Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Predčasná ejakulácia - čo to je a ako ju ovládnuť

Pridané: 19.04.2019

Čo je to predčasný výron semena a aké môžu byť príčiny?

Predčasná ejakulácia vrodená alebo chronická, ako ju liečiť
Predčasná ejakulácia je mužská sexuálna dysfunkcia, kedy je doba od prvého vniknutiu po ejakulácii kratšie ako 1 minútu, zároveň je charakterizovaná neschopnosťou oddialiť ejakuláciu a negatívnym dopadom na sexuálny vzťah, dochádza k frustrácii a trápenia.

 

Ide teda o predčasné vyvrcholenie a výron semena. V súčasnosti je bohužial vnímané ako veľké zlyhanie, aj keď to tak nie je a pomoc existuje. Na to, aby sme vedeli, ktorá metóda nám pomôže, musíme poznať príčinu predčasnej ejakulácie.

 

Predčasnú ejakuláciu môžeme rozlíšiť na chronickú a získanú. Chronickou formou trpí približne 65% mužov. Môže byť prítomná od prvej sexuálnej skúsenosti, vekom sa môže zhoršiť a nedochádza k zmene ani po výmene sexuálnej partnerky.

 

Získaná forma je dysfunkcia, ktorá nastane po období normálne ejakulácie. Jej príčiny sú rôzne a podľa toho, aká je príčina predčasnej ejakulácie, je navrhnuté riešenie. Pokiaľ sa jedná o príčiny anatomické, najčastejšie krátka uzdička alebo fimóza (predkožku nemožno pretiahnuť cez žaluď), je riešenie chirurgické - krátkym operačným výkonom. Zápalové procesy sú tiež jednou z možných príčin, najčastejšie sa jedná o prostatitídu, či zápal močového ústrojenstva. Erektilná dysfunkcia a hyperplázie prostaty patrí k funkčným poruchám, ktoré je tiež nutné konzultovať s lekárom. Veľmi častou príčinou predčasnej ejakulácie sú hormonálne zmeny pri zväčšenej štítnej žľaze, vysokej hladine prolaktínu a naopak nízkej hladine testosterónu. Príčinou, ktorú možno odstrániť podstatne jednoduchšie, je nízka frekvencia pohlavného styku. Psychologické a psychické príčiny, ktorými sú najčastejšie obavy z pohlavného styku, a dôležitým faktorom je nedostatok súkromia a sebadôvery. Príčinou predčasnej ejakulácie môže byť aj návyk na jej rýchly príchod.

 

Predčasná ejakulácia je dysfunkcia a nie choroba, preto sa netreba obávať toho, že už nikdy sa tento problém nevyrieši. Vyrieši, len treba na ňom pracovať, samozrejme podľa toho, čo je jej príčinou.


Ako ju môžete dostať pod kontrolu? Existuje viac spôsobov, niektoré overené, iné bizarné

Predčasný výron semena, Kegelove cviky, kondómy s anestetikom
Keďže spôsobov je viac a nemožno ich jednoznačne rozdeliť na kategórie, začneme metódami pohlavného styku. Asi najznámejšou metódou je štart-stop metóda, resp. prerušovaný pohlavný styk, keď muž tesne pred vyvrcholením zastaví penetráciu a chvíľu počká, kým prichádzajúce ejakulácia neustúpi. Výhodou tejto metódy je, že ju môžete praktizovať hravou formou spolu s partnerkou.

 

Podobnú metódou je "squeezing" čiže stlačenie penisu, resp. žaluďa tak, aby to jemne bolelo, čo spomalí ejakuláciu. Taktiež môžete požiadať partnerku o spolupráci. Medzi ďalšie "skoro" ejakulácie patrí napríklad predohra, pri ktorej sa muž venuje skôr partnerke, a sexuálnu stimuláciu penisu môžu pokojne milenci vynechať, ak dôjde k erekcii samovoľne.

 

Hlboké dýchanie, ktoré relaxuje svalstvo celého tela, spôsobí aj spomalenie ejakulácie. Rozhovor s partnerkou o tomto probléme môže byť tiež jednou z metód, pretože pri naozaj dôvernom rozhovore sa zbavíte obáv zo zlyhania a partnerka bude vedieť, na čo byť pripravená. Môžete sa dohodnúť na praktizovanie menej sexuálnej stimulujúcich polôh, prípadne na tom, že vynecháte tvrdé prirážanie.

 

Oddialiť predčasnú ejakuláciu sa Vám s istotou podarí vďaka cvičeniu Kegelových cvikov, ktoré posilňujú svaly panvového dna, ktoré sú zodpovedné aj za silu výstreku. Sex s plným močovým mechúrom je jedna z metód, ktoré síce môžu fungovať, ale sporný je samotný komfort, a či si vôbec muž dokáže "užiť" milovanie týmto spôsobom.

Alkohol má na ejakulácii dvojaký účinok. Ak si dáte jeden, dva poháre vína ako súčasť predohry, tak môže skutočne oddialiť ejakuláciu. Pokiaľ to však preženiete, ejakulácia nenastane, dokonca sa väčšinou ani erekcie nedostaví.

 

Mechanicky a jednorazovo môžete predčasnú ejakuláciu oddialiť použitím kondómu, ktorý znižuje trenie pohlavných orgánov, a tak spomalí vyvrcholenie. Použiť môžete aj špeciálne kondóm, ktorý je napustený lokálnym znecitlivujúcim prostriedkom, resp. účinnou látkou, ktorá zníži citlivosť penisu. Na rovnakom princípe fungujú aj rôzne znecitlivujúce gély, spreje či krémy, ktoré naozaj fungujú, ale ich nevýhodou je krátkodobosť účinku a tiež možnosť nežiaduce lokálnej anestézie partnerky v prípade nedostatočného vstrebaniu účinnej látky.

 

Jednou z metód oddialenie ejakulácie je aj užívanie liekov. Konkrétne účinné látky Dapoxetine, ktorý bol pôvodne vyvíjaný ako antidepresívum, ale počas štúdie bolo zistené, že funguje oveľa efektívnejšie na oddialenie ejakulácie. Dapoxetine je z rovnakej kategórie ako antidepresíva, čo sú v podstate selektívnymi inhibítory spätnej resorpcie serotonínu, ktorého nízka hladina koreluje s krátkou ejakulační odpoveďou. Tieto lieky sa užívajú v deň plánovaného pohlavného styku, približne 1-3 hodiny pred ním. Môžu sa však vyskytnúť aj mnohé iné, často vážne, vedľajšie účinky, ako silná bolesť hlavy, nevoľnosť, či závraty.


Najlepšou voľbou sú telu prirodzené možnosti oddialenia predčasnej ejakulácie

Predĺženie pohlavného styku, uspokojenie partnerky
Mezi najprirodzenejší a absolútne prírodné možnosti môžeme zaradiť pravidelné užívanie výživových doplnkov. Tajomstvo tkvie práve v ich pravidelnom užívaní, ktorým možno dosiahnuť rovnaký účinok ako u syntetických liekov. Prírodné preparáty okrem liečby predčasnej ejakulácie ovplyvňujú celý rad iných orgánových sústav, napríklad tráviace ústrojenstvo, či nervovú sústavu.

 

Používatelia syntetických liekov sa často sťažujú na silné bolesti hlavy, svalov, či chrbta ale aj nepríjemné závraty či nevoľnosť. Okrem toho môžu tieto lieky ovplyvniť schopnosť viesť vozidlo a obsluhovať stroje, pretože sa môže vyskytnúť ako nežiaduci účinok dvojité videnie. U výživových doplnkov je ich nespochybniteľnú výhodou neprítomnosť vedľajších účinkov, takmer žiadne kontraindikácie (s výnimkou kardiologických pacientov) a tiež žiadne liekové interakcie.

 

Zloženie výživových doplnkov je čisto prírodný. Väčšinou sú to extrakty rôznych bylín, ktoré podporujú sexuálne zdravie, potenciu, erekciu, plodnosť, výdrž, či kvalitu prežívaného orgazmu. Obsahujú pre organizmus nevyhnutné vitamíny ako D, C, ktoré úzko súvisí so sexuálnou oblasťou, ale aj minerálne zložky, ako zinok či selén. Výrobcovia do svojich preparátov pridávajú aj aminokyseliny, ktoré sa podieľajú na zlepšenie prekrvenia orgánov. Prvé viditeľné alebo citeľné výsledky sa dostavia po približne 7-14 dňoch užívania, ich účinok je však dlhodobý, čo je ďalším pozitívnym aspektom užívanie výživových doplnkov. Pre maximálne zlepšenie kvality ejakulácie a sily výstreku možno kombinovať výživové doplnky s Kegelove cviky.

 

Na celkovej a rýchle zlepšenie problémov s potenciou a zlepšenie sexuálneho života odporúčame zakúpenie, síce drahšieho, ale rýchlejšie účinkujúceho prírodného preparátu Ultra Potencia, ktorý Vás rýchlo zbaví Vašich problémov. Ultra Potencia je čisto prírodný zmes bylín, vitamínov, minerálov a aminokyselín. Vďaka tomuto produktu už nebude vedieť, čo sú to trápne situácie spojené so slabou erekciou. Ultra Potencia je produkt, ktorý priaznivo ovplyvní sexuálne vitalitu, erekciu, a tiež odďaľuje ejakuláciu. Zvýši sa aj Vaše chuť na sex.

 

Ďalším prírodným výživovým doplnkom je overený Vimax Pills, ktorého účinok nastupuje o niečo neskôr, ale spoľahlivo. Vimax Pills sú tablety, ktoré svojím zložením komplexne ovplyvňujú sexuálny status organizmu. Ich užívanie sa odporúča na zväčšenie penisu, predĺženie súlože, ale aj na zvýšenie libida. Môžete ich zakúpiť za prijateľnú cenu, navyše s vylepšeným zložením, ktoré je teraz o 35% účinnejší.

 

Na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou je vhodné použiť produkt Semenax. Obzvlášť, ak máte problém s kvalitou semena a jeho množstvom. Zvyšuje plodnosť a počet spermií, ktoré sú po jeho aplikácii vitálnejší.


Najlepšie produkty:


1. Semenax - najlepší a overený prírodný produkt na zvýšenie množstva a kvality semena, viac spermií, odstránenie predčasnej ejakulácie, väčšie výstrek, oddialenie ejakulácie, predĺženie pohlavného styku

 

2. Vimax Pills - zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, oddialenie ejakulácie

 

3. Ultra Potencia - rýchle zlepšenie erekcie, väčšiu sexuálnu výdrž

 

Semenax kúpiť

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Predčasná ejakulácia - čo to je a ako ju ovládnuť

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk