Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Chudnutie pre štíhlu postavu - prípravky, lieky a prírodné doplnky výživy proti chuti do jedla pre ženy

Pridané: 17.04.2019

Kilojouly / kJ / ako smerodajný denný plán pre chudnutie, štíhlu postavu a pre lepší pocit ...

Zdravé chudnutie, ideálna postava
Niekedy nás chytí trošičku "depresia" z toho, že aj napriek cvičeniu a aktivite, či už doma alebo v práci, jednoducho nevieme naštartovať chudnutie. Často skúšame prístroje, ktoré zaberajú len na chvíľku, alebo vôbec, preto naše nadšenie z nás opadne a potom sú jednoducho novodobými vešiaky. Snaží sa uľahčiť cestu, niekedy ale neprirodzeným spôsobom.

Nedokážeme zistiť, v čom je vlastne chyba. Pritom odpoveď máme priamo pred sebou. V prijatých kJ. Denný kalorický príjem je jeden z dôvodov, prečo stagnuje. Musíme si totiž uvedomiť, že denný kalorický príjem v minulosti a dnes je veľký rozdiel hlavne preto, že naša práca sa vlastne premiestnila "z polí do kancelárií". Na poliach išlo často o fyzicky náročnú prácu, ktorá dala zabrať aj zdatným ľuďom. Dnešné súťaže sú preto len nepodarenú simulácií, pretože nejde o sústavnú dennú aktivitu, ako tomu bolo v minulosti. Dnes je práca skôr kancelárska, ktorá jednoducho nie je úplne fyzicky náročná, a tiež denné cvičenie nie celkom simuluje takú ťažkú prácu. Práve to je základný problém, pretože si ľudia nedokážu uvedomiť, že pohyb (skôr nepohyb) v práci je jednoducho stresový a nie pohyb taký, ktorý zaistí naštartovanie metabolizmu a postupné chudnutie. Rovnako je problémom množstvo látok a radikálov v súčasnej potrave, s ktorými si naše telo musí poradiť. Snažíme sa teda v prvom rade telo odľahčiť od týchto negatívnych vplyvov, a následne aj odbúrať tuk.

 

Práve uvedomenie si tejto zmeny pomôže v regulácii hmotnosti, a to tak, že si okrem toho musíme stanoviť, aký je optimálny denný príjem energie v kJ pri ľahkej práci. U mužov do 34 rokov je to 11 340 kJ, čo činí približne 2700 kcal, u mužov do 54 rokov je to 10 920 kJ, čo je približne 2600 kcal. Ženy majú tieto parametre trošku iné, a to ženy do 34 rokov majú 9240 kJ, čo je v prepočte 2200 kcal a ženy do 54 rokov majú príjem energie 8610kJ, čo je približne 2050 kcal.

Z celkového denného príjmu má príjem energie a kcal tvoriť 10 až 15 percent bielkovín, tukov má byť do 30 percent a sacharidov u zdravých ľudí 40 až 55%. Táto hodnota pri ideálnej skladbe potravy zaisťuje naštartovanie metabolizmu smerom k zdravému životnému štýlu.


Ako si vypočítať základný príjem energie (BMR)? Alebo pomôcka, ktorú ste hľadali ...

Zníženie kalorického príjmu, cvičenie, relaxácia, spánok
Existuje jeden základný vzorec, podľa ktorého si môžeme vypočítať nutný príjem energie. U žien je to vzorec 655+ (9,6x TH) + (1,8 x V) - (4,7 x vek) au mužov je to 66+ (13,8 x TH) + (5xV) - (6,8 x vek). Často však musíme pripočítať aj vplyv stresu.

 

Pri spaľovaní však musíme myslieť aj na to, čo chceme v konečnom dôsledku dosiahnuť. Preto je treba myslieť aj na tepovú frekvenciu, ktorá by mala byť zvýšená až na 60% jej maxima. Odporúčania sa často opierajú o zaradení aktivít, ako je pilates, jóga, alebo SM cvičenie.

 

Práve tepová frekvencia u jednotlivých druhov týchto cvičení je tiež jednou zo základných zložiek. Pretože väčšina ľudí hľadá čo najúspornejší režim s viditeľnými výsledkami, tak považuje za najideálnejšie, ak nárazovo začnú cvičiť, pričom sa stane, že realizujú toto cvičenie bez prípravy, alebo bez nejakých aktuálnych znalostí, či pomôcť. Jednou z týchto znalostí sú vyššie uvedené vzorce a práve spomínaná tepová frekvencia.

 

Ak však chcete skutočne začať a vytrvať, ponúkame znalosti, o ktoré sa budete môcť oprieť a neskončiť do mesiaca. Základom je pokojová srdcová frekvencia za minútu. Táto tepová frekvencia je ideálne merateľná hneď ráno po prebudení po dobu niekoľkých dní / približne ide o týždeň /.

 

Maximálna tepová frekvencia má však rozdielne parametre, než pokojová srdcová frekvencia. Ide o tepovú frekvenciu, ktorú môžeme dosiahnuť pri maximálnej záťaži, a je udržateľná len na krátky čas. Maximálnu tepovú frekvenciu však ovplyvňuje rad faktorov, a to napríklad vek, alebo samotný tréning. U mužov sa počíta ako výsledok 220 - (mínus) vek a u žien 226 - vek. Teda ak žena má 32 rokov, je to 226 - 32 = 194 je maximálna tepová frekvencia.

 

Základom všetkého je však vstrebávanie kyslíka, a teda moment, kedy sa treba vyhnúť odbúravanie kyseliny mliečnej, ktorá sa nachádza vo svaloch. Tento moment je kľúčový hlavne preto, že tuk ako taký by sa nepremenil na energiu. Teda schopnosť nášho organizmu prijať kyslík, využiť ho a ďalej premieňať a transportovať cez krvné riečište do svalov, kde dochádza k difúziu látok, je v konečnom dôsledku kľúčové pre všetkých, ktorí chcú chudnúť.

 

Riešenia, ktoré uľahčujú tento proces? Hoodia gordonii, Clitorin trafí do čierneho vždy ...

Tabletky a prípravky pre udržanie ideálnej váhy, spevnenie poprsia
Základným riešením je zvýšiť absorpciu kyslíka ľudským telom, a to hlavne samotným tréningom, alebo aj doplnky výživy. Teda ide o štart tukového metabolizmu. Tento proces potrebnej energie a iných parametrov vieme podporiť doplnky výživy, ako napríklad Hoodia Gordonii - tabletky na chudnutie pre ženy. Práve tieto tabletky ukrývajú v sebe regulátor potrebného príjmu a výdaja energie, ktorý funguje na báze, čo v sebe ukrývajú kaktusoidní rastliny. Tieto rastliny, a teda aj Hoodia Gordonii, tlmí pocit hladu a tiež chuť. Obsahujú oxypregnanové steroidné glykozidy, ktoré disponujú účinkom potlačujúcim hlad. Tieto účinky boli klinicky skúšané a pozorovali u obéznych dobrovoľníkov. Išlo o skupinu bez Hoodia gordonii a s Hoodia gordonii. Táto rastlina a jej extrakty poukázali na zníženie kalorického príjmu o cca 1000 kalórií a zníženie telesného tuku pri podávaní tejto látky oproti skupine bez tejto látky. Táto štúdia bola vykonaná pri podávaní 2200 kalórií, pričom neboli zistené nežiaduce účinky. U iné štúdie došlo k úbytku hmotnosti približne o jeden kilogram za týždeň u extrémne obéznych, a priemerný úbytok bol 22,5 kilogramov pomocou extraktu za pol roka.

 

Po úbytku hmotnosti nasledovalo aj zvýšenie libida podporované hlavne u mužov, pretože tak ako je v produkte Clitorin obsiahnutá látka Arginín, ktorá podporuje produkciu spermií, tak po hormonálnej stránke došlo k uvoľneniu týchto procesov. Práve uvoľnenie procesov prispelo k tvorbe spermií, pretože samotný arginín je neuroprenášače oxidu dusného, ktorý stimuluje nervový systém. Práve pre tieto vlastnosti je Clitorin tým pravým produktom pre zlepšenie sexuálneho života.

 

Pri zlepšenie sexuálneho apetítu a znižovanie hmotnosti prospieva aj L - tyrosine, ktorý je obsiahnutý v produkte Breastmax. Práve táto obsiahnutá látka je určená aj na zväčšenie poprsia.

 

Pre stimuláciu a zvlhčenie vagíny priaznivo pôsobia tieto produkty v kombinácii s lubrikačným gélom Vigorelle.

 

Tabletky na chudnutie a spevnenie poprsia


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Chudnutie pre štíhlu postavu - prípravky, lieky a prírodné doplnky výživy proti chuti do jedla pre ženy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk