Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Dlhší sex pre mužov, produkty pre zlepšenie a kvalitu pohlavného styku, čo na to odborníci?

Pridané: 13.04.2019

Pri milovaní je rozhodujúca jeho dĺžka aj intenzita

Dlhý a intenzívny sex je snom každého z nás
Mnohí ľudia majú nepodstatne vysoké očakávania o tom, ako dlho by mali byť schopní predĺžiť pohlavný styk. Ak nemáte problémy s ejakuláciou počas predohry, alebo nemôžete zdanlivo zadržať sex dlhšie než 30 sekúnd, váš výkon je v tomto prípade považovaný za medicínsky normálne.

 

U mužov je výkon a čas v posteli zdrojom obáv alebo hanby. Existuje ale mnoho mýtov o sexe a čase, ako dlho má človek vydržať, a ako dosiahnuť dlhší sex. Podľa štatistík je priemerný čas medzi bodom penetrácie a medzi ejakuláciou približne 5,4 minúty. Avšak to, čo je pre muža a ženu normálne, závisí predovšetkým od toho, čo danému páru vyhovuje. Ejakulácia je považovaná za predčasnú v prípade, že žena alebo muž zistí, že pohlavný styk netrvá dlho. Predčasná ejakulácia je teda charakterizovaná ako načasovanie sexu. Zvyčajne ide ale o myslení dvoch ľudí. Teda ejakulácia je považovaná za predčasnú iba v prípade, že si to vy alebo váš partner myslíte.

 

Všetky problémy spojené s krátkou ejakuláciou, krátkym pohlavným stykom, sú riešiteľné. V niektorých prípadoch stačí navštíviť odbornú pomoc, lekára, ktorý Vám pomôže, odporučí vhodné prípravky, tabletky, či rôzne lieky, ktoré zaistí dlhšiu pohlavný styk pre mužov. Pomôžu Vám oddialiť ejakuláciu, uspokojiť viac partnerku aj seba. Ak máte strach, alebo sa hanbíte vyhľadať lekára, skúste sa pokúsiť sami o riešenie Vášho problému. Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete skúsiť.

 

Mohla by Vám dopomôcť predĺžiť pohlavný styk napríklad masturbácie. Môže byť účinná niekoľko hodín pred tým, než plánujete mať sex. Zhlboka sa nadýchnite, a keď budete cítiť, že sa blíži ejakulácia, pomôže ju oddialiť ejakulačný reflex. Ďalšia svojpomocná metóda je tiež terapia párov. Ide o užitočnú metódu v prípade, že ste v dlhodobom vzťahu. Poskytuje Vám príležitosť preskúmať akákoľvek problémy, ktoré by mohli ovplyvniť váš sexuálny život a vzťah, a tiež získať rady o tom, ako ho zlepšiť. V prípade, že nie ste vo vzťahu a Váš sex je len príležitostní, je vhodné naozaj vyhľadať odbornú pomoc a skúsiť užívať vhodné tabletky, ktoré by Vám dopomohli riešiť Váš problém.


Optimálne liečivo pre navodenie dlhej súlože

Liečivá pre intenzívnejší orgazmus a túžbu po milovaní
Asi 30 percent mužov trpí stavom známym ako predčasná ejakulácia. Títo muži nie sú schopní zotrvať viac ako minútu počas pohlavného styku a niektorí dokonca nemôžu ani úplne preniknúť do vagíny pred vyvrcholením. To je rozdiel oproti tým, ktorých pohlavný styk trvá oveľa dlhšie. Najnovší výskum ukázal, že predčasná ejakulácia prebieha mimo kontroly človeka a žiadne množstvo praxe nepomôže. Existujú ale niektoré techniky, ktoré môžu pomôcť, tie najlepšie štúdie ich považujú za najpohodlnejšie.

 

Využitie najlepších produktov je jednou z možností. Pokiaľ ide o lieky, existujú antidepresíva, ktoré sa predpisujú práve pri predčasných ejakuláciách, pričom dopomáhajú k dlhšiemu a intenzívnejšiemu pohlavnému styku. Aj skúsení lekári a vedci odporúčajú predovšetkým prírodné doplnky, ktorých užívanie prispieva k efektívnejšiemu a plnohodnotnému pohlavnému styku. Medzi také najlepšie produkty jednoznačne patrí VimaxPills či Semenax. Ide o výborné produkty na trhu, ktoré jednoznačne vedú k dlhšiemu pohlavnému styku, oddialenie erekcie. Medzi menej známe lieky, ktoré sú účinné pri riešení tohto problému, sú napríklad inhbítory Dapoxetine a PDE5. Predstavujú efektívne riešenia, ktoré dlhšie trvajú v posteli, prinášajú väčšiu dôveru a lepšiu schopnosť potešiť vašu partnerku. Tieto lieky sú ale k dispozícii iba na lekársky predpis, čo znamená návštevu lekára. Ďalším negatívom sú možné vedľajšie účinky.

 

Nákup online nie je tiež dobrá voľba, pretože väčšina online syntetických liekov sú falošné repliky a nikdy neviete, čo vkladáte do tela. Okrem toho s príchodom holistickej medicíny, sú pre mužov dostupné efektívne a bezpečné prírodné riešenie, ktoré neprináša so sebou žiadne vedľajšie účinky a nie sú ani škodlivá. Vždy preto radšej zvážte, akou cestou sa vydáte, a teda, či nestojí za to, sa poradiť s odborníkom o tom, aké lieky, a prečo, by ste mohli začať užívať.

 

Horny Goat Weed, Auragin, produkty pre lepší sex

Prírodné výživové doplnky pre mužov aj ženy
V nasledujúcich riadkoch si povieme niečo bližšie o jednotlivých produktoch. Horny Goat Weed je bylina, ktorej listy sa používajú na výrobu liekov. V čínskej medicíne je známa ako "yin yang huo" až 15 druhov kozieho buriny. Horny Goat Weed sa používa na slabý chrbát a kolená, bolesti kĺbov, osteoartritídu, duševnú a fyzickú únavu, stratu pamäti, vysoký krvný tlak, srdcové choroby, bronchitídu, ochorenie pečene, detskú obrnu, krvný poruchu zvanú chronická leukopénia, infekciu srdca, stratu kostí po menopauze, slabé kosti (osteoporóza) a zároveň je využiteľná aj ako tonikum.

 

Niektorí muži používajú kozie buriny na sexuálne problémy spojené s výkonom, vrátane erektilnej dysfunkcie a nedobrovoľnej ejakulácie. Používa sa aj na vyvolanie sexuálnej túžby. V podstate hornej kozie obsahuje fytochemikálie, ktoré môžu pomôcť zvýšiť tok krvi a zlepšiť sexuálnu funkciu. Obsahuje tiež fytoestrogény, ktoré pôsobia tak trochu ako ženský hormón estrogén, ktoré môžu znížiť kostnej straty u žien po menopauze. Auragin obsahuje jednu z najdôležitejších bylín - ženšen. Používa sa ako bylinný doplnok už viac ako 3 tisíc rokov. V klinických štúdiách sa ukázalo, že zvyšuje energiu a znižuje únavu, posilňuje imunitný systém, znižuje stres, zvyšuje náladu a podporuje duševné funkcie.

Účinné zložky v ženšenu sú látky známe ako ginsenosidy a ženšenu s nízkym obsahom ginsenoidov trvá dlhšie ako šesť rokov, aby plne rozvinul svoj obsah ginsenoidov, čo závisí aj na ďalších faktoroch, ako je napríklad podnebie a pôda. Najmä Kórea je známa kvalitným ženšenom, ktorý produkuje.

 

"Červený" ženšen odkazuje na tradičný proces spracovania v cykloch horúcej pary a sušenie, čo zvyšuje počet ginsenoidov. Auragin sa pestuje v oblasti Kórei s 500 rokov starou tradíciou výroby ženšenu. Korene sa pestujú po dobu 6 rokov, konzervujú sa pomocou tradičného procesu červeného ženšenu, rozdrví sa na prášok a lisujú do tabliet bez ďalších prísad. Výsledok je jeden z výrobkov s najvyššou kvalitou ženšenu na trhu.

 

Tieto vyhlásenia neboli hodnotené FDA. Tento produkt nie je určený pre diagnostikovanie, liečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Hoci Horny Goat Weed a Auragin sú produktom na liečbu uvedených problémov, na trhu sa jednoznačne odporúčajú produkty Vimax Pills, Ultra Potencia a Semenax. Medzi najlepšie produkty, ktoré podporujú dlhší pohlavný styk, jednoznačne patrí:

 

1. Vimax Pills - Odporúčame: TOP produkt, pre dlhší pohlavný styk, jeho výhodou je super cena

 

2. Ultra Potencia - produkt, ktorý slúži na zlepšenie erekcie, ide o luxusný výrobok, nevýhodou je vyššia cena

 

3. Semenax - podporuje zvýšenie množstva semena, jeho užívanie odstraňuje predčasnú ejakuláciu.

 

Vimax Pills kúpiť


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Dlhší sex pre mužov, produkty pre zlepšenie a kvalitu pohlavného styku, čo na to odborníci?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk