Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

NÁVOD: Ako zvýšiť chuť na sex pre ženy? Pomôžu tabletky, lieky a lubrikačné gély

Pridané: 06.04.2019

Príčiny nechuti k sexu - prepracovanie a nadmiera stresu

Nechuť k sexu, prepracovanie, vyčerpávajúce činnosti - starostlivosť o deti, domácnosť

Na začiatku vzťahu stačil jeden nevinný pohľad, letmý dotyk, a už sa pomaly schyľovalo k sexuálnemu aktu. Teraz, po mnohých rokoch, je to iné. Spomínate si, kedy ste sa vôbec milovali s partnerom naposledy? Aké to bolo? Pravdepodobne v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi asi nič moc, že? Neľakajte sa, toto sa skrátka v mnohoročných partnerských vzťahoch stáva. Bohužiaľ, ona tá chémia zamilovanosti a sexuálnej vášne nemôže trvať na veky.

 

Je potrebné si uvedomiť, že ženy toho nesú na svojich pleciach príliš. Chodí do práce, potom čo im skončí smena, musí ešte fungovať doma. Domácnosť sa totiž sama neuprace, večera sa tiež sama neuvaria a do toho ešte starosti o potomkov. Ide o veľkú záťaž, a to ako fyzickú, tak i psychickú, pretože zvládať toto všetko deň čo deň, je naozaj niečo. Milí páni, nečudujte sa svojím drahým polovičkám, že sú večer unavené a radšej sa otočí v posteli na druhý bok a upadajú do ríše snov.

 

Táto veľká záťaž a značný stres všeobecne majú na (nielen) ženský organizmus nepriaznivý vplyv. Telo je oslabené a myseľ potom musí vytesniť všetky "nedôležité" myšlienky, medzi než patrí aj sex, a sústrediť sa len na to najpodstatnejšie. Vďaka tomu dochádza k onomu zníženie libida. Nemusí to však byť jediná príčina, prečo ženy odmietajú sex. Libido môžu ovplyvniť aj lieky užívané na chronické ťažkosti, či samotnej choroby, ako sú napríklad diabetes, vysoký krvný tlak, obezita a pod.

 

Nechuť sa milovať môže byť spôsobená aj fyzickými zmenami, ktorými za tie spoločná roky ženská figúra prešla. Starneme všetci, ale ženy tieto zmeny znáša všeobecne horšie. Prsia už nie sú tak pevná ako za mlada, dojčenia a gravitácie na nich zanechali svoje stopy. Udržať si štíhlu líniu nie je tak jednoduché, ako keď je žene dvadsať. Na koži pribúda vrások, šediny vo vlasoch sú vidieť čoraz častejšie a žena sa prestáva cítiť atraktívne.

 

Zapracujte na svojom sebavedomí a libido pôjde hore samo

Riešenie partnerských a sexuálnych problémov, sebavedomie, práca na sebe

Žena so zdravým sebavedomím je ako magnet na mužov. Vyžaruje z nej akási pozitívna aura a ľudia v jej okolí sa cíti dobre. Nanešťastie je takýchto spokojných sebavedomých žien veľmi málo. Pritom ono to sebavedomie má naozaj veľký podiel na mnohých aspektoch ľudského života. Spokojná sebavedomá žena nemá problém so zníženým libidom. Nehanbí sa pred mužom vyzliecť, má rada svoje telo a prijíma ho také, aké je, pokojne aj s drobnými nedokonalosťami.

 

Čo z toho vyplýva? Zapracujte na sebaláske a sebaúcte, uvedomte si svoje nedostatky a rozmyslite si, či ste ochotná ich prijať so všetkým, alebo sa odhodlajte k zmene. Vadí vám vaša veľká stehná? To je v poriadku, nie ste jediná na svete s týmto komplexom. Záleží však len na vás, ako sa k tomu postavíte. Ste unavená a ten večný kolotoč stereotypu vás ničí? Tak konajte! Vyšetrite si nejaký čas pre seba.

 

Možno si teraz hovoríte, že ono sa to ľahko povie, ale ťažšie vykoná. To je síce pravda, ale za to, aby ste sa cítili dobre vo vlastnom tele a vrátila sa vám ona sexuálna túžba a chuť na partnera, to určite stojí. Nie je však potrebné hneď vešať hlavu. Existuje nespočetné množstvo šikovných pomocníkov, doplnkov stravy, ktoré tu cestu k spokojnosti a chute na milostné hrátky uľahčí. Fajn je vziať si na pomoc napríklad kamarátku a pokúsiť sa na sebe zapracovať spoločne. V dvoch sa to vždy lepšie ťahá.

 

Prestaňte sa hanbiť a začnete konať, pretože jednoduchým lamentovaním problémy samy od seba nikdy nezmizne. Nehľadajte výhovorky, prečo to nejde, ale hľadajte riešenie. Nemusíte sa obávať siahnuť práve po nejakom tom podpornom prípravku, pretože to naozaj nie je žiadna hanba. V dnešnej nad mieru uponáhľanej dobe sa vážne nie je čomu diviť, keď žena stratí sexuálny apetít. Uvidíte, že po vyskúšaní prírodných doplnkov stravy pôjdu kilá ľahšie dolu, libido zase hore a vy sa budete cítiť o dosť spokojnejšie, čo sa prejaví aj v bežnom každodennom živote.

 

Výživové doplnky, ktoré zlepšia libido aj sexuálne zážitky

Zlepšenie túžby na sex, zvýšenie libida prírodnými výživovými doplnkami

Ako už bolo uvedené v riadkoch hore, výživové doplnky dokážu boj s problémami značne uľahčiť. Pre zvýšenie libida môžeme odporučiť prípravok s názvom Clitorin. Tento doplnok stravy je nabitý prírodnými látkami, ktoré pôsobia ako afrodiziaká, a dokážu navrátiť stratenú milostnú túžbu späť, dokonca ju ešte posunúť oveľa vyššie, než tomu bolo predtým. Ďalej vám zaručí silnejší prežitie orgazmu, pretože prekrvujú pohlavné orgány, ktoré sa následne stávajú o to citlivejšie.

 

Na nevzhľadná kilá navyše zas platí Hoodia Gordona. Tabletky obsahujú prírodné látky, ktoré urýchľujú spaľovanie telesného tuku. Zároveň pomáhajú potlačiť pocity hladu a tým zabraňujú občasným záchvatom prejedania, celodennému uzobávání, či nočnému vyjedaniu chladničky. Pomôžu zotrvať u pravidelného diétneho stravovania, ktoré by malo sprevádzať každú redukciu telesnej hmotnosti. Vy sa tak dostanete jednoduchou cestou k svojej vysnívanej figúre, a sebavedomie bude postupne narastať, čo partner iste ocenia. Uvidíte, že už sa nebudete musieť ostýchať, a svoje nahé telo nabité sexuálnou energiou s radosťou predvediete v plnej sile.

 

Jedným z dôvodov odmietania pohlavného styku zo strany žien môže byť vaginálnu suchosť. Jedná sa o úplne prirodzenú súčasť ženstva, a je nevyhnutná. S pribúdajúcimi rokmi bude úmerne vaginálnej lubrikácie ubúdať. S tým si ale hravo poradí lubrikačný krém Vigorelle, ktorý vagíne jej vlhkosť do pár minút vráti. Ako bonus dokáže maximalizovať citlivosť, čo zaručuje tie najintenzívnejšie orgazmy, aké kedy žena zažila.

 

Všetky nami odporúčané produkty možno voľne bez lekárskeho predpisu zakúpiť na internete. Dostanete diskrétne zabalený balíček, takže nehrozí žiadne pohoršené pohľady okolia. Prípravky sú založené na čisto prírodnej báze, bez prejavov akýchkoľvek vedľajších účinkov, ktoré často sprevádza chemická liečivá zakúpená v lekárni.


ODPORÚČAME: Najlepšie produkty, tabletky a gély pre ženy:


1. Clitorin - špičkové tabletky na zlepšenie libida, chuti na sex, pre intenzívny orgazmus, zvýšenie plodnosti, na odvrátenie príznakov menopauzy. Sú vhodné aj pre podporu otehotnenia.

 

2. Vigorelle - lubrikačný gél pre zvýšenie sexuálnej vzrušivosti, pre zvlhčenie vagíny, pre zlepšenie ženskej plodnosti.

 

3. Breastmax - najlepšie prírodné tabletky na zväčšenie ženských pŕs a ich spevnenie.


Zvýšenie sexuálnej túžby, vzrušenia, ženský orgazmus


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k NÁVOD: Ako zvýšiť chuť na sex pre ženy? Pomôžu tabletky, lieky a lubrikačné gély

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk