Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Dlhší sex pre ženy - prípravky a tabletky na predĺženie pohlavného styku. Tabletky na lepší sex pre ženy - sú lepšie prírodné afrodiziaká alebo lieky na zvýšenie energie?

Pridané: 15.04.2019

Kto by si neprial prežiť dlhý sex, milovanie po dobu niekoľkých hodín a viac orgazmov?

Predĺženie sexu a prežitie niekoľkých orgazmov pri milovaní
Dlhší sex znamená užiť si viac rozkoše, sexuálneho vzrušenia, radosti, zažiť intenzívny a dlhý orgazmus. Ako však predĺžiť pohlavný styk?

 

Objavujte - pre čo najväčší zážitok zo sexu je dobré vedieť, čo sa partnerovi páči, a čo nie. Rovnako aj on by mal vedieť, čo vám robí dobre. Skúmajte, čo vás oboch teší, a váš sex bude o to dlhšia. Zároveň budete vedieť, kedy spomaliť, alebo naopak pridať, či prerušiť milovanie, pretože keď muž začne ejakulovať, je po všetkom.

 

Orálny sex - vďaka nemu si užijete oveľa dlhšie, než keby ste šli priamo na vec. Ak muž dráždi váš klitoris jazykom, je to znak, že orgazmus sa zaručene dostaví, v tomto zrejme žiadny muž nezlyhá. Nechajte ho vychutnávať si vás a vy si to poriadne užite.

 

Dýchajte - a prežite neopísateľnú rozkoš. Hlbokým dýchaním precítite rozkoš a vzrušenie celým telom. Vaša vzdychanie zase vzruší muža. Ak sa na hlboké dýchanie sústredí aj muž, pomôže mu to oddialiť vyvrcholenie.

 

Fetiš - predĺžte svoju rozkoš vizuálnym pôžitkom a nechajte sa rozpáliť. Vyskúšajte oblek, uniformu, alebo zahrajte na sestričku a doktora. Niektoré muža to vzruší, ale pozor, niektorí to nemajú radi. Opýtajte sa, čo by sa mu páčilo, zatiaľ čo niekoho nažhaví dobiela silónové pančuchy a klenutá klenba chodidiel, inému sa páči pevný zadok v nohavičkách, ktoré zdôraznia jeho siluetu.

 

Prírodné doplnky výživy - vyskúšajte afrodiziaká, ktorá rozpáli nielen vás, ale aj vášho partnera. Zvýši pocit vzrušenia a vy si užijete dlhšiu pohlavný styk. Na rozdiel od liekov, prírodné produkty nespôsobujú nežiaduce účinky.

 

Odporúčania odborníkov

 

Vimax Pills - je kvalitný kanadský prírodný preparát určený pre mužov na dlhšiu výdrž pri pohlavnom styku. Pôsobí komplexne a celkovo zvyšuje potenciu a zaisťuje pevnú a silnú erekciu. Prirodzene väčší penis prinesie potešenie aj žene. Silný a intenzívny orgazmus.

 

Ultra Potencia - prírodný doplnok výživy pre mužov na posilnenie erekcie a predĺženie pohlavného styku. Odstraňuje predčasnú ejakuláciu a podporuje pevnú a kvalitnú erekciu. Zvyšuje chuť na sex aj sexuálnu výdrž a energiu.

 

Semenax - prírodný produkt na väčšie a silnejšie ejakulácie, ktorá poteší nejednu ženu. Dlhšie pohlavný styk a niekoľko silných orgazmov počas aktu.


Ako vybrať najlepšie prírodné afrodiziaká na lepší sex pre ženy?

Prírodné afrodiziaká pre lepší sex
Sex je obrovská energia plná sily. Keď s ňou budete zaobchádzať správne, vydržíte sa milovať celú noc a vychutnáte si neskutočnú rozkoš.

Aby muž dosiahol viac orgazmov, ako žena, mal by sa milovať tak, aby nenastala ejakulácia. Dá sa to dosiahnuť ovládaním panvového dna, stačí sa venovať cvičenia na jeho posilnenie.

 

Sex vás musí baviť oboch, inak si ho neužijete. Mali by ste si nájsť svoj štýl, aby ste boli spokojní obaja a vychutnali si ho. Ženy dokážu prežiť nádherný sex aj bez konečného vyvrcholenie, muži nie, pretože prírodou je dané, aby oplodnili ženu, a na to potrebujú práve dosiahnuť orgazmus.

 

Ako dlho sa budete milovať, určujete vy, milé dámy. Od prírody je nám daná schopnosť prijímať - prijímať mužskú spermiu, aby oplodnili naše vajíčko a zachoval sa tak ľudský genóm. Mužom je zase prirodzená akčnosť a dominancie - dobyť a oplodniť ženino vajíčko, a to čo najrýchlejšie, kým sa nestihne unaviť. Preto sa na muža nemôžeme hnevať, že sú hneď hotoví, zatiaľ čo my by sme si ešte užívali.

 

Čo s tým? Skúste sa trochu brániť, aby ste pohlavný styk predĺžili. Pomôže, keď sa na seba vzájomne naladíte a budete vnímať svoje vlastné i partnerove potreby.

Na dlhšie pohlavný styk odborníci odporúčajú prírodné produkty, ktoré vďaka svojmu zloženiu nemajú vedľajšie účinky.

 

Vimax Pills - doplnok výživy na prírodnej báze výrazne zvýši chuť na sex a sexuálne vzrušenie. Zaistí lepšiu výdrž v posteli, silnejší erekciu s dlhotrvajúcim efektom. Väčší penis prinesie väčšiu rozkoš vašej partnerke.

 

Ultra Potencia - prípravok na dlhší sexuálny styk. Prináša lepšiu kontrolu nad ejakuláciou, podporuje kvalitnú erekciu, zvyšuje sexuálnu chuť. Zažite intenzívnu rozkoš a silnejší orgazmus.

 

Semenax - prírodný doplnok, ktorý rieši problémy s predčasnou ejakuláciou, a zároveň zvyšuje množstvo i kvalitu ejakulátu. Silnejší ejakulácia zaručí väčšie vzrušenie vašej partnerky.

 

Vimax Pills


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Dlhší sex pre ženy - prípravky a tabletky na predĺženie pohlavného styku. Tabletky na lepší sex pre ženy - sú lepšie prírodné afrodiziaká alebo lieky na zvýšenie energie?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk