Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Najlepšia keto diéta s prírodnými doplnkami výživy

Pridané: 15.04.2019

Čo je to keto diéta, a ako prebieha?

Keto diéta - bielkovinové jedlá v kombinácii so zeleninou
Možno ste už o nej počuli, ale možno je tento názov pre vás niečím úplne novým. Keto diéta je forma proteínovej, a teda bielkovinovej diéty, ktorú vyskúšalo už obrovské množstvo ľudí. Tento druh chudnutia prináša skvelé, ale najmä trvalé výsledky, a preto ju uznáva aj lekárska veda, ktorá nie vždy diéty podporuje.

 

Pri obyčajných diétach to väčšinou končí rovnako a človek po pár týždňoch alebo mesiacoch späť priberie to, čo zhodil. Proteínová diéta však funguje úplne inak a jej cieľom je redukcia tukových zásob a zachovanie svalovej hmoty. Človek, ktorý sa rozhodne zhodiť niekoľko kíl touto formou, sa počas nej nachádza v stave zvanom ketóza. Nemusíte sa ničoho obávať, názov je síce všelijaký, ale ide o prirodzený biologický stav, v ktorom sa telo človeka nachádza. Ten nastáva vtedy, keď sú telu pravidelne dodávané bielkoviny, ale cukry a tuky sú znížené na minimum. Táto forma chudnutia je najlepším spôsobom, ako sa zbaviť nielen podkožného tuku, ale aj toho hlbšie usadeného, ktorý sa v tele zbiera roky.

 

Môže sa na prvý pohľad zdať, že aj táto diéta je formou utrpenie v podobe hladu a nesplnených chúťok, ale opak je pravdou. Človek sa počas keto diéty cíti v totálnej pohode, plný energie, a určite žiadnym hladom netrpí. Do stavu ketózy sa dostanete už za tri dni, kedy človek začína pociťovať aj prvotné zmeny na tele.

 

Neodmysliteľnou súčasťou tejto diéty sú proteínová jedlá, ktoré sú základom všetkého. Tá dokážu plnohodnotne nahradiť vašu doterajšiu stravu, pretože bielkoviny sa nachádza naozaj v rôznych bežných potravinách, ale možno ste to doteraz len nevnímali. Prijímať ich môžete prostredníctvom polievok, cestovín, nápojov, smoothies, pečiva, ale obsahujú ich aj ďalšie desiatky iných potravín, ako je mlieko, vajíčka, sója. Nastavenie celého keto programu závisí na tom, akú hmotu chce človek schudnúť. Na základe toho je potrebné stanoviť individuálne jedálniček s obsahom bielkovín.


3 fázy keto diéty a prírodné doplnky výživy

Ako zdravo schudnúť aj bez nadmerného úsilia v posilovni
Keto diéta má tri fázy, ktorými si musí človek, ktorý chce schudnúť, prejsť. Dĺžka jednotlivých fáz je rovnaká, ale mení sa počet jedál, ktoré človek počas dňa príjme.

 

1. Fáza pozostáva z totálneho nahradenie jedálnička za ten, ktorý je zložený len z proteínových jedál a zeleniny. Ide o najväčšiu váhovú redukciu, kedy telo zažije menšie šok v dobrom slova zmysle, a jeho tuky sa začnú spaľovať oveľa rýchlejšie. Na konci fázy je hmotnosť znížená o 50-70% z celkového cieľa chudnutia.

 

2. a 3. Fáza sa nazýva stabilizačná a fixačná. Cieľom je uviesť človeka do stavu, aby sa mu nevrátil jo-jo efekt a nepribral späť to, čo už schudol. Ten by nastal v prípade, že by chudnutie bolo po 1. fáze ukončené a telo by si začalo ukladať energiu, cukry a tuky na horšie časy. V tomto období sa človek pomaly vracia k bežnému jedálničku postupným začleňovaním sacharidov a tukov do stravy. Vyzerá to napríklad tak, že v druhej fáze je jedno bielkovinové jedlo denne nahradené tým bežným. V tretej fáze sú potom nahradená dve jedlá za normálne, ktoré človek konzumoval predtým.

 

Tento druh diéty je nielen efektívny, ale aj zdravý a účinný. Ako u všetkého, tak aj tu je potrebné dodržiavať základné podmienky, ako pitný režim, konzumáciu zeleniny a pravidelné stravovanie. Ten, kto chce s keto diétou začať, by si mal však v hlave ujasniť, či to naozaj chce. Nedodržanie jedálnička a úlety nie sú povolené a dokážu zničiť celé doterajšie úsilie, pričom by diéta musela začať úplne odznova.

 

Súčasťou tejto diéty môžu byť aj rôzne doplnky stravy na chudnutie a spaľovače tukov, ktoré vám pomôžu schudnúť ešte viac kilogramov a za rýchlejší čas. V tomto prípade nemáme na mysli lieky, ktoré vám predpíše lekár, ale produkty vyrobené len na prírodnej báze, ktoré podporujú chudnutie. Môže ísť o rôzne tabletky, kapsule, prípravky a iné doplnky, ktorých sa nemusíte obávať, pretože nemajú žiadne negatívne účinky, sú vyrobené iba z prírodných ingrediencií. Tiež k nim nepotrebujete žiadny lekársky predpis a sú teda dostupné každému v lekárňach alebo na internete. Základom týchto výrobkov sú výťažky z liečivých rastlín.

 

Veľkým bonusom počas tejto kombinácie chudnutie je aj pohybová aktivita, ktorá vám nielen pomôže znížiť hmotnosť, ale aj udržiavať telo v kondícii av zdraví. Športovať by ste mali vo všetkých troch fázach diéty, pričom v druhej fáze je pohyb obzvlášť dôležitý, pretože v nej dochádza k prelomu, kedy človek nabieha na stravovací režim, aký mal predtým.

 

Samozrejme pohyb počas chudnutia touto formou a užívanie doplnkov na chudnutie nie je nevyhnutný, ale môže byť pre vás veľmi prínosný. Pokiaľ si športovanie predstavujete len ako cvičenie vo fitku, nie vždy to tak musí vyzerať. Stačí si dva až trikrát cez týždeň zabehať, zaplávať, vydať sa na cyklistický výlet, alebo na kolieskové korčule. Každý pohyb sa v tomto prípade počíta a každý kilogram dole vás iste poteší. Navyše sa pri pohybe vyplavujú endorfíny, hormóny šťastia, a vy sa budete cítiť skvele.


Ako si vybrať prírodný doplnok na chudnutie, a kde ho zakúpiť?

Prírodné výživové doplnky pre zníženie hmotnosti
Ak ste sa rozhodli podstúpiť keto diétu a doplniť ju o výrobok, ktorý vám všetko uľahčí a zrýchli, veľký dôraz by ste mali klásť na výber takého doplnku. Dôležité je rozhodnúť sa pre kvalitný a najmä prírodný produkt, ktorý bude mať na vaše telo len pozitívne účinky, a budete s ním spokojní. Naštudovať by ste si mali najmä recenzie, kde zistíte o jednotlivých značkách viac a vyvarujete sa tomu, že by ste si kúpili nekvalitný prípravok za vysokú cenu. Existujú milióny užívateľov doplnkov na chudnutie, je preto normálne, že si zmapuje ich skúsenosti a rady, čo je dobré, a čo nie je.

 

Do popredia sme si dovolili posunúť výrobok s názvom Hoodia Gordonii, ktorý je vyrobený ako doplnok stravy s cieľom efektívneho chudnutie. Užíva sa v podobe tabliet ako prostriedok na chudnutie a zníženie hmotnosti. V kombinácii s keto diétou vám prinesie zaručený výsledok už za pár dní, kedy svoje telo takmer nespoznáte. Hoodia Gordonii je názov odvodený podľa rastliny s blahodárnymi účinkami, žijúci len na niektorých miestach na svete. Pozor si však dajte na rôzne napodobeniny tohto výrobku nachádzajúce sa na trhu, pretože tie nemajú taký účinok a kvalitu.

 

Dávkovanie je úplne jednoduché, užívateľ by mal zjesť dve tabletky denne ešte predtým, než sa naje. Hoodia Gordonii je vhodný doplnok pre každého bez rozdielu pohlavia či veku. Zakúpite ho jednoducho prostredníctvom nákupu cez internet, pričom nepotrebujete žiadny lekársky predpis. Keďže ide o čisto prírodný výrobok, nie je potrebné sa obávať vedľajších účinkov, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie.

 

Ak chcete rýchlo a efektívne schudnúť, odporúčame vyskúšať OPC Traubenkern. Ide o nemecký, vysoko kvalitný výrobok, ktorého cieľom je nielen znížiť hmotnosť, ale aj bojovať s celulitídou trápiaci ľudí po celom svete. Vyrobený je z výťažkov hroznových semien a vďaka tomu, že neobsahuje žiadne syntetické chemické látky, je pre používateľov úplne bezpečný. Obľúbený je najmä pri pravidelnom cvičení a keto diéte, kedy ľudia chudnú oveľa rýchlejšie, než len pri užívaní samotných tabliet. Vďaka antioxidantom a protizápalovým vlastnostiam patrí medzi TOP produkty vo svojej rade, kedy okrem iného podporuje imunitný systém, kvalitu a pohyblivosť spermií. K dispozícii je v podobe kapsúl, ktoré sa odporúčajú užívať dve denne spolu s jedlom.

 

Najmä ženy zaujme výrobok s názvom Bikini, ktorý je jasným znamením toho, že sa jeho užívaním dostanete do formy ešte predtým, než príde leto. Užívať ho môžu ale aj páni, ktorí nestihli počas zimných mesiacov navštevovať posilňovňu a na pláži chcú vyzerať neodolateľne. Cieľom tohto výrobku je nielen zníženie hmotnosti, ale aj potlačenie chuti na sladké pochutiny, ktoré sú príčinou zlej postavy. Pozitívne pôsobí nielen na vaše telo, ale aj myseľ, čím vaše sebavedomie naberie nový dych a vy sa budete cítiť oveľa lepšie. Vyrobený je opäť čisto na prírodnej báze. Vhodný je pre ľudí, ktorí chcú svoju transformáciu tela posunúť o level dopredu, a hodlajíí vyskúšať najnovšiu formu chudnutia. Produkt Bikini je spaľovač tuku, ktorý je dostupný pre každého aj bez konzultácie s lekárom a predpisu.


Vyberáme optimálne výrobky pre zdravé chudnutie, zníženie cholesterolu, na liečbu ženskej celulitídy


1. Hoodia Gordonii - špičkový preparát pre podporu chudnutia, zníženie nadbytočných kilogramov

 

2. Moringou BIO PREMIUM - komplexný produkt na prírodnej báze určený pre zníženie hmotnosti, pre redukciu cholesterolu, zlepšenie klinického obrazu celulitídy - obsahuje antioxidanty - napomáha mozgovom tkanive, posilňuje imunitu, likviduje zápaly a lieči chrupavky a kĺby

 

3. OPC Traubenkern - luxusné tabletky pre rýchle schudnutie

 

Prípravky na podporu keto diéty


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Najlepšia keto diéta s prírodnými doplnkami výživy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk