Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Tabletky pre ženy na vzrušenie, chuť na sex a nadržanosť

Pridané: 17.04.2019

Ako zvýšiť túžbu po milovaní? Najlepšie rady pre ženy

Zvýšenie túžby po sexe a dosiahnutie orgazmu pre ženu
Práca, nákupy, varenie, starostlivosť o deti. Milé dámy, život nie je len o povinnostiach. Život je krátky a preto je treba žiť naplno so všetkým, čo k tomu patrí. Aj s kvalitným sexom. Mnohé vyťažené ženy padajú unavené večer do postele a o milovaní nechcú ani počuť. Hľadajú preto tabletky pre ženy na vzrušenie, chuť na sex a nadrženost. V nasledujúcom článku vám ponúkneme desať horúcich tipov, ako to v spálni naplno rozbaliť. Ako zvýšiť chuť na sex? Toto sú najlepšie rady pre ženy.

 

Tip číslo jedna - Povedzte partnerovi, čo vás sexuálne naštartuje. Lepšia komunikácia = lepší sex. Mnohé výskumy potvrdzujú, že táto rovnica skrátka platí. Nie, nejde o vulgárne výrazy pri sexe, ale povedzte partnerovi, čo sa vám páči, čo sa vám nepáči, aké máte predstavy, zoznámte sa navzájom čo najlepšie. Ako sa hovorí "nemému ani vlastná matka nerozumie".

 

Tip číslo dva - Nepodceňujte silu pochvaly. Štúdia z roku 2016 publikovaná v Journal of Sex Research testovala 39 tisíc heterosexuálnych párov, ktoré boli slobodné, alebo spolu chodili aspoň tri roky. Úroveň sexuálnej spokojnosti bola vyššia tam, kde si vedeli dať vzájomnú pochvalu a o trápnych situáciách otvorene hovorili, alebo sa im smiali. Bezstarostný prístup k sexu je kľúčový. Dr. Jaffrey hovorí: "Neberte život príliš vážne. Šťastné páry sa spolu smejú."

 

Tip číslo tri - Snažte sa robiť veci spontánne. Aj inokedy výborný sex môže občas prejsť do monotónna a stereotypné fázy. Muži majú radi, keď sú ženy v posteli spontánne a sebavedomé, hovorí expert Lodr Rinzler. Dr. Jaffrey zas nabáda k oživeniu prostredníctvom zmeny času a miesta sexu. Pomáha to predchádzať rutine. "Skúste nové miesta pre sex, napríklad gauč, auto, či kuchynskú linku. Alebo čo takto zadné rad v kine? Skúste hranie rolí, či spoločnú vaňu. Buďte invenčných, užívajte si zábavu," hovorí.


Tabletky, lieky, doplnky pre ženy pre nevšedný pôžitok z kontaktu s partnerom

Tabletky, prípravky pre ženský orgazmus, ejakulácia, vzrušenie

Bez okolkov vám servírujeme ďalšie rady, ktoré vo svojej praxi rozhodne vyskúšajte, a neoľutujete. Podporiť svoju snahu môžete, aj pokiaľ zvolíte vhodné tabletky, lieky, doplnky na väčšie vzrušenie a túžbu.

 

Tip číslo štyri - Predohra by mala začať dávno predtým, než len pred samotným sexom. Doktor Jaffrey hovorí o tom, že nastavenie správnej nálady je dôležité najmä pre ženy. Prejavenie záujmu voči partnerovi, citov, nehy, dotykov, ide aj o malé gestá, pochvaly, či poznámky. Žene pomôžu k "nažhavení" i sms-ky či maily s romantickou a erotickou tematikou.

 

Tip číslo päť - Dámy, starajte sa o seba. Nezabúdajte na pravidelné cvičenie. Pohyb ovplyvňuje vašu sexuálnu túžbu viac, než si myslíte. Cvičenie zlepšuje cirkuláciu krvi v tele, aj v genitálnej oblasti, čo následne vedie k zvýšeniu túžby a lepšej nálade. A dávka endorfínov určite neublíži, naopak.

 

Šiesty tip - Dbajte na dostatok vitamínu D. "Dokonca aj počas leta nepríjmame dostatok vitamínu D, pretože máme strach z UV žiarenia spôsobujúceho rakovinu kože, či predčasné starnutie," hovorí Dr. Jaffrey. "Aj keď príliš veľa slnka môže poškodiť pokožku, vitamín D je nevyhnutný pre produkciu estrogénu u žien a testosterónu u mužov, čím sa zvyšuje libido." To je dôvod, prečo sa v lete ľudia cítia celkovo lepšie, majú lepší sex aj lepšiu náladu.

 

Tip číslo sedem - Sústreďte sa na kvalitu sexu, nie na kvantitu. Niekedy menej znamená viac. Niekoľko štúdií hovorí o tom, že viac sexu neznamená automaticky lepší sex. Šťastné páry, ktoré si pochvaľujú svoje milovanie, sa častokrát milujú len raz týždenne.


A zvyšné sľúbené tri tipy na zvýšenie ženského vzrušenia, chuti na sex a nadržanosť? Robte spolu domáce práce, mali by ste spolu tráviť viac času, skúste erotické hračky a namiesto večernej klasiky občas zvoľte ranné rýchlovku, či popoludňajšie zákusok, ak vám to čas dovolí. Mimochodom, ranné sex je najlepší zo všetkých, kvôli vyššej hladine hormónov, venujte mu viac času, pokiaľ to ide!

 

Najlepšie prípravky na zvýšenie libida pre ženy a lepší orgazmus

Partnerský sex, navodenie libida, rozkoš, masturbácia, predohra
Uvedených desať rád, milé dámy, môže skutočne nakopnúť váš sexuálny život. Ak ich praktizovanie zvolíte a budete užívať najlepšie prípravky na zvýšenie libida pre ženy a lepší orgazmus, máte vyhrané a vaši partneri budú z vás zaručene odpadávať. Clitorin - Odporúčame: najlepší produkt na vzrušenie pre ženy, chuť na sex, zvýšenie libida pre ženy. Prírodný produkt, ktorý podporí vaše sexuálne vzrušenie, budete dosahovať kvalitnejších a častejších orgazmov, dosiahnete lepšie prekrvenie pohlavných orgánov, zaznamenáte vyššiu úroveň plodnosti, celkové posilnenie psychického stavu, či zlepšenie nálady. Čo viac si ešte priať?

 

"Kto maže, ten ide," hovorí obľúbený výrok. Dávame mu za pravdu. Bez poriadneho zvlhčenie vagíny poriadny sex nemôže byť. Preto dávame do popredia Vigorelle - najlepšie lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny pre väčšie vzrušenie, zvýšenie libida, zvýšenie plodnosti pre väčšiu pravdepodobnosť otehotnenia. Prírodný produkt, ktorý obsahuje napríklad arginín, gingko biloba, vitamín A, vitamín C, či chladiaci aloe vera gél s kyselinou hyalurónovou - kombinácia, ktorá vám zaistí skvelý sexuálny zážitok.

 

Lepšia fyzická forma = nižšia hmotnosť = lepší sex. Rovnica, ktorá platí. Navyše budete atraktívnejšie pre svojich partnerov a komplimenty sa vám budú hrnúť zo všetkých strán. Tým pôjde hore vaše sebavedomie a tiež vaša chuť na sex. Nepamätáte, čo sa píše pár odsekov vyššie? Muži majú radi v posteli sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú. Prípravok Hoodia Gordonii - tabletky na chudnutie - môžu pomôcť pre rýchlejšie otehotnenie - vám v tomto smere zaručene pomôžu.

 

Túžba po sexe, zvýšenie libida, prípravky pre ženy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Tabletky pre ženy na vzrušenie, chuť na sex a nadržanosť

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk