Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Oplodnenie - ako zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia

Pridané: 08.04.2019

Prípravky a tabletky ako prírodný spôsob podpory tehotenstva

Podpora otehotnenia na prírodnej báze
Problémy s otehotnením sú v našej spoločnosti stále častejším javom. Stres, nezdravá strava, alkohol, cigarety, lieky, nadváha či nedostatok pohybu. To sú základné faktory, ktoré za týmto negatívnym trendom stojí. Rozoberieme si detailne najčastejšie príčiny problémov s otehotnením u mužov i žien.

 

Najčastejším problémom u mužov je nízky počet spermií v ejakuláte. Veda hovorí, že ak je v dávke ejakuláte menej ako 15 miliónov spermií, je to málo. Približne tretina párov snažiacich sa o otehotnenie má problém práve s nízkym počtom spermií v ejakuláte. Zlá pohyblivosť spermií je ďalšou vážnou príčinou. Spermie nedokáže plávať tak dobre, aby zasiahla vajíčko. Abnormálne tvar spermie - spermia môže mať aj neobvyklý tvar a ten jej sťažuje pohyb a možnosť oplodnenie ženského vajíčka.

 

Ako zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia? Úpravy životného štýlu urobia veľa, ale ak sa chcete vo svojej snahe o rozšírenie potomstva poistiť, stavte aj na najlepšieho lekára - prírodnú medicínu. Tabletky a kapsule sú prírodné spôsob podpory otehotnenia, len je treba staviť na tú správnu kartu.

 

Späť k príčinám, ktoré stoja za neplodnosťou mužov. Abnormálny tvar spermií majú dve percentá mužov. A keď spermie nemôžu dostatočne rýchlo a presne doputovať smerom k vajíčku, oplodnenie je veľmi ťažké. Môžu za to štyrmi hlavné príčiny: Zdravotný stav - buď prekonané infekcie semenníkov, rakovina, alebo chirurgický zákrok. Prehriatie semenníkov - časté horúce kúpele, nosenie tesného oblečenia, sauna, práce v horúcom prostredí či notebook na kolenách. Poruchy ejakulácie - ejakulácie kanály môžu byť zablokované a ejakulát môže mieriť do močového mechúra. Hormonálna nerovnováha - nestabilné hladina testosterónu môže byť ďalšou príčinou neplodnosti u mužov.


Tabletky na oplodnenie, zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia pre ženy

Tabletky, lieky na podporu oplodnenia
Za neplodnosťou mužov môžu stať aj ďalšie známe faktory. Môže to byť neprajníkov genetika, prekonanej mumps, cystická fibróza, radiačná terapia alebo niektoré ďalšie choroby ako napríklad anémia, Cushingov syndróm, diabetes či ochorenie štítnej žľazy. Muži snažiaci sa o založenie si rodiny či rozšírenie svojho potomstva, by si mali dávať pozor aj na užívanie anabolických steroidov, chemoterapii, ktoré však v mnohých prípadoch nie je možné predísť, drogy - marihuana či kokaín znižujú počet spermií, pokročilý vek, chemikálie, nadmerná konzumácia alkoholu a tiež mentálny stres.

 

V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme, v čom môžu spočívať problémy s otehotnením na strane tej krajšie polovičky partnerského páru - teda u žien. Medzi rizikové faktory patrí predovšetkým vek - schopnosť otehotnenia u ženy klesá od 32. roku života, fajčenie, alkohol, obezita či nadváha, poruchy príjmu potravy, ako napríklad bulímia, anorexia a podobne, rôzne extrémne diéty, pohyb - v tomto prípade platí, že príliš málo aj príliš veľa je zlé, sexuálna infekcie ako napríklad chlamýdie, chemikálie a rovnako ako u mužov i mentálnej stres.

 

Ženy, ktoré túžia po tehotenskom brušku a akosi sa im nedarí, by sa mali zamerať na odstránenie vyššie uvedených príčin, ale na trhu sú k dispozícii aj účinné tabletky na oplodnenie, zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia pre ženy. Možností je nepreberné množstvo, stačí si len dobre vybrať.

 

Najčastejšou príčinou neplodnosti u žien sú ovulačný poruchy. Poruchy ovulácie môžu byť spôsobené rôznymi faktormi - predčasným zlyhaním vaječníkov, syndrómom polycystických vaječníkov, vysoké hladiny prolaktínu, nízka kvalita vajíčok, problémy so štítnou žľazou či chronické ochorenia ako AIDS a rakovina. Taktiež aj niektoré lieky môžu spôsobiť problémy s otehotnením u žien. Patrí sem nesteroidné protizápalové lieky a na toto by sme chceli upozorniť - dlhodobé užívanie ibuprofenu či aspirínu znižuje schopnosť ženy otehotnieť. Tiež chemoterapia, rádioterapia, drogy, a okrem iného aj vysoká hladina cholesterolu v krvi.

 

Prípravky, lieky a produkty na plodnosť - ktoré pomôžu?

Lieky na zvýšenie plodnosti
Zvýšeniepravdepodobnosti otehotnenia pre ženy možno dosiahnuť nielen vhodnou úpravou životného štýlu, ale aj prírodnými produktmi zvyšujúcimi plodnosť. Clitorin - Odporúčame: najlepší produkt na zvýšenie plodnosti pre ženy. Clitorin pôsobí ako afrodiziakum, zvyšuje chuť na sex, zároveň stimuluje ženskú plodnosť. Dá sa povedať, že je to niečo ako ženská obdobie Viagry.

 

Ak sa bavíme o kvalitnom sexe a zvýšenie šance na otehotnenie, nemožno nechať v pozadí dobrú lubrikáciu vagíny. O tú sa postará Vigorelle - najlepšie lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny pre väčšiu pravdepodobnosť otehotnenia. Pri zmienke o najbežnejších príčinách zníženej plodnosti žien sme spomínali nadváhu a obezitu. Veda v tomto prípade určite neklame a preto milé dámy snažiaci sa o počatie, mali by ste sa postarať o zníženie vašej hmotnosti. V tomto ohľade zaručene pomôže Hoodia Gordonii - tabletky na chudnutie - môžu pomôcť pre rýchlejšie otehotnenie.

 

Ženy v tom nie sú ale samé, preto odporučíme nejaké kvalitné prírodné produkty aj pre "pánov tvorstva" - teda muža. Lepšie prekrvenie penisu, väčší penis, to sú záležitosti, po ktorých túžia muži vo všetkých kútoch sveta. Svoju pozornosť by mali zamerať na Vimax Pills - Odporúčame: najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života - TOP produkt - SUPER cena. Páni túžiaci po oddialenie ejakulácie, po vyššej potenciu, po lepšej výdrži, po lepšom sexuálnom zážitku, siahnite po produkte Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie - luxusný produkt - vyššia cena.

 

Bolo tu spomenuté, že najčastejším problémom mužov, ktorým sa nedarí oplodniť partnerku, je nízky počet spermií v ejakuláte. Riešením je prírodný produkt bez vedľajších účinkov, ktorý zvyšuje nielen kvantitu, ale aj kvalitu ejakulátu. Viac semena, viac spermií = vyššia pravdepodobnosť na otehotnenie. Siahnite preto po osvedčenom prípravku Semenax - zvýšenie množstva semena, viac spermií, zvýšenie plodnosti. Rovnako ako milióny mužov po celom svete, ani vy neoľutujete!


Prípravky, lieky, tabletky na plodnosť, podpora otehotnenia


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Oplodnenie - ako zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk