Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Kto vám pomôže s predĺžením sexuálneho styku? Prírodné pilulky, tabletky a prípravky

Pridané: 10.04.2019

Odborník alebo partnerka? Zistíme, kto je pre Vás ten, kto Vám pomôže

Partnerské vzťahy a problémy v sexe, nedostatočná erekcia
Ak sa Vašou nočnou morou stal problém menom predčasná ejakulácia, poradíme Vám, kto vám s tým môže pomôcť. Na prvom mieste budú odborníci, ktorým bude najlepšie sa zveriť, aby prišli na príčinu Vášho problému. Keďže sa jedná o problémy v sexuálnej oblasti, tak tým prvým a pravým odborníkom je lekár - sexuológ, ktorý má vzdelanie v blízkom medicínskom odbore, ako napríklad urológ, gynekológ, psychiater, endokrinológ, infektológ, alebo venerológ. Niekedy je sexuológom aj psychológ, ten však nemôže vykonávať vyšetrenie, je zameraný skôr na riešenie partnerských problémov, ktoré ovplyvňujú sexuálny život mileneckého páru. Jeho pomoc môžete vyhľadať aj bez odporúčania obvodným lekárom.

 

Mnohí muži majú obavy z vyhľadanie odbornej pomoci, resp. zo samotnej návštevy odborníka, pretože majú strach z toho, ako bude vyšetrenie prebiehať. Majú obavy hovoriť o svojom probléme, bojí sa, že nebudú schopní správne odpovedať na otázky lekára. Väčšinou sa muž proste hanbí navštíviť odborníka. Ak sa však k prvému kroku odhodlajú, lekár sa bude snažiť viesť vyšetrenie a rozhovor dôverne, aby nemal muž pocit hanby a mohol s lekárom hovoriť otvorene. Väčšinou sa takéto vyšetrenie začína práve rozhovorom, z ktorého lekár zisťuje Vašu anamnézu. V prípade, že zistí, že váš problém s predčasnou ejakuláciou je spôsobený napríklad anatomickou poruchou resp. anomálií, odporučí Vás ďalšiemu lekári napríklad urológovi, alebo dokonca chirurgovi, ktorý Vám pomôže napríklad vyriešiť problém s krátkou uzdičkou. Môže vás odporučiť aj do starostlivosti neurológa, ak je príčinou Vášho problému neurologická porucha.

 

Väčšinou je však sexuológ schopný pomôcť Vám s Vaším problémom. Niektoré sexuálne poruchy, ako erektilná dysfunkcia, prípadne spomínaná predčasná ejakulácia sa dajú riešiť farmakologicky, prípadne Vám odporučí inú metódu vhodnú pre Vás a Váš problém. Pokiaľ ide napríklad o neschopnosť dosiahnuť orgazmus, s čím najčastejšie navštevujú pacienti sexuológa, lekár Vám poskytne konkrétny návod na to, ako partnerku k orgazmu doviesť.

 

So samotnou predčasnou ejakuláciou Vám môže pomôcť aj Vaša partnerka. Najskôr úprimným rozhovorom, a potom to môže byť aj počas sexuálneho styku, napríklad s metódou stlačenia penisu, či prerušovanou súložou. Počas rozhovoru sa jej môžete zveriť, čo Vás vzrušuje nadmerne, a naopak čo Vás nevzrušuje vôbec, aby vedela, čo počas sexuálnej stimulácie použiť, a čo vynechať.


Recenzie a internet. Môžete si pomôcť aj sami

Poradenstvo na internete, recenzie, riešenie impotencie a neplodnosti
Ak viete, že Váš problém nie je anatomický, ale psychologický, a nechcete navštíviť lekára, prípadne odmietate liekovú terapiu, môžete si pomôcť aj sami. Začneme tým, čo môžete robiť kedykoľvek počas dňa. Cvičenie Kegelových cvikov, ktoré posilnia svaly panvového dna, a vďaka tomu sa naučíte lepšie ovládať aj samotnú ejakuláciu. O masturbácii nemusíme hovoriť obšírne, pretože každý vie, že tá predĺži nasledujúce pohlavný styk. Sú však aj prípady, kedy mala presne opačný účinok, a došlo k strate chuti na sex. Sami sebe môžete pomôcť aj použitím metódy prerušované súlože v momente keď prichádza ejakulácia, vyčkať kým neodznejú a pokračovať ďalej, pokiaľ túto chvíľku využijete napríklad na sexuálnu stimuláciu partnerky, dokonca sa Vám môže podariť rafinovane zakryť tento problém. Nie je to síce dlhodobé riešenie, ale pomôcť môže. Taktiež môžete používať metódu stlačenia penisu resp. žaluďa.

 

V riešení tohto problému Vám môže byť užitočným pomocníkom aj internet. Môžete si vyhľadať rôzne informácie o predčasnej ejakulácii, návody na cvičenie, ktoré vám pomôžu s odstránením tohto problému. Môžete si naštudovať odbornú literatúru, prípadne prečítať možnosti alternatívnej liečby, najmä, ktoré bylinky na čo slúži a aké sú ich účinky. Taktiež sa môžete dočítať o vedľajších účinkoch liekov, ktoré už pravdepodobne poznáte, keď ste sa rozhodli pre iné metódy pomoci.

 

Môžete navštíviť internetové stránky, ktoré sa zaoberajú výlučne predčasnou ejakuláciou, prípadne fóra, kde sa dočítate nielen názory a rady iných ľudí súvisiace s týmto problémom, ale nájdete tam aj odporúčanie na mnohé pomocným produktom a výživovým doplnkom, ktoré Vám pomôžu dostať Váš problém pod kontrolu . Čítať recenzie si môžete aj na konkrétne, vami vybrané produkty, na základe čoho sa budete môcť lepšie v tejto problematike orientovať.

 

Avšak pozor! Internet môže byť dvojsečná zbraň. Na mnohých fórach sa dočítate rôzne rady, ktoré nie sú overené, prípadne spoľahlivé, napríklad oddialenie ejakulácie pomocou alkoholu. Táto metóda je diskutabilné a jej použitie sa môže ľahko obrátiť proti Vám. Dokonca sa môžete dostať k produktom nelegálnym, čím zrovna nemáme na mysli drogy ako také, ale produkty, ktoré nie sú schválené na predaj v našej krajine, a nie je overená ich bezpečnosť užívania. Preto je potrebné dôkladne zvážiť každé odporúčanie a užívanie prípravku.

 

Sila prírody je tá správna metóda dlhodobej pomoci

Spoľahlivé a účinné prírodné prípravky pre mužov
Príroda je mocná čarodejnica a rovnako tak to platí aj v tomto prípade. Od pradávna sú známe, najmä z ajuvérdskej medicíny, účinky bylín na ľudské zdravie. Tak prečo to nevyužiť?! Zloženie výživových doplnkov je koncentrované a sú navrhnuté tak, aby použitie jednej dávky malo viditeľný účinok. Odborníci navrhujú presné zloženie a obsah všetkých látok, ktoré pomôžu navodiť požadovaný účinok. Väčšina výživových produktov na oddialenie ejakulácie obsahuje extrakt z koreňa ženšenu, Macu peruánsku, extrakt Švédskeho kvetu, Kajenské korenie, extrakt z rastliny Muira Puama, či koreňa z Rehmannia. Dôležité sú aj vitamíny ako napríklad vitamín E, vitamín D. Zo stopových prvkov, pre sexuálne zdravie najdôležitejšie, zinok. Aminokyseliny ako L-lyzín, L-karnitín alebo L-arginín. Okrem týchto spomínaných sú tu zastúpené ešte mnohé ďalšie rastliny na podporu sexuálneho zdravia a vitality. Správny obsah a ich kombináciu majú preto v rukách odborníci.

 

Keď už vieme, že výživové doplnky sú čisto prírodné, nesmieme zabudnúť na to, že nemajú vedľajšie účinky, čo ocenia väčšina z nás, nielen naturálne založený ľudia, ale aj tí, ktorí trpia niekoľkými zdravotnými problémami a pre liekové kontraindikácie nemôžu podstúpiť liečbu bežne ordinovanú lekárom. Výživové doplnky sú hlavne spoľahlivé a účinné. Nástup ich účinku je síce o niečo pomalší, kým sa naakumuluje potrebné množstvo účinnej látky a naplno sa neprejaví účinok. Ten nastáva väčšinou do 7-14 dní od prvej dávke.

 

Na oddialenie predčasnej ejakulácie a predĺženie súlože sú najlepšími výživovými doplnkami Ultra Potencia. Je to výživový extrakt z vyššej cenovej kategórie, ale veľmi rýchly a účinný. Svojím zložením priaznivo ovplyvňuje nielen predčasnú ejakuláciu, ale aj erekciu a celkové zvýšenie potencie.

 

Vimax Pills je ďalší výživový doplnok, ktorý okrem oddialenie ejakulácie zaistí aj zvýšenie chuti na sex a dokonca zväčšenie penisu, a to všetko s dlhodobým účinkom.

Na podporu kvality ejakulátu, zvýšenie tvorby semena a tiež oddialenie predčasnej ejakulácie je ideálnym produktom Semenax, ktorý je vhodný pre všetkých, ktorí majú problém s počatím potomka.

 

Najlepšie produkty na odstránenie predčasnej ejakulácie:


1. Ultra Potencia - rýchly pomocník s potenciou, erekciou a oddialením predčasnej ejakulácie. To všetko s rýchlym nástupom účinku a najmä spoľahlivo a diskrétne.

 

2. Vimax Pills - komplexný a dlhodobý asistent zlepšenia erekcie, oddialenia ejakulácie a zväčšenia penisu. Skvelý produkt za prijateľnú cenu - ideálny pomer kvality a ceny.

 

3. Semenax - výživový doplnok vhodný na odstránenie predčasnej ejakulácie a zvýšenie plodnosti. Pozitívne ovplyvňuje tvorbu semena a jeho kvalitu.


Semenax cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Kto vám pomôže s predĺžením sexuálneho styku? Prírodné pilulky, tabletky a prípravky

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk