Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Tabletky na vzrušenie pre ženy, zvýšenie sexuálnej túžby a väčšiu sexuálnu energiu

Pridané: 06.04.2019

Ženská sexualita môže byť ovplyvnená (nielen) životným štýlom

Vplyv životného štýlu na súčasné problémy ženskej sexuality

Životný štýl, či už zdravý neba ten nezdravý, ovplyvňuje nespočet aspektov nášho života. Samozrejme, že ak žijeme zdravo, tak sa to na našom organizme prejaví v pozitívnom slova zmysle, a žijeme ak nezdravo, tak nám organizmus práve veľmi nepoďakuje. Možno si hovoríte, že to jedno pivo občas, alebo tých pár cigariet predsa nemôže až tak ublížiť, ale to ste na omyle. Niektorí jedinci majú organizmus natoľko citlivý voči škodlivým vplyvom, že aj taká "drobnosť" ho dokáže rozhádzať. Zvlášť v dnešnej dobe, keď je všeobecne známe, že imunitný systém väčšiny ľudí v dôsledku chemických hnojív, smogu, napätia a stresu, nadmernej záťaže z nevhodnej stravy a chemických liekov je takpovediac v rozklade. Rozmyslite si teda dobre, ako sa k svojmu telu budete správať.

 

Pri poklesoch libida tohle platí dvojnásobne. Zaráža vás, ako je možné, že sa toto stalo? Prečo nie ste toľko náruživá, ako pred desiatimi rokmi? Odpoveď je vcelku jednoduchá. Ak žena, byť len príležitostne, holduje cigaretám, alkoholu, alebo tučné nezdravé strave, je jej telo zbytočne zaťažené a udržanie si zdravé milostnej túžby môže činiť nemalé ťažkosti. Telo sa totiž v tej chvíli sústredí na odbúravanie toxínov, ktoré sa do neho vďaka týmto nerestiam dostávajú, a myšlienky na sex úplne vytesníme. Výsledkom je únava, podráždenie, a od toho už len krôčik k hádkam a partnerským nezhodám.

 

Rovnaké je to aj u prílišného stresu. Aj ten má svoj podiel na tom, že sa márne pokúšate s partnerom rozdúchať vášeň. Veľké pracovné vyťaženie, kolotoč doma okolo domácnosti, prípadne záhrady, zanedbávanie odpočinku, nedostatok spánku a relaxácie - toto všetko organizmus značne oslabuje. Po tom všetkom už na erotické hrátky žena väčšinou nemá ani pomyslenie a milovanie sa stáva vynútenú rutinou, čo je rozhodne zle. Nie nadarmo sa hovorí o pároch, ktorým to neklape v posteli, že im to nemôže fungovať ani v ostatných oblastiach ich života. Sex je naozaj veľmi dôležitý, pretože vzťah utužuje. Ide o moment, kedy sú si partneri najbližšie, doslova spojenie, čo ich vzťah dokonale stmeľuje.


Problémy s váhou, zdravá strava a čas relaxovať

Nadváha a obezita, zdravá strava, relaxácia

Silu vášho libida ovplyvňujú aj vaše telesné proporcie. Tým nie je myslené, ako ste s partnerom malí či vysokí, ale prebytočný tuk v tele. Obezita patrí medzi takzvané civilizačné choroby a v súčasnosti postihuje veľké percento našej populácie. V Spojených štátoch je dnes dokonca evidovaných celkom 75 percent všetkej populácie, ako ľudí s nadváhou alebo obezitou. Tento problém s telesnou hmotnosťou má neblahý vplyv na telo, ktoré nadmerne zaťažujete. Okrem neduhov, ako sú problémy so srdcom a cievami, vysokým tlakom a pod., Majú ženy s nadváhou problémy so stratou sexuálnej túžby.

 

Rovnako na tom sú i ženy trpiace opačným stavom, teda podváhou. V prípade, že je organizmus dlhšiu dobu sužovaný drastickými diétami, dochádza k jeho značnému oslabeniu a devastácii. Niekedy sa môže dokonca stať, že taká žena stratí menštruáciu a len horko ťažko potom vracia svoj mesačný cyklus do poriadku. A aké z toho plynie ponaučenie? Ak sa márne snažíte získať svoje libido späť, Zachovávajte a nad sebou zamyslite. Uvedomte si, kde môžete robiť vo svojom životnom štýle chybu, a pokúste sa ju čo najskôr napraviť. Pamätajte však, že nič nie je hneď, a niektoré veci chcú skrátka svoj čas. Zmeny vykonávajte postupne po malých krôčikoch, pretože inak spôsobíte v organizme ďalší veľký šok a všetka vaša snaha by mohla byť kontraproduktívna.

 

Zároveň sa snažte znížiť na minimum stres. Výhovorky typu, že nemáte čas na to si poriadne oddýchnuť, v tejto situácii rozhodne nie sú na mieste. Všetko sa dá nejakým spôsobom vyriešiť. Kto nechce, hľadá výhovorky, a kto chce, ten hľadá cestu, ako na to. Neostýchajte sa pokojne niekoho požiadať o pomoc z domácnosti. V dnešnej dobe má mnoho žien najatých upratovačky a len si pochvaľujú, koľko času a starostí s týmto šikovným nápadom ušetrí. Vezmete si pár dní voľna a odíďte na pár dní niekam na predĺžený víkend. Investované peniaze a čas sa vám vráti. Telo i myseľ sa zregenerujú, načerpáte novú energiu a čoskoro sa vráti aj chuť na sex.


Podpora organizmu pomocou prírodných doplnkov stravy, tabletiek, a gélu

Bylinné extrakty a výživové doplnky pre ženy pre lepší sex

Ak urobíte pre získanie väčšieho libida naozaj čokoľvek, môžete si vziať na pomoc rôzne doplnky stravy. Jedným takým je napríklad Hoodia Gordona. Tento preparát obsahuje rôzne výťažky z rastlín, vitamíny, minerály, a rad ďalších prospešných látok. Toto prvotriedne zloženie dokáže s ženským organizmom ozajstné divy. Zamerajte sa primárne na chudnutie, vďaka nemu sa budete pred partnerom cítiť o dosť lepšie. Tabletky spaľujú tuk a okrem toho pôsobí aj na oblasť sexuálnej túžby, ktorú rapídne zvyšujú a prehlbujú pocity z milostných radovánok.

 

Ak túžite svoju sexuálnu energiu maximálne vyšponovat, tak odporúčame tabletky Clitorin. Tento doplnok stravy je najvhodnejší pre páry, ktoré už dospeli do fázy, kedy súložia takzvane iba z povinnosti, aby sa nepovedalo. Clitorin nabudí vaše libido a naženie krv do genitálií, teda budú oveľa citlivejšie. Z toho vyplýva, že orgazmy budú o dosť silnejší a dlhší, čím obyčajné milovanie posunie o niekoľko stupňov vyššie.

 

Predchádzajúce dva prípravky je skvelé skombinovať s lubrikačným gélom Vigorelle, ktorý účinkom predchádzajúcich dvoch doplnkov dodá pomyselnú korunu. Stačí jej iba aplikovať zvonka aj dovnútra vagíny niekoľko minút pred samotným aktom a látky v ňom obsiahnuté sa postarajú o nevšedný zážitok z mnohonásobných intenzívnych orgazmov. No uznajte sami, môže sa stať milovanie ešte príjemnejším?

 

Všetky tri podporné produkty zakúpite voľne bez lekárskeho predpisu na internete a domov vám príde balíček, ktorý bude diskrétne zabalený, takže nie je potrebné sa obávať zvedavých pohľadov okolia. Ich zloženie je stopercentne prírodné a neexistuje tu riziko, že by ich užívanie pri správnom dávkovaní spôsobovalo nežiadúce vedľajšie účinky, ako syntetické produkty z lekárne.

 

ODPORÚČAME: Najlepšie produkty, tabletky a lubrikačné gély pre ženy:


1. Clitorin - najlepšie prírodné prípravky na zintenzívnenie libida, pre navodenie príjemného vzrušenia, pre silnejší orgazmus, zabezpečenie plodnosti, proti príznakom ženskej menopauzy, alebo pri túžbe počať bábätko.

 

2. Vigorelle - vyskúšaný lubrikačný gél pre intenzívne vzrušenie, pre zvlhčenie pohlavného ústrojenstva, pre lepšiu plodnosť.

 

3. Breastmax - najlepší prírodný prípravok na zväčšenie a spevnenie ženského poprsia


Prípravky pre ženy k zlepšeniu pohlavného styku a plodnosti


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Tabletky na vzrušenie pre ženy, zvýšenie sexuálnej túžby a väčšiu sexuálnu energiu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk