Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Tabletky a gély na problémy s ejakuláciou pre väčšie výstreky

Pridané: 10.04.2019

Ako je to s kvalitou ejakulátu a silou výstreku?

Aká je normálne dĺžka výstreku semena
Ak si pod silou výstreku predstavíte gejzír, tak to sa Vám zdá len pekný sen. Skutočnosť je diametrálne odlišná a dokonca ani filmy pre dospelých nezobrazujú ejakuláciu realisticky. Hoci filmy pre dospelých splní svoje poslanie, po ňom môže nastať u mužov dokonca frustrácie. Páni si kladú mnohokrát otázky, prečo aj oni nemajú taký výstrek, ako herec z filmu pre dospelých. No, milí páni, hoci je to film pre dospelých, je to úplné sci-fi. Počítačová technika a grafika dokážu zázraky aj v podobe mohutných gejzírov. Nakoniec sú z reality nemilo prekvapené aj dámy. Nalejme si teda čistého vína.

 

Za absolútne normálnu ejakuláciu sa považuje taká, kedy je sila sťahov svalov panvového dna tak intenzívne a mohutná, že semeno doslova vystrekne. Najdlhšie nameraný výstrek bol 5,71. Priemerná rýchlosť výstreku semena je 45km / h. Sila výstreku ejakulátu je však závislá najmä na psychickom stave muža, na energiu, ktorú dokážu svaly panvového dna vyvinúť, ale tiež na dĺžke sexuálnej inaktivity. Z čoho vyplýva, že silu výstreku možno ovplyvniť napríklad cvičením Kegelových cvikov, ale aj zdravou stravou a pohybom. Takže milí páni, zabudnite na gejzíry semena. Buďte radšej normálne, prirodzenie, to sa ženám určite bude páčiť viac.

 

Zdravý a normálne ejakulát podľa definície WHO, ktorá hodnotila objem ejakulátu, je približne 1,5 ml, pričom koncentrácia spermií by mala byť okolo 15 miliónov v 1 ml. Viac ako 40% spermií by malo vykazovať celkovú pohyblivosť a viac ako 32% progresívny pohyb. Minimálne 58% spermií má byť vitálnych, aspoň 4% majú mať normálnu morfológiu. Podľa WHO je priemerné množstvo ejakulátu u mužov vo veku 20-50 rokov asi 1,2 ml. Priemerný počet dosiahnuteľných ejakuláciou za 24 hodín je 11 počas dňa a 9 počas noci. V tomto prípade, je lepšie pravidelný sex alebo masturbácia, pretože sexuálna abstinencia má viac rizík, než častá ejakulácia. Zdravie muži dosiahnu v priemere 1-2 ejakulácia s normálnou výdržou, niektorí zvládnu aj tretí ejakuláciu. Čas, ktorý by ich mal oddeľovať, je individuálne, od niekoľkých minút až po hodiny, závisí to od veku a sexuálnej kondícii organizmu.


Aké sú najčastejšie problémy s ejakuláciou?

Problémy so stoporením a erekciou, hľadanie riešení
Normálna dĺžka pohlavného styku je približne 6-8 minút a následne nastáva ejakulácia. Ak je kratšia a trvá maximálne minútu, už hovoríme o predčasnej ejakulácii, ktorá môže postihnúť muža v akomkoľvek veku. Čo však hovoria štatistiky? Viac ako 50% mužov si myslí, že predčasná ejakulácia je psychologický problém. Až 69% mužov nevyhľadá lekársku pomoc a viac ako 70% mužov hľadá pomoc na internete. Takmer 43% mužov udáva ako hlavnú príčinu predčasnej ejakulácie stres.

 

Porúch postihujúcich ejakulácii je však niekoľko, napríklad oneskorená, retrográdna, slabá, či bolestivá. Takže jednoznačne najčastejšou poruchou ejakulácia je tá predčasná. O predčasnej ejakulácii môžeme hovoriť, ak trvá približne minútu a nedôjde k uspokojenie partnerky. Týmto problémom trpí približne 33% mužov, ale z nich takmer tri štvrtiny nevyhľadajú lekára. Nie je to choroba, samozrejme ak jej príčinou nie sú závažné zdravotné problémy ako zranenia genitálií, benígna hyperplázia prostaty a iné. V tomto prípade je vhodná "terapia" výživovými doplnkami na predĺženie času súlože, resp. oddialenie ejakulácie.

 

Opačným problémom je oneskorená ejakulácia, ktorá často trvá aj hodiny. Vyskytuje sa v nožička menšom meradle, než predčasná. Riešenie tohto problému je často tvrdým orieškom, pretože príčiny oneskorené ejakulácie sú rôznorodé, psychologické i fyziologické.

 

Slabá ejakulácia je problém, ktorý nemusí trápiť. Ejakulát nestrieka, len vyteká, pretože orgazmus nie je sprevádzaný tak silnými kontrakciami svalov panvového dna, aby došlo k výstreku. Príčinou môžu byť rôzne choroby, avšak po ich vyliečení sa stratí aj problém so slabou ejakuláciou.

 

U mužov môže nastať aj tzv. suchý orgazmus, ktorý môže byť spôsobený poškodením miechy, ale môže byť aj následkom chirurgických zákrokov alebo traumatických úrazov a v neposlednom rade ho spôsobujú rôzne psychofarmaká a lieky na hypotenziu.

 

Retrográdna ejakulácia je porucha, pri ktorej nastane ejakulácia, avšak nevychádza von z tela, ale je presmerovaná do močového mechúra. Takže sa dá ľahko odhaliť prítomnosťou spermií v moči. Príčinou môže byť porucha zvierača, ktorý má toto smerovanie ejakulátu "v popise práce".

 

Ak je ejakulácia bolestivá, môže byť príčinou rozpadov vzťahov, pretože muži strácajú chuť na sex. Bolesť môžu spôsobiť rôzne ochorenia urogenitálneho systému, ale aj nervového systému.

 

K ejakulácii môže dôjsť aj bez silnej erekcie, a to býva najčastejšie po úrazoch chrbtice, diabetu, či pri užívaní psychofarmák. Aj napriek chýbajúcej erekciu muž dosahuje orgazmus aj ejakuláciu.

Čiastočne si s týmito poruchami môžete pomôcť sami, ale majte na pamäti, že príčina môže byť rôznorodá. Vtedy je lepšie vyhľadať odbornú pomoc.

 

Využite silu prírody v tabletkách v podobe prírodných výživových doplnkov

Tabletky na prírodnej báze pre zlepšenie ejakulácie
Keďže schopnosť rozmnožovať sa nám bola daná geneticky, tak matka príroda na nás myslela aj v horších časoch. Pripravila pre nás dary, zázraky prírody, ktoré sú veľkou pomocou pri riešení problémov s ejakuláciou. Rôzne prípravky na podporu erekcie na prírodnej báze obsahujú hlavne extrakty z rôznych bylín a rastlín, ale aj vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny prírodného pôvodu. Tieto zložky preparátov zvyšujú celkovú potenciu a navyše dokážu zvyšovať koncentráciu testosterónu, ktorý je zodpovedný nielen za budovanie svalovej hmoty, ale aj za plodnosť. Týmto spôsobom zlepšujú tieto produkty aj tvorbu spermií a spoznáte to podľa hustoty spermií, pretože čím je viac spermií v ejakuláte, tým je hustejší a naberá na kvalite. Tieto prírodné produkty dokážu stimulovať nervové zakončenia tak, aby sa zabezpečilo prežitie spermií a intenzita orgazmu maximálna - samozrejme vtedy strieka ejakulát rýchlo a ďaleko.

 

Problém s ejakuláciou, najmä tou predčasnou, môžete riešiť aj pomocou znecitlivujúcich gélov, prípadne krémov alebo sprejov. Ich hlavnou zložkou je lokálne anestetikum, najčastejšie benzokaín alebo lidokaín, ktoré čiastočne znecitlivie penis, čím nastane oneskorený prenos vzruchov sexuálnej stimulácie, a tak dochádza k oddialenie ejakulácie. Toto riešenie je krátkodobé, účinné, ale jeho nevýhodou je nutnosť aplikácie v dostatočnom predstihu, aby sa účinná látka stihla vstrebať a nedošlo k nechcenému znecitlivenie partnerky. Z toho dôvodu odporúčame lepšiu alternatívu, ktorou sú výživové doplnky.

 

Výživové doplnky sú obsahovo podobné, len každý má to svoje "správne" zloženie a každý výrobca do nich vkladá "svoje" ingrediencie, z čoho vznikne kokteil výťažkov na podporu potencie, erekcie a všetkých možných sexuálnych schopností od výdrže, sily, dĺžky súlože, kvality ejakulátu až po silu výstreku. Takže môžeme povedať, že väčšina týchto produktov má širšie spektrum účinku, možno viac ako bolo pôvodne zamýšľané.


Najlepšie produkty pre zlepšenie ejakulácie sú:


1. Ultra Potencia - Rýchly pomocník s problémami s potenciou, nedostatočnou erekciou a predčasnou ejakuláciou. Účinok nastúpi rýchlo, a je spoľahlivý. Tento produkt môžete vyskúšať ako prvá pomoc, teraz za výhodnú cenu.

 

2. Vimax Pills - Výživový doplnok na prírodnej báze s komplexným účinkom na prekrvenie organizmu. Zlepšuje erekciu, potenciu, a odstraňuje predčasnú ejakuláciu. Jeho účinok je aj po ukončení užívania dlhodobý. Tento produkt môžete zakúpiť za prijateľnú cenu, v dobrom pomere cena / výkon.

 

3. Semenax - Prírodný doplnok stravy primárne určený pre zlepšenie množstva a kvality semena, zároveň pozitívne ovplyvňuje aj oddialenie ejakulácie, či zlepšenie plodnosti. Úžasný účinok za priaznivú cenu.


Semenax cena


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Tabletky a gély na problémy s ejakuláciou pre väčšie výstreky

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2024 © Turbo24.sk