Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

NÁVOD: Cviky na predčasnú ejakuláciu a väčšie striekanie ejakulátu

Pridané: 07.04.2019

Čo je cieľom fyzického cvičenia na oddialenie až odstránenie predčasného výronu semena?

Ako efektívne oddialiť ejakuláciu a uspokojiť manželku, priateľku, družku
Predčasná ejakulácia je problém, ktorý trápi mnoho mužov. Nielen starších, ale i tých mladších. Jej príčina nie je úplne objasnená a navyše predčasná ejakulácia nie je považovaná za chorobu, pretože funkcia pohlavných orgánov a všetkých dejov s tým spojených, je absolútne normálne, snáď len o niečo rýchlejší.

 

Odborne je definovaná ako ejakulácia, ku ktorej došlo obvykle do 1-2 minút po minimálnej sexuálnej stimulácii. Muži obvykle bývajú predčasnou ejakuláciou rozladenie, majú pocity úzkosti a často sa stáva, že sa vyhýbajú pohlavnému styku. Z odborného hľadiska sa predčasná ejakulácia rozdeľuje na primárny typ, ktorý je prítomný už od prvého sexuálneho zážitku, a na nadobudnutý, ktorý vzniká ako následok ochorenia (ochorenie prostaty napríklad), či ako celková duševná nepohoda alebo nespokojnosť so vzťahom či aktuálnym partnerom. Špecifickým prípadom je, ak muž svoju ejakuláciu považuje za predčasnú z dôvodu nespokojnosti s dĺžkou pohlavného styku, pričom je tento čas úplne normálne. Vtedy hovoríme o subjektívnom typu predčasnej ejakulácie. Jednou z možných príčin predčasnej ejakulácie však podľa odborníkov môže byť chyba neurónov v mozgu, čím dochádza k neschopnosti ovládať hladkú svalovinu panvového dna.

 

Pre lepšie ovládanie hladkého svalstva panvového dna môžete cvičiť tzv. Kegelove cviky, ktoré boli spočiatku navrhnuté pre ženy, najmä počas tehotenstva, pri problémoch s inkontinenciou, ale aj na posilnenie svalov panvového dna po pôrode, a nakoniec aj na zlepšenie dosiahnutie orgazmu a celkového sexuálneho života. Každý muž môže tieto cviky vykonávať rovnako ako ženy a tým dosiahne zlepšenie erekcie a tiež sa predĺži celkový čas sexuálneho styku. K ejakulácii dôjde neskôr, než zvyčajne. Výhodou Kegelových cvikov u mužov je, že zlepšujú prietok krvi pohlavnými orgánmi, vďaka čomu dosiahnete pevnú a dlhšie trvajúcu erekciu. Prispievajú tiež k dobrej zdravotnej kondícii prostaty, močového mechúra, a tiež napomáhajú produkciu spermií. Nespochybniteľnú výhodou je to, že sa predĺži dĺžka sexuálneho styku, a teda sa odstráni problém s predčasnou ejakuláciou.


Ako sa tieto cviky vykonávajú? Návod a správny postup

Kegelove cviky svalov panvového dna pre oddialenie výstreku semena
Princípom Kegelových cvikov je pravidelné sťahovanie a uvoľňovanie svalov panvového dna, resp. Pubococygeálního svalu. Toto striedavé napätie a uvoľňovanie má mať krátky časový interval, ktorý má trvať približne 6-8 sekúnd. Zásadou je, že pred cvičením musíte vyprázdniť močový mechúr a počas cvičenia nesmiete zabudnúť na správne dýchanie nosom a snažiť sa nadýchnuť až do brucha.

 

Základný cvik môžete vykonávať v stoji alebo v sede, ako Vám viac vyhovuje. Pokúste sa stiahnuť sval, ako by ste chceli zadržať moč. Snažte sa vydržať 6-8 sekúnd, potom uvoľnite svaly, opäť na 6-8 sekúnd. Keď začínate s týmto cvičením, je celkom možné, že nevydržíte stanovených 6-8 sekúnd, čo však nie je veľký problém, pretože sa to pravidelným cvičením zlepší. Avšak spočítajte si, koľko sekúnd vydržíte so stiahnutým svalstvom, rovnako dlho by malo trvať aj uvoľnenie, aby bolo cvičenie čo najrytmickejšie.

Cvičenie je potrebné opakovať trikrát denne, pričom začínať treba pozvoľna a postupne zvyšovať počet opakovaní aj počet sérií.

 

Ďalšie cviky môžete vykonávať aj v iných polohách. V stoji pokrčiť jednu nohu, ktorú pritiahneme k hrudníku úchopom pod kolenom, treba vydržať, vrátiť sa späť do základného postoja a nohy vystriedať. V stoji s prekríženými nohami sa tiež môžete snažiť dotknúť podlahy dlaňami, pričom tento cvik vykonávate pomaly, akoby s počítaním jednotlivých stavcov. Zo sedu na pätách pomaly zdvíhajte zadok, stačí mierne a opakujte viackrát.

 

Ďalším cvikom je jemné kmitanie nôh. Pri tomto cviku si musíte kľaknúť na kolená a oprieť sa dlaňami o podlahu. Jednu nohu narovnať, napnúť a jemne jej kmitať. Hlava je s telom v jednej rovine. Nohy vystriedajte.

 

Nasledujúce cviky sa vykonávajú v sede. Pri prvom sa musíte oprieť o lakte, nohy v kolenách pokrčiť a prsty na nohách a pätami sa budete striedavo dotýkať podlahy. Pri druhom sa musíte rovnako oprieť o lakte a nohami budete jazdiť na bicykli. Ďalšie cvik pripomína "sklapovačky", kedy v ľahu na chrbte prehnite nohy v kolenách, ruky natiahnete nad hlavu a spojíte. Lopatkami sa budete snažiť zdvihnúť od podlahy. Nasledujúci cvik je tiež veľmi podobný "sed-ľahu". Z ľahu na chrbte s pokrčenými kolenami a natiahnutými rukami sa pomaly snažte sadnúť si, bez kmitania, pomaly položiť dlane na kolená. Vydychujte sede.

 

Ďalším cvikom z Kegelových cvikov je vyťahovanie prekrížených nôh nahor ľahu. Jemne zdvíhajte panvu a znovu spúšťajte, pričom je potrebné sťahovať svaly panvového dna. Posledným cvikom je tzv. mostík. Poznáme ho všetci z detstva, akurát je toto trošku iná verzia. V sede Pokrčíme pred sebou nohy v kolenách, ruky na šírku ramien zaprieme do podlahy a pomalým ťahom hore a súčasným sťahovaním zadku dostávame trup a panvu do jednej roviny s hlavou, následne sa uvoľníme a cvik opakujeme.


Čo okrem Kegelových cvikov zabraňuje predčasnej ejakulácii?

Mohutná dávka spermií, zvýšenie plodnosti
Okrem Kegelových cvikov môžete zabrániť predčasnej ejakulácii ešte inými spôsobmi. Jedným z nich je využitie tzv. Start-stop systému, ktorý spočíva v prerušovaní sexuálnej stimulácie v čase, keď hrozí nástup predčasnej ejakulácie, po jej doznení sa znovu pokračuje v sexuálnej stimulácii. Toto sa môže opakovať, pokiaľ nebude ejakulácia žiaduce. Ďalšou možnosťou je masturbácia asi 1-2 hodiny pred samotným pohlavným stykom.

 

Potom už sa dostávame k rôznym metódam znecitlivenie penisu prostredníctvom rôznych gélov, krémov, či kondómov s obsahom benzokaínu lidokaínu a iných lokálnych anestetík. Ich nevýhodou je však "plánované" použitie 20-30 minút pred pohlavným stykom. Samozrejme aj u týchto produktov sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky v podobe začervenanie, svrbenie či pálenie.

 

Problém s predčasnou ejakuláciou možno riešiť aj prostredníctvom liekov. Ich výdaj je však väčšinou len na lekársky predpis, prípadne majú mnoho vedľajších účinkov, či mnoho kontraindikácií, kedy sa nesmie podávať, alebo ich užívanie je nutné ukončiť. Preto je určite lepšie začať s Kegelovimi cvikmi a podporiť ich výživovými doplnkami, ktoré sú bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, a pritom sú naozaj spoľahlivé.

 

Môžeme Vám odporučiť najlepší produkt za super cenu, ktorým je Vimax Pills. Je to výživový doplnok, ktorý pôsobí pozitívne na všetky oblasti sexuálneho života od oddialenie ejakulácie, cez zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie až po zvýšenie libida.

 

Ďalším skvelým výživovým doplnkom, hoci za vyššiu cenu, je produkt Ultra Potencia. Tento pomerne nový produkt je určený na zvýšenie potencie, potlačenie problémov s erekciou, ale aj na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou.

 

Na tento problém môžete zvoliť aj absolútne prírodný výživový doplnok Semenax, ktorý nielen, že oddiali ejakuláciu, ale zvýši aj objem semenné tekutiny. Pozitívne pôsobí aj na zvýšenie produkcie semena, a zároveň na dlhší a intenzívnejší orgazmus. Má významný vplyv na zvýšenie mužskej plodnosti, ktorá má v poslednej dobe klesajúci trend. Tieto výživové doplnky sú vyrobené na prírodnej báze, sú absolútne bezpečné a ich používanie nemá vedľajšie účinky.

 

Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčší výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšia sexuálnu výdrž


Semenax predaj


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k NÁVOD: Cviky na predčasnú ejakuláciu a väčšie striekanie ejakulátu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk