Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako oddialiť ejakuláciu? Kompletný návod

Pridané: 19.04.2019

Najskôr musíte vedieť, z akého dôvodu je výron semena predčasný

Výron semena, oplodnenie, plánované počatie

Ak sa u vás objavia problémy s predčasnou ejakuláciou, je dôležité si uvedomiť, že nejde o chorobu, ale o problém, ktorý možno riešiť niekoľkými spôsobmi. Dáme Vám návod, ako na jeho riešenie. Najdôležitejším faktom je poznať príčinu. Pokiaľ ju nedokážete jednoznačne identifikovať, navštívte lekára, ktoré vďaka diskrétnemu rozhovoru a odbornému vyšetreniu zistí príčinu neduhu, ktorý Vás trápi. Odborným vyšetrením zistí, či sa nejedná o fyziologickú príčinu, ktorú môže byť väčšinou krátka uzdička, ktorú je možné riešiť operačne, krátkym a jednoduchým chirurgickým zákrokom, prípadne môže ísť o zápalové ochorenie v danej oblasti. Najčastejšie zápal močových ciest, či prostaty.

 

Ďalšie fyziologickú príčinou však môže byť aj hyperplázia prostaty, kedy je potrebné začať s liečbou čo najskôr, aby nastalo zlepšenie situácie aj s predčasnou ejakuláciou. Ak ste absolvovali všetky potrebné vyšetrenia, ktoré ukazujú na problém psychického rázu, potom je na mieste uvažovať buď o návšteve psychológa, ak je závažnejšieho charakteru, alebo o úprimné konverzáciu s partnerkou.

 

Táto situácia býva mnohokrát kameňom úrazu a väčšina mužov, ktorá sa k takémuto rozhovoru nakoniec odhodlá (a nie je ich veľa), akoby mávnutím čarovného prútika odstráni problém s predčasnou ejakuláciou. Možno to niekomu bude pripadať zvláštne, ale častokrát majú partnerky vysoké nároky, ktoré muž nie je schopný splniť, a buď nastáva problém s erekciou, alebo príde samotná predčasná ejakulácia. Veľakrát je dôvodom iba muži nevyhovujúce poloha, ktorá ho skrátka "odpáli" po pár sekundách. Inokedy je to sila prirážanie, zvlášť u párov, kde nežnejšie polovička má rada tvrdšie sex, ktorý muži až tak veľmi nevyhovuje. A v neposlednom rade, nehanbite sa povedať partnerke, že jednoducho potrebujete sex častejšie, než jedenkrát za týždeň. Pretože aj nízka frekvencia pohlavného styku je dôvodom predčasnej ejakulácie. Takže vrelo odporúčame zahodiť ostýchavosť, navštíviť lekára a porozprávať sa s partnerkou. Ak už ani jedno z týchto riešení nezaberie a Vaša ejakulácia bude naďalej rýchlejší "ako svetlo", dáme Vám rady, ako pracovať s týmto problémom ďalej.


Je potrebné zvoliť si správnu a vyhovujúcu metódu oddialenia ejakulácie

Láska, sexualita a partnerský vzťah - dôvera a komunikácia
Ak už viete, že Váš problém nie je záležitosťou pre lekára, tak Vám poradíme, čo všetko môžete použiť v boji s predčasnou ejakuláciou.

 

V prvom rade je to sebaovládania, vďaka ktorému jednoducho skúsite spomaliť ejakuláciu. Na chvíľu sa odpútate od vzrušenia a pokúsite sa ejakulácii oddialiť. Ak však potrebujete dlhší zdržanie, napríklad o minútu, je vhodné začať s Kegelovými cvikmi, ktorého jednotlivé prvky posilnia svaly panvového dna a Vy tak budete schopný ejakulácii lepšie ovládať.

 

Tieto cviky sú odporúčané aj odborníkmi a ich premena je veľmi jednoduché. Ďalšie metódy, do ktorých môžete akýmkoľvek spôsobom zapojiť aj partnerku, sú štart-stop systém, čo je vlastne prerušovaný pohlavný styk, ktorý muž preruší na účely oddialenie ejakulácie, tento čas od jej ústupe môže využiť na stimuláciu partnerky.

Inou obdobnou metódou je stlačenie penisu resp. jeho žaluďa, ktoré má jemne bolieť, aby nastalo oddialenie ejakulácie. V tomto prípade môžete poprosiť partnerku, aby stlačenie vykonala za Vás, vopred je však potrebné ukázať ju, akou silou, aby nebolo stlačenie až príliš bolestivé.

 

Oddialiť ejakuláciu môžete aj hlbokým dýchaním, kedy sú Vaše svaly relaxované a dobre zásobené kyslíkom. Existuje ešte mnoho trikov resp. "Mýtov", ktoré zaručujú oddialenie ejakulácie. Často spomínaným pomocníkom je alkohol, ktorý v malom množstve môže mať pozitívny účinok, ale ak mieru neodhadnete, nemusí sa dostaviť ani erekcie. Jedným z týchto mýtov je aj súlož s plným močovým mechúrom, ktorá je značne diskomfortní a navyše poškodzuje prostatu.

 

Ak vám postačuje krátkodobé riešenie tohto problému, môžete siahnuť po kondómoch. Aj ten najobyčajnejší kondóm znižuje trenie a tým pádom aj sexuálnu stimuláciu, teda oddiali ejakuláciu. Použiť možno aj kondóm, ktorý je lubrikovaný lokálnym anestetikom. Táto látka čiastočne znecitlivie penis a predĺži tak čas pohlavného styku. Útočiť môžete týmto spôsobom aj na partnerku, a to s použitím kondómu, ktorý je pre Vás lubrikovaný lokálnym anestetikom, a pre potešenie partnerky je vrúbkovaný.

 

Ďalšou alternatívou je použitie gélov, sprejov, alebo krémov s obsahom lokálneho anestetika, ktoré fungujú v podstate rovnako ako kondómy. Anestetikum čiastočne znecitlivie penis, a tak bude súlož trvať o niečo dlhšie. V tomto prípade však musíte myslieť na aplikáciu s dostatočným predstihom, aby nedošlo k nechcenému znecitlivenie partnerky.

 

Lieky alebo výživové doplnky? Poradíme Vám s výberom

Problémy s predčasnou ejakuláciou, riešenie, liečba, výsledky
Riešením problémov s predčasnou ejakuláciou môže byť aj užívanie syntetických liekov. Je však potrebné myslieť na to, že nelieči príčinu. Užívajú sa v deň plánovaného pohlavného styku, zvyčajne 1-3 hodiny pred ním. Všetky lieky, ktoré sú dostupné na predĺženie doby pohlavného styku, sú viazané na lekársky predpis. Či už je to užívanie účinnej látky Dapoxetine, alebo užívanie antidepresív, u ktorých je oneskorenie ejakulácie vedľajším účinkom. Všetky tieto lieky fungujú na rovnakom princípe - na ovplyvňovanie spätného vychytávania serotonínu. Ale rovnako tak, ako iné lieky, aj tieto vykazujú množstvo nežiadúcich prejavov, ktoré Vás skôr odradí od ich užívania. Veľké množstvo klientov si totiž sťažovalo na bolesti hlavy, či nevoľnosť, ktoré vzrušujúce zážitky z milovania premení v nepríjemnú skúsenosť.

 

Skvelú a účinnou alternatívou sú predovšetkým bylinné výživové doplnky, ktoré sú schválené na predaj a sú absolútne bezpečné. Tešiť vás môže pomerne rýchly nástup účinku, ktorý je zvyčajne 7-14 dní od prvého použitia, a takisto absencia vedľajších účinkov. U týchto výťažkov z liečivých rastlín je podstatné, že nemajú vážne liekové interakcie ani kontraindikácie. Väčšinou sa však odporúča kardiakom konzultovať ich užívanie so svojím lekárom, pretože tieto produkty najčastejšie ovplyvňujú prekrvenie, čím môžu pôsobiť na krvný tlak a činnosť srdca. Veľmi vhodná je aj kombinácia týchto doplnkov s cvičením Kegelových cvikov.

 

Medzi preparáty, ktoré Vám môžeme smelo odporučiť, patrí jednoznačne rýchla a spoľahlivá Ultra Potencia, ktorá s rýchlym nástupom účinku pozitívne pôsobí na zlepšenie potencie, skvalitnenie erekcie a tiež oddialenie ejakulácie. Vďaka riešeniu týchto problémov skvalitní Váš sexuálny život.

 

Veľmi odporúčaným a výborne hodnoteným produktom je tiež prírodný doplnok Vimax Pills, ktorý pôsobí komplexne na mužské telo. Svojim zložením ovplyvní nielen predčasnú ejakuláciu, ale zlepší erekciu a čiastočne zväčší penis. Užívaním tohto preparátu sa zvýšia Vaše libido a tiež sexuálna aktivita. Takže stojí za vyskúšanie.

 

Na oddialenie ejakulácie môžete použiť aj výživový doplnok Semenax, ktorý okrem predčasnej ejakulácie vyrieši aj problém s malým množstvom ejakulátu a tiež zvýši jeho kvalitu. Nastane dokonca zlepšenie plodnosti, ktorá má celosvetovo klesajúci trend. A túto možnosť ocenia veľa párov, ktoré majú problém s počatím potomka, spôsobený zlou kvalitou spermií. A to všetko za prijateľnú cenu, a bez lekárskeho predpisu.

 

Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčšie výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšiu sexuálnu výdrž

 

Semenax cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako oddialiť ejakuláciu? Kompletný návod

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk