Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Kedy príde ženám menopauza? Zistite, aké sú jej príčiny, príznaky, a aké existujú lieky

Pridané: 13.04.2019

Čo spôsobuje a ako sa prejavuje obdobie ženského prechodu

Ťažké obdobie ženského prechodu
Menopauza, často nazývaná aj ako obdobie prechodu, nastáva medzi 45. - 55. rokom života. Kým muži zostávajú plodní aj v starobe, ženám práve v tomto veku prestavujú pracovať vaječníky: neprodukujú sa ženské hormóny estrogén a progesterón, nedozrievajú v nich vajíčka, žena nemenštruuje a nemôže otehotnieť.

 

Presný vek je čisto individuálna záležitosť. Bežne sa stáva, že príde menopauza predčasne - napríklad vo 45. Príčinou predčasné menopauzy je nízka hladina estrogénu. Opačná odchýlka tiež nie je výnimkou, mnohé ženy zostávajú plodné ešte po 55. roku.

 

Ukončenie menštruačných cyklov je zásadná zmena. Ženy po štyridsiatke sa ale stretávajú aj s inými príznakmi, ktoré sú práve s menopauzou spojené. Mnohé z nich prichádzajú o niekoľko rokov skôr, než k prechodu skutočne dôjde.

 

S veľkým predstihom sa ženy stretávajú napríklad s náhlymi návaly tepla, nočným potením, či búšením srdca. Zápasia sa tiež s psychickými problémami: oveľa ľahšie podliehajú stresu, zle spia, cez deň sú unavené a nedokážu sa sústrediť, sú výrazne nervóznejší než predtým, majú sklony k depresiám.

 

S menopauzou prichádzajú problémy týkajúce sa váhy - ženy majú väčšie predpoklady na priberanie. Nízka hladina potrebného hormónu môže tiež za urýchlené starnutie. Je to skrátka ťažké obdobie.

 

Dá sa s prejavmi menopauzy nejako bojovať? Samozrejme, že dá. Mocným nástrojom je vhodný životný štýl. Dôležitý je pravidelný pohyb - šport, cvičenie, alebo napríklad len prechádzky. Pomáha tiež častý pobyt vonku na slnku a na čerstvom vzduchu.

 

Do svojho jedálnička zaraďujte čo najviac ovocia a zeleniny, nevyhýbajte sa ani strukovinám, vajciam, rybám a celozrnnému pečivu. Dôležité látky obsahuje aj sója a jej produkty. Naopak dajte zbohom pečive bielemu, obmedzujte tučné mäso a biely cukor, vyhýbajte sa väčším dávkam alkoholu a kofeínu.

 

Pomôcť môžu tiež Lieky a prírodné doplnky výživy.


Menopauza a jej prejavy - ako bojovať s nepríjemnými príznakmi menopauzy?

Efektívna liečba príznakov menopauzy
Menopauza je ukončenie činnosti pohlavných orgánov: vo vaječníkoch už nedozrievajú vajíčka, maternica sa nepripraví na tehotenstvo. Žena nemenštruuje, ani nemôže otehotnieť.

Proti samotnej menopauze samozrejme nemôžeme nič robiť. Keď telo starne, nemôže vykonávať všetky svoje funkcie stále rovnako. Môžeme ale bojovať s nepríjemnými príznakmi, ktoré menopauzu často sprevádzajú.

 

Návaly tepla, nočné potenie, zrýchlený tep

Najlepšie si pomôžete zmenou stravy. Vyhýbajte sa alkoholu a kofeínu, obmedzte fajčenie. Naopak konzumuje produkty zo sóje, červené šošovky, alebo ľanové semienka - obsahujú rastlinné hormóny, ktoré sú podobné estrogénu. Pomôcť môže tiež v obmedzenom množstve šalvia. Dobrou správou je, že návaly horúčavy, nočné potenie aj zrýchlený tep sú len dočasné prejavy menopauzy, časom vymizne.

 

Suchá, ovisnutá koža

Vedľa krémov, telového mlieka a emulzií na vysušenú pokožku pomôže tiež zdravá strava a dostatočný príjem tekutín.

 

Nedostatočné zvlhčenie pošvy

S prechodom prestáva byť pošva Zvlčení ako predtým, sex preto môže byť dosť nepríjemný. Lubrikačné gély sú istota, pomôcť ale môže tiež strava - opäť strukoviny a ľanové semienka a tiež vlašské orechy.

 

Psychické ťažkosti - depresia, stres, úzkosť, nervozita, nespavosť atď.

Stavte na bylinky. Mnohé z nich majú upokojujúce účinky - podporujú produkciu hormónu menom serotonín, ktorému sa tiež hovorí hormón dobrej nálady. Čaje z medovky, materinej dúšky, valeriány lekárskej neba ľubovníka bodkovaného vám zaistí duševnú pohodu, uvoľnenosť, úsmev, a kvalitnejší spánok.

 

Najspoľahlivejší bojovníci proti príznakom menopauzy

Najspoľahlivejšie vám pomôžu lieky a prírodné doplnky stravy. Účinky klasických liekov sa spravidla prejavujú rýchlejšie ako u doplnkov, majú popri nich však jednu nevýhodu - pretože obsahujú látky, ktoré nie sú telu prirodzené, môžu spôsobiť rôzne vedľajšie účinky. U prírodných doplnkov nič také nehrozí.

Nebojte sa a vyskúšajte napríklad produkt Fytofem harmony & control. Pomáha riešiť všetky nepríjemné prejavy menopauzy.

 

Najlepšie prírodné produkty, ktoré využijete nielen počas menopauzy - zlepšite si sexuálny život

Prírodné prípravky pre navodenie chuti na sex a zvlhčenie vagíny
Menopauza ženám prináša mnoho nepríjemností: návaly tepla, búšenie srdca, potenie aj psychické problémy. Typickým prejavom je tiež nedostatočne vlhká pošva, pokles sexuálnej túžby, nemožnosť dosiahnuť orgazmus. Prejavujú sa i psychické ťažkosti: ženy po štyridsiatke si často nepripadajú dosť pekné a príťažlivé, čo má nemilý vplyv na ich sebavedomie, a vo výsledku tiež na libido.

 

Znamená to snáď, že by ženy v prechode nemali mať sex? Vôbec nie. Naopak - sex je predsa liek na všetko. Aj na stres a nervozitu, ktoré menopauzu sprevádzajú.

Aby mali ženy v prechode kvalitný sexuálny život, predstavujeme vám tri kvalitné doplnky stravy, ktoré naozaj Účinne pomáhajú:

 


Najlepší produkt: Clitorin 

 

Clitorin je plný prospešných vitamínov a minerálov, ktoré potrebuje každá žena. Tento čisto prírodný produkt nemá vôbec žiadne vedľajšie nežiaduce účinky. Užívanie dvoch tabliet denne zaisťuje efektívny a dlhodobý výsledok.

Žena, ktorá užíva Clitorin, potvrdzuje lepšie sexuálne libido, lepšie vzrušenie, zvlhčenie, a intenzívnejšie zážitky. Clitorin pomáha lepšie stimulovať, podporuje sexuálnu výkonnosť, skvalitňuje a predlžuje orgazmus.

Clitorin si každá žena zamiluje.

 


Aby poprsie stálo za to: Breastmax 

 

Zvädnutá, drobná prsia? Nevadí. Breastmax si s nimi poradí! Dve tabletky denne zaistí spevnenie poprsia a väčší objem - nejedna žena si po užívaní Breastmaxu musela kupovať o dve čísla väčšie podprsenku.

Žena s pekným poprsím sa cíti krajší a zvodnejšie. Tým výrazne vzrastie tiež chuť na sex.

 


Vigorelle - najlepší lubrikačný gél

 

Nedostatočné zvlhčenie pošvy sa dá jednoducho riešiť lubrikačných gélom. Hľadáte ten najlepší? Siahnite po Vigorelle. Zaručuje to najväčšie vzrušenie a najintenzívnejší zážitok z každého dotyku. Kvalitné a dlhý orgazmus je samozrejmosťou.

 

Prírodné prípravky na ženské problémy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Kedy príde ženám menopauza? Zistite, aké sú jej príčiny, príznaky, a aké existujú lieky

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk