Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako dosiahnuť orgazmus? Ako vybrať najlepšie prípravky, lieky a tabletky na vzrušenie pre ženy

Pridané: 13.04.2019

Ženy nedosahujú vyvrcholenie tak ľahko ako muži

Túžba po slastnom vyvrcholení pri sexe
Čo je to vlastne orgazmus? Je to reakcia mozgu, pri ktorej sa vyplavujú hormóny oxytocín a dopamín. Je to vyvrcholenie, ktorého je možné dosiahnuť iba sexuálnym vzrušením. Orgazmus je slasť, ktorá je vrcholom sexuálneho styku. Sexu nielen na účely rozmnožovania, ale aj potešenie a uspokojenie. Kým muži sú pudovejší, ženy sú pri sexuálnom prežívaní ovplyvnené psychologickými faktormi. Ženy dokážu dosiahnuť dva druhy orgazmu - dráždením klitorisu, kedy je vyvrcholenie intenzívnejší ale kratšie, a vaginálny orgazmus, ktorý nie je tak silný, zato je dlhšia a uspokojivejší. Tretina žien zažíva oba druhy orgazmov, tretina len klitoriálnu a dvadsať percent len vaginálne.

 

Ako však dosiahnuť orgazmus? Možno vám v dosiahnutí vyvrcholenia bráni nejaký psychický blok alebo nedostatočná komunikácia s partnerom. Skúste si sex vychutnávať, vnímajte nielen to, ako dosiahnuť orgazmus, ale aj spôsob a cestu, akou sa k nemu dostanete. Vychutnávajte si partnera a nechajte partnera vychutnávať si vás. Povedzte mužovi, po čom túžite, čo sa vám páči. Dráždite sa navzájom, nielen fyzicky, ale aj slovne. Buďte príťažlivá, skúste novú polohu, miesto, skrátka experimentujte. Fantazírujte nahlas. Pochváľte partnera. Vyskúšajte pomoc priamo z prírody v podobe doplnkov výživy. Ide o extrakty z rastlín, ktoré blahodárne pôsobia na sexuálnu oblasť. Výhodou je, že nemajú vedľajšie účinky, tak ako mnohé lieky. Vyskúšajte prírodné doplnky výživy, ktoré odporúčajú aj mnohí odborníci:

 

Clitorin - tabletky na prírodnej báze, ktoré zlepšia váš sexuálny život a dosiahnutie vyvrcholenia.

 

Breastmax - veľké prsia už nebudú len snom vďaka tomuto prírodnému produktu. Bez vedľajších účinkov.

 

Vigorelle - lubrikačný gél zvlhčí vašu vagínu, rýchle zvýši vzrušenie.


Ktoré doplnky výživy sú najlepšie na dosiahnutie ženského orgazmu?

Túžba po milostných hrách, zavŕšených orgazmom
Dosiahnutie orgazmu - rozhodne stojí za námahu vyvinúť úsilie a dopracovať sa k tomuto slastnému pocitu, ktorý sprevádza zrýchlený tep a dýchanie, vlhká pokožka, strnulé prsty, postavené bradavky a pulzovanie vo vagíne - maximálne príjemné pocity. Pre dosiahnutie orgazmu je dôležitý váš osobný stav, od ktorého tiež závisí kvalita sexu. Veľký význam má aj predohra, kedy sa venujete jeden druhému, dotýkate sa, bozkávate, zisťujete, čo a kde vám je príjemné. Prehlbuje sa zároveň vzájomné porozumenie. Navoďte pocit blízkosti a udržujte očný kontakt. Vyskúšať môžete aj erotickú masáž a erotické hračky.

 

Partner vás môže takpovediac "naťahovať" - najprv vás hladiť na menej intímnych miestach, postupne prechádzať k tým intímnejšom, vnikne do vás, ale len na kúsok, a hneď sa zas odtiahne, jednoducho aby vás pripravil, a aby ste sa ho nemohla nabažiť a dočkať . Správna poloha vás tiež privedie k orgazmu - dôležité je stimulovať klitoris, bod G a bradavky. Najobľúbenejšie je poloha, kedy je žena hore, pretože vtedy má 100% kontrolu. Poloha zozadu jej umožňuje hlbšie vniknutie a tým väčšiu prirážanie na bod G.

Dosiahnite intenzívnejší orgazmus aj vďaka prírodným doplnkom výživy, ktoré majú obrovskú výhodu v tom, že nemajú vedľajšie účinky. Vďaka nim zažijete silný orgazmus, a celkové povzbudenie, zvyšujú chuť na sex a vy si vychutnáte vzrušujúce chvíle s partnerom.

 

Clitorin - prírodný prípravok pre ženy, vďaka ktorému povznesiete sexuálny zážitok na úplne inú úroveň. Zvyšuje chuť na sex, libido, sexuálne vzrušenie, a vy tak dosiahnete intenzívnejší orgazmus.

 

Breastmax - prírodný doplnok výživy pre ženy, ktoré túžia po väčšom poprsí. Pri pravidelnom užívaní budete mať aj vy za niekoľko mesiacov väčšie a pevnejšie prsia.

 

Vigorelle - gél, ktorý vám zaručí rýchle vzrušenie, silnejšie stimuláciu a dlhší orgazmus.

 

LEKÁRSKA RECENZIA: Najlepšie prírodné produkty na orgazmus pre ženy

Sex je dôležitý pre partnerské súžitie
Ženy nedokážu dosiahnuť orgazmus tak jednoducho a rýchlo ako muži. Ženy sú totiž citlivejšie a sex si spájajú s pocitmi lásky a romantiky. Všetko je teda v ich hlave.

Orgazmu žena dosiahne stimuláciou vagíny alebo klitorisu. Bolo však preukázané, že je možné zažiť vyvrcholenie aj stimuláciou iných erotogénnych zón - krku, pier, bradaviek, lýtok, chodidiel, uší ... Je to skrátka explózia v našom tele. Vzrušenie postupne rastie, až kým nevyvrcholí v podobe neopísateľné rozkoše a slasti. Pre niektoré ženy nie je jednoduché dosiahnuť orgazmus. Niektoré ho počas svojho života ani nezažijú, len v podobe klitoriálneho orgazmu. Stačí pritom byť len trpezlivá a experimentovať. Uvoľnite sa a prežite rozkoš.

 

Klitoris je veľmi citlivý a jeho stimuláciou zaručene zažijete orgazmus, a to veľmi intenzívne. Jeho stimulácia môže byť akousi predohrou pred vaginálnym orgazmom. Vaginálny orgazmus cítite buď v celom tele, alebo v oblasti panvy. Jeho dosiahnutie si vyžaduje viac trpezlivosti a času. Orgazmu docielite aj stimulovaním bodu G rytmickou penetráciou až krúživými pohybmi. Tento druh orgazmu môže viesť až k ženskej ejakulácii a vyvoláva neskutočnú eufóriu.

 

Zvýšiť chuť na sex a sexuálne vzrušenie vám pomôžu prírodné produkty, ktoré svojím zložením nespôsobujú vedľajšie účinky. Pôsobí komplexne a zlepšujú tak sexuálny život a pomáhajú ženám rýchlejšie dosiahnuť orgazmus. Odborníci odporúčajú:

 

1.Clitorin - najlepšie tabletky na zlepšenie sexuálneho života a orgazmus pre ženy. Prežite aj vy intenzívny a silný orgazmus.

 

2.Breastmax - najlepšie prírodné tabletky zväčšenie poprsia, veľká, pevná a krásna prsia. Zvyšuje tiež sexuálnu príťažlivosť. Užívanie je maximálne bezpečné.

 

3.Vigorelle - lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny, rýchle zvýšenie vzrušenie, väčšie stimulácia a silnejší orgazmus.

 

Výživové preparáty pre ženy pre navodenie orgazmu


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako dosiahnuť orgazmus? Ako vybrať najlepšie prípravky, lieky a tabletky na vzrušenie pre ženy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk