Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Prírodné afrodiziaká pre ženy - Tabletky sú najlepší spôsob, ako dosiahnuť orgazmus

Pridané: 17.04.2019

Čo sú prírodné afrodiziaká? Ako nám pomáhajú? A ktoré sú prírodné? Možno ich poznáte aj Vy ....

Prírodná afrodiziaká, liečba menštruačných bolestí, hormóny
Prírodné afrodiziaká pre ženy sú prostriedky, ktoré zlepšia výrazne sexuálny život. Napríklad Jam čínsky je rastlina, ktorá podporuje rovnováhu ženských pohlavných orgánov a hormónov.

 

Už v minulosti sa využívala jej schopnosť dodania fytoestrogénov. Udržiavanie hormonálnej rovnováhy prispieva tiež k prekrveniu hrudníka, a teda k prenosu živín do oblasti pŕs. Táto rastlina prispieva k zdraviu žliaz s vnútornou sekréciou a k zvýšeniu hladiny látok, ktoré prispievajú k rastu pŕs.

 

Ďalšie rastlinou s afrodiziakálnymi účinkami je fenikel. Je už roky využívaný na stimuláciu a tiež ako afrodiziakum. Je tiež prírodným prostriedkom, ktorý prispieva svojimi účinkami k hormonálnej rovnováhe.

 

Napomáha aj pri gynekologických problémoch, teda aj pri menštruačných bolestiach, ale aj pri migrenóznych stavoch, ktoré sa vyskytujú v jednotlivých častiach cyklu. Ako bonus prispieva aj k udržiavaniu hladiny glykémie (u zdravých ľudí, nie cukrovkárov - tí musia mať svoj režim určený lekárom) a pocitu pohodlia a vyrovnanosti.

 

Angelika čínska je stimulant podporujúci produkciu estrogénov. Pôsobí na ženský hormonálny systém, a tiež na reprodukčné schopnosti. V Angelike je ukrytá kombinácia látok, ktoré odpradávna uľavujú pri gynekologických problémoch, a tak priaznivo pôsobí na libido, ale aj zväčšenie pŕs. Nepriamo teda pôsobí aj na zvyšovanie sebavedomia.

 

Serenoa plazivá je tiež nápomocná látkou a prírodným afrodiziakom, ktoré udržiava optimálnu hladinu hormónov v organizme. Je tiež nápomocná pri adekvátnom vývoji a rastu pŕs. Práve Serenoa podporuje produkciu prolaktínu a tiež umožňuje delenie buniek v prsníkoch.


Afrodiziaká a kolagén, ktorý je potrebný pre adekvátnu stavbu prsného tkaniva ...

Afrodiziaká a kolagén pre spevnenie ženských pŕs
Často sú tieto dve slová vzájomne spájaná len minimálne. Samotný kolagén tvorí 75 percent tkaniva našej kože. Po určitom veku sa jeho produkcia znižuje až o 1,5%. Prvý pokles kolagénu je zaznamenaný hlavne na poprsie, preto jeho dopĺňanie, respektíve obnova, je potrebná pre zdravú a pružnú pokožku.

 

Vyššie spomenuté fytoestrogény potláčajú aktivity, ktoré negatívne ovplyvňujú kolagén, pružnosť, a teda aj znižovanie nádorových ochorení, ktorá priamo súvisí s produkciou estrogénov v organizme. Hlavne ide o nádorové ochorenie maternice a nádorové ochorenia prsníkov.

 

Práve preto, že ovplyvňujú estrogénové receptory aj v samotných tkanivách, sa samotné afrodiziaká prírodného charakteru podieľajú na náraste a spevnení pŕs. Mnoho predajcov odporúča hlavne tabletkové formy kolagénu. Istejšie formy sú však tabletovej, alebo taštičkové.

 

Táto afrodiziaka aj vyššie spomínané látky sú obsiahnuté vo viacerých liekoch určených pre zdravší sexuálny život, alebo na jeho podporu.


A ktoré to sú? Ako telo reaguje pri ich užívaní? Čo podporujú, a na čo sa zameriavajú?

Ženské libido, chuť na sex, zvlhčenie vagíny
Podobným zložením disponuje aj Clitorin, ktorý priamo disponuje schopnosťou ovplyvnenie intímneho života v momente, keď je žena unavená, alebo pociťuje vysokú dávku stresu a chuť na intímny život výrazne klesá.

 

Samotný Clitorin je teda možné užívať v momentoch, ktoré prináša sám život. Teda, ak chceme zlepšiť svoje vlastné zdravie, alebo aj jednoducho chceme kvalitný a zdravý sexuálny život.

 

Ak sa žena necíti komfortne, práve libido, alebo aj sebavedomie je značne poklesnuté. Tomu možno dopomôcť s prírodnými afrodiziakami, ktoré sú obsiahnuté v zložení Clitorinu, alebo tiež v produkte Breastmax, ktorý je prioritne určený na zväčšenie pŕs.

 

Viditeľné zlepšenie vizuality pŕs, ale aj ich jemnosť na pohmat zvyšujú u žien pocit sebaistoty, a tým pádom aj sebavedomie. Takto zvyšujú chuť na sexuálny život. Ak však došlo k dlhšej abstinencii, je ideálny podporiť prirodzený návrat k praktizovaniu pohlavného styku užívaním Clitorinu, ktorý umožní zrýchlenie chuti na zdravý sex.

 

Breastmax, ako prírodné tabletky vytvorené na základe vedeckých výskumov, prinášajú do každej domácnosti, každej žene, pocit výnimočnosti. Práve výskumy ukázali, že za tri mesiace je možné týmto produktom zväčšiť objem a veľkosť košíkov až o jedno - dve čísla. Práve tento už spomínaný fakt je ideálny pre ženy, ktoré chcú aj naďalej byť zdravé a vitálne.

 

Poprsie je skrátka tým, čo najčastejšie zaujme, ale aj najčastejšie spôsobuje ženám problémy.

Spokojnosť sa pri vrátení libida obracia aj na zvlhčenie vagíny, avšak po dlhšej pauze je zvlhnutiu často pomalší, alebo je málo výdatné. Po 30. roku života dochádza aj k znižovaniu tejto prirodzené schopnosti.

 

Pri vlastnom sexuálnom živote oceníte Vigorelle, ktorý je špeciálnym lubrikačným gélom na zvlhčovanie vagíny. Výrazne zlepšuje vzrušenie, ale aj predlžuje intímny kontakt.

Často predajcovia uvádzajú, že je ideálny ho používať v čase menopauzy. Je dobré lubrikačný gél využívať aj v momente po ochoreniach, zápaloch, alebo proste len pre bezbolestné vniknutie partnera.

 

Lubrikačný gél je ideálny aj pre ženy na začiatku pohlavného života, ale aj počas aktívneho obdobia, alebo aj počas menopauzy, či po nej. Zvlhčuje prostredia vagíny, a prirodzenou vrstvou gélu dokáže zabrániť aj mikroskopickým poškodením tkanív maternice a pošvy, i vonkajších rodidiel.

 

Prírodné tabletky na chudnutie a formovanie poprsia


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Prírodné afrodiziaká pre ženy - Tabletky sú najlepší spôsob, ako dosiahnuť orgazmus

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk