Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Oddialenie ejakulácie a zväčšenie výstreku

Pridané: 20.04.2019

Nechemické metódy predĺženia pohlavného styku

Ako oddialiť ejakuláciu a docieliť vzájomného orgazmu
Predčasná ejakulácia je problém veľkej časti mužskej populácie a každej vekovej kategórie. Je teda len na Vás, aká forma oddialenie Vám najviac vyhovuje. Veľká časť mužov považuje farmaceutickú liečbu tohto problému, nie choroby, za zbytočnú, a preto hľadá iné formy predĺženie chvíľok pôžitku s partnerkou. Mnoho párov rieši túto záležitosť prerušovaným pohlavným stykom, ktorý sa v odbornej sfére označuje ako "start-stop" systém. Jeho princípom je prerušenie pohlavného styku tesne pred ejakuláciou a následné čakania na jej ústup. Výhodou je, že si takto môžete predĺžiť milovanie s partnerkou na okamih, aký Vám vyhovuje.

 

Metóda silného stlačenia žaluďa sa používa rozhodne menej, ale je rovnako účinná. Avšak môže byť aj nepríjemne bolestivá, čím sa zníži sexuálne napätie a ustúpi prichádzajúce ejakulácie. Určitú formou oddialenie ejakulácie je aj použitie kondómu, ktorý znižuje trenie pohlavných orgánov a tým aj sexuálnej stimulácii.

 

Skvelou metódou, ako sa naučiť ovládať ejakuláciu, sú Kegelove cviky, ktoré posilňujú svaly panvového dna, a vďaka nim sa naučíte aspoň čiastočne ovládať ejakuláciu. Ich precvičovaním ejakulácia sama prichádza o niečo neskôr.

 

Jednou z metód, ako oddialiť ejakuláciu, je aj konverzácie s partnerom, ktorej základom je vzájomná dohoda na spôsobe milovania. Teda, ak partnera príliš vzrušuje "tvrdý sex", zmiernime ho. Taktiež sa môžete dohodnúť na vynechanie príliš stimulujúcich polôh. Prípadne môže muž relaxovať a žena zvolí mierne tempo "na koni". Predĺženie predohry je tiež jednou z metód, ktoré fungujú na oddialenie ejakulácie. Venujte sa pritom viac partnerke a ejakulácia príde zaručene neskôr.

 

Rovnako ako metóda stlačenie penisu, môže fungovať aj metóda odvedenie pozornosti, ktorú môžete vykonať úplne jednoducho v rámci milovania, a to pri bozkávaní prejsť napríklad smerom k ruke a jemne, ale pritom mierne bolestivo sa zahryznúť, čím na chvíľu partnerka odvedie pozornosť od vzrušenia. Pomôcť môže aj masturbácia pred pohlavným stykom, ktorá však môže potom absolútne zabiť chuť na ďalší sexuálny akt. Zaujímavá je aj možnosť v rámci predohry a naladenie sa na milovanie, dať si s partnerkou pohár vína, ktoré čiastočne spomalia prichádzajúce erekciu.


Chemické metódy na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou

Chemické lieky pre oddialenie mužského vyvrcholenia
Za chemickú metódu oddialenia ejakulácie môžeme považovať akýkoľvek spôsob s použitím chemických látok, resp. liečiv. Základné a zrejme aj najlacnejšie metódou je použitie špeciálneho kondómu, ktorý nielenže zníži trenie, ale dokonca čiastočne znecitlivie penis, pretože je napustený lokálnym anestetikom. Rovnako je to aj pri použití rôznych gélov, krémov, či sprejov na oddialenie ejakulácie. Fungujú na rovnakom princípe. Tieto produkty obsahujú tiež lokálne anestetikum, väčšinou benzokaín alebo lidokaín. Nevýhodou je potreba aplikácie s dostatočným predstihom, aby sa stihla účinná látka vstrebať a nedošlo k nechcenému znecitlivenie partnerky. Obe tieto metódy, resp. oba prostriedky sú dočasnú a príležitostnú metódou oddialenie ejakulácie.

 

Ďalšie, už čisto chemickou metódou, je použitie dapoxetine, čo je účinná látka vyvíjaná pôvodne ako antidepresívum, avšak počas vývoja bolo zistené, že má najlepšie vplyv na predčasnú ejakuláciu. Dapoxetine je selektívny inhibítor spätného vychytávania serotonínu, predlžuje čas od prvého vniknutiu po ejakulácii a pomáha získať lepšiu kontrolu nad samotnou ejakuláciou. Tým znižuje psychické napätie muža a jeho obavy z predčasného vyvrcholenia a nedostatočného uspokojenia partnerky. Výdaj tohto lieku je však viazaný na lekársky predpis, a preto budete musieť navštíviť lekára.

 

Inou možnosťou je liečba predčasnej ejakulácie samotnými antidepresívami. Konkrétne skupinou selektívnych inhibítorov spätného vychytávania serotonínu, ktoré pracujú v podstate na rovnakom princípe ako Dapoxetine, avšak ich primárny účinok je zameraný na psychiku a oddialenie ejakulácie je iba vedľajším účinkom, u niektorých mužov požadovaným, u niektorých nechceným. Nič to však nemení na skutočnosti, že aj antidepresíva sú viazaná na lekársky predpis, preto ani v tomto prípade Vás neminie návšteva lekára.

 

Súčasné výskumy posúvajú do popredia aj Tramadol, ktorý sa ukazuje ako možná a účinná forma liečby predčasnej ejakulácie. Je však otázkou, či bude lekár ochotný Vám tento liek predpísať, pretože ide o liek z kategórie opiátov, ktorý je dostupný na predpis a kvôli zneužívaniu na výrobu drog, je jeho výdaj i kontrolovaný.

 

Samostatnou kapitolou sú vedľajšie účinky. U väčšiny farmakologických liekov sa vyskytujú vedľajšie účinky rôzneho druhu a rôznej intenzity. Väčšinou sú to silné bolesti hlavy, závraty, zažívacie ťažkosti, či bolesti svalov. U gélov, krémov a sprejov sú to spravidla alergické reakcie, ako začervenanie, svrbenie, či pálenie pokožky.

 

Výživové doplnky, ktoré priaznivo ovplyvňujú dĺžku pohlavného styku

Partnerský vzťah, milenci, dĺžka pohlavného styku
Viac než farmakologická liečba problémov s predčasnou ejakuláciou znamená v tomto prípade "liečba" výživovými doplnkami. Je rovnako účinná, pretože jej zloženie je presne navrhnuté pre riešenie daného problému, v tomto prípade problémov s predčasnou ejakuláciou. Zloženie je vždy navrhnuté tak, aby správna kombinácie jednotlivých druhov bylín a tiež ich správna koncentrácia, boli účinné čo najskôr od začiatku užívania, a čo najdlhšiu dobu.

 

Nespornou výhodou výživových doplnkov oproti liekom je fakt, že lieky pôsobia na jeden špecifikovaný problém, ale výživové doplnky obsahujú viacero druhov bylín, ktoré priaznivo ovplyvňujú nielen oddialenie ejakulácie, ale aj kvalitu semena, jeho množstvo, silu výstreku, kvalitu erekcie, zvyšujú libido, intenzitu orgazmu, prípadne spôsobí i predĺženie penisu. Keďže tieto výživové doplnky sú takpovediac "all in one", sú veľmi vyhľadávané. Samozrejme ich najväčšou výhodou je účinok bez nežiadúcich prejavov. Takže ak ste doteraz váhali, či si zaobstarať výživové doplnky alebo nie, tak Vám ich môžeme len odporučiť. Ich účinok síce nastúpi približne po 7 dňoch, to je však bežné u všetkých výživových doplnkov. Byliny totiž pôsobí vo vzájomnej väzbe tzv. Synergicky, postupne napravujú v tele to, čo bolo poškodené, a to v režime určitých priorít. Obvyklým obsahom týchto prípravkov je Kotvičník zemný, Maca peruánska, SawPalmetto, extrakt z čili, Ženšen pravý, Kajenské korenie, Ovos siaty, Hloh obyčajný, ženšen pravý, Šafran, L-citrulín, L-arginín, vitamín E, selén, zinok a mnohé ďalšie.

 

Odporučiť Vám však môžeme aj komplexne pôsobiace prírodné produkty, ktoré okrem oddialenie ejakulácie pomáhajú aj s inými problémami v sexuálnej oblasti.

 

Prvým produktom, ktorý Vám predstavíme, je Vimax Pills, čisto prírodný produkt, ktorý zlepší prekrvenie organizmu, zvýši Vaše libido, predĺži a zlepší erekciu a samozrejme oddiali ejakuláciu a dokonca zväčší penis. Vaša chuť na sex bude oveľa vyššia a zvýši sa aj Vaša aktivita v sexuálnej oblasti.

 

Podobným produktom je Ultra Potencia, ktorá je najlepším produktom na celkové zlepšenie potencie. Tento produkt dokáže znížením citlivosti penisu oddialiť nástup ejakulácia, zlepšiť libido, erekciu, a tiež zväčšiť penis. Jeho užívaním sa upraví aj kvalita a množstvo spermií. Je síce drahší, ale rýchly a účinný, preto sa určite oplatí zainvestovať.

 

Kvalitu a množstvo spermií v ejakuláte zlepší aj výživový doplnok Semenax, ktorý navyše posunie na vyššiu úroveň prežívanie orgazmu. Všetky tieto produkty, vyrábané na základe poznatkov tradičnej čínskej medicíny, si môžete zakúpiť za prijateľné ceny priamo v našom e-shope.


Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčšie výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšiu sexuálnu výdrž

 

Semenax cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Oddialenie ejakulácie a zväčšenie výstreku

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk