Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

ZAUJÍMAVOSTI: Priemerná veľkosť penisu - Aké sú rozdiely v Českej republike a vo svete?

Pridané: 18.04.2019

Aké veľkosti pohlavných údov sú v jednotlivých častiach sveta?

Vplyv dĺžky penisu na ženské uspokojenie a orgazmus
Veľkosť penisu je atribút, na ktorom si "údajne" potrpia mnoho žien. A páni z toho majú nočné mory. Sú si istí, že čím väčšie prirodzenie majú, tým lepšia bude aj sexuálny zážitok. Je tomu skutočne tak?

 

Veľkosť penisu je témou, o ktorom sa hovorí veľa, pokiaľ ide o sexuálne vzťahy a ich význam. Vo vzťahu sa muž vo väčšine prípadov považuje za silný článok, a preto sa veľkosť penisu stáva dôležitou vecou. V tejto súvislosti vznikajú v podstate tri rôzne myšlienky. Niektorí ľudia si myslia, že čím väčšia je penis, tým silnejší je sexuálne potešenie pre oboch. Iní veria, že nezáleží na tom, aký veľký alebo malý je váš penis.

 

Niektorí ľudia majú zmiešané pocity, ohľadom tejto témy. Aká je priemerná veľkosť mužského penisu? V nasledujúcich riadkoch nájdete priemernú veľkosť penisu podľa krajiny v centimetroch. Všetky štúdie uskutočnenej na meranie penisu uvádza, že priemerná veľkosť penisu na celom svete je v rozmedzí od 12,9 do 15 cm. Najkratšia priemerná veľkosť je 10,7 cm a najdlhšia 19,1 cm.

 

V Českej republike je priemerná veľkosť penisu 15,21 cm. Je známe, že africkí muži majú najväčšie penisy na svete, zatiaľ čo ázijskí dostali do vienka menšie penisy. Ázijské krajiny ako India, Thajsko a Južná Kórea majú priemerné veľkosti penisov medzi 9,3 centimetre a 10,5 centimetre. V európskych krajinách majú najväčšie penisy muži na Islande. Severokórejskí muži majú dĺžku v priemere 9,6 cm.

 

To znamená, že Česi sa naozaj nemajú za čo hanbiť. Vo Francúzsku je priemerná veľkosť okolo 13,4 cm, v Nemecku 14,4 cm, v Grécku 14,7 cm, v Španielsku a vo Veľkej Británii 13,9 cm, v Rusku 13,2 cm, Írsko 13,2 cm, Thajsko 10 cm a najmenší penisy majú muži v Severnej Kórei - 9,6 cm.

 

Ak to porovnáme s Kóreou, tak Česi majú penis dlhší o 5,6 cm. A to sa cení, že? Takže milí páni, nezúfajte. Pokiaľ máte penis dlhý aspoň 15 cm, tak sa nemáte za čo hanbiť. V prípade, že aj tak nie ste spokojní, môžete skúsiť niektoré z našich produktov.


Aká je teda reálna priemerná dĺžka penisu na svete?

Hladina testosterónu a jej vplyv na mužskú potenciu
Existuje mnoho rôznych veľkostí a tvarov penisu, ktoré sa prirodzene vyskytujú u mužov. Podľa mnohých vedeckých štúdií, ktoré boli vykonané, priemerná veľkosť penisu sa odhaduje na 13,21 cm počas erekcie. Obvod penisu je približne 11,6 cm.

 

Väčšina mužov spadá do tejto kategórie. Na druhej strane existujú niektorí, ktorí majú mikropenisu, ide o stav s 6,60 cm, a to v priebehu stoporenia. Mikropenisu je lekársky výraz používaný pre mužov s týmto abnormálne malým penisom, ide skôr o anomáliu - defekt. Na druhej strane existujú muži, ktorí majú dlhší penis, než je normálne dĺžka, väčšina mužov v Afrike má z anatomických dôvodov kvôli väčšej ploche potných žliaz a tým pádom väčšej odolnosti pred vysokými teplotami, penis dlhý až 25 cm. Táto podmienka závisí teda na časti sveta, v ktorej muži vyrastajú. Prostredie a podmienky, v ktorých človek žije, môžu ovplyvniť rast každej časti tela, vrátane penisu. Existujú tiež dôkazy, že niektoré environmentálne faktory vrátane genetiky, prispievajú k dĺžke a veľkosti rastu penisu.

 

Existuje však určitý názor, ktorý hovorí, že nezáleží na tom, aký penis má človek, keď vie, ako ho používať. Ale výskum hovorí niečo iné. Ženy vypovedajú, že sú spokojnejší s veľkosťou penisu, ktorý meria okolo 16 cm, a to podľa výskumných štatistík, ktoré získala univerzita v Kalifornii.

 

Či na veľkosti penisu naozaj záleží, alebo nie, záleží na osobe, ktoré sa pýtate. Ako sme videli, existujú rôzne faktory, ktoré určujú dĺžku penisu. Zatiaľ čo mnohí ľudia si myslia, že majú väčší ako priemerný penis, skutočnosťou je, že sa iba nadhodnocujú. To znamená, že potrebujeme presnejší pohľad na ľudské telo. Navyše je potrebné zvážiť, že ženám malého vzrastu postačí penis 13 cm dlhý a väčší rozmer im anatomicky nevyhovuje. Je skrátka pre nich zas príliš objemný a dlhý.

 

Predovšetkým sme denne bombardovaní spoločností a reklamou zaoberajúce sa touto témou, ktorá negatívne ovplyvňuje našu perspektívu. Mali by sme sa tomuto pohľadu na vec skôr radšej zasmiať, pokiaľ však práve sami netrpíme anatomickým defektom.

 

Zdá sa, že muži majú nesprávne informácie o tom, kto je vlastne skutočne výkonný a schopný muž. Niektorí ľudia sú posadnutí myšlienkou o veľkosti penisu a v hlave im víria otázky typu "Mám veľký penis?" alebo "Ako získať väčší penis?" Niektorí niečo také zas vôbec nerieši.

 

Tieto produkty vám určite pomôžu pri problémoch s veľkosťou penisu

Predĺženie pohlavného údu prirodzeným spôsobom
Ultra Potencia

 

Kapsule Ultra Potencia sú vyrobené z čisto prírodných látok, obavy teda nemusíte mať žiadne. Ak vás trápi predčasná ejakulácia, alebo máte problémy s erekciou, tak toto je niečo pre vás. Vďaka produktu Ultra Potencia sa môžete zbaviť každého problému, ktorý vás trápi, a navyše prirodzenou cestou bez nežiaducich látok, výsledok na seba nenechá dlho čakať.

 

Je to doplnok stravy bez vedľajších účinkov, nie liek. Produkt Ultra Potencia bude pôsobiť komplexné formou, to znamená, že bude posilňovať organizmus ako celok, a za pomerne krátky čas uvidíte aj znateľné výsledky, ktoré vám vyčarí úsmev na tvári. Ultra Potencia vám zaistí zlepšenie erekcie, predčasná ejakulácia bude na ústupe tiež. Tento výrobok blahodarne pôsobí na srdce a krvný obeh, štúdia ukázala aj sľubné výsledky pri ochorení cukrovkou.

 

Dragon Power

 

Prírodné afrodiziakum Dragon Power skutočne funguje. O tomto fakte sa už presvedčilo mnoho ľudí, ktorí mali spočiatku obavy. Aj tento prípravok je založený na prírodnej báze, takže nemusíte mať žiadne obavy.

 

Prírodné zložky zaručujú vysokú účinnosť tohto fantastického výrobku, pochybnosti odhoďte bokom. Ak máte problémy s erekciou alebo ejakuláciou, siahnite po Dragon Power. Tento výrobok má za úlohu uvoľniť organizmus a následne budete schopní podávať v posteli lepšie výkony.

 

Dragon Power má komplexný účinnosť. Znamená to, že pôsobí takmer na všetko blahodarne. Najlepšie je užívať Dragon Power raz až trikrát denne jednu tabletku, avšak pravidelne.

 

Vimax Pills

 

Aj tento produkt sa môže pýšiť titulom prírodný doplnok, tak ako všetky naše produkty. Aj Vimax Pills pôsobí na mužský organizmus komplexne, vďaka tomu dochádza k celkovému zlepšovaniu všetkých aspektov, ktoré sa sexuálnym životom súvisí.

 

Zaistí vám zväčšenie penisu, predĺženie erekcie, oddialenie ejakulácie, vaše sexuálne výdrž bude maximálna, s čím súvisí aj zvýšená sexuálna aktivita a v neposlednom rade sa zvýši aj vaše libido. Vimax Pills nemá žiadne vedľajšie účinky. Je to voľne dostupný doplnok stravy. Rad pozitívnych recenzií mužov po celom svete vypovedá o tom, že Vimax Pills naozaj funguje.

 

Vimax Pills predaj


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k ZAUJÍMAVOSTI: Priemerná veľkosť penisu - Aké sú rozdiely v Českej republike a vo svete?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk