Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

NAJNOVŠÍ PRIESKUM: Priemerná dĺžka penisu - sú lepší Česi alebo Slováci?

Pridané: 18.04.2019

Aká je skutočná priemerná dĺžka pohlavného údu, s ktorým bude vaša partnerka spokojná?

Dostatočná erekcia pre uspokojenie partnerky
O tom, aká je priemerná dĺžka penisu, a s akými penisy sú ženy spokojné, sa popísalo už veľa. Každý chlap túži mať čo najdlhší penis, ktorý obšťastní jeho partnerku. Aké sú rozdiely v dĺžke penisu medzi Slovákmi a Čechmi?

 

Mnohí vedci sa pokúsili odpovedať na otázku mužov a žien po celom svete ohľadom jasné informácie o tom, aká je veľkosť priemerného penisu. Predstavíme vám fakty zo všetkých vedeckých štúdií, ktorá o veľkosti penisu vieme, takže akonáhle dokončíte čítanie tohto článku, budete sa cítiť spokojní, že máte najpresnejšiu odpoveď na svoju otázku.

 

V médiách sa občas stretávame s informáciami o veľkých obavách mužov, teda o tom, či sú ich penisy dostatočne veľké, a či budú sexuálni partneri spokojní. Takže čo je pravda?

 

Vzhľadom k všadeprítomnosti bezplatné, ľahko prístupné internetové pornografie, je snom takmer každého muža vlastniť megapenis. (Teda až na niektoré výnimky). Možno preto nie je žiadnym prekvapením, že výskumníci sústavne tvrdí, že muži majú zvýšené obavy o svoje prirodzenie.

 

Vedeli ste, že zatiaľ čo 85 percent žien môže byť spokojných s veľkosťou partnerovho penisu, muži si tým rozhodne istí nie sú? Až 45 percent mužov verí tomu, že majú malý penis. V štúdiách sa priemerná dĺžka penisu v kľudovom stave pohybuje od 7 do 10 centimetrov. Priemerný obvod sa pohybuje od 9 do 10 centimetrov. Priemerná veľkosť penisu je 12,9 cm, keď je vzpriamený.

 

Veľkosť penisu ženy nerieši ženy tak, ako muži. Pri pohľade zhora na penis sa zdá, že môže byť menšia v porovnaní s tým, ako to vyzerá z boku. Vlastný penis z tejto perspektívy teda možno porovnávať iba opäť z tejto perspektívy, lenže väčšina mužov ho porovnáva s pohľadom z boku, ktorý je voči pohľade zhora skreslený. Práve tento nezmysel posilňuje falošné predstavy o veľkosti penisu.

 

Takmer polovica mužov v uvedenej štúdii verila, že majú malý penis, ale vedci tvrdia, že malá veľkosť penisu bola skutočne vzácna. Približne 170 žien zodpovedalo na dotazníky v inej štúdii, v ktorej bolo zistené, že veľkosť penisu svojho partnera ovplyvňoval zreteľnou menšinu žien.

 

Zatiaľ čo väčšina starostí mužov o veľkosť penisu je v oblasti dĺžky, ženy sa viac zaujímajú o šírku - o priemer. Štúdia 50 sexuálne aktívnych vysokoškolákov uvádza, že pre veľkú väčšinu - 9 z 10 žien - šírka penisu bola pre sexuálne spokojnosť dôležitejšia, než dĺžka penisu.


Aké sú rozdiely v dĺžke penisov medzi Čechmi a Slovákmi?

Česi versus Slováci - kto má dlhší penis
Na Slovensku je priemerná veľkosť penisu 15,2 cm. To znamená, že Slováci sa naozaj nemajú za čo hanbiť. Vo Francúzsku je priemerná veľkosť okolo 13,4 cm, v Nemecku 14,4 cm, v Grécku 14,7 cm, v Španielsku a vo Veľkej Británii 13,9 cm, v Rusku 13,2 cm, Írsko 13,2 cm, Thajsko 10 cm a najmenší penisy majú muži v Severnej Kórei - 9,6 cm.

 

Čo sa týka Čechov, tak tí Slovákmi predčili. Avšak nie sú to žiadne ohromná čísla. Rozdiel je len niekoľko milimetrov. Ale ide len o empirický priemer, nie je teda potrebné z týchto faktov vyvodzovať nejaké unáhlené závery.

 

Česi majú penisy dlhšie len o 0,68 cm, čo nie je naozaj obrovský rozdiel. To znamená, že priemerná dĺžka penisov mužov v Českej republike je 15,89 cm.

 

Rozhodne sa nemáme za čo hanbiť, pretože dĺžka penisov je uspokojivá a vaša partnerka by si mala sex s vami naplno vychutnávať. Českí a slovenskí muži sú na tom o niečo lepšie, než bežný svetový priemer. Nie je to však len o dĺžke penisu, ale aj o technike. Vďaka nej totiž partnerke zaistíte nevídanú rozkoš.

 

Zahoďme teda rivalitu, páni, nezabúdajme na to, že na trhu existuje množstvo prípravkov, ktoré vám penis predĺži. Vďaka nim predčíte aj muža z Afriky, ktorí majú tie najdlhšie penisy. S našimi výrobkami budete maximálne spokojní. Chcete vedieť, ktoré výrobky vám splní vaše sny? Čítajte ďalej.

 

Vďaka týmto prípravkom môžete získať vysnívaný penis a užívať si

Doplnky stravy pre zvýšenie sexuálnej výkonnosti
Vimax Pills

 

Prvý produkt, s ktorým sú muži maximálne spokojní, je Vimax Pills. Je to jeden z tých najlepších a samozrejme aj kvalitných produktov na zlepšenie sexuálneho života. Tento doplnok výživy je naozaj famózne a k tomu všetkému ho obdržíte za bezkonkurenčnú cenu. Neváhajte a zakúpte ho.

 

Vimax Pills má čisto prírodné zloženie. To znamená, že je bez vedľajších účinkov s bohatým obsahom účinných látok. Nie je to drahý výrobok, ktorý by rozhádzal váš rozpočet, je cenovo dostupný a môže ho vlastniť každý muž, ktorý rieši problémy s veľkosťou svojho penisu.

 

Obrovskou výhodou Vimax Pills je aj jeho ľahká dostupnosť. Čo sa týka účinku, môžete si byť úplne istý. Svedčí o tom množstvo pozitívnych ohlasov a recenzií, takže pochybnosti odložte na bok. Produkt Vimax Pills podporuje aj erekciu, predlžuje pohlavný styk, zvyšuje vašu sexuálnu výkonnosť a to najdôležitejšie, zväčšuje váš penis.

 

Ultra Potencia

 

Ďalší produkt z našej série so skvelými účinkami. Ultra Potencia sú prírodné kapsule, ktoré sú vyrobené z čisto prírodných látok, bez chemických aditív. Sex sa razom pre vás stane jednou veľkou zábavou. Konečne si sex budete naplno vychutnávať. Nie je to liek, ale doplnok stravy. A to je naozaj dôležitý fakt, ktorý nesmieme zabudnúť.

 

Tento produkt vám zaručí zlepšenie erekcie a ďalším pozitívom je, že predčasná ejakulácia vás bude obchádzať na míle. Produkt Ultra Potencia okrem iného mužom pomáha aj pri problémoch s potenciou. Má pozitívny vplyv na srdce a na krvný obeh. Je to výrobok, ktorý pomáha aj pri ochorení diabetom.

 

Dragon Power

 

V prípade, že máte problémy v sexuálnom živote, klikáte na tie správne dvere. Je tu pre vás rýchla pomoc s názvom Dragon Power. Tento výrobok je prírodné afrodiziakum. Ako aj predošlé produkty, tak aj tento zaručene funguje. Dragon Power je produkt prírodný, ktorý neobsahuje telu nežiaduce látky. Pomáha aj pri problémoch s ejakuláciou či erekciou. Jeho využitie je naozaj široké, preto neváhajte. Po užití Dragon Power sa muži cítia uvoľnene a stres zmizne behom pár sekúnd. Dôležitým momentom je fakt, že tento výrobok má komplexný účinok. To znamená, že prečisťuje celý organizmus a funguje pre vaše telo ako efektívne detox.

 

Podstatné je užívať liek Dragon Power v pravidelných intervaloch, pretože pôsobí synergicky, ide o spojenie niekoľkých zložiek liečivých bylín podľa receptúry Tradičné čínskej medicíny. Zažite úľavu a užívajte si sex tak, ako za starých čias.

 

Vimax Pills predaj


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k NAJNOVŠÍ PRIESKUM: Priemerná dĺžka penisu - sú lepší Česi alebo Slováci?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk