Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Máte nízku hladinu testosterónu?

Pridané: 07.04.2019

Vyskúšajte doplnky, tabletky a prípravky na prírodné zlepšenie erekcie

Tabletky a doplnky pre skvalitnenie erekcie
Čo stojí za poklesom hladiny testosterónu? Sú doplnky stravy, tabletky a bylinky riešením?

 

Testosterón je mužský pohlavný hormón, produkovaný semenníkmi. Primárne pôsobí na rast pohlavných orgánov, sekundárne na fyzické mužské znaky. Vďaka nemu máte robustnejšie stavbu tela, viac svalovej hmoty, hustejšie vlasy aj ochlpenie, ako nežnejšie pohlavie. Je zodpovedný za riadenie pohlavnej aktivity.

 

Určite ste už prečítali veľa článkov, čo so sebou prináša znížená hladina testosterónu. Všeobecne vieme, že únava, náladovosť, priberanie na váhe a v neposlednom rade problém s erekciou sú varovnými signálmi, že sa niečo vo vašom tele deje. Ale čo je príčinou, že znenazdania zdroj vašej mužnosti začína strácať na sile a klesá?

 

Testosterón si vytvára telo prirodzene. My ale vieme, že v určitom veku sa jeho produkcia zníži, ak to nemá súvislosť s chorobou alebo úrazom. Prečo k tomuto stavu dochádza, je pre odborníkov stále záhadou, a príčina nie je jasná, preto ju nedokážu odstrániť. Môžu len chýbajúci hormón doplniť. Odborné štúdie príčinu definujú v súvislosti s metabolickým syndrómom a syndrómom nedostatku testosterónu. U toho, kto trpí metabolickým syndrómom, je vysoká šanca na pokles hladiny testosterónu, a naopak, muži s nízkou hladinou tohto hormónu majú väčší predpoklad, že získajú metabolický syndróm. Ak máte brušné obezitu, teda obvod vášho pásu je viac, ako 102 centimetrov, a zároveň vysokú hladinu triglyceridov, nízku hladinu HDL cholesterolu, vysoký krvný tlak a vysoký krvný cukor, je pravdepodobnosť, že máte metabolický syndróm, a tým aj nízky testosterón.

 

Z tohto dôvodu sa odporúča dbať o svoju kondíciu, pravidelne cvičiť a dodržiavať správnu životosprávu. Ak ste už zaznamenali, že vám testosterón klesá, začnite užívať prírodné doplnky a tabletky na jeho opätovné zvýšenie.


Prípravky, tabletky na zvýšenie testosterónu - aké je tajomstvo ich účinku?Testosterón potrebný pre svalovú hmotu a chuť na sex


Testosterón je hnacím "motorom" muža a podieľa sa na kvalite jeho života.

 

V dnešnej dobe sa mnoho expertov a nezávislých štúdií venuje "boomu" problémov s jeho nedostatkom za posledné dve desaťročia. Vyvíjajú sa lieky a ďalšie produkty, dodávajúci telu jeho potrebnú dávku. Takéto doplnky dokážu naštartovať telo, ktoré si hormón "mužnosti" prestáva vytvárať prirodzene.

 

Hladina testosterónu sa začína znižovať priamo úmerne s vekom, a to už po tridsiatich rokoch života.

V minulosti sa používali TRIBULUS lieky, ktoré však boli ohrozené z hľadiska poškodenia pečene. Z toho dôvodu je nahradili injekcie, aplikovanej raz za tri mesiace. Telo tak dostane potrebnú dávku a muž funguje normálne.

 

Na to, aby ste takú pomoc mohli získať, však musíte absolvovať lekárske vyšetrenie, dostanete predpis na syntetickej tabletky a budete dochádzať na pravidelné kontroly. Lekár pozoruje váš stav a rieši prípadný výskyt vedľajších reakcií na lieky obsahujúce chemické látky.

 

Neporovnateľne menej komplikovanou a zdravšou alternatívouprírodné doplnky a tabletky na zvýšenie testosterónu. Vďaka nim dosiahnete rovnaké výsledky, ako pri syntetických produktov, avšak sú voľne predajné a nepotrebujete kvôli nim navštevovať urológa.

 

Aké je tajomstvo ich účinku? Tabletky na zvýšenie testosterónu pomáhajú prirodzenou cestou zvýšiť jeho hladinu na optimálnu úroveň. Už len obyčajné označenie "prírodné" vysvetľuje, prečo je tomu tak. Obsahujú bylinky, vitamíny a minerály, aké muž potrebuje. Niektoré sa používajú ako afrodizaka, napríklad zázvor, čili, cesnak. Skutočné zázraky však robia rastliny, ktorých extrakty priamo podporujú libido, potenciu, a zvyšujú testosterón. Najznámejšími sú Kotvičník zemný, Hloh obyčajný, senovka grécka, či Serenoa plazivá.

 

Pozri napríklad webový portál stimulant.cz. Ponúka kvalitné doplnky, overené muži po celom svete. Každý produkt je detailne popísaný. Budú vám známe účinky, zloženie, ale aj výsledky, aké možno očakávať pri ich pravidelnom užívaní.


Keď to v posteli "neklape", na pomoc prichádza príroda v podobe doplnkov stravy a tabletiek na testosterón

Kvalita a množstvo spermií pre mužskú plodnosť
Každému sa občas stane, že nie je vo svojej koži, a to sa odrazí aj na "výkonu". Ak však nemôžete udržať alebo dosiahnuť erekciu, nejde len o chvíľkové zlyhanie, a máte problém.

Znížená hladina testosterónu ide ruka v ruke so slabou erekciou a zníženým sexuálnym apetítom. Nasleduje nezáujem o sex, náladovosť, podráždenie, fyzické prejavy ako priberanie na hmotnosti, ochabovanie a strata svalstva, či ochlpenia a vlasov. Porucha erekcie však môže spôsobiť aj vážnejšie stavy. Jej ignorovaním smerujete k zníženej, alebo úplnej strate mužskej plodnosti.

 

Erekcia sa lieči rôznymi spôsobmi. Existujú injekcie do penisu, vákuové pumpy, liečba rázovou vlnou, lieky vložené do močovej trubice. Neznie to moc lákavo, že? Navyše tieto metódy vyžadujú odborníka, a komu z vás by sa chcelo vysedávať u lekára a zveriť sa mu s takými ťažkosťami.

 

Doporučujeme preto postupovať systematicky. Začnite s jednoduchšími spôsobmi odstránenia problémov s erekciou a až pri prípadnom neúspechu siahnite po zložitejších. Je totiž pravdepodobné, že injekcia ani rázové vlny nebudú vo vašom prípade potrebné, a problém vyriešite rýchlo a diskrétne aj doma.

 

Najjednoduchším riešením sú tabletky a doplnky stravy. Nejde o lieky, predpísané lekárom, napríklad známa Viagra. Tieto sú síce účinné, ale sprievodné príznaky ako bolesť hlavy, či rozmazané videnie vás nepoteší.

 

Zdravšie voľbou sú prírodné doplnky. Svojou funkčnosťou sa vyrovnajú tým chemickým, ale ušetrí vás nepríjemných stavov a komplikácií. Ak trpíte nízkym či vysokým tlakom alebo kardiovaskulárnym ochorením, sú pre vás bezpečné.

 

Veľmi obľúbený a overený je doplnok stravy Testomax S. Bol vyvinutý špeciálne pre mužov v staršom veku. Svojím zložením je šetrný k organizmu, ale zároveň účinný pri probléme s erekciou. Stretnete sa pri ňom s jediným "vedľajším" účinkom, ktorý však vrelo uvítate. Vaša partnerka sa totiž nebude schopná nabažiť sexuálnych radovánok s vašou vylepšenou "výbavičkou".

 

Odporúčame vyskúšať:


Testomax S - najlepší doplnok na prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu. Pomáha predísť sprievodným príznakom andropauzy, ako sú únava, priberanie na hmotnosti, problémy s erekciou. Vďaka obsahu senovka v kombinácii s horčíkom s ním dosiahnete uspokojivé účinky, a to bez vedľajších nežiadúcich prejavov.

 

 

Vimax Pills - obľúbený doplnok stravy vám zaistí zlepšenie sexuálneho života. Kvalitné erekcie sa dostaví rýchlo po jeho užití a vy pocítite skutočný zážitok pri sexe. Vďaka prírodnému zloženiu vám nehrozí žiadne vedľajšie účinky.

 

 

Zcore - je vhodný pre mužov, ktorí nemajú zatiaľ skúsenosti s užívaním podporných výživových doplnkov. Stará sa o vašu potenciu, predlžuje spánok a upravuje dostatočnú hladinu testosterónu. Má prírodné zloženie, žiadne vedľajšie účinky a nízku cenu.

 

Vimax Pills cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Máte nízku hladinu testosterónu?

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk