Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Kompletný návod pre zlepšenie výstreku a rýchle zvýšenie ejakulácie

Pridané: 20.04.2019

Čo je výron semena, aký je jeho význam, a ako presne funguje?

Predčasný výstrek semena, suchý orgazmus, multiorgazmus
Ejakulácia je charakterizovaná ako výron semena z pohlavného údu a môže nastať po pohlavnom styku, masturbácii, alebo samovoľne v noci, vtedy hovoríme o polúcii a býva spojená s orgazmom.

 

K samotnej ejakulácii dochádza po stimulácii senzitívnych nervových zakončení v pohlavných orgánoch, kedy sa aktivuje centrum v mozgu vplyvom sympatického systému.

 

Sympatikus spôsobí sťahovanie semenovodu, ktorý z nadsemenníka vháňa spermie do močovej trubice. Tu sa nachádza miesto, kde sa spája ejakulát sa semenom. Zároveň dochádza k sťahovaniu musculus sphincter urethrae internus - zvierača, ktorý bráni spätnému prechodu ejakulátu. Následne dochádza k stiahnutiu svalov, ktoré rytmicky vypudí ejakulát z močovej trubice. Koniec ejakulácia sa prejaví kontrakciami penisu, ktoré sú viditeľné ako malé zášklby.

 

Hlavný význam ejakulácia spočíva v oplodňovanie a potom v maximálnej potenciu. Po ejakulácii sa muži cítia mužnejšie, ale hlavným posolstvom ejakulátu je oplodniť ženské vajíčko. Tu nesmieme zabudnúť spomenúť, že samotná ejakulácia nemusí byť zákonite spojená s orgazmom. U mužov môže nastať aj tzv. Suchý orgazmus, resp. orgazmus a ejakulácia prebiehajú oddelene, avšak túto "techniku" sa musia muži naučiť a môžu tak dosiahnuť multiorgazmus. Pokiaľ k suchému orgazmu dochádza samovoľne, môže sa jednať o tzv. Retrográdna ejakuláciu. V tomto prípade dokonca muž pociťuje pri vyvrcholení bolesť. Ejakulát sa vtedy nedostane von z tela, ale do močového mechúra, a na vine je porucha zvierača, ktorý neplní svoju funkciu.

 

Za normálnych okolností ako prvý väčšinou prichádza orgazmus, ktorý trvá približne 5-22 sekúnd, a následne nastáva ejakulácie. Okrem predčasné a retrográdna ejakulácia môže nastať aj oneskorená, ktorá nastáva neskôr, bez toho, aby muž chcel, a jej príčinou môže byť častá sexuálna stimulácia, ale môže mať aj neurologický podklad. Čo sa množstvo ejakulátu týka, tak to je ovplyvnené najmä hydratáciou organizmu, ale aj frekvenciou sexuálneho styku či masturbácie.


Aké sú príčiny predčasnej ejakulácie? Musíte to vedieť, aby ste ju mohli vyriešiť

Nedostatok testosterónu, erektilná dysfunkcia, partnerský vzťah v ohrození
Ako to funguje, už vieme. Ako to teda je v prípade predčasnej ejakulácie? Predčasná ejakulácia nie je chorobou v pravom slova zmysle, a tak ani jej "liečba" nie je liečbou. Je to stav, keď muž dosiahne vyvrcholenie skôr, než by chcel, a nestihne pritom dostatočne uspokojiť partnerku. O predčasnej ejakulácii môžeme hovoriť v prípade, ak ejakulácia nastane do 1 minúty od prvého vniknutia do pošvy, alebo ak ju muž sám nedokáže pozastaviť.

 

Problém nastáva, ak táto situácia muža dostáva do zlého psychického rozpoloženia, pretože sa tým naruší aj erekcie, a muž sa väčšinou začne vyhýbať sexu. Príčinou predčasnej ejakulácie teda bývajú skôr psychické podklady, až keď potom tie biologické. Ale čo je paradoxné, muži o tom neradi hovoria, pričom je konverzácia s partnerkou jednou z metód odbúrania predčasnej ejakulácie.

 

Príčiny predčasnej ejakulácie sa rozdeľujú na dve skupiny. Raz sú príčiny biologické a druhú nebiologické. Medzi hlavné biologické príčiny patrí fimóza (neschopnosť pretiahnuť predkožku cez žaluď), frenulum breve (krátka uzdička) - anatomické poruchy, ktoré sa dajú riešiť pomerne rýchlo chirurgicky; zápalové procesy v oblasti panvy, prostatitída; erektilnej dysfunkcie a tiež hyperplázia prostaty; hormonálne poruchy - nedostatok testosterónu, nadmerná činnosť štítnej žľazy a iné. Nebiologické príčiny sú väčšinou psychického charakteru -stres, obava zo zlyhania, z nedostatočného uspokojenia partnerky, ale aj nízka frekvencia pohlavného styku, či odmietavá partnerka.

 

Poznať mechanizmus ejakulácie a tiež jej poruchy a možné príčiny týchto porúch je veľmi dôležité. Najmä z toho dôvodu, aby sme dokázali s touto záležitosťou pracovať ďalej. Pracovať na jej odstránení a na zlepšenie sexuálneho života, pretože bezpochyby, predčasná ejakulácia je problém, ktorý výrazne ovplyvňuje sexuálny život každého tretieho muža. Dosť vysoké číslo, že?

 

Kompletný návod na riešenie delikátneho problému s predčasnou ejakuláciou

Problémy v sexe, oddialenie výstreku, vášeň, rozkoš, spokojná žena
Ako by teda malo vyzerať riešenie tejto delikátnej záležitosti, o ktorej muži radšej mlčia? Základom je identifikácia príčiny, podľa ktorej sa budete ďalej uberať. Ak je príčina biologická resp. fyziologická, tak s tou Vám s najväčšou pravdepodobnosťou pomôže len odborný lekár. Ak je psychologická, teda nebiologické, môžete to skúsiť sami. Začnite rozhovorom s partnerkou. To je základ, ktorý môže veľa vyriešiť. Tu si môžete dohodnúť pravidlá hry, ktorými sa budete riadiť, prípadne sa dohodnete na použitie techniky štart-stop, či stlačenie penisu. Pomôcť si môžete aj masturbáciou pred sexom, ale v dostatočnom predstihu.

 

Jednou z možností, ako môže muž sám ovplyvniť ejakulácii, sú Kegelove cviky na zlepšenie stavu svalov panvového dna a tiež na zlepšenie ovládania ejakulácie. Tieto metódy Vám môžu v značnej miere pomôcť s oddialením ejakulácie. Ak však z nejakého dôvodu tieto metódy nefungujú, alebo nie sú aplikovateľné, môžete siahnuť po drogistických a farmakologických prípravkoch. Môžete použiť klasický kondóm, ktorý u mnohých mužov odďaľuje ejakuláciu, pretože znižuje sexuálnu stimuláciu. Na trhu dokonca môžete zakúpiť aj kondóm napustený lokálnym anestetikom, ktorý mierne znecitlivie penis. Alternatívou sú aj rôzne anestetické gély, krémy či spreje, ktoré fungujú v podstate rovnako, čiastočne znecitlivie pohlavný orgán, občas aj partnerkin, čo však nie je žiaduce.

 

V nasledujúcom riešení sa opäť dostávame k lekárovi, ktorý Vám i na predčasnú ejakuláciu psychologického podkladu mohol predpísať lieky na jej liečbu. Tieto však majú mnohé nežiaduce účinky, pretože sa jedná o antidepresíva. Jediný oficiálny liek Dapoxetine je indikovaný v prípade, že je príčinou predčasnej ejakulácie fyziologická porucha. Zatiaľ najlepší a najideálnejšie alternatívou k vyriešeniu tohto problému je užívanie výživových doplnkov, ktoré priaznivo ovplyvňujú sexuálny život muža, počnúc predčasnou ejakuláciou, cez zlepšenie erekcie, až po silnejšie orgazmus.

 

Odporučiť Vám môžeme Vimax Pills, čo je výživový doplnok na čisto prírodnej báze, ktorý komplexne ovplyvňuje sexuálny život a aktivitu muža. Zlepší chuť na sex a libido, skvalitní erekciu, zlepší prekrvenie organizmu, zvýši sexuálnu výdrž a pri dlhodobom užívaní nastane aj zväčšenie penisu. A to všetko za prijateľnú cenu.

 

Ďalším produktom na rýchlu podporu potencie a rýchle zvýšenie výdrže je Ultra Potencia - výživový doplnok s unikátnym prírodným zložením, ktorý Vám pomôže s vyriešením väčšiny problémov v sexuálnej oblasti rýchlo a účinne.

 

Na kvalitu sexuálneho života má vplyv aj množstvo semena, ktoré môžete podporiť produktom Semenax, ktoré zvýši množstvo a kvalitu spermií, ale aj plodnosť a silu orgazmu, a samozrejme účinkuje aj na základný problém, ktorým je predčasná ejakulácia. Všetky tieto produkty si môžete zakúpiť za výhodnú cenu a overiť si ich účinnosť.


Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčšie výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšiu sexuálnu výdrž

 

Semenax kúpiť


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Kompletný návod pre zlepšenie výstreku a rýchle zvýšenie ejakulácie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk