Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Väčšia plodnosť pre ženy - najlepšie prípravky, tabletky a lieky na zlepšenie erekcie

Pridané: 08.04.2019

Klesajúca schopnosť počať dieťa, novodobý problém trápi ženy po celom svete

Túžba po dieťati, posilnenie počatia prírodnými prostriedkami
Bohužiaľ, je to fakt, ktorý je jedným z hlavných tém posledných desaťročí a zamestnáva odborníkov vo všetkých krajinách, aby hľadali spôsoby a vyvíjali lieky na riešenie tohto citlivého problému.

 

Príčin, prečo žena stráca prirodzenú schopnosť počať dieťa, je veľa. Niektoré neovplyvníme, ale tie ďalšie si vedome, alebo nevedome privolávame samy. Tu je niekoľko príkladov.

 

Naša planéta je plná pesticídov ftalátov, formaldehydu. Denne sme vystavení týmto chemikáliám a vďačíme im za množstvo chorôb a zdravotných komplikácií, ktoré v minulosti neexistovali, alebo neboli rozšírené v takej miere, ako je to dnes. Vedci z Harvardskej univerzity potvrdzujú, že práve chemikálie stoja za zníženou plodnosťou každého šiesteho páru.

 

Stres má tiež svoj podiel na klesanie potencie, tým aj plodnosti. Napríklad u mužov stres vyplavuje hormón kortizol, ktorý brzdí mužský testosterón a zhoršuje kvalitu spermií. Muž zároveň stráca sebavedomie a má strach zo zlyhania, čiže ťažko naberie odvahu osloviť ženu.

A pretože tá bez pomoci muža neotehotnie, vzniká začarovaný bludný kruh.

 

Moderným trendom je chrániť sa pred nechceným počatím antikoncepciou. Je jasné, že ak chcete otěhotnit, je potrebné ju vysadiť, ale telu trvá aj štvrť roka, než sa vráti k pôvodnej plodnosti, pretože cyklus pod vplyvom antikoncepcia nie je prirodzený a môže viesť k hormonálnej nerovnováhe, nedostatku kyseliny listovej, vitamínov B, C, E a predovšetkým vitamínu B8, inak nazývanému inositol. Ten zlepšuje kvalitu vajíčok a zvyšuje šancu na otehotnenie.

 

Zaujímavosťou je, že aj taký celkom obyčajný nekvalitné lubrikačný gél môže narobiť paseku pri vašich pokusoch splodiť potomka. Obsahuje totiž to látky, ktoré môžu zabíjať spermie. Pokiaľ je teda naozaj nepotrebujete a používate iba na spestrenie sexu, nepoužívajte ich. Ak to však bez použitia gélu nejde, zožeňte si taký, čo partnerovi zbytočne nesťažuje jeho úsilie.


Poďme sa pozrieť, ako vitamíny a minerály pôsobia na naše telo

Minerály, stopové prvky a vitamíny pre výživu vášho tela
Ak máte dostatok potrebných látok, vaše telo funguje správne, naopak ich nedostatok môže spôsobiť nežiaduce reakcie. Organizmus je dômyselný stroj a dá vám jasne najavo, keď niečo nie je v poriadku, napríklad aj znížením plodnosti.

 

Kyselina listová je najdôležitejšia vo vode rozpustný vitamín, známy aj pod označením B9. Je potrebný pri látkovej premene bielkovín, DNA a RNA, a tiež pre obnovu buniek. Je súčasťou celého tzv. B-komplexu. Pred, aj počas tehotenstva je dôležitý pre správny vývin plodu. Chráni dieťa pred defektom neurálnej trubice a vrodených chýb v mozgu. Defekty neurálnej trubice vznikajú už v ranom štádiu tehotenstva, častokrát v období, keď žena ešte netuší, že je tehotná. Preto sa odporúča zabezpečiť dostatočné množstvo tohto vitamínu v tele matky aspoň mesiac pred tehotenstvom. Trh ponúka kyselinu listovú v rôznych dávkach. Ak chceme, aby fungovala, potrebujeme užívať minimálne 400 miligramov denne.

 

Vitamín E sa označuje aj ako vitamín plodnosti. Ak ho máte málo, znižujete svoje šance otehotnieť. Pôsobí ako prevencia pred samovoľným potratom a zároveň na mužskú potenciu. Podporuje činnosť pohlavných žliaz a pomáha ženám, ktoré majú problém donosiť plod. Odporúčaná dávka je 15 miligramov denne.

 

Vitamín C je všeobecne známy, dôležitý pre udržanie zdravého imunitného systému. Pomáha tvoriť kolagén, chrániaci tkaniva pred poškodením, a urýchľuje vstrebávanie železa. Tehotné ženy ho potrebujú aspoň 55 miligramov denne.

 

Vápnik potrebuje dieťa na tvorbu kostí, zubov i svalov, nervov a obehového systému. Ovplyvňuje aj tvorbu materského mlieka. Denne je potrebné prijať 1500 miligramov a počas tehotenstva zvýšiť dávku na 2000 miligramov. Mimochodom, viete, že najviac vápnika obsahuje mak, až 12x viac, než mlieko? Vápnik by tiež mal byť v strave vyvážený horčíkom (magnéziom), a to ideálne v pomere 2: 1 v prospech vápnika. Horčík je dnes vplyvom poľnohospodárskej veľkovýroby z potravín sčasti vyplavovaný, skrátka dnešné potraviny ho obsahujú oveľa menej, než pred 30 rokmi. Odporúča sa horčík suplementovať ako potravinový doplnok.

 

Železo ženám často chýba kvôli jeho vyplavovanie z tela počas menštruácie. Potrebujeme ho na tvorbu červených krviniek, jeho nedostatok vedie k anémii, čo môže spôsobiť zníženie prísunu kyslíka pre normálny rast a vývoj plodu.

 

Zinok je nevyhnutný pre správne fungovanie pohlavných orgánov, potláča infekcie a zlepšuje imunitu. Je potrebný pri vytváraní nových tkanív, buniek, a pri syntéze DNA. Odhadom až 80% žien trpí nedostatkom zinku. Jeho dostatočný prísun je dôležitý najmä v posledných dvoch trimestroch gravidity.

 

Zvýšte si plodnosť príjemným spôsobom, prostredníctvom orgazmu

Spontánny orgazmus pre lepšiu plodnosť
Áno, pri plodení detí sa často zabúda na pôžitok zo sexu a stáva sa len účelovým. Pritom ženské vyvrcholenie má zásadný vplyv na otehotnenie. Množstvo spermií, zachytených v reprodukčnom trakte ženy, má vplyv na to, či dosiahne orgazmus, a kedy. Ak sa dostaví od minúty pred partnerovou ejakuláciou do trištvrte hodiny po nej, má viac spermií šancu dostať sa do cieľa svojej cesty. Existuje výskum, podľa ktorého silné sťahy svalov počas orgazmu vytvárajú vákuum. To pomáha nasať spermie z vagíny do krčka maternice, odkiaľ sa ľahšie dostávajú až k vajíčku. V minulosti orgazmus podvedome slúžil istému cieľu, žena s jeho pomocou uprednostňovala muža, s ktorým chcela mať rodinu. S inými mužmi orgazmu nedosiahla, a tiež pravdepodobne neotehotnie.

 

U mužov koluje teória, že by si mali svoje spermie pred pokusom oplodniť partnerku šetriť aspoň dva dni. Tento nezmysel bol však vyvrátený novým výskumom vykonaným v Londýne. Jeho výsledky priniesli zistenie, že aj keď má muž sex dvakrát do hodiny, čo je technicky možné, dokonca strojnásobuje šancu stať sa otcom. Navyše aktivita starších spermií sa časom zhoršuje, môžu sa aj znehybniť, platí tu pravidlo "Čím čerstvejšie, tým lepšie!". Nové zistenia priniesla fakt, že bezstresové, spontánny a častý sex prináša oveľa lepšie výsledky v plodnosti, než presné načasovanie, mechanický pohlavný styk. Toto zistenie so sebou muselo priniesť radosť najmä mužom, ktorí sú často stresovaní pod nátlakom partnerky, milovať sa podľa kalendára.

 

Nezanedbávajte preto svoju sexuálnu kondíciu a investujte do liekov, doplnkov, alebo rôznych foriem afrodiziak. Nielenže si prostredníctvom nich spríjemníte spoločné chvíle a zdvihnete sebavedomie, ale prispejete aj k zvýšeniu šance na počatie vlastných detí.

Opatriť si vhodné preparáty a doplnky stravy, nie je problém. V pohodlí domova si ich objednáte na internete. Sortiment je široký, ale ak môžete, siahnite radšej po prírodných produktoch, ktoré nemajú, na rozdiel od syntetických liekov, vedľajšie účinky.


Odporúčame 3 overené produkty


Clitorin - prírodné afrodiziakum pre ženy. Ide o revolučný výrobok, vďaka ktorému si užijete príjemný orgazmus bez vedľajších účinkov. Jeho priaznivé zloženie tiež ovplyvňuje zvýšenie plodnosti a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov.

 

Breastmax - vďaka týmto malým tabletkám získate väčšie a pevnejšie poprsie. Budete atraktívnejšie a sebavedomejšie, čo pritiahne pozornosť mužov a možno aj vášho vysnívaného životného partnera. Muži totiž podvedome sledujú vzhľad poprsia aj z toho dôvodu, či je partnerka schopná dostatočne vyživiť ich budúceho potomka materským mliekom. Cieľom vývoja tohto prípravku bolo vytvoriť produkt bez akýchkoľvek syntetických látok, využiť iba čistú silu prírodných zložiek.

 

Vigorelle - prírodný lubrikant, s ktorého pomocou docielite rýchlejšie vzrušenie, silnejší orgazmus a zvýšenie libida. Obsahuje čisto prírodné látky, ktoré sú šetrné voči vášmu partnerovi a jeho spermiám. Výrobok zaznamenal priaznivé referencie na internete u mnohých žien z celého sveta.


Tabletky pre navodenie počatia, pre zvýšenie chuti na sex a silnejší orgazmus


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Väčšia plodnosť pre ženy - najlepšie prípravky, tabletky a lieky na zlepšenie erekcie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk