Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

5 signálov, že máte nedostatok testosterónu

Pridané: 07.04.2019

Prečítajte si, aké sú najčastejšie príznaky, ktoré signalizujú nedostatok mužského hormónu

Príznaky nedostatku testosterónu u mužov
Testosterón je mužský hormón. Telo si ho prirodzene vytvára samo, avšak jeho produkcia klesá s pribúdajúcimi rokmi. Vzniká v semenníkoch a pôsobí na rast pohlavných orgánov, ochlpenie, na svaly, čiže všetky znaky mužnosti. Priamo súvisí s pohlavnou aktivitou a ovplyvňuje erekciu. Udržiavať optimálnu hladinu by mali mladí i starí muži.

 

1. Problém s erekciou a nechuť na sex

 

Ak máte v tele nedostatok testosterónu, automaticky nastáva problém s erekciou. Spúšťačom sexuálneho apetítu je oxid dusnatý a práve testosterón podporuje receptory v mozgu, kvôli ktorým sa tvorí. Erekcia sa buď nedostaví vôbec, alebo naopak, vyvrcholíte predčasne. Následne sa dostaví aj nechuť na sex ako následok frustrácie z nedostatočného výkonu a slabnúceho libida.

 

2. Rednutie ejakulátu

 

Venujte pozornosť výronu semena, ak je redšia než obvykle, pravdepodobnou príčinou je znížená hladina testosterónu. Medzi týmito dvoma faktormi platí pravidlo priamej úměry- čím viac testosterónu v tele máte, tým hustejšie je ejakulát, a naopak.

 

3. Únava, náladovosť, málo energie

 

Jedným slovom andropauza. Ide o takzvanú mužskú menopauzu. Dostanete sa do štádia, kedy začnete byť nevrlý, strácate záujem prežiť aktívne svoje dni, ignorujete partnerku. Bojujete s nedostatkom energie a ospalosť vás prenasleduje aj potom, čo prespíte celú noc. Že vám chýba testosterón, sa prejaví aj na fyzickej stránke, strácate svalovú hmotu a ukladajú sa vám jednoduché tuky najmä v oblasti brucha.

 

4. Rednutie vlasov a ochlpenia

 

Je vám ešte len 35 a na hlave sa vám začína tvoriť plešinu? Áno, je to možné aj v nižšom veku a tento nepríjemný jav nepostihuje len staršie ročníky. Ak máte málo testosterónu, vlasy prestávajú rásť a neskôr vypadávajú. Rovnako tak to funguje aj s ochlpením, ktoré slabne a redne.

 

5. Znížený pracovný výkon

 

Rozhodená psychika sa ukáže nielen v súkromnom živote, ale aj v práci. Narušenej sústredenie, nepozornosť, nezáujem pri preberaní zodpovednosti, neprimerané reakcie pri riešení konfliktov s kolegami, alebo dokonca so šéfom. Všetky tieto negatívne vnemy môžu viesť až k zníženiu sumy na vašej výplatnej páske, dokonca až k výpovedi.


Doplnky výživy, boostery na testosterón - nerobte veci zložito, zlepšite svoju potenciu vďaka prírode

Množstvo a kvalita spermií, zlepšenie potencie
Nedostatok testosterónu vie mužom pekne skomplikovať život. Ak chcete aj naďalej zostať "alfa samcom", neseďte so založenými rukami a nesledujte pasívne, ako sa vaše mužnosť doslova vyplavuje z vášho tela. Možno vás k tomu naštartuje fakt, že už po tridsiatom roku sa hladina testosterónu pomaly znižuje o 1% až 2%. Zároveň môže viesť až k neplodnosti, pretože priamo ovplyvňuje kvalitu a kvantitu spermií.

 

Ak varovanie zabralo, čítajte ďalej a dozviete sa o najjednoduchší ceste, ako napraviť škody, ktoré tento hormón svojim nedostatkom "napáchal". Dobrou správou je, že prostriedky na riešenie problému sú dostupné pre každého a majú rýchly nástupné účinok, nemusíte kvôli nim absolvovať nepríjemné vyšetrenie, ani ostýchavo prešľapovať z nohy na nohu pred mladú farmaceutkou v lekárni.

 

Predstavujeme vám doplnky výživy, tabletky na testosterón a potenciu. Tieto malé zázraky v sebe ukrývajú silu prírody. Spája sa v nich múdrosť vzácnych bylín s blahodárnymi účinkami potrebných vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

 

Nejde o žiadnu chémiu, akú nájdete v zložení liekov na lekársky predpis. Také látky nemusí spolupracovať s vaším telom a môžu spôsobiť nepríjemné stavy, ako bolesť hlavy, únavu, zníženú ostrosť videnia. Ak trpíte dlhodobými zdravotnými problémami, nemusí byť pre vás vhodné, poprípade účinkovať správne. Pri doplnkoch výživy sa nemusíte obávať vedľajších účinkov, nespôsobujú zdravotné komplikácie a vyberáte si ich podľa účelovosti, či už túžite po väčšej erekciu, výkonnosti, vyššej hladine testosterónu, alebo zdravé potenciu.

 

Ako príklad vám ponúkame doplnok VimaxPills, pôsobí komplexne na celé telo a splní tak všetky vaše očakávania súčasne. Sila tabletky spočíva v jednotlivých zložkách z listu ginka, ženšenu pravého, Serenoa plazivé a hlohu obyčajného, čo sú najúčinnejšie bojovníci za mužskú silu.


Pár trikov a rád, ako prirodzene dosiahnuť zvýšenie hladiny testosterónu

Príroda na pomoc u mužskej menopauzy - andropauzy
Užívaním doplnkov ste urobili správne rozhodnutie, ako si zabezpečiť dostatok testosterónu, ale poznáme aj iné spôsoby, ktoré silu tabliet len umocní a povedú k vašej celkovej fyzickej a psychickej pohode.

 

Začať deň so šálkou horúcej kávy sa stal celosvetovým hitom a mnoho ľudí bez nej vôbec neopustí svoje domovy. Avšak opatrne s kofeínom, jeho zvýšená dávka zvyšuje kortizol a čím je ho v tele viac, tým je testosterónu menej. Nenechajte sa zmiasť v posilňovni, kde si návštevníci skúša dávať kofeínové tabletky pre zvýšenie testosterónu, toto pravidlo platí iba pred intenzívnym tréningom. Kofeín je totiž jedovatý alkaloid, ktorý rastlinu - kávovník chráni v prírode pred konzumáciou zo strany vtáctva a hlodavcov, pre ľudské telo predstavuje určitú záťaž. Vymeňte radšej kávu za vlažnú sprchu, nielen, že vás preberie, ale ochladíte si zároveň semenníky, ktoré neznášajú príliš prehriate prostredia.

 

Po káve väčšina z vás odchádza do práce bez raňajok. Chyba! Pravidelná a vyvážená strava je podstatná. Dbajte o primerané porcie a zaraďte do jedálnička vajcia, brokolicu, avokádo, špenát, cesnak, vlašské orechy, olivový olej. Nevynechajte zázvor alebo kurkumu, je u nich preukázané, že dokážu zvýšiť testosterón u všetkých samcov v zvieracej ríše. Tiež nezabudnite na ryby a zdravé sacharidy, získané predovšetkým zo škrobovej zeleniny, akou sú napríklad zemiaky. Zo stravy vylúčte ťažké jedlá, polynenasýtené mastné kyseliny, červené mäso, nadbytok živočíšnych tukov. Zároveň pite dostatok tekutín a váš testosterón bude vystreľovať na všetky strany.

 

Po príchode do práce sa nestresujte, zostávajte v pokoji aj pri vyhrotených situáciách. Niekedy sa to zdá nemožné, ale povedzte si, že za pár hodín ani nebudete vedieť, čo vás naštvalo, a hladina testosterónu neutrpí ujmu.

 

Po vykonaní pracovných povinností zostaňte aktívni, zabehajte si, zahrajte si s deťmi futbal, skáčte na trampolíne, prejdite sa na bicykli v lese alebo v parku. Vykonávanie pravidelnej pohybovej činnosti je neodmysliteľnou súčasťou boja proti úbytku testosterónu.

 

Po takto strávenom dni si už len spokojne ľahnite do postele ešte pred polnocou a zobudíte sa čerství, oddýchnutí a nabitie testosterónom. Mimochodom, viete, že najvyššia hladina hormónov a teda aj túžba po sexe prichádza v ranných hodinách medzi 7 a 9 hodinou, nie večer? Skúste sa s partnerkou milovať ráno.

 

Neprehliadnite overené produkty:


Testomax S - v období andropauzy sa stane vaším neodmysliteľným pomocníkom pri prekonaní príznakov, ako sú únava, strata svalovej hmoty, priberanie na váhe, menej energie. Vďaka obsahu senovka v kombinácii s horčíkom s ním dosiahnete uspokojivé účinky bez akýchkoľvek vedľajších prejavov. Na trhu je hodnotený ako top produkt na zvýšenie testosterónu.

 

 

Vimax Pills - doplnok stravy, ktorý pôsobí na telo z niekoľkých hľadísk, a vďaka tomu spôsobuje zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu, reguláciu ejakulácie, a zvýši hladinu testosterónu. Váš sexuálny život sa stane výrazne kvalitnejším. Ďalším plusom je, že nemá vedľajšie účinky. Vimaxpills je voľne predajný doplnok stravy. Predáva sa síce za vyššiu cenu, ktorá však korešponduje s dosiahnutými výsledkami.

 

 

Zcore - prírodný doplnok stravy, ktorý sa postará o vašu potenciu a lepší spánok. Je určený pre každého muža, aj pre tých, ktorí len začínajú riešiť svoj problém. Účinkuje rýchlo a má prijateľnú cenu.


Vimax Pills cena

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k 5 signálov, že máte nedostatok testosterónu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk