Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Sexuálne problémy a choroby - ako dosiahnuť rýchle odstránenie predčasnej ejakulácie

Pridané: 19.04.2019

Sexuálne problémy a choroby, ktoré spôsobujú poruchy striekanie semena

Choroby pohlavného ústrojenstva, príčiny, riešenie, liečba
Príčiny porúch ejakulácie môžeme rozdeliť na 4 hlavné okruhy:

 

• neurologické

• anatomické

• psychologické

• kombinované

 

Neurologické príčiny porúch ejakulácie sú tie, ktoré začínajú v nervovej sústave, presne tam, kde ejakulácia vzniká. Neurologické príčiny môžu tiež vzniknúť ako následok infekčného ochorenia, degeneratívne poruchy, traumatického či iatrogénneho poškodenia, ale aj ako následok neoplastické poruchy. Medzi najčastejšie z nich patria choroby centrálnej nervovej sústavy, strata funkcie nervovej oblasti (lymfadenektómia, sympatektómia, operácie v oblasti malej panvy). Medzi infekčné neurologické príčiny patria najčastejšie traumatická poranenia chrbtice s trvalým následkom, kedy je nervová sústava prístupnejšie vírusom a baktériám. Poškodenie periférnej nervovej sústavy napríklad pri diabetickej neuropatii.

 

Anatomické príčiny. Väčšinou sa jedná o ochorenie prostaty, ako napríklad benígna hyperplázia prostaty, či prostatitída, ale aj ochorenia močového systému, vrátane močového mechúra. Častou príčinou poruchy ejakulácie sú aj rôzne operácie v oblasti malej panvy - operácie prostaty, či močového mechúra alebo močových ciest. Medzi anatomické príčiny patrí napríklad krátka uzdička, ale aj vrodené poruchy, ako anomálie vyústenie močovej trubice, alebo rázštep močovej trubice.

 

Psychologické alebo psychogénne príčiny porúch ejakulácie sú najčastejšie rôzne neurotické a psychotické ochorenia. Do tejto kategórie sa radia aj partnerské problémy, rôzne obavy z odhalenia, či už partnerského vzťahu alebo mileneckého, ale aj z otehotnenia partnerky. Medzi psychologické príčiny porúch ejakulácie patria aj rôzne náboženské a kultúrne faktory.

 

Kombinované príčiny vznikajú spojením dvoch alebo viacerých vyššie zmienených príčin. Najčastejšie je to napríklad obava z toho, ako prijme partnerka poruchu ejakulácie spôsobenú vrodenou anomáliou, alebo častejšie krátku uzdičkou.


Poruchy ejakulácie, ktoré môžu vplyvom sexuálnych problémov a chorôb nastať


Najčastejšími poruchami ejakulácie sú:


• predčasná ejakulácia - je to taká ejakulácia, kedy nastane výron semena do 1 minúty od prvého vniknutí do vagíny a muž nie je schopný túto ejakulácii sám ovládať. Predčasná ejakulácia máva negatívny vplyv na mužskú psychiku a ovplyvňuje jeho psychický stav. Vyskytuje sa nielen u starších, ale často aj u mladších mužov.
• oneskorená ejakulácia - je protikladom predčasnej ejakulácie. Sexuálny styk trvá 25-30 minút bez ejakulácie, ktorá prichádza len veľmi ťažko. Dôvodom býva nielen psychické rozpoloženie muža, ale napríklad aj situácia, v ktorej sa práve ocitol. V trvalých partnerských vzťahoch je dôvodom skôr únava, nervozita, či zlá životné situácie. Oneskorená (retardovaná) ejakulácie sa vyskytuje u 30% mužov vo veku 15 - 60 rokov.
• retrográdna ejakulácia - vzniká následkom funkčného a anatomického poškodenie zvierača močového mechúra. Nastáva "anejakulace", resp. ejakulát prechádza do močového mechúra, preto je charakteristická prítomnosťou spermií v moči po orgazme, teda jej diagnostika je pomerne jednoduchá.
• bolestivá ejakulácia - tento prípad nastáva vtedy, ak z akéhokoľvek dôvodu muž pociťuje bolesť pri ejakulácii. Najčastejšie je príčinou hyperplázie prostaty, či obštrukcie ejakulační ciest, ale aj užívanie antidepresív. Bolesť môže byť rôznej intenzity a negatívne ovplyvňuje sexuálnu aktivitu muža.
• anejakulace - je to patologický stav, keď nedochádza k ejakulácii. Príčinou môže byť aspermatismus (neschopnosť tvoriť a vylučovať spermie), obštrukcie ciest vedúcich ejakulát, ale aj retrográdna ejakulácia. Muž väčšinou prežíva orgazmus aj bez ejakulácie.
• reflexné ejakulácia - nazýva sa aj spontánne ejakulácie, alebo polúcie, a ide o neovládaný výron semena najčastejšie v noci. Považuje sa za znak pohlavného dospievania u mužov.
• ejakulácia bez orgazmu - tento druh poruchy ejakulácie je zapríčinený slabým alebo úplne chýbajúcim orgazmom z dôvodu zníženia pocitového vnímania intenzity orgazmu, nedostatku nervových vzruchov potrebných pre vznik orgazmu.
• krv v ejakuláte - v tomto prípade, musíte čo najskôr navštíviť lekára. Môže ísť o niekoľko vážnych ochorení, ako rakovina prostaty, semenníkov, či sexuálne prenosných chorôb ako syfilis, kvapavka a pod.


Ako rýchlo odstrániť problém s predčasnou ejakuláciou?

Predčasný výron semena, ako sa ho efektívne zbaviť
Problém, ktorý trápi muža najčastejšie, je práve predčasná ejakulácia, pretože majú potom pocit, že nedokážu partnerku dostatočne uspokojiť. Následne vznikajú rôzne vypäté situácie a nezhody medzi partnermi. Základom terapie je teda komunikácia.

 

Čo sa však rýchlosti riešenie tohto problému týka, najrýchlejším je jednoznačne použitie kondómu. Môžete zvoliť klasický, ktorý iba zníži trenie pohlavných orgánov, alebo kondóm lubrikovaný lokálnym anestetikom. Ďalšia rýchlou metódou je použitie znecitlivujícího gélu či krému, prípadne anestetiká vo forme spreja.

Metóda prerušovanej súlože či stlačenie žaluďa, je síce rýchla, ale jej použitie vyžaduje určitý cvik. Môžete ju však využiť od prvej chvíle, než sa vyskytne Váš problém s ejakuláciou.

 

Pomerne rýchlym riešením predčasné ejakulácia je aj užívanie syntetických liekov. Účinnou látkou je dapoxetine, ktorý je priamo určený na oddialenie predčasnej ejakulácie a patrí k inhibítorom spätnej resorpcie serotonínu. Hoci bol pôvodne vyvíjaný ako antidepresívum, jeho určenie sa počas klinických skúšok zmenilo. V súčasnosti je to jediný syntetický liek na predčasnú ejakuláciu. Užíva sa iba v deň plánovaného pohlavného styku.

 

Ďalšou možnosťou rýchleho odstránenie problému s predčasnou ejakuláciou sú antidepresíva, ktorá rovnako ako Dapoxetine, pôsobí na spätné vychytávania serotonínu, kde je oddialenie ejakulácie jedným z vedľajších účinkov. Práve tie sú však problémom u syntetických liekov. Sú pomerne časté a nepríjemné. Najčastejšie je to silná bolesť hlavy, nevoľnosť, závraty, či iné zažívacie problémy. Menej často spôsobujú napríklad dvojité videnie.

 

Na rýchle odstránenie Vášho problému Vám môžeme odporučiť užívanie výživových doplnkov, ako je Ultra Potencia, ktorá pôsobí rýchlo nielen na oddialenie ejakulácie, ale aj celkové zlepšenie potencie, libida a sexuálnej aktivity. Výživové doplnky sú absolútne prírodné a bezpečné, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, čo určite oceníte.

 

Ďalším výživovým doplnkom, ktorý je 100% -ne účinný je Vimax Pills, ktorý pôsobí komplexne na prekrvenie periférnych častí tela, čím sa zlepší erekcie a samozrejme oddiali aj ejakulácie. Bonusom pri užívaní je aj zväčšenie penisu, na ktorý má Vimax Pills celkom markantný vplyv.

 

Posledným odporúčaným produktom, ktorý zlepší kvalitu ejakulátu, je doplnok stravy Semenax. Zlepší nielen kvalitu semena, ale aj množstvo ejakulátu. Priaznivo ovplyvňuje predčasnú ejakuláciu a tiež zvýšenie plodnosti.


Najlepšie produkty pre rýchle odstránenie predčasnej ejakulácie:


1. Ultra Potencia - výživový doplnok na rýchle zlepšenie Vašej erekcie, predčasnej ejakulácie a samotnej potencie. TOP produkt za mierne vyššiu cenu, ale so 100% účinkom a rýchlosťou.

 

2. Vimax Pills - doplnok výživy s komplexným účinkom na mužský organizmus, ktorý zväčší penis, zlepší erekciu a oddiali predčasnú ejakuláciu. Skvelý a spoľahlivý produkt za prijateľnú cenu.

 

3. Semenax - jeden z výživových doplnkov odporúčaných na oddialenie predčasnej ejakulácie, zlepší kvalitu semena, zvýši množstvo ejakulátu, a tak zlepší mužskú plodnosť. Veľmi žiadaný produkt v dostupnej cenovej relácii.

 

Semenax cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Sexuálne problémy a choroby - ako dosiahnuť rýchle odstránenie predčasnej ejakulácie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk