Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Prírodné doplnky výživy, produkty a bylinky sú najlepší spôsob, ako zvýšiť hladinu testosterónu

Pridané: 07.04.2019

Dary prírody pre účinné a rýchle zvýšenie mužského hormónu bez vedľajších účinkov

Bylinné zmesi pre zvýšenie testosterónu
Testosterón je mužský hormón, tvorený v semenníkoch a malé množstvo v kôre nadobličiek. Jeho produkciu a vylučovanie riadi luteizační hormón.

 

Vďaka nemu sú muži označovaní ako "silnejšie pohlavie", majú väčšie svaly, hustejšie porast, ovplyvňuje zdravú chuť na sex a zároveň podanie výkonu. Po dosiahnutí tridsiatich rokov života začína jeho produkcie klesať, z čoho majú muži hlavu plnú smútku. Netreba však panikáriť, pretože existuje veľké množstvo prípravkov, ktoré zaistia jeho dostatočné množstvo, a aj vo vyššom veku sa vďaka nim môžete cítiť ako "mladý žrebec" plný sily.

 

Ak nie ste fanúšik tabletiek a liekov, nechcete dobrovoľne prijímať chemické a syntetické látky, ktorých sa na vás "nalepí" zo znečisteného prostredia viac než dosť, najvhodnejšou alternatívou pre vás sú doplnky výživy, čaje, či bylinné zmesi, vytvorené z čisto prírodných látok. Ľudia od nepamäti hľadali pomoc v prírode. Nemali k dispozícii rôzne umelé alternatívy ako dnes a všetko, čo dodávali svojim telám, malo prirodzený pôvod. Preto boli oveľa zdravší, silnejší a odolnejší. Pozrite sa na takú priemernú rodinu v minulosti, mať viac ako 5 detí bola samozrejmosť. Možno si hovoríte: "Samozrejme, veď nepoznali prezervatívy ani antikoncepciu!". Toto tvrdenie je síce pravdivé, ale všimnite si, že dnes sa môžete milovať aj niekoľkokrát denne, skúšať polohy a triky, ale výsledok v podobe dieťaťa sa nedostaví. Našim predkom stačilo jediné "vzplanutie lásky" a rodina už rýchlo chystala svadbu, aby sa nedajbože dievča nestalo matkou ako slobodná a bola pre hanbu celej dedine.

 

Dokonca aj naše babičky o tom vedia svoje a na každý neduh majú overenú bylinku, či masť. Nemusíte chodiť po lúkach, v lese, alebo sa vyšplhať na horu, aby ste získali, čo potrebujete. Sadnite si za počítač, urobte pár kliknutí myšou a váš produkt máte za pár dní doma, s obsahom látok z rastlín z najvzdialenejších kútov sveta.


Sila, ukrytá v zázračných bylinkách na zvýšenie hladiny testosterónu - Pomôže TribulusTerrestris?

Dosiahnutie erekcie, zvýšenie libida, chuť na sex
Existujú zázračné bylinky na tvorbu testosterónu? Mnohé štúdie sa zaoberajú touto problematikou a našťastie pre mužov po celom svete prinášajú dobré správy v podobe výsledkov výskumov, ktoré dokazujú účinok niektorých druhov rastlín na tvorbu mužského hormónu.

 

Senovka grécka pochádza z južnej Európy a západnej Ázie. Priamo pôsobí na uvoľňovanie DHEA (hormón, produkovaný nadobličkami, buduje svalstvo a predchádza ukladanie tukov), čím prispieva k tvorbe testosterónu. V Európe je však predaj produktov s obsahom DHEA zakázaný, zatiaľ čo v USA sa teší veľkej popularite.

 

Ženšen je koreň, pôvodom z Ázie. Obsahuje množstvo živín, potrebných pre fyziologické funkcie. Okrem iných aj ženšenoidy, ktoré zlepšujú premenu Arginínu na oxid dusnatý, budujúci svalstvo. Stimuluje centrálny nervový systém a u mužov pomáha dosiahnuť erekciu.

 

Toto bolo len pár príkladov na zobrazenie účinkov rastlín na ľudské telo. Poďme sa ale podrobnejšie pozrieť na zázrak prírody menom TribulusTerrestris. Pôvodne pochádza z Ázie a u nás je známy ako Kotvičník zemný. Už v starej Číne tamojší obyvatelia vedeli o veľkej sile, ukryté v tejto byline. Je to fascinujúce rastlina s nepopierateľnými účinky na potenciu, libido a dokonca aj prostatu. Celá rastlina má využitie pri rôznych problémoch, ale tajomstvo napnutých mužských nohavíc sa ukrýva paradoxne v koreni. Po pravidelnom užívaní prispieva k zvýšeniu hladiny testosterónu, prípadne estrogénu a progesterónu u žien. Tiež má pozitívne účinky na pohyblivosť spermií.

 

Ďalšími benefitmi sú zlepšenie trávenia, metabolizmu, a podporný účinok na rast svalovej hmoty a zlepšenie jej stavu. Zlepšuje celkovú vitalitu, potláča nespavosť, napätie, depresia, imunitu, spomaľuje starnutie, redukuje telesný tuk, čo sú podstatné faktory, ovplyvňujúce hladinu testosterónu v tele muža.

 

Prírodné doplnky výživy riešia problém s úbytkom testosterónu - existuje účinnejšia rastlina, než Kotvičník zemný?

Voľnopredajné doplnky stravy pre mužov každého veku
Vlastnosti kotvičníku zemného sú nespochybniteľné. Preto je obsiahnutý v mnohých produktoch, určených na zlepšenie sexuálneho zdravia mužov i žien. V ich zloženie však nájdete množstvo ďalších účinných látok, ktoré zlepšujú ich účinnosť pri riešení vášho problému.

 

Ginko Biloba je viacúčelová bylina, má doslova zázračné účinky na organizmus. Je to jeden z najstarších stromov na zemi (Ginko dvojlaločné) a využíva sa od nepamäti ľudstva. Preto, ak je obsiahnutý v produkte, neváhajte a siahnite po ňom. Zistilo sa, že obsahuje zložky ginkgolides, ktoré sa nenachádzajú v žiadnej inej rastline. Listy ginka obsahujú flavonoidy, organické kyseliny, fenolické látky, ktoré nemajú takmer žiadne vedľajšie účinky. Nestretnete sa pri ich užívaní so sprievodnými prejavmi, ako je hnačka, bolesti hlavy, sčervenanie kože ... V Číne sa používa odvar z plodov ginka na liečenie astmy, kašľa a problémov s močovými cestami.

 

Hloh obyčajný, podľa názvu síce nezaujme a môžete ho považovať za nezaujímavú rastlinu, respektíve ker, ale nedajte sa zmiasť. Je to výnimočný prírodný prostriedok, využívaný aj pri výrobe prípravkov pre ženy v období klimaktéria. Pýši sa svojím obsahom vitamínov, a to hlavne vitamínu C, B1, dôležitých pre mužov pri problémoch s potenciou a klesajúcou hladinou testosterónu. Má význam aj ako upokojujúci prostriedok, pôsobí na kvalitný spánok a zaspávanie samotnej. A že je spánok dôležitý pre správne fungovanie tela, je všeobecne známe. Vďaka aminopurinům uľahčuje, stimuluje a zvyšuje priepustnosť ciev, a tým zlepšuje celkové prekrvenie. Malá zaujímavosť na záver: Traduje sa, že z kvetov hlohu bola upletená tŕňová koruna Ježiša Krista.

 

Serenoa plazivá, pôvodom z Ameriky, je známa svojím využitím na liečbu prostaty a zlepšenie erekcie. Často sa používa aj ako afrodiziakum, pretože ovplyvňuje schopnosť dosiahnuť orgazmus. Podnecuje túžbu muža a vedie ku kvalitnej erekcii. Okrem toho zlepšuje metabolizmus, trávenie, funkciu štítnej žľazy, očisťuje pečeň a hrubé črevo.

 

Odporúčame:Testomax S - čisto prírodný prípravok, určený pre mužov s klesajúcou hladinou testosterónu pod vplyvom veku. V období andropauzy sa stane vaším verným pomocníkom pri prekonaní príznakov, ako sú únava, strata svalovej hmoty, priberanie na váhe, menej energie. Vďaka obsahu senovky gréckej v kombinácii s horčíkom s ním dosiahnete uspokojivé účinky bez akýchkoľvek vedľajších nežiadúcich prejavov.

 

 

Vimax Pills - prírodný doplnok stravy, ktorý zabezpečí skvalitnenie erekcie, zväčšenie penisu a predĺženie ejakulácie. Vďaka týmto faktom sa stane váš sexuálny život plnohodnotným. Veľkým plus je, že nemá žiadne vedľajšie účinky, a bol podrobený niekoľkým lekárskym štúdiám. Vimaxpills je voľne predajný doplnok stravy, dostupný na internete. Predáva sa za vyššiu cenu, ktorá však korešponduje s dosiahnutými výsledkami.

 

 

Zcore - zistili ste práve, že vaša "vec" tam dole už nefunguje, ako by mala? Potom je tento produkt ideálnym riešením práve pre vás. Je vhodný pre mužov, ktorí zatiaľ nemajú žiadne skúsenosti s užívaním podporných prostriedkov. Stará sa o vašu potenciu, zlepší spánok a zabezpečí dostatočnú hladinu testosterónu, a to všetko za rozumnú cenu.


 

Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Prírodné doplnky výživy, produkty a bylinky sú najlepší spôsob, ako zvýšiť hladinu testosterónu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk