Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ste unavení a podráždení? Možno máte nedostatok testosterónu

Pridané: 07.04.2019

Muži v prechode? Čo robiť, keď sa z nežného "mačiatka" stane mrzutý dedko

Muži v prechode - pomoc prírodnými prostriedkami
Keď muž začne starnúť, začnú sa v jeho slovníku čoraz častejšie objavovať slová ako "nechcem!," Nemôžem "," nemám čas ". Akoby o všetko strácal záujem, dokonca aj o sex. Niet sa čo čudovať, sú to signály, že sa práve dostáva do obdobia andropauzy.

 

Z psychologického hľadiska sa andropauza spája s krízou stredného veku. Nevyhne sa jej ani jeden muž, prichádza vo veku 45- 50 rokov, kedy sú síce chlapi ešte v "plnej sile" ale začnú si uvedomovať, že si už nestihnú splniť svoje sny a predsavzatia. Niektorí v snahe nájsť sama seba menia svoj šatník, začnú cvičiť, nájdu si mladší partnerku, ktorí sa pohybujú v kruhu mladších ročníkov, niekedy sa týmto spôsobom dostávajú do trápnych situácií, čo len znásobuje ich frustráciu.

 

Tento chaos v mozgu je spôsobený klesajúci hladinou testosterónu. Nedostatok tohto hormónu mení telo. Zvyšuje sa prah vzrušivosti a znižuje libido, pridružuje sa aj častý problém s predčasným výronom semena. Ak sa cítite smutní, unavení, podráždení, dokonca máte depresívne stavy, pravdepodobne za to nemôže zlé obdobie v živote, ale práve testosterón.

 

Zvýšenie hladiny testosterónu je možné v relatívne krátkej dobe, stačí dodržiavať pár pravidiel a užívať vhodné doplnky, či lieky. Zo stravy vyraďte živočíšne tuky, červené mäso, jedlá upravená vyprážaním. Jedzte viac ovocia, zeleniny, rýb a dostatok kvalitných sacharidov vo forme celozrnných výrobkov. Vyhnite sa vysedávanie doma a venujte sa športu, prechádzkam, pohybovým hrám, vykonávajte pravidelnú aktivitu. Doprajte si dostatok odpočinku počas noci a dávajte si pozor na stres. Alkohol, cigarety, či iné drogy sú teraz pre vás tabu, aj tak je k životu nepotrebujete.

 

Urobte si prieskum a nájdite vhodný doplnok stravy, ktorý urýchli vaše úsilie o zlepšenie vašej sexuálnej a psychickej kondície. Uprednostnite pri tom prírodné výrobky pred syntetickými liekmi, plnými chémie.


RECENZIA: Kde kúpiť tabletky, lieky a prípravky na zvýšenie testosterónu - boostery na predaj bez rizika

Úbytok testosterónu, nezáujem o sex, problémy s erekciou
Názor a skúsenosti s výberom doplnkov stravy pri zvyšovaní hladiny testosterónu vám môžu pomôcť pri hľadaní vhodného produktu.

 

Na webe www.stimulant.cz nájdete čisto prírodné prípravky s účinnými látkami bojujúcimi s vaším problémom. Potvrdzujú to spokojní zákazníci, ktorí ich už vyskúšali v praxi. Stránka ponúka rôzne varianty a cenovej kategórie. V nasledujúcej časti sa budeme viac venovať doplnkom s najlepšími ohlasmi.

 

Ponúka čisto prírodné produkty, ktoré nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky. Aj z tohto dôvodu sú obľúbené u mužov vo svete aj v Česku. Boli podrobené rôznym štúdiám, ktoré potvrdzujú ich účinok na mužskú potenciu a výkon.

 

Na základe svojich požiadaviek tu nájdete pomoc na výraznejšie prekrvenia periférnych oblastí tela, predĺženie a skvalitnenie erekcie, oddialenie ejakulácie, zvýšenie sexuálnej výdrže, vyššiu sexuálnu aktivitu, citeľné zvýšenie libida. Ponuka zahŕňa aj doplnkový sortiment na zväčšenie penisu, ženského poprsia, či lubrikačné gély a afrodiziaka na okorenenie vášho sexuálneho života.

 

V ich zložení sa nachádza kombinácia účinných látok, vitamínov a minerálov na podporu zdravia starnúceho, ale aj mladistvého muža. O niektorých ste už iste počuli, alebo čítali, a ich účinky sú vám známe.

 

Účinné látky:

 

Gingko biloba (Ginko dvojlaločné) - je viacúčelová rastlina, má nepopierateľné zázračné účinky na organizmus. Jedná sa o jeden z najstarších stromov na zemi a využíva sa od nepamäti ľudstva. Preto, ak je obsiahnutý v produkte, nemusíte dlho váhať a siahnite po ňom. Zistilo sa, že obsahuje ginkgolides, ktoré sa nenachádzajú v žiadnej inej rastline. V Číne sa používa odvar z plodov ginka na liečenie astmy, kašľa a problémov s močovými cestami.

 

Hloh obyčajný - je to jedinečný prírodný prostriedok, využívaný aj pri výrobe prípravkov pre ženy v období klimaktéria. Pýši sa bohatým obsahom vitamínov, a to hlavne vitamínu C, B6, B1, dôležitých pre mužov pri problémoch s potenciou a klesajúcou hladinou testosterónu. Dokonca funguje aj ako upokojujúci prostriedok, pôsobí na kvalitný spánok a zaspávanie samotnej.

 

Pískavica grécka - pochádza z južnej Európy a západnej Ázie. Priamo pôsobí na uvoľňovanie DHEA (hormón, produkovaný nadobličkami, buduje svalstvo a predchádza ukladanie tukov), čím prispieva k tvorbe testosterónu. V Európe je však predaj produktov s obsahom DHEA zakázaný, zatiaľ čo v USA sa teší veľkej popularite.


Prípravky, tabletky pre viac testosterónu - doplnky výživy postavia vaše mužstvo do pozoru

Tabletky a doplnky na pomoc s impotenciou
Čas od času aj u vás môže nastať situácia, keď pri sexe zlyháte. Ak sa však táto záležitosť opakuje pravidelne, nejde iba o príležitostný problém, jedná sa o erektilnú dysfunkciu. Táto porucha nemá vplyv len na sexuálny život, ale ide ruka v ruke s psychickou pohodou muža. Vedie k narušenému sebavedomie, depresiu, úzkostiam, a celkovému zníženiu kvality života. Súvislosť s erektilnou dysfunkciou majú tiež rôzne kardiovaskulárne ochorenia, cukrovka, obezita, užívanie alkoholu, fajčenie a neurologické poruchy. Čím lepšie zdravie máte, tým je riziko, že o svoju erekciu prídete, nižšia. Jednou z možností, ako tento stav "opraviť", sú tabletky na erekciu.

 

Dokážu si poradiť, keď vám laicky povedané "nestojí". Pri dostatočnom vzrušenie mozog vysiela do penisu impulzy a ten následne reaguje. Vplyvom uponáhľanej doby, stresu, zlej životosprávy, užívaním alkoholu sa chuť na sex nedostaví. Tabletky sú vtedy to, čo vám pomôže prebrať k životu vaše libido. Naozaj kvalitné doplnky majú rýchly účinok od ich použitia, takže nemusíte čakať niekoľko hodín na svoje predstavenie. Na druhej strane nie sú potrebné obavy z ich príliš dlhého účinku, skrátka váš penis nezostane stoporený nasledujúcich 24 hodín. Na ich účinok je potrebná spomínaná sexuálna stimulácia, takže účinkujú presne vtedy, keď je to potrebné.

 

Ak pociťujete nedostatok vzrušenia, tabletky nezaberajú. Rovnako tak aj veľké množstvo jedla, skonzumovaného po ich užití má vplyv na ich reakciu v tele. Erekcia sa síce dostaví, ale vydrží kratšiu dobu a je menej kvalitné.

 

Nech vás teda neodradia prípadný neúspech pri užívaní tabliet, treba to skúšať opakovane. Môže sa stať, že vplyvom spomínaných alebo ďalších faktorov sa účinky neprejaví, vám ostane len zvädnutý penis a dôvod na ďalšiu vlnu frustrácie. Ale príčinu tentoraz hľadajte pri sebe.

 

Odporúčané produkty


Testomax S - čisto prírodný prípravok, vyvinutý pre mužov s klesajúcou hladinou testosterónu v dôsledku starnutia. Obdobie andropauzy s ním bez problémov prekonáte. Vďaka extraktu senovka v kombinácii s horčíkom s ním dosiahnete uspokojivé výsledky bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

 

 

Vimax Pills - ide o prírodný doplnok stravy. Prináša skvalitnenie erekcie, zväčšenie penisu a dostatočnú ejakuláciu. Vďaka tomu sa stane váš sexuálny život kvalitnejší. Ďalším plusom je, že nemá vedľajšie účinky, a bol zahrnutý do niekoľkých lekárskych štúdií. VimaxPills je voľne dostupný doplnok stravy, nájdete ho na internetovom portáli. Cena zodpovedá jeho kvalite a účinkom.

 

 

Zcore - rýchla, spoľahlivá a diskrétna pomoc pre mužov na rýchle zvýšenie testosterónu. Nemá vedľajšie účinky, získa si vás prírodným zložením a prijateľnou cenou.

 

Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ste unavení a podráždení? Možno máte nedostatok testosterónu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk