Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Ako vybrať tabletky pre väčšiu kvalitu ejakulátu, objem semena a prírodné zvýšenie ejakulácie

Pridané: 10.04.2019

Čo všetko by mali obsahovať doplnky pre zlepšenie vitality spermií?

Množstvo a mobilita spermií, ejakulát, kvalita spermií
Je všeobecne známe a vedecky dokázané, že niektoré potraviny a ich zložky zvyšujú produkciu spermií. Ktoré to sú? Hlavne vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny.

Vitamín A je dôležitý pre zaistenie kontinuálnosti tvorby spermií. Vitamíny skupiny B, konkrétne B9, chráni spermie pred poškodením a pred vznikom abnormalít genetickej výbavy spermie. B12 sa zúčastňuje na syntéze DNA a dozrievanie buniek. Jeho nízka hladina znižuje pohyblivosť spermií a tiež ich celkový počet. B2 a B5 sa zúčastňujú energetického metabolizmu tela a majú vplyv na enzýmy ovplyvňujúce svaly, nervy a srdce. C je silný antioxidant, ktorý je v semene prítomný. Znižuje nebezpečenstvo poškodenia spermií, zvyšuje ich množstvo a motilitu. Obzvlášť nevyhnutné je jeho doplnenie u fajčiarov. D3 je vitamín, ktorý pomáha pri produkcii mužských pohlavných hormónov. Jeho hladina priamo ovplyvňuje kvalitu spermií. Celkovú vitalitu spermií pomáha zlepšiť vitamín E, ktorý však pozitívne ovplyvňuje aj ich pohyblivosť a splynutie s vajíčkom. Nedostatok vitamínu E môže spôsobiť poškodenie reprodukčných tkanív.

 

Hlavné stopové prvky, ktoré majú nezastupiteľnú úlohu pri tvorbe spermií, sú zinok, selén a meď. Zinok je dôležitý stavebný prvok vonkajšieho obalu spermie, zvyšuje hustotu ejakulátu, zvyšuje množstvo spermií a tiež ich motilitu. Zinok zvyšuje aj hladinu testosterónu, ktorý je nesmierne dôležitý v procese tvorby a dozrievania spermií. S počtom ejakulácií sa znižuje aj hladina zinku, navyše pokiaľ je v potrave jeho nedostatok, môže sa to negatívne odraziť na potenciu a plodnosti muža. Selén je účinným antioxidantom a má pozitívny efekt na produkciu spermií a ich pohyblivosť. Meď vychytáva voľné radikály a tak chráni bunkové štruktúry pred ich poškodením.

 

Ďalšími zložkami, ktoré majú pozitívny vplyv na spermiogenézu, sú napríklad L-karnitín, ktorý má veľký význam v energetickom metabolizme spermií. Ovplyvňuje ich motilitu, množstvo, a tiež stavbu. Arginín, ktorý je stavebnou zložkou bielkovín spermií, jeho nedostatok môže spôsobiť neplodnosť. Zvyšuje tvorbu dusíka a tým priaznivo pôsobí na dilatáciu ciev, čím pozitívne ovplyvňuje tvorbu a pohyblivosť spermií. Významný vplyv na plodnosť má aj pre telo energizujúce taurín.


Niektorým aktivitám by ste sa mali radšej vyhnúť

Život v partnerstve, spolužitie, komunikácia, sexualita, splodenie potomka
Tak ako strava, tak aj pohyb a aktivita organizmu ovplyvňujú tvorbu spermií. Niektoré aktivity sú však viac škodlivé, ako prospešné.

 

Pre spermie a plodnosť je najviac škodlivá cyklistika, najmä ako vrcholový šport. Nemusíte však byť ani profesionálnym športovcom, aby bola Vaša plodnosť v ohrození. Podľa odborníkov stačí presedieť 40 km denne na sedadle bicykla. Zníženie plodnosti vzniká následkom mikrotraumat semenníkov, spôsobených zvýšeným trením a tlakom, ktorý vyvíjajú na semenníky cyklistické nohavice. Sedadlo bicykla tlačí na miesto spojenia nervových zakončení a tiež vstupu krvného zásobovania do semenníkov a penisu. Dochádza k zníženiu citlivosti pohlavných orgánov, problémom s erekciou a bolestiam pokožky, ktorá je vystavená vyšším teplotám a dokonca môžu vznikať zapareniny.

 

Plodnosť znižuje aj žiarenie, ktoré vychádza z elektroniky. Príkladom je mobilný telefón vo vrecku, ktorý by ste mali nosiť radšej na inom mieste. Vyhnúť by ste sa mali aj notebooku na kolenách, ktorý nielenže vyžaruje elektromagnetické žiarenie, ale sála aj teplo, ktoré je rovnako škodlivé. Teplo predstavuje veľký problém pre tvorbu spermií, preto sa treba vyhnúť tiež vyhrievaným sedačkám v aute, saunám, či dokonca nadmernému opaľovanie.

 

Pre zlepšenie kvality a zvýšenie množstva spermií sa odporúča aj mierna sexuálna abstinencia v podobe približne trojdňový prestávky.

 

Negatívne pôsobí aj alkohol a fajčenie. Alkohol má spočiatku povzbudzujúce účinky, ale vo väčšom množstve pôsobí skôr tlmivo, a to najmä na centrálny nervový systém, potom sa nedostaví ani dostatočná erekcie. Fajčenie, konkrétne nikotín, negatívne ovplyvňuje schopnosť spermie preniknúť do vajíčka a oplodniť ho.

 

Plodnosť negatívne ovplyvňuje aj mastná strava v podobe fastfoodového jedlá, nadmerné pitie kolových nápojov a kávy. Pričom podľa výskumov stačí liter kofoly alebo coca-coly denne, aby sa Vaše plodnosť znížila o 30%. Veľmi negatívne pôsobí aj stres, kedy dochádza k nadmernej produkcii kortizolu, ktorý znižuje hladinu testosterónu. V neposlednom rade je potrebné pri riešení problému myslieť aj na lieky, pretože niektoré antibiotiká, antidepresíva, cytostatiká alebo imunosupresíva negatívne ovplyvňujú väčšinu vlastností spermií.

 

Ako si správne vybrať výživové doplnky na podporu tvorby semena?

Negatívny vplyv fajčenia, alkoholu, nezdravej životosprávy na erekciu a ejakuláciu

Ani Vy si neviete vybrať zo širokej ponuky výživových doplnkov na našom trhu? Podľa čoho sa rozhodnúť? Najzákladnejším kritériom by mala byť bezpečnosť. Teda v prvom rade pátrajte, či má daný produkt certifikát Štátneho zdravotného ústavu SR (SZÚ) pre predaj na našom trhu. Výživové doplnky musia byť zo zdravotného hľadiska neškodné, pričom ich účinnosť, kvalita a bezpečnosť užívania sa nehodnotí takým spôsobom, ako u liekov.

 

Podľa požadovaného účinku. Je veľmi dôležité premyslieť si, či chcete okrem podpory tvorby ejakulátu a spermií tiež zlepšiť svoju erekciu, či zvýšiť chuť na sex a podporiť sexuálnu túžbu. Urobíte najlepšie, ak sa v tomto prípade poradíte s odborníkom na alternatívnu medicínu, ktorý Vám odporučí vhodné zložky, ktoré treba telu dodať, aby bol dosiahnutý požadovaný efekt. No a na základe rady treba sledovať zloženie jednotlivých produktov.

 

Pri výbere sa môžete sčasti riadiť aj recenziami používateľov na internete. Čítať je však potrebné pozorne, pretože mnoho ľudí trpí inými komplikáciami, pre ktoré u nich môže byť účinok výživových doplnkov znížený alebo žiadny, prípadne naopak prehnaný a zdanlivo škodlivý.

 

Orientácia podľa ceny. Nie vždy sa toto kritérium vypláca, pretože sa často stáva, že niektoré menej účinné výživové doplnky sú predražené. Naopak niekedy aj medzi lacnejšími produktmi nájdete účinné a overené výživové doplnky. Takže orientovať sa podľa ceny nie je úplne ideálnym riešením.

 

Na zvýšenie produkcie ejakulátu a spermií Vám môžeme odporučiť výživový doplnok Semenax. Jeho nespornou výhodou je nielen zvýšenie tvorby semena, ale aj jeho množstvo. Pozitívom je aj oddialenie ejakulácie, zvýšenie potencie a tiež zlepšenie vnímania orgazmu. Tento produkt je voľne predajný, účinný a spoľahlivý, samozrejme bez vedľajších účinkov.

Na podporu tvorby ejakulátu môžete užívať aj produkt Vimax Pills, ktorý pôsobí dlhodobo na zlepšenie erekcie, potencie, a odstránenie predčasnej ejakulácie. Výhodou je zväčšenie penisu, ktoré dosiahnete jeho užívaním.

 

Na rýchlu pomoc pri problémoch s potenciou, erekciou, ale aj ejakuláciou či na zvýšenie vzrušenia, libida, sexuálnej aktivity a výdrže doporučujeme výživový doplnok Ultra Potencia. Je tiež veľmi vhodný pre zvýšenie plodnosti.


Najlepšie produkty na podporu tvorby semena:


1. Semenax - Produkt v skvelom pomere ceny a účinku. Výživový doplnok na zvýšenie produkcie semena, jeho množstvo, a tiež zvýšenie plodnosti, ale aj zlepšenie sexuálnej aktivity, či odstránenie problému s predčasnou ejakuláciou.

 

2. Vimax Pills - Dlhodobo účinkujúci a spoľahlivý produkt s komplexným účinkom nielen na erekciu, ale aj na predčasnú ejakuláciu a zlepšenie plodnosti. Bonusom je zväčšenie penisu pri pravidelnom užívaní. Produkt za výbornú cenu.

 

3. Ultra Potencia - TOP produkt za skvelú cenu. Jeho rýchly účinok oceníte pri problémoch s potenciou, erekciou, ale aj predčasnou ejakuláciou. Jeho užívanie zvýši aj Vašu plodnosť, výdrž a aktivitu.


Semenax cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako vybrať tabletky pre väčšiu kvalitu ejakulátu, objem semena a prírodné zvýšenie ejakulácie

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk