Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Väčšia plodnosť pre mužov - vyskúšajte tabletky a doplnky výživy na potenciu

Pridané: 08.04.2019

Hektická doba, pomalé spermie - problém týkajúci sa stále viac mužov

Vplyv dostatočného počtu spermií a ich pohyblivosti na počatie
Založenie rodiny bolo v ešte v minulom storočí samozrejmosťou, ale v súčasnosti stále viac párov naráža na problém s počatím potomka. Určite ste si všimli, že veková hranica rodičov sa posúva vyššie a doba, kedy sme sa ako dvadsaťročia stávali hrdými otcovi, sú za nami. Povedzme si na rovinu, že ambície novodobých mužov sa podstatne líšia od tých, aké mali ich otcovia. Už nie sú len o stabilnom zamestnaní a zabezpečenie strechy nad hlavou početnej rodiny. Nároky ľudí na život sú podstatne vyššie. Chcú si budovať kariéru, cestovať, užiť si naplno najlepšie roky. Zároveň mať vlastné bývanie nie je takou samozrejmosťou, za socializmu sa byty väčšinou prideľovali a dnes si ich mladí ľudia kupujú spravidla na úver. Aj to je dôvod, prečo dnes mnoho mladých mužov zostáva v pohodlí rodičovských domov a stávajú sa "starými mládenci". Alebo jednoducho nestretli "lásku svojho života" a čakajú niekoľko rokov, než im príde do cesty. Bohužiaľ v niektorých prípadoch sa to nestane nikdy . Ale aj vtedy nie je na škodu starať o svoje zdravie, veď čo keď tá "pravá" naraz vojde do vašich dverí.

 

 Je potrebné si uvedomiť, že biologické hodiny tikajú nielen u žien. Schopnosť reprodukcie u silnejšieho pohlavia klesá už v tridsaťpäťke. Mnohí tak zaspia na "vavrínoch" a zistí, že sa nestačí iba pár krát pomilovať so ženou a "hurá!", Dieťa je na ceste. Už štatistiky poukazujúce na klesajúci plodnosť u mužov sú alarmujúce. Najnovšie výsledky hovoria o 59,3 percentnom poklese produkcie spermií za posledné roky. Samozrejme, problém sa netýka len starších jedincov, ohrozená je aj mladá generácia, ale v nižšom veku je väčšia šanca na posilnenie genitálií, pokiaľ nejde o problém, ktorý je vrodený, alebo spôsobený úrazom.

 

Na základe týchto informácií možno spozorovať, že klesajúca plodnosť je problém všeobecný, a v "ohrození" môže byť každý. Preto čítajte ďalej a zistíte, že zabrániť tomu nie je až tak zložité.


Schopnosť reprodukcie je ovplyvnená rôznymi príčinami, niektoré vás prekvapia

Schopnosť mužskej reprodukcie
Žijeme v toxickom prostredí, plnom chemikálií a pesticídov, nie je sa čo čudovať, že to má negatívny dopad na naše zdravie. Bohužiaľ tento fakt nezmeníme, ani sa mu nevyhneme, preto nemôže byť považovaný za chybu jednotlivca. Ale sú aj iné príčiny, ktoré ovplyvniť môžeme.

 

Ak vediete bujarý život, spojený s pravidelným užívaním alkoholu, fajčením, či drog, očakávajte, že aj vaše spermie budú po takýchto "ťahoch" spomalené. Nejde nespomenúť užívanie rôznych liekov, chemoterapia a antibiotiká, ktoré nie sú pre telo prirodzená. Tiež daň za svaly nadobudnuté vďaka steroidom je vysoká. Vďaka nim klesá produkcia testosterónu a zmenšujú sa semenníky. Zdravé športovanie, teda cvičenie bez užívania podporných látok, je naopak veľmi prospešné. Postačí dvadsať minút intenzívneho pohybu denne a stanú sa zázraky.

 

Muži s viditeľnou nadváhou by mali spozornieť. Nielen ich telo, ale aj spermie sú lenivé a nemajú ich dostatočné množstvo.

Pokiaľ s partnerkou držíte pred jej plodnými dňami celibát, zmeňte to! Pravidelný pohlavný styk spôsobuje, že spermie sú zdravšie, a dostanú sa tam, kam majú.

 

Prehrievanie semenníkov je pre mužské telo úplne neprirodzené. Sú uložené mimo telesný korpus preto, aby sa udržiavali vo stabilnej teplote - nižšia, než je tá telesná. Súčasným letným horúčavám sa síce nevyhnete, ale môžete aspoň odstrániť zlozvyk klásť si notebook na intímne partie. Saunovanie, príliš časté cvičenie a parné kúpele slúžia na regeneráciu tela, ale nie jeho spodnej časti. Používanie vyhrievaných sedačiek, či väznenia vašej pýchy v tesných nohaviciach a slipoch obmedzte na minimum. Odporúča sa vyjsť si "na ostro", čo je nielen zdraviu prospešné, ale aj pohodlné.

 

V neposlednom rade psychika! Ovplyvňuje nás komplexne, stres, problémy, nespokojnosť so životom, rýchle životné tempo bez dostatku oddychu prispievajú k strate plodnosti.

 

Toto sú fakty overená štúdiami. So všetkými sa dá pracovať a v kombinácii s vhodnými doplnkami podporujúcimi mužskú plodnosť možno predísť zbytočným komplikáciám, alebo je úplne odstrániť.

 

Veľkosť penisu nie je dôležitá, pri plodení potomstva rozhoduje kvalita spermií

Afrodiziaká, silnejší orgazmus, chuť na sex
Slovo potencia znamená "sila, možnosť, schopnosť niečo urobiť". Ak je oslabená, muž stráca sebavedomie. Zvýšenú pozornosť treba venovať najmä spermiám. Aby bola spermie schopná preniknúť až do vajíčka, musí mať správny tvar hlavičky a tiež dĺžku bičíka. Rovnako dôležitá je aj kvantita. Zdravý jedinec by mal vyprodukovať 60- 120 miliónov spermií. Neplodnosť nastáva, ak ich počet klesne pod 20 miliónov. Z kvalitatívneho aj kvantitatívneho hľadiska je dôležitá výživa. Ideálne je kompletná zmena jedálnička. Mužom prospieva vitamín C, A, B, zinok, dôležitý pre tvorbu testosterónu. Selén, zabezpečujúca mobilitu, esenciálne mastné kyseliny - tieto nájdete v ľanovom, sójovom alebo požltový olej a nápomocné sú aj čili papričky či zázvor slúžiaci aj ako afrodiziakum.

 

Ľudia si ale radi doprajú a neradi sa obmedzujú. Vymeniť vyprážané rezne a krvavý steak za šalát s rybou je pre niekoho dobrý vtip. Našťastie dnešný trh ponúka pestrú paletu liekov, doplnkov výživy, či iných prírodných produktov, ktoré ich obsahujú. Môže ich odporučiť lekár, ale mnoho z nich je dostupných vo voľnom predaji. Pri výbere je dôležité vziať do úvahy ich ďalšie účinky na vaše telo. Preto je vhodnou alternatívou siahnuť po prírodných produktoch, kde je riziko vedľajších účinkov minimálna. S odstránením niekoľkých zlozvykov v kombinácii s doplnkami docielite priaznivých účinkov, ale je treba byť trpezlivý, pretože spermie vyžadujú dlhší čas, minimálne dva mesiace na to, aby dozreli.


Odporúčame 3 overené produkty


Vimax Pills - ide o prírodný doplnok stravy, ktorý pôsobí na telo komplexne. Vďaka tomu spôsobuje skvalitnenie erekcie, zväčšenie penisu a podporu ejakulácie. Týmito aspekty sa stane váš sexuálny život kvalitnejšie. Ďalším plusom je, že nemá žiadne vedľajšie účinky, a navyše bol zahrnutý do niekoľkých lekárskych štúdií s kladným výsledkom. Vimax Pills je voľne predajný doplnok stravy, dostupný na internetovom portáli. Predáva sa za cenu, ktorá však korešponduje s dosiahnutými výsledkami.

 

Ultra Potencia - tento výnimočný prírodný produkt ponúka oddialenie ejakulácie a je najlepším produktom na potenciu vôbec, o čom svedčí aj fakt, že je odporúčaný mnohými odborníkmi a vyskúšaný muži po celom svete. Je to jednoduchá cesta ku kvalitnému sexu za rozumnú cenu.

 

Semenax - čisto prírodný produkt na zvýšenie množstva semena, zabezpečuje hustejšie ejakulát a silnejší orgazmus. Okrem toho, že nemá žiadne vedľajšie účinky, je jeho pozitívom rýchly nástup účinku. Možno ho užívať v každom veku.


Vimax Pills heureka


Späť na zoznam článkov
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk