Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Najväčší mýty o výstreku a predčasnej ejakulácii. Čo naozaj (ne) pomáha?

Pridané: 07.04.2019

Domnienky a fámy, ktoré kolujú medzi nami. Ktoré pomáhajú a ktoré nie?

Mýty a povery pre oddialenie mužskej ejakulácie
"Máš to v hlave" ... Toto tvrdenie nemusí byť vždy pravdivé, pretože problém s predčasnou ejakuláciou nemusí mať vždy len psychický podklad. Často sú príčinou tohto problému rôzne ochorenia či poruchy. Najčastejšie sú to problémy s prostatou, či močovým mechúrom, ale aj zvýšená dráždivosť nervového systému a dokonca rýchle dýchanie počas sexuálneho styku.

 

"Mysli na niečo asexuálne" ... No dobre, z časti to môže pomôcť oddialiť ejakuláciu. Veď, koho by vzrušovala predstava napríklad futbalového zápasu v televízii, či dokonca pomyslenie na prácu, ako mnohí odporúčajú?! Určite je príjemnejšie venovať sa tomu, na čo sú obaja v tej chvíli pripravení.

 

"Alkohol pomôže, uvoľní zábrany" ... Alkohol je dvojsečná zbraň. Ak odhadnete mieru, môže Vám pomôcť o pár minút oddialiť ejakuláciu, pretože spomaľuje činnosť testosterónu. Pokiaľ to však, preženiete, nedostaví sa ejakulácia, a dokonca sa nemusí dostaviť ani erekcie. Navyše toto riešenie nie je dlhodobé, pretože alkohol poškodzuje pečeň a vzniká na neho závislosť. Takže s touto metódou naozaj opatrne.

 

"Pomôže gél na znecitlivenie" ... Čo sa týka fungovania tejto metódy, tak áno, funguje. Má to však aj nežiaduce účinky. Najmä v tom zmysle, že tak ako znecitlivie gél Váš penis, znecitlivie aj pohlavné orgány partnerky, a to už môže byť problém. Navyše toto riešenie nie je dlhodobé, pretože aplikáciu gélu budete potrebovať pri každej príležitosti.

 

"Pravidelný sex oddiali ejakuláciu" ... Nie je to tak celkom pravda, pretože niektorí muži jednoducho nie sú schopní ovládať hladkú svalovinu vplyvom somatické poruchy nervových zakončení. U niektorých mužov to naopak fungovať môže, ak ich sexuálny život nie je pravidelný, prípadne dôjde k sexuálnemu styku len príležitostne.

 

"Si mladý, je to normálne" ... Tento mýtus je naozaj len mýtom. Je pravdou, že veľa mladých chlapcov má strach zo zlyhania, a preto dôjde k predčasnej ejakulácii. U väčšiny sa však pri ďalšej sexuálne skúsenosti tento problém vytratí. Mnohé výskumy však potvrdzujú, že v súčasnosti predčasnou ejakuláciou trpia najviac mužov vo veku 20-40 rokov.

 

• "Vyskúšaj to s plným mechúrom"... Áno, môžete vyskúšať aj túto metódu, ktorá naozaj zaberá, ale bude lepšie, keď ju nebudete praktizovať dlhodobo, pretože týmto trpia nielen močový mechúr, ale najmä prostata.


Tipy na zlepšenie problémov s predčasnou ejakuláciou

Vplyv sexuality na kvalitu partnerského spolužitia
Ak viete, že váš problém nespočíva v somatickej poruche, môžete s ním "pracovať". Existuje niekoľko spôsobov, ako sa "vytrénovať" na tú správnu dĺžku sexuálneho aktu. Absolútne prirodzenou metódou je dĺžka predohry. Vyskúšajte ju predĺžiť, jemne zintenzívniť, a venujte oveľa viac pozornosti partnerke. Toto sa Vám vráti dvojnásobne, pretože Vašu ejakulácii oddialite a partnerku dokonale pripravíte na samotný styk. Takisto sa môžete s týmto problémom zveriť partnerke a vysvetliť si "pravidlá hry". Môžete sa dohodnúť, že znížite intenzitu prirážanie, prípadne vynecháte niektoré polohy, ktoré by Vás "odpálili" po prvej minúte sexe. Najlepšie bude vynechať "misionárov" a nechať partnerku "cválať na koníkovi". Pri tejto polohe si môžete užívať aj relax. Mechanickú pomôckou na oddialenie ejakulácie môže byť aj stlačenie špičky penisu v mieste uzdičky. Urobiť to môžete v momente, keď budete cítiť, že to na Vás už ide. Podržíte, kým nepocítite ústup, a môžete pokračovať ďalej až do konca. Touto technikou sami zvolíte dĺžku sexuálneho aktu. Počet opakovaní je len na Vás.

 

Jednou z najlepších metód oddialenie ejakulácie je metóda "štart-stop", pri ktorej nielenže oddialite ejakulácii, ale zvýšite intenzitu orgazmu a tiež silu ejakulácie. Takže vďaka tejto metóde si to naozaj užijete. Postačí len prerušenie v momente pocitu, že ejakulácia je už na spadnutie, chvíľku počkáte, kým ejakulácia neustúpi, a môžete pokračovať.

 

Absolútne prirodzenou cestou na oddialenie ejakulácie je naučiť sa správne dýchať. Väčšina mužov pri sexe dýcha veľmi rýchlo, prípadne zadržiava dych, čo vedie k rýchlej ejakulácii. Preto je potreba naučiť sa dýchať zhlboka, Vaše nádychy a výdychy by mali byť dlhé a relaxované, kedy dôjde k uvoľneniu celého tela. Masturbácia pred pohlavným stykom je tiež jednou z možností, ktoré môžete využiť. Je len otázkou, či Vám to časovo vyjde, alebo nie. Nevýhodou tejto metódy je však to, že môže spôsobiť absolútnu stratu libida.

 

Na oddialenie ejakulácie má vplyv aj použitie kondómu, ktorý znižuje intenzitu sexuálnej stimulácie počas samotného pohlavného styku. Najideálnejším spôsobom, ako predísť predčasnej ejakulácii a úplne odstrániť tento problém, je cvičenie Kegelových cvikov. Tieto cviky posilnia svaly panvového dna a pomáhajú pri ovládaní hladkej svaloviny pohlavných orgánov ako u žien, tak aj u mužov. Môžete si vybrať v podstate ktorúkoľvek metódu, záleží teda len na Vás a vašej situácii, či je váš problém dlhodobý, alebo sa jedná len o prechodný problém v prípade nepravidelného sexe.

 

Chcete predčasnú ejakuláciu oddialiť, ale bez "práce"?

Prírodné a syntetické preparáty pre predĺženie pohlavného styku
Na predčasnú ejakuláciu môžete použiť aj farmaceutické zbrane. Hlavným farmaceutickým liekom na oddialenie je liečivá látka Dapoxetine, ktorý reguluje hladinu serotonínu. Jeho užívanie by malo byť obmedzené len na dni, kedy plánujeme sexuálnu aktivitu, a mal by sa užívať 1-3 hodiny pred samotným aktom. Dapoxetine predlžuje čas do ejakulácie dvoj- až štvornásobne. Jeho užívanie však sprevádzajú aj vedľajšie účinky ako bolesť hlavy, závraty či nevoľnosť. Vyvarovať by sa ho mali kardiaci, ale aj pacienti so zeleným zákalom či poruchou zrážanlivosti krvi.

 

Na oddialenie ejakulácie sa používajú aj antidepresíva, vtedy sa účinok prejaví po niekoľkých dňoch užívania a užívať by sa mali denne. Ako každý liek, aj antidepresíva majú vedľajšie účinky, ktoré môžu, ale nemusia ustúpiť po pár týždňoch. Aj toto je možnosť, ktorú môžete využiť, či už z dôvodu pohodlnosti, alebo sa Vám aj po vyskúšaní všetkých dostupných nelékových metód zdá Vaša ejakulácia aj tak rýchla a chcete si sexuálne chvíľky ešte predĺžiť.

 

Ďalšie v poslednej dobe veľmi vyhľadávanou alternatívou liekových prostriedkov, je užívanie výživových doplnkov. Tieto preparáty majú 100% prírodné zloženie a sú rovnako účinné, ako liekovej formy. Jedinou, ale zanedbateľnú nevýhodou je, že ich účinok nastupuje s oneskorením. Ak však na to beriete ohľad, môžete ich začať užívať s dostatočným predstihom. S istotou vieme, že oceníte absenciu vedľajších účinkov, ktoré bývajú u syntetických liekov často závažné a nepríjemné.

 

Odporučiť Vám môžeme tabletky Vimax Pills, ktoré svojím prírodným zložením celkovo ovplyvňujú mužský organizmus a pozitívne pôsobí nielen na zväčšenie penisu, ale aj na zvýšenie Vášho libida, zlepšenie erekcie a samozrejme na oddialenie ejakulácie.

 

Ďalším produktom z tejto kategórie je Ultra Potencia, ktorá zaistí lepšiu erekciu, oddiali ejakuláciu, a to vďaka zníženiu senzitivity penisu. Váš sexuálny život naberie "druhý dych" a nový smer, pretože už potom nebudete vedieť, čo sú to problémy s potenciou. Užívaním Ultra Potencia sa vyhnete aj vedľajším účinkom, pretože tento produkt je absolútne z prírodných ingrediencií.

 

Aby ste mali všetko tak, ako má byť, ponúkame Vám aj prírodný produkt Semenax, ktorého zloženie pozitívne ovplyvňuje množstvo a kvalitu semena, dĺžku a kvalitu orgazmu, a pri jeho užívaní dochádza aj k zvýšeniu plodnosti, čo ocenia muži, ktorí sa s partnerkou snaží o počatie potomka. Všetky tieto produkty si môžete objednať za skvelú cenu a ihneď.

 

Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčší výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšia sexuálna výdrž


 

Semenax kúpiť


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Najväčší mýty o výstreku a predčasnej ejakulácii. Čo naozaj (ne) pomáha?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk