nerieši, pretože sa za ne hanbí. Impotencia sa doslova dá preložiť ako "neschopnosť" a zahŕňa problémy s erekciou, libidom, ejakuláciou a dosiahnutím orgazmu. Často sa impotencia označuje ako erektilná dysfunkcia.

 

Erektilná dysfunkcia častejšie trápi mužov, ktorí majú diabetes alebo vysoký krvný tlak, prípadne fajčia, alebo nadmerne konzumujú alkohol. Potenciu negatívne ovplyvňuje stres, nezdravý spôsob života, málo odpočinku, alebo naopak pohybu, a vysoký cholesterol.

 

Impotencia znamená, že muž nedokáže dosiahnuť a udržať pevnú erekciu počas celého pohlavného styku. Niekedy je to len prechodný, inokedy trvalý stav. Podpisuje sa pod neho i psychická nepohoda, stres, problémy a napätie v partnerskom vzťahu.

 

Ako ale vyriešiť problémy s impotenciou? Môžete si dať predpísať syntetické preparáty, tie však majú mnoho negatívnych vedľajších účinkov. Odborníci odporúčajú vyskúšať silu prírodných látok vo forme prírodných doplnkov výživy. Ktoré to sú?

 

Vimax Pills - dosiahnite väčšiu chuť na sex a lepší sexuálny výdrž vďaka týmto prírodným tabletám. Väčší penis vám zvýši sebavedomie a vaša partnerka bude viac vzrušená. Získajte silnú a dlhšiu erekciu. Obrovskou výhodou tohto produktu je, že váš penis bude takmer okamžite pripravený a oveľa dlhšie funkčné, než kedykoľvek predtým, a to počas celého pohlavného styku. Vimax Pills odstraňujú aj problémy s predčasnou ejakuláciou. Zažite aj vy intenzívnejšie, silnejší a dlhší orgazmus so svojou partnerkou.

 

Ultra Potencia - ak túžite po kvalitnom sexe, ale máte problémy s predčasnou ejakuláciou, prípadne s erekciou a nevydržíte byť aktívny a výkonný počas pohlavného styku, Ultra Potencia vám pomôže. Produkt je čisto prírodný, takže na rozdiel od liekov, nemá vedľajšie účinky a je určený pre mužov všetkých vekových kategórií, bez rozdielu. Pôsobí komplexne, posilňuje celý organizmus.

 

Dragon Power - prírodné afrodiziakum na problémy s erekciou a predčasnou ejakuláciou. Pôsobí ako relaxativum na celý organizmus, zlepšuje cirkuláciu krvi, čo sa odrazí aj vo vašom výkone v posteli. Budete sa cítiť ako znovuzrodení.

LEKÁRSKE RECENZIE: Prírodné afrodiziaká, tabletky, lieky na zlepšenie erekcie, potenciu a liečbu impotencie

Prirodzené prírodné afrodiziaká a sexuálny apetít

Prírodné afrodiziaká sú látky, ktoré sa nachádzajú v niektorých druhoch potravín. Majú pozitívny vplyv na potenciu, jej zvýšenie, a tiež na zvýšenie libida. Obsahujú napríklad:

 

Ryby a morské plody - najmä ustrice

Tekvicové semienka

Ovocie - jahody, banány, jablká, melón

Orechy - najlepšie vlašské, pôsobia na posilnenie erekcie

Čokoláda - s obsahom kakaa min. 70%

Vajcia - pôsobia na zlepšenie hormonálnej rovnováhy

Zelenina - zeler, cesnak, cícer, špenát - zvyšujú chuť na sex, posilňujú erekciu

Chilli papričky

Zázvor a kurkuma - zvyšuje sexuálny apetít a potenciu

 

Účinky potravín doplní a podporí prírodné doplnky výživy. Na rozdiel od liekov, nespôsobujú vedľajšie účinky. Ich zloženie je totiž čisto prírodný, bez chemických aditív a konzervantov, ide o extrakty z bylín doplnené vitamíny, minerály a aminokyselinami. Prírodné produkty sú voľne predajné, nepotrebujete teda lekársky predpis a môžete si ich objednať online. Ich účinok je okamžitý a pri pravidelnom užívaní dlhodobý.

 

Odborníci odporúčajú:

 

1. Vimax Pills - TOP produkt 49 EUR - zlepšuje sexuálnu výkonnosť a zvyšuje chuť na sex. Vďaka týmto prírodným tabletám docielite prirodzeného zväčšenia penisu, a tým pádom aj uspokojenie svojej partnerky. Vaša erekcia bude pevná a vy tak vydržíte počas celého sexuálneho styku byť v maximálnej kondícii.

 

2. Ultra Potencia - 80 EUR - priaznivo pôsobí na zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie a oddialenie vyvrcholenia. Prípravok má blahodarné účinky na srdce a krvný obeh, má skvelé výsledky aj pri ochorení cukrovkou. Stačí aplikovať len 1 tabletku za 4 dni!

 

3. Dragon Power - 27 EUR - dosiahnite nielen sexuálneho, ale aj celkového zdravia pomocou tohto prírodného prípravku! Prírodné afrodiziakum pre zvýšenie libida, sexuálnej aktivity a výkonnosti bolo navrhnuté na základe znalostí princípov tradičnej čínskej medicíny. Problémy s erekciou a ejakuláciou vás už nebudú trápiť. Nástup účinku je okamžitý. Buďte opäť plní energie! Pôsobí na celý organizmus komplexne. Vyskúšajte a uvidíte!

 

Vimax Pills cena 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Predčasná erekcia - ako dosiahnuť oddialenie erekcie?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk