Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako liečiť predčasnú ejakuláciu a zväčšiť výstrek - pomôžu lieky a doplnky?

Pridané: 07.04.2019

Liečba skorého striekania semena a zvýšenie jeho objemu

Ako zvýšiť objem semena prirodzenou cestou a prírodnými prostriedkami
Správne načasovanie hrá obrovskú úlohu počas posteľových hrátok. Ak ste vyvrcholil skôr ako ste chcel, sex sa čoskoro stane nedostatočne uspokojivým minimálne pre jedného z vás. Ide o problém nazývaný tiež ako predčasná ejakulácia. Je to forma sexuálnej dysfunkcie, ktorá môže nepriaznivo ovplyvniť mužský sexuálny život a možno aj narušiť samotný vzťah.

 

Nemusíte sa s týmto problémom zmieriť. Je veľa možností, ako predčasnú ejakuláciu zredukovať na minimum.

 

Čo je predčasná ejakulácia?

 

Samozrejme, ejakulácia nemá stanovený čas, kedy má prísť, ale iste chápete, že ejakulovať ešte pred samotným stykom, či po minúte prieniku do vagíny nebude to pravé orechové. Výstrekom ejakulátu totiž pre mužov v podstate sex končí a nemôžu v ňom pokračovať. Vy a vaša partnerka tak zostanete frustrovaní a s pocitom, že ste si to poriadne neužili.

 

Je to však bežný problém mužov? Okolo 40% mužov sa počas svojho života stretne s predčasnou ejakuláciou. Takže sa nemáte čoho obávať, nie je to nič výnimočné, ale napriek tomu sa oplatí tento problém liečiť.

 

Čo spôsobuje predčasnú ejakuláciu?

 

Presný dôvod doteraz nie je známy. Ale častokrát to celé ovplyvňuje len vaše myslenie. Muži, ktorí majú nízku hladinu chemického serotonínu v mozgu, majú sklon k predčasnej ejakulácii.

 

Emocionálne faktory, ktoré môžu hrať úlohu v predčasnej ejakulácii:

 

• stres

• depresia

• úzkosť

• vzťahové problémy

• sexuálna neskúsenosť

• problémy so sebadôverou

 

V niektorých prípadoch môže byť predčasná ejakulácia problémom u mužov s erektilnou dysfunkciou. To je doba, kedy vám váš penis "stojí". Hlavne z toho dôvodu, že muži, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, viac ponáhľajú s ejakuláciou.

 

Ďalšie zdravotné problémy, ktoré môžu ovplyvniť predčasnú ejakuláciu:

 

• diabetes

• skleróza

• ochorenia prostaty

• problémy so štítnou žľazou

• nezákonné užívanie drog

• nadmerná konzumácia alkoholu


Ako liečiť problém s predčasnou ejakuláciou?

Predčasná ejakulácia - problém mladších i starších ročníkov
Ak trpíte niektorým z emocionálnych faktorov, dôležitá je psychologická terapia. Je smerovaná na negatívne emócie, ktoré vedú k daným problémom. Psychologická terapia vás naučí žiť bez stresu pred sexuálnym stykom. Vďaka nej získate väčší sexuálne sebavedomie, prípadne sa zlepšíte v porozumení vašej partnerke, z pohľadu sexuálneho uspokojenia.

 

Ako snáď každý problém, aj predčasná ejakulácia môže byť liečená liekmi.

 

Čo sa týka liekov, z praxe vieme, že účinnejšie sú tie na prírodnej báze, ako je napríklad luxusný produkt Ultra Potencia, či najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života Vimax Pills. Oba tieto prípravky predlžujú dobu erekcie bez negatívnych vedľajších účinkov.

 

Predčasná ejakulácia môže byť liečená aj doma pomocou týchto metód:

 

Metóda spúšťanie - zastavenie: cieľom tejto metódy je zlepšiť ovládanie sa. Muž alebo jeho partnerka pozastaví sexuálnu stimuláciu v momente, keď muž cíti blížiace sa orgazmus, pokračujú až potom, čo tento pocit zmizne. Najideálnejšie je tento postup opakovať tri až štyri krát za sebou, a potom ejakulovať.

 

Metóda stláčanie: princíp je podobný ako u prvej metódy. Jednoducho, muž alebo jeho partnerka stláča koniec penisu 30 sekúnd pred samotným vyvrcholením.

Ak problém pretrváva aj napriek týmto radám, odporúčame navštíviť odborného lekára.


Ako na väčší výstrek?

Vplyv kvality a množstva spermií na plodnosť
Možno je aj vaším cieľom ejakulovať väčšie množstvo semena, minimálne je to sen mnohých mužov. A ako na to? To si povieme v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

 

Semeno je tekutina, ktorá je vylučovaná z penisu počas ejakulácie. Nemýľte si však pojem semeno s pojmom spermie. Nie je to to isté. Spermie tvorí len jedno percento semena. To, koľko semena vyejakulujete počas orgazmu, závisí od viacerých faktorov, ako napríklad na vašom veku, či zdravotnom stave.

 

Nevieme, čo je na tom pravdy, ale údajne je objem semena spájaný s plodnosťou. Čím ste plodnejšie, tým viac semena vystrekuje pri orgazme. Máme niekoľko tipov, ako zvýšiť plodnosť, a tým aj objem výstreku.

 

Rozhodne na plodnosť výborne pôsobí cvičenia. Máme však na mysli pravidelné cvičenie, aby sa zvýšila produkcia testosterónu. Nielenže vystriekne viac semena, ale semeno bude "kvalitnejšie".

 

Aj minimum stresu a viac relaxácie dokáže obrovské zázraky s vašou plodnosťou. Skúste sa preto viac prechádzať prírodou, meditovať, dopriať si relax v podobe stretnutia s priateľmi.

Účinné je plodnosť liečiť aj vnútorne. Mnohé výskumy a samotní odborníci sa zhodli na tom, že na plodnosť blahodarne pôsobí pitie kokosovej vody, pretože tá vaše telo dokonale hydratuje, dokonca vraj lepšie, ako klasická voda. A hydratácia je pre tvorbu semena nevyhnutná.

 

Samozrejme, ak chcete dosiahnuť väčšieho výstreku, musíte svoje telo vyživiť zvnútra potrebnými vitamínmi a minerálmi. Na trhu je množstvo doplnkov, ktoré zvyšujú plodnosť a objem semena, za nás odporúčame prírodný doplnok Semenax.

 

Tento doplnok má účinné zloženie z byliniek, ako je napríklad Švédska kvetina či Maca, ktoré hrajú kľúčovú úlohu pri tvorbe ejakulátu. Produkt obsahuje zinok, vitamín E, aminokyseliny, potrebné pre prirodzenú produkciu testosterónu, ktorý ovplyvňuje objem semena a zaručuje intenzívnejší erekciu.

 

Na záver, väčšie výstrek dosiahnete aj zdravším životným štýlom, čo zahŕňa menej alkoholu, cigariet, viac zdravých potravín, a tiež dostatok spánku.

 

Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčší výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšia sexuálnu výdrž


Semenax cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako liečiť predčasnú ejakuláciu a zväčšiť výstrek - pomôžu lieky a doplnky?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk