Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Testosterón - pri nízkej hladine testosterónu pomôžu doplnky

Pridané: 15.04.2019

Doplnky výživy pre zvýšenie mužského hormónu vám ušetria cestu k lekárovi

Prírodné doplnky pre liečbu predčasnej ejakulácie a nedostatočnej erekcie
Testosterón, hormón, ktorý je pre mužov dôležitý, ako soľ. Priamo ovplyvňuje jeho potenciu a zároveň ego a sebavedomie. Jeho hladina ale vekom klesá. Po dosiahnutí veku tridsiatich rokov už môžete zaznamenať, že v posteli vám to nefunguje tak dobre, ako keď vám bolo dvadsať. Vzrušenie neprichádza s takou samozrejmosťou a výhovorky typu "Miláčik, dnes nie, bolí ma hlava!", Už nepatrí len do úst vašich drahých polovičiek.

 

Stávate sa viac nervóznym, frustrovaným, strácate sebadôveru, v práci sa nesústredíte. Áno, klesajúca hladina testosterónu dokáže pekne rozhodiť váš doterajší život. Ako túto situáciu vyriešite? Navštívite lekára, budete mu rozprávať, že pri sexe zlyhávajú? K tomuto kroku sa uchýli naozaj iba niekoľko odvážlivcov, ktorí nepoznajú iné alternatívy.

 

Klesanie hladiny testosterónu síce spôsobuje veľké problémy, ale jeho pozastavenie je v podstate jednoducho riešiteľná situácia. Prezradíme vám prečo. Určite pre vás nie je novinkou, že dnes nájdete na internete všetko, na čo si len spomeniete. Jediné, čo k tomu potrebujete, je vedieť, čo a ako hľadať.

 

Doplnky sú predajné bez predpisu lekára, ponúkané vo forme tabletiek, prípravkov, byliniek. Vyberáte si z ponuky prípravkov s chemickým zložením, alebo zostanete verní prírode a zaobstaráte si prírodné doplnky, ktoré sú pre vaše telo viac prirodzené a organizmus neprekvapia jeho zloženie v podobe vedľajších účinkov. Ušetríte si tak nepríjemné bolesti hlavy, sčervenanie pokožky, rozmazané alebo zdvojené videnie ...

 

Skúste sa poradiť so známymi, určite má nejeden z nich v nočnom stolíku svojho pomocníka a odporučí vám prípravok, s ktorým má skúsenosti on. Alebo si prečítajte pár recenzií, či diskusie na túto tému, nájdete ich na rôznych fórach, veď internet nie je len miestom, kde si ženy v domácnosti vymieňajú tipy na nedeľný obed.

 

Tak nestrácajte čas, ani ďalší testosterón, a vydajte sa na prieskum webu, vytvorte objednávku, počkajte si na balíček a začnite opäť kvalitne fungovať.


RECENZIA A DISKUSIA: Ako spoľahlivo a rýchlo dosiahnuť zvýšenie hladiny testosterónu pri jeho nedostatku?

Posilnenie potencie a chuti na sex, liečba prostaty
Na webe nájdete odpoveď na všetko. Ak zadáte do vyhľadávača tri kľúčové slová "pokles hladiny testosterónu", okamžite sa vám na obrazovke objavia nespočetné množstvo stránok, recenzií a diskusií, ako tento problém odstrániť. Samozrejme nie všetky informácie sú pravdivé, preto si radšej prečítajte niekoľko fór a článkov na potvrdenie daných informácií.

 

Takmer každá diskusia začína žiadosťou o radu pri oslabujúce potenciu a nedostatku testosterónu. Reakcie sú rôzne, do niektorých sa zapájajú aj odborníci, odporúčajúci konkrétne produkty. Pri čítaní si môžete všimnúť, že pri týchto debatách sa často skloňuje slovo "Tribullus Terrestris". Čo to ale vlastne je? Nejaký zázrak prírody, ktorý dokáže vymazať vaše nepríjemnosti z povrchu zemského? Povieme si o ňom trochu viac.

 

Ide o rastlinu, ktorej silu ľudia poznali už pred 1500 rokmi. Pôvodne pochádza z Ázie a u nás je známy ako Kotvičník zemný. Už v starej Číne tamojší obyvatelia vedeli o veľkej sile, ukryté v tejto byline. Je to fascinujúce rastlina s nepopierateľnými účinky na potenciu, libido, a dokonca aj prostatu.

 

Prvé vedecké pokusy sa začali vykonávať v roku 1982 v Bulharsku na podnet vzpieračov na Olympijských hrách v Moskve, kde dosiahli veľké úspechy. Títo športovci užívali v rámci prípravy práve spomínaný kotvičník. Ukázalo sa, že nepriamo zvyšuje hladinu testosterónu o 30- 50% v rámci normálnych fyzických hodnôt. To znamená, že pôsobí na rast svalovej hmoty, ovplyvňuje výkonnosť a odstraňuje únavu. Zistilo sa, že rovnako pozitívne pôsobí aj na sexuálny apetít a plodnosť. Už po tridsiatich dňoch užívania zvyšuje počet spermií a ich pohyblivosť. Môžu ho užívať aj ženy pri predmenštruačnom syndróme a menopauze. Odporúčaná dávka pre mužov je 750- 1250 ml, rozdelená do troch dávok po jedle, aby sa predišlo prípadnej nevoľnosti.

 

Prírodné pilulky a prípravky - jednoduchá cesta k navráteniu mužského hormónu

Návrat k ideálnej hladine testosteronu
Nejjednoduchším spôsobom, ako dosiahnuť zvýšenie testosterónu, je dodať telu vitamíny a látky, nevyhnutné pri produkcii tohto hormónu. Mali by ste sa zamerať na získanie týchto látok z potravín, najmä zeleniny a ovocia.

 

Ak máte problém dodržať upravený jedálniček, siahnite po doplnkoch stravy, najmä mineráloch, ktoré z bežnej stravy telu nedodáte v dostatočnom množstve. Hľadajte produkty obsahujúce vitamíny D, C, H, B6 a minerály ako zinok, horčík a selén.

 

Vyhýbať sa stresu a byť v "pohode" ?! Áno, v dnešnom svete ťažká úloha, ale má svoje opodstatnenie. Celý deň vás naháňa šéf a žiada čoraz väčší výkon, kolegovia čakajú na každú príležitosť ohovoriť vás, obed od manželky už dávno vychladol, cestou z práce trčíte v zápche a doma vás privíta krik detí, hádající sa o ovládač od telky. Niet sa čo čudovať, že večer už nemáte chuť užiť si trochu lásky s partnerkou. Telo reaguje na stres nielen po psychickej, ale aj fyzickej stránke. Proces začína v mozgu. Ten uvoľňuje hormón LHRH, ktorý stimuluje hypofýzu k produkcii luteinizačného hormónu, stimulujúceho semenníky k produkcii testosterónu a foskulostimulačního hormónu - obaja stoja za tvorbou spermií. Pod vplyvom stresu sa tento proces zastaví a vedie k zníženej funkčnosti semenníkov.

 

Ponocovania, nočné služby, neskoré zaspávanie, skoré prebúdzanie, snaha dospať prehýrenej noci cez deň. Toto všetko má ďaleko od správnej spánkovej hygieny. Spánok 5 hodín a kratšie má zásadný vplyv na produkciu testosterónu. Podľa nedávnych výskumov, stačil deficit spánku počas pár dní a hladina testosterónu sa u mladých zdravých mužov znížila o 10 percent.

 

K tomuto všetkému sa ešte zamerajte na pravidelný pohyb, obmedzte užívanie alkoholu a cigarety hoďte do koša. Zbavíte sa zlozvykov, predídete nadváhe a zaistíte dostatok testosterónu.


Na záver tri tipy pre vás:


Testomax S - sa stane v období andropauzy vašim verným pomocníkom pri prekonaní príznakov, ako sú únava, strácanie svalovej hmoty, priberanie na váhe, málo energie. Vďaka obsahu pískavice a horčíka s ním dosiahnete uspokojivé výsledky bez vedľajších účinkov.

 


 

Vimax Pills - ide o doplnok stravy, ktorý pôsobí na telo komplexne. Vďaka tomu spôsobuje silnejšie erekciu a oddialenie ejakulácie. Kvôli týmto aspektom sa stane váš sexuálny život kvalitnejšie. Prípravok má prírodné zloženie bez vedľajších účinkov a bol zahrnutý do niekoľkých lekárskych štúdií. Vimax pills je voľne predajný doplnok stravy, dostupný na internete. Predáva sa za vyššiu cenu, ktorá však korešponduje s výsledkami.

 


 

Zcore - máte nízku hladinu testosterónu? Tento produkt je ideálnym riešením práve pre vás. Je ideálny pre mužov, ktorí nemajú skúsenosti s užívaním podporných doplnkov. Stará sa o vašu potenciu, vylepšuje spánok a hladinu testosterónu, to všetko bez veľkých útrat vašich peňazí.

 


 

Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Testosterón - pri nízkej hladine testosterónu pomôžu doplnky

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk