Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Tabletky na menopauzu pre ženy - vyberte si prírodné prípravky, tabletky, doplnky výživy na menopauzu

Pridané: 13.04.2019

Kedy prichádza obdobie tzv. prechodu? Problémy spojené s menopauzou, ktoré sa týkajú každej ženy

Návaly tepla, nočné potenie, nervozita - ženský prechod
Každú ženu raz čaká menopauza. Prichádza obvykle medzi 45. - 55. rokom (bežné sú odchýlky v obidvoch smeroch).

 

Vaječníky znižujú svoju činnosť. Žena tak neprodukuje dosť estrogénu a progesterónu. Prestáva menštruovať - nedozrievajú jej vajíčka a nemôže otehotnieť.

S menopauzou sú spojené mnohé problémy, ktorých sa ženy často obávajú. Prvý z nich sa objavujú už sedem rokov pred poslednou menštruáciou. Žena, ktorá sa blíži prechodu, zaznamenáva tieto príznaky:

 

• návaly horúčavy

• nočné potenie

• nespavosť

• únava, neschopnosť sa sústrediť

• búšenie srdca

• nervozita, stres

• sklony k depresiám

 

V období prechodu potom tieto prejavy ustávajú, prichádzajú však iné. Kvôli nedostatku estrogénu ženy rýchlejšie starnú, čo spoznajú nielen na svojom vzhľade, ale aj na svojej celkovej kondícii.

 

Ak žena pred menopauzou nemá problém udržať si svoju váhu, mala rýchlejší metabolizmus a trebárs aj mohla zjesť všetko, na čo mala chuť, bez toho, aby pribrala jediný gram, v prechode pocíti prudkú zmenu a udržať váhu už nie je jednoduché, naopak vtedy majú ženy veľké tendencie priberať.

 

Pribúdajú zdravotné problémy, ubúda sexuálna túžba.

 

Ako s nepríjemnými prejavmi menopauzy zatočiť?

 

Všeobecne platí, že kto žije zdravo, volí vhodnú stravu a prevádzkuje šport, pobije sa s každým zdravotným, psychickým aj iným problémom lepšie. U menopauzy tomu nie je inak.

Ak sa aj vy chcete cítiť dobre, zaraďte do svojho života viac pobytu vonku, pohybu a nejakého cvičenia. Čo treba chodiť z práce pešo, alebo aspoň vystúpiť z autobusu o zastávku skôr? Alebo sa prejsť na bicykli?

 

Základom života je kvalitná strava. Odporúča sa obmedziť mäsité, tučné a mliečne pokrmy, alkohol, kofeín, a nadmerné solenie. V prípade opačnom zvyšujete riziko návalov horúčavy.

 

Naopak je vhodné jesť veľa ovocia a zeleniny, zemiaky, strukoviny a výrobky z nich, celozrnné pečivo, vajcia a rastlinné oleje. Pomôcť môžu tiež bylinky: šalvia lekárska, ľubovník bodkovaný, ďatelina lúčna.


Ako si pomôcť pri menopauze? Vyskúšajte prírodné doplnky a vyhnete sa nepríjemným prejavom

Ako prežiť ťažké obdobie menopauzy
Menopauza čiže prechod, je utlmenie činnosti vaječníkov. Žena prestáva produkovať hormóny estrogén a progesterón, nedozrievajú ju vajíčka, nemenštruuje a nemôže otehotnieť. Menopauza prichádza obvykle medzi 45. - 55. rokom života, nie je to však nutná podmienka - odchýlky sú časté.

 

Ženy sa menopauzy väčšinou obávajú, pretože ju sprevádzajú nepríjemné prejavy: návaly horúčavy, nočné potenie, búšenie srdca, nechuť k sexu a rôzne psychické ťažkosti ako stres, nervozita, nespavosť alebo sklony k depresiám.

 

Kvôli nedostatku hormónu majú ženy tendencie priberať. Tiež sa zrýchľuje starnutie. To všetko môže viesť aj k zhoršovaniu psychického stavu.

 

Dá sa s tým niečo robiť?

 

Najlepšou cestou je zdravý životný štýl. Základom všetkého je pohyb, šport, cvičenie a obmedzenie stresu. Ako sa hovorí, v zdravom tele zdravý duch. Energiu investovanú do pohybu samozrejme zúročíte nielen v menopauze, ale aj v iných ťažších životných obdobiach, alebo napríklad počas chrípkovej epidémie.

 

Dôležitá je tiež strava: veľa ovocia a zeleniny, celozrnné pečivo, obmedzovanie živočíšnych tukov a jedál a naopak viac rastlinných. V prechode je dobré jesť také potraviny, ktoré obsahujú látky podobné ženským hormónom: strukoviny v rôznych podobách, zemiaky, ľanové semienka a ďalšie.

 

Pomôcť vedia tiež bylinky. Vyskúšajte napríklad šalvia proti nadmernému poteniu, ľubovník a medovku na upokojenie mysle a červený ďatelina ako náhradu za ženské hormóny.

 

Najúspešnejšie cesta pre vás bude užívanie liekov alebo prírodných doplnkov. Oboje existuje veľa, máte z čoho vyberať. Lieky môžu vykonávať službu veľmi dobre, riskujete s nimi však nežiaduce účinky. U prírodných doplnkov žiadne nežiaduce účinky nehrozí. Ktoré by vám mohli pomôcť? Napríklad Menoxin. Obsahuje výťažok tých najlepších byliniek. Vďaka starostlivo zvolenej kombinácii rieši komplexne všetky problémy spojené s menopauzou.

 

Clitorin, Breastmax a Vigorelle - TOP produkty, ktoré využijete nielen s príchodom menopauzy

Prírodné prípravky pre zmiernenie príznakov ženského prechodu
Menopauza ženám prináša mnoho nepríjemností. Veľa sa podpisuje na ich psychike a v sexe. Nielen, že už samotný pokles hormónu znižuje libido, sexuálna vášeň znižuje tiež napríklad to, že si ženy v prechode už nepripadajú dosť pekné a príťažlivé.

 

Rozhodne to však neznamená, že ženy v prechode nemôžu mať sex. Aby si ho mohli užívať ako kedysi za mlada, pomôžu im niektoré prírodné produkty, ktoré sú vyrobené priamo na mieru podľa ich problémov a potrieb.

 

Tu sú tri najlepšie, ktoré určite stoja za vyskúšanie:

 

Clitorin - najlepší produkt

 

 

Clitorin je šikovný doplnok, ktorý ženám výrazne zlepší sexuálny život a zaistí im orgazmy, na ktoré nikdy nezabudnú. Clitorin obsahuje rad prospešných vitamínov a minerálov.

Užívanie Clitorinu zväčšuje sexuálne libido, čím poteší nielen dotyčnú, ale prirodzene aj jej partnera. Clitorin zabezpečuje väčšie vzrušenie, prekrvenie, intenzívnejší zážitok a dlhšiu výdrž.

Clitorin je čisto prírodný produkt bez vedľajších účinkov.

Užívajú sa dve tabletky denne po dobu niekoľko mesiacov. Účinky potom trvajú aj po vysadení.

 

Breastmax - starostlivosť o prsia

 

 

S pribúdajúcim vekom si ženy stále viac sťažujú na zvädnutá prsia. Nepripadajú si príťažlivo ako predtým, čo sa im môže výrazne podpísať na sebavedomí a libidu.

Breastmax umožňuje tieto problémy riešiť. Obsahuje vitamíny a rastlinné hormóny podobné estrogénu. Tie pomáhajú spevniť, a dokonca aj zväčšiť poprsie.

Užívajú sa dve tabletky denne po dobu štyroch mesiacov. Účinky potom trvajú dlhšie, poprsie zostáva väčšie a pevnejšie, žena si opäť pripadá krásna.

 

Vigorelle - lubrikačný gél na zvlhčenie vagíny

 

 

Väčšie vzrušenie? Zvýšenie sexuálnej túžby? Väčšia sexuálna sila? Dlhšie pohlavný styk? Účinnejšie stimulácia? Kvalitnejšie a dlhší orgazmus? Žiadny problém! S lubrikačným gélom Vigorelle toho dosiahnete úplne ľahko.

Vigorelle je ten najlepší a najkvalitnejší lubrikačný gél, pôsobí naozaj veľmi intenzívne. Skvelou správou je, že sa jedná o čisto prírodný produkt, nemusíte sa preto obávať žiadnych alergických reakcií alebo iných nepríjemných vedľajších účinkov.

 

Odstránenie nežiaducich príznakov menopauzy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Tabletky na menopauzu pre ženy - vyberte si prírodné prípravky, tabletky, doplnky výživy na menopauzu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk