Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Najlepšie prípravky, lieky a produkty na vzrušenie pre ženy, zvýšenie libida a nadržanosť

Pridané: 17.04.2019

Tabletky pre ženy k navodeniu túžby po intímnom zdieľaní s partnerom

Tablety pre navodenie ženské túžby, mnohonásobný orgazmus
Receptov pre ženy na zlepšenie sexuálneho života nájdete na internete, v knihách, či časopisoch skutočne neúrekom. Niektoré fungujú viac, iné fungujú menej, a niektoré zas nefungujú vôbec a ide len o bludy. Už naše babičky vyslovovali staré známe pravidlo, že "láska prechádza žalúdkom". Niečo na tom pravdy zaručene bude. Mnohé vedecké výskumy a štúdie to potvrdzujú.

 

Preto vám v nasledujúcich riadkoch predstavíme osem najlepších jedál, resp. potravín, ktoré majú rovnaké účinky ako pilulky pre ženy na vzrušenie, chuť na sex a nadrženost, ba možno ešte niečo viac, a to bez možných negatívnych účinkov. Jedlo a sex, dve veci, bez ktorých si život len ťažko vieme predstaviť. Dve veci, ktoré nám spôsobujú veľký pôžitok, a ktoré spolu súvisia možno viac, než si dokážete predstaviť.

 

Správny balans vitamínov a minerálov v tele udrží váš endokrinný systém v dobrej forme, a to sa odrazí na kvalitnú produkciu potrebných hormónov estrogénu a testosterónu, ktoré okrem iného regulujú aj chuť na sex. Už naši predkovia poznali silu zeleru. Ženy väčšinou konzumujú zeler pre nízky obsah kalórií. Faktom však je, že je to silné afrodiziakum. Zeler obsahuje látky nazývané androsteron a adrostenal, ktoré zvyšujú našu sexuálnu túžbu. Zeler obsahuje malé množstvo mužských hormónov, čo môže spôsobiť väčšie nadrženost aj u žien.

 

Ďalšie potravinou, ktorú by ste mali občas zaradiť do jedálnička, je homár. Homár je výborným zdrojom útlych bielkovín, medi, zinku a selénu. Zvlášť zinok je úzko spájaný so zdravím mužského libida. Zároveň homár obsahuje fosfor, ktorý pomôže obom pohlaviam zvýšiť chuť na sex. Vysoká koncentrácia esenciálnych mastných kyselín pomôže zvýšiť citlivosť vašich sexuálnych orgánov.


Ako na zvýšenie libida a väčšiu nadržanosť? Produkty na vzrušenie pre ženy

Jedlá a pokrmy, prírodné afrodiziaká
Jedlo a sex sú ako spojené nádoby. Dodať do svojho organizmu kvalitné, nutrične bohaté potraviny a vaša chuť na sex sa výrazne zvýši, milé dámy. Pýtate sa, ako na zvýšenie libida a väčšiu nadržanosť? Ako potešiť svojich partnerov? Ako sa vyhnúť večerom, kedy sa radšej vyhovorím na bolesti hlavy a únavu? Konzumujte nasledujúce potraviny, ktoré zaručene nakopnú váš sexuálny apetít.

 

V tejto súvislosti nemožno opomenúť zelenej listovej druhy zeleniny. Kel, špenát, listový šalát, všetko to sú potraviny bohaté na vitamín A. Ten je skvelý na optimalizáciu vašich hormónov, podporuje správnu endokrinné funkciu. Spomínané listové druhy zeleniny obsahujú jód, ktorý je nevyhnutným minerálom pre správnu funkciu štítnej žľazy a nadobličiek, čo pomáha regulovať vašu náladu. Je ťažké čo i len uvažovať o sexe, keď máte zlú náladu.

 

Skvelej afrodiziakálne povesti sa teší jahody. Nielen pre svoj vzhľad, šťavnatosť a sladkú chuť. Majú obrovské množstvo vitamínu C, kyseliny listovej a vlákniny. Sú tiež dobrým zdrojom draslíka, ktorý vám pomôže zabrániť zadržiavanie tekutín v tele. Dokonca obsahujú cenné omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré zlepšujú zdravie srdca a ciev. Ponorte ich do horkej čokolády, otvorte fľašu kvalitného šampanského a o horúci večer máte postarané! Ale s alkoholom to radšej nepreháňajte!

 

Apropos, horká čokoláda. Nielen, že dobre chutí a pocit jej rozpúšťanie na jazyku je blažený. Ale navyše podporí aj vaše libido. Horká čokoláda obsahuje fenyletylamín, čo je endorfín uvoľňovaný v mozgu napríklad pri pocite zamilovanosti. Už chápe tú súvislosť? Ďalšou potravinou, ktorá vo vás prebudí hotovú diablicu, sú oriešky. Či siahnete po vlašských, lieskových, mandliach alebo arašidoch, všetky obsahujú esenciálne aminokyselinu L-arginín, ktorá pomáha mozgu v práci s prenosom neurotransmiterov, mozgových chemikálií vnášajúcich signály do buniek. Mastné kyseliny v orechoch zvyšujú hladinu endorfínov, vďaka čomu sa cítite viac uvoľnenejšie.

 

Najlepšie lieky a prípravky pre ženy zvyšujúce túžbu po sexe

Chuť na sex, prípravky pre ženy
Sme vám dlžní ešte dve potraviny, ktoré zvýšia vaše libido. Jednou z nich sú čučoriedky. Áno, toto drobné ovocie má silu, ktorú vaša lono pocíti. Cirkulácie krvi je základom pre silné vzrušenie. Bez dobrého prietoku krvi to ku vzrušenie trvá dlho, alebo neprichádza vôbec. Čučoriedky zlepšujú krvný obeh, v tom spočíva ich hlavné benefit. Navyše majú vysokú hladinu antioxidantov, ktoré ničia voľné radikály. Okrem toho obsahujú dopamín, neurotransmiter, ktorý vám prinesie dobrú náladu.

 

Poslednou potravinou, ktorú vám odporučíme, je najmä v horúcich letných dňoch mimoriadne obľúbený vodný melón. Obsahuje aminokyselinu zvanú L-citrulín, ktorá pomáha uvoľňovať krvné cievy a zlepšuje tak prietok krvi k pohlavným orgánom. Prispieva tým k lepšiemu vyvrcholeniu.

Účinok spomínaných potravín zosilníte, ak zvolíte najlepšie lieky a prípravky pre ženy zvyšujúce túžbu a nadrženost. Ktoré to sú?

 

Veľmi obľúbený je Clitorin - Odporúčame: najlepší produkt na vzrušenie pre ženy, chuť na sex, zvýšenie libida pre ženy. Prírodné afrodiziakum, ktoré nakopne vaše libido, bez ohľadu na vašu pracovnú vyťaženosť. Zvýšenie plodnosti, zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, zlepšenie sexuálnej výkonnosti, zvýšenie vzrušenie, zvýšenie sexuálnej túžby, väčšiu sexuálnu sila, rýchle zvýšenie libida, zvýšenie sexuálnej aktivity, zvýšenie sexuálnej výdrže. To všetko môžete očakávať.

 

Bez dostatočnej vlhkosti si sex neužijete naplno, resp. vôbec. Preto dávame do popredia skvelý Vigorelle - najlepšie lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny pre väčšie vzrušenie, zvýšenie libida, zvýšenie plodnosti pre väčšiu pravdepodobnosť otehotnenia. Už žiadny bolestivý a suchý sex!

A k tomu, aby ste upravili telesnú hmotnosť, cítili sa atraktívnejšie, viac sexy, a vďaka tomu pociťovali väčšiu sexuálnu túžbu, je tu pre vás produkt zvaný Hoodia Gordonii - tabletky na chudnutie - môžu pomôcť pre rýchlejšie otehotnenie.

 

Zvýšenie libida, väčšia túžba po sexe pre ženy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Najlepšie prípravky, lieky a produkty na vzrušenie pre ženy, zvýšenie libida a nadržanosť

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk