Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Priemer penisu - je možné zväčšiť penis prírodnou cestou? Ako zväčšiť penis?

Pridané: 18.04.2019

Sú muži skutočne spokojní s tým, aké dlhé majú údy?

Aká dĺžka a priemer penisu sú dostatočné pre kvalitný sex?
Otázka veľkosti mužského penisu je citlivou témou a nejeden muž je na to háklivý. Každý muž chce vlastniť ten najväčší penis, aby ohromil partnerku. Najlepšie na tom je, že ono sa to skutočne dá dosiahnuť.

 

Mnoho mužov si želá, aby ich penis bol o niečo väčší - bez ohľadu na to, ako dobre sa im v sexe darí. V skutočnosti nedávna štúdia, ktorú uskutočnila jedna známa nemenovaná univerzita, pričom vypočula viac ako 14 000 ľudí, zistila, že 45% mužov chce dlhší penis.

 

Zatiaľ čo niektorí ľudia sa snažia získať zväčšenie penisu plastikou v snahe zvýšiť svoje ego, nie je to jediná možnosť. V exkluzívnom rozhovore sa známym denníkom jeden renomovaný lekár vyhlásil, že muži by mali radšej dlho zvažovať ešte predtým, než pôjdu pod nôž.

 

Lekár tiež varoval, že mužská posadnutosť po veľkosti penisu môže byť príznakom vážneho psychologického problému. Povedal, že väčšina mužov, ktorí si myslia, že majú malý penis, v skutočnosti vôbec nemajú malý penis.

 

Našťastie existujú aj niektoré nechirurgické spôsoby, ako môžete zväčšiť veľkosť vášho penisu. Vyhnite sa skalpelu, ktorý by vás stál nemálo peňazí, a predovšetkým isté riziko pooperačných komplikácií.


Aké sú prírodné cesty, ako zväčšiť svoj penis?

Ako nesklamať v posteli a naplniť partnerku nebývalým šťastím
1. Zbavte ho porastu

 

Vďaka tomu môže okamžite vaše mužstvo vyzerať na prvý pohľad väčšie. Uchopte holiaci strojček a postupne sa zbavujte ochlpenie okolo základne vášho penisu, aby sa opticky zväčšil. Ak je skrytý v poraste, je samozrejmé, že až tak nevynikne, a preto sa vám zdá menšie. To je pravdepodobne najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako môže penis vyzerať väčší behom niekoľkých sekúnd.

 

2. Pumpy na penis

 

Použitie vákuové pumpy je ďalší nechirurgický spôsob, ako zvýšiť veľkosť a kvalitu erekcie - ale naozaj to funguje? Po použití tohto zariadenia sa mužom na niekoľko mesiacov penis zväčšil v oblasti dĺžky o 1,5 cm a obvodu o 2 cm.

 

3. Doplnky výživy

 

Tablet a doplnkov výživy je naozaj veľa. Ktoré však skutočne fungujú? Je to ťažká voľba, ale nezúfajte. V poslednej časti tohto článku vám predstavíme naše produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

 

4. Melón

 

Prekvapivo má melón určité vlastnosti, ktoré môžu zvýšiť veľkosť penisu a podporiť erekciu. Toto ovocie obsahuje aminokyselinu nazývanú citrulín, ktorá sa obličkami mení na L-Arginín. Je to nový objav, nikto ale nedokáže spoľahlivo určiť, koľko melónu musíte konzumovať, aby ste získali dlhší penis, ale môžete si byť istý, že nebudete mať žiadne vedľajšie účinky z jedení melóna - ak zrovna netrpíte alergiou na melóny.

 

5. Metóda jelq pre väčší penis

 

Ako funguje metóda jelq? Zvyšuje prietok krvi, čo zvýši rast buniek v penise. Toto cvičenie roztiahne svalové vlákna a v pokoji budú tieto vlákna silnejšie a väčšie. Zvyšuje tok krvi v penise, čím sa zväčší jeho veľkosť. Začnete si všímať malého rozdielu vo veľkosti vášho penisu po 5 týždňoch.

 

Po jednom roku zaznamenáte nárast o 2,6 cm vo veľkosti a erekcia bude tiež silnejší. Pre maximálny úžitok by sa malo cvičenia vykonávať každý deň v nasledujúcich krokoch: Uchopte základňu polovztyčeného penisu palcom a ukazovákom, urobte "O - krúžok" zovretím týchto dvoch prstov a týmto spôsobom rozprúdite krvný obeh, čo povedie k väčšiemu zberu krvi v bunkách.

 

Začnite posúvať svoju ruku vpred rozprúdením krvi do vrchnej časti penisu a týmto spôsobom vyplníte bunky väčším množstvom krvi. Keď dosiahnete špičky penisu pravou rukou, držte opäť základňu penisu ľavou rukou a urobte to isté, čo ste urobili pravou rukou. Pokračujte v cvičení 20-25 minút.

 

Tieto produkty vám zaručene pomôžu vyriešiť problém s veľkosťou penisu

Dlhý a intenzívny orgazmus, dostatočná ejakulácia
V prípade, že ste sa rozhodli zakúpiť si naše produkty, ste na správnej ceste. Penis sa týmto spôsobom zväčší prirodzenou metódou pôsobením bylinných zložiek, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a zároveň k očiste organizmu a zlepšenie krvného obehu.

 

 

Vimax Pills

 

Toto je osvedčený kanadský produkt na zlepšenie sexuálneho života každého muža. Vimax Pills je výrobok, ktorý má čisto prírodné zloženie. To znamená, že je bez vedľajších účinkov a navyše s bohatým obsahom účinných látok, ktoré muži zaručene pomôžu.

 

Produkt nie je drahý, je cenovo dostupný. Môže ho vlastniť každý muž, ktorý má problémy so svojou dĺžkou penisu. Chceme pomôcť každému mužovi, preto sú naše výrobky cenovo prijateľné. Receptúra bola vyvinutá v kanadských laboratóriách a má veľmi dobré referencie aj v lekárskych kruhoch.

 

Pri výrobku Vimax Pills si môžete byť istý tým, že podporuje erekciu, predlžuje pohlavný styk a pôžitok zo sexu, zvyšuje vašu sexuálnu výkonnosť a ďalším benefitom je to, že zväčšuje penis prirodzeným spôsobom.

 

Ultra Potencia

 

Ultra Potencia sú prírodné kapsule, vyrobené čisto z prírodných látok, bez aditív. Pohlavný styk bude pre vás skvelú jazdou a vy si ho budete konečne naplno vychutnávať. Tento výrobok je doplnkom stravy. Nie je to liek!

 

Pri pravidelnom používaní tohto výrobku uvidíte jasné zmeny v oblasti zlepšenia erekcie. Zároveň zabraňuje predčasnej ejakulácii, ktorá trápi mnoho mužov. Je nápomocný pri problémoch s potenciou, je tu zjavný aj pozitívny vplyv na srdce a na krvný obeh. Pomáha pri cukrovke. Ako vidíte, naše produkty sú všestranné.

 

Dragon Power

 

Ďalším produktom z našej kolekcie pre pánske osadenstvo je Dragon Power, ktorý má skutočne veľkú silu. Ide o prírodné afrodiziakum. Účinok je 100% a veríme, že aj u vás zafunguje. O kvalite tohto výrobku sa presvedčilo mnoho mužov. Tak, ako všetky predchádzajúce, aj tento výrobok je čisto prírodný.

 

Je nápomocný pri problémoch s ejakuláciou a erekciou. Budete sa cítiť uvoľnene, stres vyprchá. Ide o výrobok s komplexným účinkom. Je to zároveň detox pre organizmus. Užívajte ho pravidelne a výsledky zbadáte.

 

Vimax Pills kúpiť


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Priemer penisu - je možné zväčšiť penis prírodnou cestou? Ako zväčšiť penis?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk