Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA PRODUKTOV: Čo pomôže pre väčší výstrek a predčasnú ejakuláciu?

Pridané: 20.04.2019

Liečba, ktorá pozitívne ovplyvní skorý výron semena. Vaše skúsenosti a recenzie

Liečba predčasnej ejakulácie anestetikami, znecitlivujúce kondómy, gély
Predčasná ejakulácia je veľmi častým problémom, s ktorým sa každý postihnutý muž vysporiadava svojím vlastným spôsobom. Niektorí siahajú po mechanických technikách, iní zas po rôznych cvikoch. V súčasnej modernej dobe, existujú aj pohodlnejšie formy oddialenia a povzbudenia ejakulácie, ako sú lieky a iné podporné či drogistický produkty.

 

Kondómy patrí do kategórie drogistického tovaru. Tieto kondómy pochádzajú z dielne nemeckých vedcov, ktorý našli spôsob oddialenie ejakulácie bez zbytočného dráždenia partnerky. Tieto kondómy sú napustené lokálnym anestetikom, väčšinou ide o benzokaín alebo lidokaín. Muži si ich chvália, pretože vďaka nim vydrží dlhšie odolávať ejakulácii. Nevýhodou je určitý diskomfort pri ich nasadzovaní a tiež riziko vzniku alergických reakcií na samotný kondóm, ktoré sú už dlhšie známe a bohužiaľ pomerne časté.

 

Anestetický gél je alternatívou, ktorá je tiež často využívaná, najmä pre jednoduchosť aplikácie. navyše stačí jeho nanesení malú chvíľku pred pohlavným stykom. Vďaka prítomnosti anestetiká dochádza k lokálnemu znecitlivenie, a tým k utlmeniu vzrušenie pociťovaného v penise. Nevýhodou týchto gélov je však vyššie riziko vzniku alergických reakcií a tiež veľká miera znecitlivenie partnerky, ktorá môže mať následne problém s dosiahnutím orgazmu, pokiaľ gél nenanesiete v dostatočnom časovom predstihu. Použitie gélu je nutné pri každej vhodnej príležitosti (pohlavnom styku), pretože nelieči dlhodobo. Pri správnej aplikácii si však tieto gély väčšina recenzentov chváli a uprednostňujú ich pred užívaním liečiv.

 

Skupina antidepresív, ktorá sa označuje ako selektívne inhibítory spätnej resorpcie serotonínu, sa ukázala ako účinná v boji s predčasnou ejakuláciou. Medzi najčastejšie používané patria najmä klomipramín, sertralín či fluoxetín a ich vedľajším účinkom je oddialenie ejakulácie. Ich nevýhodou je však prítomnosť aj iných a často veľmi nepríjemných vedľajších účinkov. Ďalšou nevýhodou je to, že ich výdaj je viazaný na lekársky predpis, takže by Vás návšteva lekára neminula.

 

Dapoxetine, liečivo v produkte Priligy, patria tiež do kategórie inhibítorov spätnej resorpcie serotonínu a pôvodne bola vyvinutá ako antidepresívum. Nakoniec však našla uplatnenie v sexuálnej oblasti. Názor na tieto liekové prostriedky je väčšinou pozitívne, avšak nejde o dlhodobé riešenie vzhľadom k výskytu vedľajších účinkov.


Výživové produkty, ktoré pomôžu odstrániť problém s predčasnou ejakuláciou

Aký vplyv má množstvo ejakulátu na mužskú plodnosť

Samozrejme, že na liečbu predčasnej ejakulácie pristupujeme až po vyčerpaní všetkých možných dostupných možností, ako sú mechanické techniky a cvičenia. Predtým však, ako navštívite ambulancii lekára, vyskúšajte siahnuť po rôznych výživových doplnkoch, ktoré Vám v tomto smere budú dobrým pomocníkom. Výživové doplnky v kombinácii s rôznymi cvikmi pomáhajú vo väčšine prípadov. Preto sú aj veľmi doporučované nielen zo strany užívateľov, ale aj mnohými odborníkmi. Skúsenosti a recenzie hovorí za všetko. Medzi užívateľmi sa najčastejšie skloňujú názvami ako eJoy, Zerex, Vimax, Proerecta, Aphrodisia, Clavin, Erexan, Amante a mnohé iné. Ako teda fungujú a aké sú reálne skúsenosti s nimi? Najlepšie u užívateľov obstáli produkty Vimax Pills, Zerex Extralong, eJoy či Erexan. Ich zloženie je síce rôznorodé, avšak prírodné, čo oceníte najmä pri absencii vedľajších účinkov.

 

Zerex Extralong je čisto prírodný produkt, ktorého účinok nastupuje v priebehu 7 dní od začiatku užívania. Účinok na predčasnú ejakuláciu je potom evidentná. Okrem toho však zlepšuje aj erekciu a zvyšuje chuť na sex. Nájdu sa však aj užívatelia, ktorí neboli na 100% spokojní s týmito tabletami, avšak u nich sa jednalo o predčasnú ejakuláciu vplyvom iného ochorenia, resp. ochorenia prostaty.

 

Tablety eJoy sú primárne určené na podporu erekcie, avšak ich pozitívny vplyv na oddialenie ejakulácie je viditeľný. Takisto tablety svojim prírodným zložením priaznivo ovplyvňujú aj libido a dokonca výrobca udáva, že u 85% mužov sa zlepšil zdravotný stav prostaty.

 

Vimax Pills sú tiež 100% prírodný produkt, ktorý svojimi účinkami rozhodne nezaostáva za vyššie spomenutými. Pozitívne pôsobí na celkový stav pohlavných orgánov muža, chuť na sex, libido, a takisto na predčasnú ejakuláciu.

 

Na približne rovnakej úrovni sa nachádza aj výživový doplnok Erexan. Tento produkt má podobné zloženie ako predchádzajúce produkty a rovnako podobné účinky. Okrem toho, že zlepšuje erekciu, zvýši chuť na sex, oddiali ejakuláciu a tiež zintenzívni orgazmus.

 

Všetky spomínané výživové doplnky sú svojím spôsobom unikátne, a to najmä v zložení a kombináciu prírodných zložiek, preto sa aj mierne líšia v účinkoch. Drvivá väčšina užívateľov má na tieto výrobky pozitívne názor a v nezávislých recenziách je skôr odporúčajú. Potom je už len na Vás, po ktorých siahnete ako prvých, a ktoré Vám budú najviac vyhovovať, vyberajte na základe zloženia bylinných substancií, a tiež svoju vlastnú intuíciou.


Lieky vs. výživové doplnky na oddialenie ejakulácie a zlepšenie výstreku

Lieky z lekárne, voľnopredajné doplnky pre mužov
Predčasná ejakulácia je problém, ktorý trápi muža v každom veku a patrí k najčastejším sexuálnym poruchám. Preto je celkom prirodzené, že ľudia hľadajú spôsoby, ako sa tohto problému zbaviť. Okrem cvičenia a niekoľkých techník použiteľných priamo počas pohlavného styku, môžeme rozdeliť pomocné prostriedky na syntetickej a prírodné. Medzi tie syntetické patria najmä krémy, gély a spreje s obsahom rôznych lokálnych anestetík, ako benzokaín či lidokaín. Ich úlohou je znížiť citlivosť penisu a predĺžiť tak dobu od prvého vniknutiu po ejakulácii. Ich nevýhodou však je, že v prípade nedostatočného vstrebania pred pohlavným stykom môže dôjsť aj k znecitlivenie partnerkinej pošvy. Tieto produkty sa používajú podľa potreby približne 30 minút pred pohlavným stykom, nie sú však dlhodobým riešením a nelieči príčinu predčasnej ejakulácie. Sú však efektívne a drvivá väčšina mužov si ich pochvaľuje.

 

Ďalším spôsobom liečby z kategórie syntetických produktov sú klasické lieky - tablety. Jediným zdrojom, ktorý je určený na liečbu predčasnej ejakulácie, je Dapoxetine (účinná látka) známy pod názvami Priligy a potom lieky u nás neschválené Dapoxy, Super P-Force, Super Vikalis, Cenforce D, Super Kamagra. Dapoxetine je látka, ktorá má podobné účinky ako antidepresíva, pretože je to tiež selektívny inhibítor spätnej resorpcie serotonínu. Pôsobí na spomalenie reakcie na sexuálnu stimuláciu a tým dochádza k neskoršiemu vyslanie signálu pre ejakuláciu z mozgu.

 

Dapoxetine je účinný od prvej dávky a užíva sa podľa potreby 1-3 hodiny pred pohlavným stykom. Tak ako ostatné syntetické lieky, aj tento má vedľajšie účinky, z ktorých sa najčastejšie vyskytujú bolesti hlavy a zažívacie problémy, okrem toho aj závrate či návaly tepla a nadmerné potenie. V podstate na rovnakom princípe fungujú aj antidepresíva v liečbe predčasnej ejakulácie, kedy je oddialenie ejakulácie vedľajším účinkom. Nevýhodou je to, že sú viazané na lekársky predpis, takže v prípade, že budete chcieť zvoliť túto metódu liečby, budete musieť navštíviť lekára. Samozrejme sú prítomné aj iné vedľajšie účinky, ako závraty, zažívacie problémy či bolesti hlavy.

 

Skvelú a účinnou alternatívou k týmto syntetickým produktom sú výživové doplnky, ktoré sú vyrábané z látok na prírodnej báze. Väčšinou sú to extrakty z bylín podporujúcich sexuálne funkcie, ale tiež vitamíny a rôzne aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie celého organizmu. Preto väčšinou tieto výživové produkty ovplyvňujú rad telesných funkcií.

 

Odporúčame vyskúšať produkt Ultra Potencia, ktorý je vhodný pre rýchle zlepšenie potencie, rýchle oddialenie ejakulácie a tiež na potlačenie väčšiny problémov s erekciou. Tablety s dlhodobým účinkom za skvelú cenu.

 

Ďalším zaujímavým výrobkom je Vimax Pills, ktorý aj podľa recenzií užívateľov účinkuje veľmi spoľahlivo. Je vyrobený na základe poznatkov Tradičné čínskej medicíny. Okrem oddialenie ejakulácie zaistí aj lepšie erekciu, zvýši tvorbu testosterónu a tiež zlepší vaše libido.

 

Ďalším produktom, ktorý Vám môžeme odporučiť pre ešte dokonalejšie pôžitok, je výživový doplnok Semenax, ktorý zvýši produkciu semena a zároveň ejakuláciu. Vďaka správnej kombinácii bylín, vitamínov a aminokyselín dosiahnete kvalitnejší orgazmus a zvýši sa aj Vaše plodnosť. To všetko na skvelú cenu, bez lekárskeho predpisu a bez vedľajších účinkov.

 

Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčšie výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšiu sexuálnu výdrž

 

Semenax heureka


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RECENZIA PRODUKTOV: Čo pomôže pre väčší výstrek a predčasnú ejakuláciu?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk