Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Aká je priemerná dĺžka prirodzenia? Tabletky na zväčšenie penisu sú prírodné riešenie

Pridané: 18.04.2019

Páni, toto je priemerná dĺžka penisu. Aká je tá vaša?

Ženský orgazmus a uspokojenie v súvislosti s rozmermi penisu
Muži sa obávajú, že ich penis je menší, než by mal byť, alebo že nebude uspokojovať partnerku. Ale výskum naznačuje, že väčšina mužov podceňuje veľkosť ich pýchy, a preto majú zbytočné obavy.

 

Muž vždy kladie veľký dôraz na veľkosť svojho penisu. Mnohé kultúry spájajú veľkosť penisu s maskulinitu. V priebehu vekov sa stala symbolom kvality, ako je mužnosť, plodnosť, sila, schopnosť a odvaha.

 

Niektorí muži idú do extrémnych dĺžok, aby sa pokúsili zvýšiť veľkosť ich penisu. Indickí mystici boli známi tým, že si naťahovali penis od raného veku tým, že na ňom visela závažia.

 

Pocit menejcennosti môže naozaj poškodiť sebavedomie človeka a ovplyvniť jeho spoločenský život. Môže to viesť až k takým problémom, kedy nie je možné používať verejné pisoáre alebo spoločné sprchy, aby sa zabránilo odhaleniu, že muž má menšie penis.

 

Spoločnosti po celom svete využili túto úzkosť a vytvorili tabletky, predlžovača penisu a ďalšie produkty na zväčšenie penisu, ktoré sľubujú, že zvýši dĺžku a obvod vášho mužstva pomerne rýchlo.

 

Neexistujú žiadne priemernej údaje o dĺžke penisov tínedžerov, pretože ľudia rastú veľmi rozdielne. Väčšina mužských penisov je asi 9 cm dlhá, keď nie je vzpriamená, ale je normálne, aj keď sú kratšie alebo dlhšie. Niektoré činnosti môžu váš penis dočasne zmenšiť, napríklad plávanie alebo chlad. Výskum zistil, že priemerná veľkosť stoporeného penisu sa pohybuje od 13 cm do 18 cm.

 

Existuje tiež veľká zmena v uhle vzpriameného penisu. Niektoré vztýčené penisy smerujú nahor, iné priamo dole. Niektoré majú mierne ohyb vľavo alebo vpravo. Neexistuje správny tvar. Ak máte väčší ohyb vo vašom penisu, ktorý môže spôsobiť bolesť alebo problémy so sexom, navštívte svojho praktického lekára.

 

Každý penis je jedinečný a chlapci sa vyvíjajú v rôznych podmienkach. Počas puberty, zvyčajne vo veku od 11 do 18 rokov, sa penis a semenníky rozvíjajú rýchlejšie, hoci penis neprestáva rásť až do veku 21 rokov.


Čo si v skutočnosti myslia o tejto citlivej téme ženy?

Vplyv techniky súlože a veľkosťou mužského prirodzenia na kvalitné orgasmy
Štúdie jedného renomovaného lekára zistila aj rozdiely medzi tým, čo si myslia ženy a muži. Oveľa vyššie percento žien (85%) bolo spokojných s veľkosťou penisu svojho partnera, percento spokojných mužov však bolo citeľne menšie (55%).

 

Otázka atraktívnosti penisu je pre ženy zložitá. Väčšina štúdií však naznačuje, že veľkosť penisu je oveľa nižšie v zozname priorít pre ženy, než také otázky, ako osobnosť a starostlivosť o fyzický vzhľad muža.

 

Pre niektorých mladých mužov to môže byť prekvapením, ale väčšina žien má len veľmi malý záujem o veľkosť penisu, a to sa ukázalo v mnohých štúdiách v priebehu času. Podľa výskumov sa ukazuje, že pokiaľ ide o sex, ženy sa oveľa viac zaujímajú, či ste romantickí, citliví, či sledujete ich potreby a túžby, ako veľkosť vášho penisu.

Bez ohľadu na skutočnú veľkosť sú mnohí muži stále nešťastní a nespokojní s veľkosťou svojho mužstva. Štúdia založená na výsledkoch prieskumu na internete od viac ako 50 000 mužov a žien odhalila, že 45% mužov by chcelo väčší penis. Je tiež známe, že zbytočné obavy z veľkosti penisu sú vyššie u mužov s priemernými penisy, ako u mužov s malými penismi.

 

Muži však často majú nesprávny pohľad na svoj penis. Ak chcete vidieť svoj penis ako ostatní ľudia, pozrite sa na seba a vyzlečte sa pred zrkadlom celí nahí a sledujte svoj penis tiež z boku a bez ochlpenia.

 

Penis vyzerá dlhšia a väčší pri pohľade zo strany, než pri pohľade zhora. Ak chcete dosiahnuť presné meranie, urobte to, keď máte erekciu. Štandardne sa meria penis na hornej strane od základne po špičku.

 

Tieto produkty reálne fungujú! Problémov s veľkosťou penisu sa razom zbavíte
Čo ženám na mužoch imponuje a čo im vadí

Vimax Pills

 

Vimax Pills je najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života každého muža. To vám garantujeme! VimaxPills je kanadský výrobok, ktorý má prírodné zloženie, bez vedľajších účinkov a s bohatým obsahom účinných látok, ktoré fungujú okamžite. Nečakajte žiadne telu nežiadúce látky ani vedľajšie účinky.

 

Uisťujeme vás, že to nie je drahý produkt, ktorý by vás finančne zruinoval. Zabezpečiť si ho môže každý muž. Z hľadiska účinnosti si môžete byť úplne istý, že funguje. Produkt podporuje erekciu, predlžuje pohlavný styk, zvyšuje sexuálnu výkonnosť a zväčšuje penis. Ide o výťažky z liečivých bylín, ktoré pôsobia synergicky (synchrónne) na celý organizmus, okrem problémov s erekciou riešia zlepšenie stavu krvného obehu a cievneho zásobenia vnútorných orgánov.

 

Ultra Potencia

 

Ide o prírodný kapsule. Opäť je to výrobok z prírodných látok, bez rôznych aditív, ktoré by narušili harmóniu vo vašom tele. Sex bude teraz pre vás jedným veľkým zážitkom a dobrodružstvom. Vy si ho budete konečne vychutnávať plnými dúškami, užívať si ho tak, ako za mladých čias.

 

Pozor! Nie je to liek, ale doplnok stravy. Pri pravidelnom užívaní vám garantujeme zlepšenie erekcie. Veľkou výhodou Ultra Potencia je aj to, že predčasná ejakulácia sa vám bude oblúkom vyhýbať.

 

Zaznamenávame aj pozitívne ohlasy pri problémoch s potenciou, tiež pozitívny vplyv na srdce a krvný obeh. Ako vidíte, naše produkty pôsobí komplexne a rieši rad zdravotných problémov.

 

Dragon Power

 

Ďalším produktom z našej širokej ponuky prírodných prípravkov je Dragon Power. Je to prírodné afrodiziakum, ktoré reálne funguje a pomáha mužom po celom svete. Opäť nezabudneme pripomenúť, že ide o čisto prírodný produkt, takže si buďte istí jeho pozitívnym vplyvom na organizmus. Ide o výrobok vytvorený podľa zásad a poznatkov Tradičné čínskej medicíny, ktorá si už pred mnohými rokmi vybudovala v Európe veľmi dobré meno.

 

Ak máte problémy s ejakuláciou či erekciou, tak je práve tento výrobok pre vás správnou voľbou. Po jeho užití sa budete cítiť uvoľnene, doslova ako v siedmom nebi, a stres sa zmierni na minimum. Bylinný výťažok má komplexný účinok, to znamená, že vaše telo bude ovplyvňovať po všetkých stránkach a bude riešiť všetky zdravotné neduhy, ktoré vás trápia. Nezabúdajte na pravidelnosť užívania, tá je totiž alfou a omegou všetkých bylinných extraktov. Iba vďaka pravidelnosti a systematické liečbe sa výsledky reálne dostavia.

 

Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Aká je priemerná dĺžka prirodzenia? Tabletky na zväčšenie penisu sú prírodné riešenie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk