Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

10 zaručených tipov pre oddialenie ejakulácie

Pridané: 19.04.2019

Nechemické prostriedky a metódy oddialenia výronu semena

Ktoré spôsoby na oddialenie ejakulácie sú skutočne účinné?
1. Komunikácia

 

Komunikácia je základným prostriedkom dorozumievania, preto je výhodné ju aplikovať aj v sexuálnej oblasti, najmä pri riešení problémov, a obzvlášť s predčasnou ejakuláciou. Zverte sa so svojím problémom partnerke, bez akejkoľvek hanby, pretože predčasná ejakulácia nie je choroba, je to len "dysfunkcia", ktorá je relatívne ľahko riešiteľná. Komunikácia medzi mužom a ženou tiež vždy partnerský vzťah posilní, dôležitá je predovšetkým dôvera a vzájomná úcta a tolerancia.

 

2. Cvičenie

 

Na zlepšenie ovládania a oddialenie ejakulácie sú odporúčané Kegelove cviky, ktoré pravidelným cvičením, najlepšie trikrát denne, posilňujú svaly panvového dna. Hoci boli pôvodne navrhnuté pre ženy na riešenie inkontinencie stavov po pôrode, časom sa zistilo, že tieto cvičenia napomáhajú mužom ovládať ich "nástroj".

 

3. Technika

 

Použitím mechanických techník, ako je stlačenie špičky penisu, alebo start-stop systém, dosiahnete predĺženie doby do ejakulácie absolútne spoľahlivo. Je len na Vás, či máte chuť vzrušenie prerušovať počas milovania, pretože práve na prerušovanie sú založené obe tieto techniky. Dokonca stisk špičky penisu by mal byť jemne bolestivý, aby bol dokonale účinný.

 

4. Masturbácia

 

Masturbácia je tiež jednou z mechanických metód oddialenie, pretože všetci vieme, že ak je prvá "koleso" rýchle, druhé zaručene nebude. Jedinou nevýhodou môže byť absolútna strata chuti na sex s partnerom.

 

5. Predohra

 

Toľko komentované a ospevovaná predohra. Je to dokonalý nástroj oddialenie ejakulácie, pretože ak sa pri nej budete venovať viac Vy svojej partnerke, nielenže jej dáte náskok, ale ona Vám to oplatí v podobe úžasného orgazmu, a potešenie, ktoré jej tak chcete dať.

 

6. Polohy a dýchanie

 

Správnym dýchaním a vhodnou polohou môžete tiež urobiť zázrak. Ak budete dýchať zhlboka, Vaše svaly budú relaxované a vyvrcholenie nastane s väčším oneskorením, ako keď dýchate rýchlo, prípadne zadržujete dych. Optimálna polohou takisto môžete dosiahnuť oddialenie ejakulácie. Najmä zaradením nepríliš vzrušujúcich polôh do svojho repertoáru. Vynechať môžete aj polohy, pri ktorých je žiaduce prirážanie, ktoré by Vás "odpálilo" za pár sekúnd.


Chemické syntetické metódy a prostriedky na riešenie predčasnej ejakulácie

Znecitlivujúce kondómy, anestetické gély, oddialenie výstreku
7. Kondómy

 

Kondómy sú dvojitú "zbraňou". Nielenže Vás a Vašu partnerku ochráni pred sexuálne prenosnými chorobami a otehotnením, ale zníži citlivosť penisu, hoci sú veľmi tenké. Väčšina mužov, ktoré netrápi predčasná ejakulácia, sa preto prezervatívom vyhýba. Inou alternatívou je použitie kondómov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby oddialili ejakuláciu. Najčastejšie sú to kondómy, ktorých povrch je lubrikovaný gélom s lokálnym anestetikom. Táto látka, najčastejšie benzokaín a lidokaín, je aplikovaná v špičke kondómu, a to z vnútornej strany, aby nedošlo k nežiaducej lubrikáciu partnerky. Niektorí výrobcovia vytiahli do boja proti predčasnej ejakulácii aj s kombináciou týchto lokálnych anestetík s vrúbkovaním, ktoré je maximálne prospešné práve pre ženu.

 

8. Anestetické gély, krémy a spreje

 

Tieto produkty sú z kategórie drogistického tovaru, ktoré vo svojom zložení obsahuje lokálne anestetikum. Najčastejšie sú to opäť najdostupnejšie anestetiká benzokaín a lidokaín, ktoré znecitlivie penis, a tým sa predĺži doba sexuálneho aktu. Aplikovať ich je potreba, či už je to gél, krém alebo sprej, v dostatočnom predstihu, teda aspoň 30 minút pred pohlavným stykom, aby došlo k dokonalému vstrebaniu účinných látok. Nevýhodou je to, že tieto prostriedky môžu natoľko znížiť citlivosť, že Vám samotný sex nebude príjemný. V prípade, že sa účinná látka nevstrebe dostatočne, nastane znecitlivenie partnerky, čím uškodíte predovšetkým partnerke.

 

9. Farmakologické látky

 

Účinnou metódou oddialenie ejakulácie je použitie farmakologických liečiv. Najčastejšie sa používa priamo na tento problém určený Dapoxetine, ktorý funguje na rovnakom princípe, ako klasické antidepresívum. Na jeho účinok sa vlastne prišlo pri vývoj antidepresív, je to selektívny inhibítor spätnej resorpcie serotonínu a svojim účinkom spomaľuje reakciu na sexuálnu stimuláciu. Jeho výdaj je však viazaný na lekársky predpis. Rovnaké je to aj s použitím antidepresív, kvôli ktorým si budete rovnako musieť vystáť rad u lekára v ambulancii. Rozdielom je len to, že u antidepresív je oddialenie ejakulácie nežiaduci účinok. V posledných výskumoch sa zistil aj pozitívny vplyv tramadol na oddialenie ejakulácie. Tento liek je však zo skupiny opiátov a jeho výdaj na lekársky predpis je prísne kontrolovaný a navyše jeho účinnosť na ejakulácii ešte nie je medzi užívateľmi tak rozšírená a dôkladne zmonitorována.

 

Prírodné prípravky na odstránenie problémov s predčasnou ejakuláciou

Prírodné výživové doplnky pre kvalitný ejakulát a spermie
10. Výživové doplnky


Výživové doplnky sú samostatnou kapitolou. Ich užívanie nemá žiadne negatívne aspekty na ľudský organizmus. Sú ideálnym riešením, ak nechcete svoje telo zásobovať neustále rôznou "chémiou" v podobe tabletiek, či iných liekov, ktoré Vám nielenže zaťažujú pečeň, ale navyše spôsobujú vedľajšie účinky, ktoré sú mnohokrát veľmi závažné.

 

Výživové doplnky pôsobia dlhodobejšie, hoci len málokedy nastupujú účinky užitím prvej dávky. Väčšinou je to po 7-14 dňoch užívania. V riešení predčasnej ejakulácie sú výživové doplnky na prvom mieste. S ich aplikáciou môžete začať okamžite - vo chvíli, keď sa rozhodnete svoj problém riešiť. Nemusíte čakať na lekársky predpis, ani na vytrénovanie svalov či zlepšenie ovládania ejakulácia, ale určite je vhodné s užívaním akýchkoľvek výživových doplnkov zaradiť do programu riešenia aj Kegelove cviky, vďaka ktorým posilníte svaly panvového dna. Spojením týchto metód dosiahnete zaručený výsledok, ktorý na seba nenechá dlho čakať. Samozrejme, ak je príčinou predčasnej ejakulácie fyziologický problém, ako napríklad prostatitída, či krátka uzdička, nezabúdajte, že výživové doplnky ani cvičenia nie sú riešením. Tieto fyziologické príčiny je nutné riešiť u lekára.

 

Pre používateľov, ktorých problém má psychický podklad, môžeme odporučiť užívanie prírodných doplnkov výživy Vimax Pills, ktoré majú komplexné pozitívny vplyv na mužský organizmus. Svojim unikátnym zložením zlepšuje prekrvenie organizmu vrátane penisu, ktorému zaistí zväčšenie, a Vám lepšie a silnejšie erekciu. Spoľahlivo oddiali ejakuláciu a okrem toho pôsobí aj na zlepšenie libida a celkovej sexuálnej aktivity. Tento voľne predajný výživový doplnok bol zahrnutý do viacerých odborných štúdií, ktoré jednoznačne potvrdili jeho účinnosť na mužský organizmus, a súčasne s tým aj vplyv na spokojnosť ich partneriek.

 

Pre zlepšenie kvality a zvýšenie množstva semena Vám odporúčame užívanie prírodného produktu Semenax, ktorý vďaka svojmu jedinečnému zloženiu ovplyvňuje nielen kvalitu semena, ale aj dĺžku pohlavného styku, intenzívne prežívanie orgazmu, a tiež zvýšenie plodnosti. Z toho dôvodu je odporúčaný párom, ktoré sa pokúšajú o splodenie potomka.

Ak chcete rýchle a účinné riešenie, ponúkame Vám kapsule Ultra Potencia. Ide o čisto prírodný výživový doplnok, ktorý vďaka skvelej kombinácii bylinných extraktov, vitamínov, stopových prvkov, a pre telo dôležitých aminokyselín zaistí rýchly pozitívny účinok na zlepšenie erekcie, oddialenie ejakulácie a celkové zlepšenie potencie. Tento produkt Vám odporučí aj mnoho odborníkov, pretože jeho účinnosť je klinicky overená.


Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčšie výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšia sexuálna výdrž

 

Semenax zloženie


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k 10 zaručených tipov pre oddialenie ejakulácie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk