Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako vyliečiť herpes? Vyskúšajte prípravky a tabletky na herpes

Pridané: 13.04.2019

Čo je vírus herpes simplex a je nutné začať s liečbou?

Zmiernenie príznakov nákazy herpes vírusom, liečba
Čo je herpes?


Herpes je bežný vírus, ktorý spôsobuje pľuzgieriky v oblasti úst alebo genitálií. Herpes môže byť nepríjemný a bolestivý, ale zvyčajne nevedie k vážnym zdravotným problémom.
Herpes je infekcia, ktorá vo vašom tele zostane po celý život. Sú známe dva typy vírusu herpes simplex (HSV-1 a HSV-2). Herpes prvého typu môže za opary na perách, herpes druhého typu za opary v intímnych oblastiach.


Neexistuje liek, ktorý by organizmus zbavil vírusu herpes. Existujú iba také lieky, ktoré zmierňujú příznaky.Herpes svoje obete našťastie nijako neobmedzuje v živote.
Herpes zostáva v tele dlho neaktívny. Vyjadrí sa vo forme oparu, a až pri výraznom oslabení organizmu. To môže byť spôsobené inou chorobou, výrazným stresom, nervozitou, dlhodobú nespavosťou, alebo napríklad menštruáciou. Okolnosti, ktoré vedú k vytvoreniu opare, sú individuálne. Ten, kto má silný imunitný systém a psychicky ho len tak nerozhodíte, nemusí mať opary niekoľko rokov. Naopak slabší jedinec sa s ním stretáva niekoľkokrát počas jediného roka.


Ako sa herpes prenáša?


Herpes sa ľahko šíri z kontaktu s kožou s niekým, kto má vírus v sebe. HSV 1 sa často prenáša pri dojčení, HSV 2 počas sexuálneho styku. K nákaze môže tiež dôjsť nepriamym kontaktom - napr. Používaním rovnakého uteráka, osušky, príboru, hrnčeka pod.
Herpes je najviac nákazlivý, keď sú pľuzgiere otvorené a mokré. Preto by mala osoba, ktorá má opar, dbať na prevenciu a hygienu, aby zbytočne nenakazila ľudí vo svojom okolí.


Kedy začať s liečbou?


S liečbou treba začať hneď. Keď sa vytvorí pľuzgier, je už neskoro. Tým samozrejme nechceme povedať, že už nemáte liečbu riešiť vôbec. Mali by ste ale byť obozretní, aby ste ju začali ešte pred vytvorením pľuzgiere: V čase, keď pocítite len slabé brnenie, alebo nepríjemný pocit.

Na opary existuje množstvo rôznych mastí. Aplikujú sa opakovane niekoľkokrát denne na pľuzgier a blízke okolie. Liečba obvykle nepresiahne dobu desiatich dní.


Herpes sa dá ľahko liečiť pomocou tabletiek - ktoré zaberajú?

Posilnenie imunitného systému pri liečení oparov
Herpes vírus zostáva v tele človeka celý život. Pravidelne spôsobuje pľuzgiere - opary. Tie nie sú nijako nebezpečné, ale sú z rôznych dôvodov nepohodlné - spôsobujú nevzhľadné jazvy, bolesti, pálenie, a často rozpaky.

 

K obmedzeniu tvorby oparu pomáha posilnenie imunitného systému zdravou stravou, zmeny životného štýlu a opatrnosti počas obdobia výpadkov aktivity a únavy, ktoré môžu pomôcť udržať herpes spiace. Niektoré kroky môžu významne znížiť pravdepodobnosť, že sa znovu objavia príznaky herpesu, a znížite riziko, že vírus odovzdáte niekomu inému.

Ako sa prirodzene zbaviť herpesu


Zahrňte do vašej stravy:


• Potraviny bohaté na L-lyzín
• Červenú zeleninu (obsahuje veľa antioxidantov)
• Ryby (prospešné mastné kyseliny)
• Zinok


Naopak sa vyhnite:


• nadbytočnému cukru, hlavne bielemu
• Alkoholu
• Kyslým potravinám a potravinám z bielej múky

 

Pomôcť môžu tiež prírodné doplnky. Počuli si už o nich?


• Herpesol - prírodné sérum na opary
• Eleuterokok - extrakt z liečivých bylín
• Herpason - prírodnú balzam na liečbu oparu


Veríte skôr liekom? Vyskúšajte tabletky


V lekárňach získate veľa rôznych druhov, sér a balzamov určených na liečbu oparu. Bývajú voľnopredajné. Vo väčšine prípadov sa opar skutočne vylieči - do desiatich dní od prvých príznakov býva vyhrané. Čo keď však liečba nejde, ako má? Ak aj po desiatich dňoch pľuzgier stále mokvá, navštívte lekára. Môže vám predpísať silnejšie lieky, ku ktorým sa bez jeho pomoci nedostanete.


HERPESIN 400 tabletiek


Tieto silné tabletky rýchlo potláčajú príznaky herpesu. Je určený ako dospelým, tak deťom. Predpisuje sa zvyčajne ľuďom, ktorí majú z nejakých dôvodov výrazne slabšie imunitu.
V silnejších dávkach sa podáva na liečbu oparu, navyše môže byť v slabom množstve predpísaný ako prevencia. Za všetkých okolností je nutné dodržiavať pokyny lekára!


Ďalšie tabletky na opar sú: Herpenorm, Acyclovir tabletky, alebo

 

Zbavte sa oparu s Herpexom - vyskúšajte najúčinnejšiu masť na opary

Účinný preparát na likvidáciu herpes simplex
Nejčastější metódou na liečbu oparu je použitie rôznych mastí. Tou najlepšou a osvedčenou je Herpex. Ak viete, že na opary trpíte, odporúčame vám ho mať neustále pri sebe, aby ste mohli vždy začať liečbu okamžite. Včasná liečba má totiž veľký vplyv na to, ako sa bude opar vyvíjať. Keď začnete používať masti už pri prvom pálenie a brnenie, zbavíte sa oparu oveľa rýchlejšie a ľahšie. Nikdy preto nečakajte, až sa vytvorí pľuzgierik. Zbytočne by ste liečenie predlžovali.


Voľne predajná masť Herpex obsahuje účinnú látku acyklovir, ktorá si hravo poradí s vírusom herpes simplex, čo je vinník vašich oparov. Herpex sa nanesie päťkrát denne. K požadovanému účinku stačí slabá vrstva. Nestačí však namazať iba samotný opar. Namažte tiež kožu okolo. Zabránite tak rozšírenie alebo sťahovanie oparu.


Opar by ste mali mať zhruba päť dní, možno sa bude liečiť rýchlejšie. Je to zároveň prevencia pred skorým návratom oparu. Počas desiatich dní by mal byť pľuzgier preč, na perách by ste mali mať maximálne drobnú jazvičku. Ak tomu tak nie je a opar mokvá a svrbí, navštívte lekára. Pravdepodobne došlo k nejakým komplikáciám a potrebujete silnejšie, účinnejšie lieky. Lekár vám môže predpisovať antivirotiká, tabletky, ktoré dokážu poraziť aj nepríjemný herpes. Nemusíte sa však zbytočne obávať, vo väčšine prípadov prebieha liečba oparu hladko a bez problémov.


Ak máte opar, je veľmi pravdepodobné, že by ste nakazili ľudí v okolí. Preto by ste mali dbať na prevenciu a dôkladnú hygienu. Zabrániť nákaze nepriamou cestou už je trochu zložitejšie. Siahnite si do svedomia, možno by ste sa nemali toľko ohmatávať v mieste opare a stále zisťovať, v akom je stave. Z tohto dôvodu by ste si mali často a dôkladne umývať ruky.
Opar našťastie nespôsobuje vážne zdravotné problémy, z bežného života vás nevylúči. Vďaka masti herpex sa tiež rýchlo zbavíte pálenie a nevzhľadného pľuzgierikov.

 

Účinná pomoc na liečbu oparov a áft


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako vyliečiť herpes? Vyskúšajte prípravky a tabletky na herpes

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk