Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako rýchlo dosiahnuť vaginálneho orgazmu? Najlepšie Lieky, tabletky a lubrikačné gély pre ženy

Pridané: 06.04.2019

Ženský orgazmus vyžaduje o dosť viac snahy, než ten mužský

Ako naplniť túžbu po spontánnom a slastnom orgazme?

Dosiahnutie ženského orgazmu, a to ako vaginálneho, tak cez klitoris, nie je vôbec jednoduchou záležitosťou. V porovnaní s mužmi, ktorí orgazmus zažijú takmer pri každých milostných hrách, sú na tom ženy dosť biedne. Keď už sa však zadarí a k vyvrcholeniu dôjde, tak môžeme hovoriť skoro až o transcendentálnym zážitku. Každá čiastočka v tele, akoby mala explodovať, napäté svaly, nechty zarytých do partnerovej kože, a potom to príde. V lone sa začne rozlievať neskutočný pocit tepla, uvoľní sa všetky napätia a mozog vypovie službu.

 

Bohužiaľ však nie všetky ženy mali to šťastie a niečo také prežili na vlastnej koži. Na vine môže byť nedostatočná schopnosť sa uvoľniť, stud pred partnerom, neznalosť potrieb vlastného tela, alebo (bohužiaľ) neschopný muž. Žiadna položka z tohto opisu vďaka bohu nie je nezvratná a so všetkým sa dá nejakým spôsobom pracovať. Bude to chcieť investovať trochu času a úsilia, ale keď žena vytrvá, múzeá si byť istá, že všetka vynaložená námaha sa jej aj s úrokmi vrátia.

 

Tou najhoršou možnou vecou, ktorú môže žena urobiť, je orgazmus predstierať. Týmto škodí nielen partnerovi, ale v prvom rade hlavne sama sebe. Týmto správaním sa ochudobňuje o všetky tie príjemné slastné pocity s orgazmom spojené, čo je rozhodne veľká škoda. Navyše, keď bude jej problém s vyvrcholením zatajenie, tak sa partner nikdy nedozvie, že robí niečo zle, a nebude sa snažiť techniku uspokojenia svojej milej žiadnym spôsobom vylepšiť. Takže si vopred dobre premyslite, či vám to klamstvo a predstieranie za to stojí.

 

A čo keď je partner hlupák a aj cez vaše naliehanie a prosby nie je schopný svoju techniku a pohyby nijako prispôsobiť? Skrátka a jednoducho ho pustite k vode, pretože sa chová sebecky, a takéto konanie sa potom vystupňuje v budúcnosti v mnohých zložitejších situáciách, ako je pohlavný styk. Neklape ak to v spálni, nebude to nikdy klapať ani mimo nej v bežnom živote. Taká je skutočnosť.


Spoznajte dokonale svoje telo a zistite, čo vám robí dobre

Vaginálny orgazmus, rozkoš a vášeň, ženské libido

Je potrebné si uvedomiť, že ak nebudete dokonale poznať vlastné telo, vlastnú vagínu, tak orgazmus len tak nedosiahnete, a to ani s tým najlepším milencom. Zistite si, kedy budete sama, a urobte si príjemný večer. Dajte si dlhú bublinkovú kúpeľ, pokúste sa úplne uvoľniť a zrelaxovať, rozmaznávajte sa a rozmaznávajte svoje telo aj dušu. Potom bude nasledovať tá zaujímavejšia a lechtivější časť.

 

Až budete pociťovať, že ste dokonale uvoľnená, tak si pustite obľúbenú hudbu, zapáľte vonnú sviečku a záleží do postele. Pomaly sa začnite hladiť na prsiach a rukách postupne schádzajte nižšie až k vášmu klinu. Zahoďte zábrany a stud a preskúmajte, čo vám robí dobre, ktoré dotyky vás dovedú až do cieľa na vrchol. Zapamätajte si intenzitu tlaku vašich prstov, rýchlosť ich láskanie, aj ten príjemný pocit rozkoše, ktorú vám priniesli.

 

Tieto novo nabité informácie skvele poslúži vášmu mužovi. Vďaka nim totiž zistí, čo robí celú tú dobu zle. Ono totiž, ako je známe, je každá žena aj s jej vagínou naprostý originál, a individuálne bytosť, takže na každú platí trochu niečo iné. Čo sa jednej nepáči, môže na druhú naopak pôsobiť nadpozemskú rozkoš. Komunikujte medzi sebou a uvádzajte si vaše pocity zažívanie pri milostnom spojení. Ak patríte medzi odvážnejšie ženy, tak pokojne môžete svoje telo začať preskúmavať rovno s vaším náprotivkom. Môže z toho vzniknúť príjemný sexuálny akt, na ktorý len tak nezabudne ani jeden z vás.

 

Časom si iste nájdete svoju vlastnú overenú techniku a dosiahnuť vaginálneho orgazmu nebude taká veda. Uvidíte, že milovanie vás zrazu začne o dosť viac baviť, keď budete mať pred sebou vidinu slastného zakončenie. Naviac žena môže pri správnej technike dosiahnuť aj niekoľkých orgazmov hneď po sebe. V tomto sa oproti mužom, ktorí väčšinou potrebujú medzi orgazmy menšie časový interval, nachádza ženy vo výhodnej. No, nie je to dostatočná motivácia k tomu zahodiť stud? Rozhodne áno!


Rýchlejší a intenzívnejší orgazmus s pomocou výživových doplnkov a gélu

Milostná predohra, vzrušenie, intenzívny sex

Ste netrpezlivá a potrebuješ mať všetko najlepšie hneď? Nebojte sa, aj pre takéto náročné dámy existuje riešenie. Okrem všemožných afrodiziak a pochybných rád, ktorými sa hemží anonymný internetové fóra, nie je na škodu vyskúšať niektoré doplnky stravy, erotické pomôcky, či lubrikačné gély. Nebojte sa zainvestovať aj do tohto odvetvia vášho života. Verte, že tie intenzívne orgazmy za to stoja.

 

Jedným takým pomocníkom do Vašej spálne by sa mohol stať napríklad Vigorelle. Tento lubrikant stačí len naniesť na vagínu zvnútra i zvonku v dostatočne silnej vrstve a počkať niekoľko minút, než začne pôsobiť. Pre maximálnu účinnosť ho dôkladne vmasírujte, čo iná môže patrične poslúžiť ako súčasť predohry, pretože už samotné dotyky na tak citlivých miestach ženského tela dokážu obaja milostné aktérmi poriadne vzrušiť.

 

Vigorelle sa pýši stopercentne prírodným zložením, nemusíte sa teda obávať akýchkoľvek zdravotných komplikácií a gynekologických ťažkostí. Látky v ňom obsiahnuté sú vysoko kvalitné a gél s vagínou príjemne splynú. Po prežití prvého vaginálneho orgazmu práve s týmto gélom uvidíte, že už nebudete chcieť iný. Aj taká zdanlivá maličkosť, akou je práve lubrikačný gél, dokáže vpraviť do milostného života nový rozmer a posunúť ho na úplne inú úroveň.

 

Okrem gélu stojí za vyskúšanie aj doplnok stravy zvaný Dragon Power. Tento pomocník dokáže naštartovať upadajúcu libido a váš pohľad na sex môže prejsť kompletnou zmenou. Prípravok je založený na čisto prírodnej báze, takže do tela nebudete pchať žiadnu chémiu, je teda bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Predáva sa bez lekárskeho predpisu a nie je problém si na vyskúšanie zaobstarať najprv menšie balenie.

 

Oba spomínané produkty možno zakúpiť na internete a dostanete diskrétne zabalenú krabičku, takže sa nemusíte obávať pohoršených pohľadov okolia.


ODPORÚČAME: Najlepšie produkty, tabletky, gély pre ženy:


1. Clitorin - vyskúšané a dobre recenzované tabletky na posilnenie libida, pre väčšie vzrušenie pri sexe, pre blažený orgazmus, podporu plodnosti, proti nadchádzajúcom príznakom menopauzy. Prípravok je vhodný aj pre podporu plodnosti a plánované tehotenstvo.

 

2. Vigorelle - lubrikačný gél pre zvýšenie vzrušivosti pri pohlavnom styku, pre zaistenie zvlhčenia, vyššiu plodnosť pre ženy.

 

3. Breastmax - najlepšie tabletky na prírodnej báze na spevnenie ženského poprsia a jeho zväčšenie.


Prírodné doplnky pre ženy pre dosiahnutie slastného orgazmu


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako rýchlo dosiahnuť vaginálneho orgazmu? Najlepšie Lieky, tabletky a lubrikačné gély pre ženy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk