Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako oddialiť ejakuláciu? Najlepšie tabletky, lieky a prírodné doplnky výživy

Pridané: 19.04.2019

Akým spôsobom možno zamedziť predčasnému výstreku semena?

Masturbácia, sexuálna stimulácia, oddialenie ejakulácie
Predčasná ejakulácia nie je choroba, ale problém, ktorý trápi 1 z 3 mužov v produktívnom veku. Keďže ide o problém, je pomerne jednoduché ho vyriešiť. Samozrejme je prvoradé poznať jeho príčinu. Ak je príčina predčasnej ejakulácie psychická, môžete sa snažiť s ňou bojovať aj sami bez pomoci lekára.

 

Na úplnom začiatku vo Vašom boji stojí konverzácie s partnerkou. Toto je základ, ktorý veľa pomôže, pretože s týmto problémom Vám môže pomôcť aj partnerka, tak prečo ju neoslovit?! Môžete sa dohodnúť na spôsobe, akým sa budete oddávať milostným hrám, na predohre, ktorá sa bude sústrediť viac na ňu, aby ste sa vyhli Vaša predčasné sexuálnej stimulácii. Môžete sa dohodnúť aj na tom, že sila prirážanie pri rôznych polohách nebude tak intenzívne, prípadne na vynechanie niektorých polôh.

 

Mnoho párov používa v terapii predčasnej ejakulácie metódu prerušovaného pohlavného styku, nazývanú aj start-stop metóda, pri ktorej muž zastaví penetráciu pred vyvrcholením a pokračuje až po odznení prichádzajúce ejakulácie.

 

Podobnú metódou je aj stlačenia žaluďa, ktoré by malo byť jemne bolestivé, aby nastal skorý ústup ejakulácie. Ďalšou metódou, ktorá vyžaduje disciplínu a pravidelnosť, sú Kegelove cviky, ktoré pomáhajú nielen ženám po pôrode, ale aj mužom, ktorí trpia predčasnou ejakuláciou. Pravidelným vykonávaním týchto cvikov posilníte svaly panvového dna a vďaka tomu budete môcť lepšie ovládať prichádzajúce ejakuláciu.

 

Masturbáciou pred pohlavným stykom, ale s dostatočným odstupom, môžete rovnako dobre predĺžiť čas milostných hier, avšak je tu riziko, že nastane absolútny útlm a strata chuti na sex. Odborníci odporúčajú na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou aj tzv. sexoterapii. Ide o častý pohlavný styk, pretože jednou z možných príčin predčasnej ejakulácie je nízka frekvencia pohlavného styku.

 

Krátkodobú metódou oddialenie ejakulácie je aj použitie kondómu, a to buď klasického alebo lubrikovaného lokálnym anestetikom, ktoré znecitlivie penis a zdržia ejakuláciu.


Odborné metódy terapie predčasnej ejakulácie

Predohra s partnerkou, spoločný orgazmus, striekanie semena
Ak ste sa rozhodli, že chcete svoj problém riešiť s odborníkom, ten Vám pravdepodobne naordinuje jedinú cielenú terapiu, a to prostredníctvom dapoxetine. Postupujme však od začiatku. Lekár Vám pravdepodobne najskôr odporučí používať znecitlivujúce farmaká v podobe gélov, krémov či sprejov. Potom nasleduje spomínaná cielená terapia. Dapoxetine je syntetický liek vyvíjaný pôvodne ako antidepresívum, pretože pôsobia rovnako na spätné vychytávania serotonínu. Dapoxetine sa užíva 1-3 hodiny pred pohlavným stykom a maximálne raz za deň. Užíva sa iba v deň plánovaného pohlavného styku. V podstate na rovnakom princípe funguje terapia antidepresívami, pretože ide rovnako o inhibítory spätnej resorpcie serotonínu. Takisto sa užívajú v deň pohlavného styku, pokiaľ teda nie sú liekom na psychické ochorenia. Toto dávkovanie Vám upraví lekár. Dôležité však je to, že je potrebné vyhýbať sa alkoholu.

 

V súčasnosti sa na liečbu predčasnej ejakulácie občas používa analgetikum Tramadol, výskumom bolo totiž dokázané, že má markantné vplyv na jej oddialenie. V tomto prípade sa však môžete stretnúť s negatívnou reakciou lekára, pretože Tramadol je opiát, ktorého preskripcie je relatívne prísne sledovaná a kontrolovaná.

 

Zriedka sa na liečbu predčasnej ejakulácie používa podávanie inhibítory fosfodiesterázy typu 5 (ipde5), ktoré sa používajú na liečbu erektilnej dysfunkcie. Možnosti chirurgickej liečby sú indikované najmä v prípade anatomické poruchy, ako je krátka uzdička, ktorá sa rieši frenuloplastikou, aj keď jej vplyv na predčasnú ejakuláciu nie je tak markantné, ako u iných anatomických porúch. Na terapiu predčasnej ejakulácie sa odporúča aj obriezka, ktorá patrí tiež k malým chirurgickým zákrokom.

 

V poslednej dobe sa testuje na liečbu predčasnej ejakulácie i aplikácia botulotoxínu známeho ako botox. Hoci by sa mohlo zdať, že má význam iba v estetickej medicíne, pravdou je, že sa ukazuje ako veľmi účinný. Jedná sa o jeho vpichnutí do oblasti bulbospongiozního svalu. V priebehu testovania botoxu došlo aj na jeho istý vplyv na erektilnú dysfunkciu.

 

Najlepšie výživové doplnky, ktoré ocenia nielen RAW a BIO nadšenci

Prírodné výživové doplnky na liečbu predčasnej ejakulácie
Výživové doplnky sú podľa zákona vnímané ako potraviny určené na doplnenie bežnej prirodzenej stravy. Ich zloženie nie je syntetické a sú koncentrovaným zdrojom jednotlivých živín, vitamínov, minerálnych látok a bylinných extraktov, ktoré majú fyziologický účinok, a to buď jednotlivo, alebo v rôznej kombinácii. Spravidla sú vyrábané ako kapsule, pilulky alebo tablety, menej často ako kvapky, prášky alebo ampulky. Z hľadiska rýchlosti vstrebávania je najvýhodnejšie konzumácia tabliet resp. šumivých tabliet. Väčšina výživových doplnkov sa predáva vo viacerých formách, preto je výber len na Vás.

 

Zloženie výživových doplnkov je teda čisto prírodné. Ich užívanie je úplne bezpečné a nebýva sprevádzané vedľajšími účinkami, čo je nespochybniteľnou výhodou výživových doplnkov. V porovnaní s liekmi na predčasnú ejakuláciu majú identický efekt s o niečo neskorším nástupom, zatiaľ čo lieky sa užívajú podľa potreby, resp. antidepresíva podľa nariadenia lekára. Z pohľadu dlhodobého účinku je určite výhodnejšie pravidelné užívanie výživových doplnkov, ktoré v kombinácii napríklad s Kegelovimy cvikmi dokážu zázrak s oddialením predčasnej ejakulácie.

 

V jednej tablete alebo tobolke sa ukrýva koncentrovaná sila prírody, vďaka ktorej sa Váš problém rýchlo vyrieši a stane sa minulosťou.

 

Medzi najlepšie produkty na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou patrí jednoznačne Ultra Potencia. Je určená pre rýchle zlepšenie Vašich problémov s potenciou, erekciou, a tiež predčasnou ejakuláciou. Pozitívne však ovplyvňuje aj libido, sexuálnu výdrž a silu, ale aj sexuálnu aktivitu. V prípade riešenia problémov s predčasnou ejakuláciou sa odporúča užití tablety pred sexom.

 

Ďalším skvelým produktom na oddialenie predčasnej ejakulácie je Vimax Pills, ktorý je maximálne spoľahlivý a účinný. Jeho efekt si pochvaľuje mnoho jeho užívateľov a tiež recenzentov. Produkt je najlepší na predĺženie pohlavného styku - oddialenie predčasnej ejakulácie, zvýšenie libida a tiež na zväčšenie penisu, ktoré je akýmsi bonusom.

No a posledný produkt, ktorý je maximálne vhodný pri terapii predčasnej ejakulácie výživovými doplnkami, je Semenax, ten pozitívne ovplyvňuje oddialenie ejakulácie, zvýšenie produkcie semena a zlepšenie jeho kvality. Jeho cieľom je zvýšiť sexuálnu aktivitu a tiež plodnosť, čo ocenia najmä muži pokúšajúci sa o splodenie potomka.


Najlepšie produkty na odstránenie predčasnej ejakulácie:


1. Ultra Potencia - na rýchle zlepšenie problémov s erekciou, predčasnou ejakuláciou, a celkové sexuálnej aktivity. Vyššia cena sa odráža v rýchlom a spoľahlivom účinku

 

2. Vimax Pills - najspoľahlivejší produkt s dlhším časom nástupu účinku. Pôsobí komplexne na prekrvenie organizmu, oddialenie ejakulácie, a väčšinu sexuálnych problémov. Skvelý výrobok za prijateľnú cenu.

 

3. Semenax - pomocník pri zvýšení plodnosti a skvalitnenie semena, ale aj na odstránenie predčasnej ejakulácie. Účinný a bezpečný produkt z výťažkov liečivých rastlín, je vyrobený na prírodnej báze podobne, ako obidva predošlé výrobky.

 

Semenax recenzia


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako oddialiť ejakuláciu? Najlepšie tabletky, lieky a prírodné doplnky výživy

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk