Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

RECENZIA: Chcete rýchle oplodnenie pre ženy? - Mužom pomôžu tabletky na ejakuláciu

Pridané: 10.04.2019

Ako prebieha počatie a prečo je dôležitá výborná vitalita spermií?

Kvalita mužského ejakulátu, pohyblivosť a množstvo spermií
Oplodnenie je proces, kedy dochádza k splynutiu samčej a samičej pohlavnej bunky, teda mužskej spermie a ženského vajíčka. K oplodneniu môže dôjsť v období 12-16 dňa ženského menštruačného cyklu, kedy dochádza k tzv. Ovulácii. Počas nej sa uvoľní dozreté vajíčko, ktoré je potom približne 10-12 hodín pripravené na oplodnenie. Z celkového počtu približne 200-300 miliónov spermií sa ich k vajíčku dostane len 300-500 a vajíčko oplodní len jedna jediná spermia. Zostávajúce pomáhajú s narušením obalu vajíčka. Netreba však zabúdať ani na to, že na to, aby sa spermia dostala k vajíčku, musí prekonať asi 7,5 - 10 cm, preto je nutné, aby bola dostatočne vitálna a samozrejme pohyblivá. Mimochodom, vzdialenosť od pošvy k vajíčku pre spermiu predstavuje niečo také, ako pre človeka peší pochod na 100 kilometrov. Je to, ako by ste sa vydali pešo z Prahy cez Benešov, Tábor, až do Sobeslavi.

 

Neplodnosť u mužov však môže mať viac príčin. v súčasnosti je to najmä znižujúci sa počet spermií v ejakuláte v dôsledku prehrievania semenníkov, a to najmä sedavým spôsobom života, tesným oblečením, sedením s prekríženými nohami, ale aj zlými stravovacími návykmi a nepravidelným pohlavným stykom. Napríklad syndróm pomalých spermií je spôsobený poruchou proteínu dynein, ktorý má hlavný vplyv na bičík spermie. Keďže tento proteín má hlavnú úlohu v pohybe všetkých bičíkov a riasiniek v ľudskom tele, tak sa tento syndróm objavuje spolu s chronickým zápalovým ochorením dýchacieho systému, ktorého výstelka je tvorená riasinkovým epitelom.

 

Neplodnosť však môže byť spôsobená obezitou, alebo naopak príliš nízkou váhou (najčastejšie u žien). Mužská neplodnosť vzniká následkom poškodenia semenníkov, semenovodov, alebo poruchou spermatogenézy, kedy vznikajú deformované, lenivé spermie so zlou funkčnosťou. Alebo vplyvom azoospermia, kedy spermie nie sú prítomné v ejakuláte. U žien je ešte väčšia škála príčin neplodnosti, napríklad funkčná porucha vagíny, užívanie hormonálnej antikoncepcie, obštrukcie vajíčkovodov, hormonálna nerovnováha, stres, promiskuita, ale aj infekčné ochorenia či imunologická neplodnosť, kedy sú spermie prenikajúce do ženského organizmu zlikvidované imunitnou reakciou. Rovnako ako u mužov, tak aj u žien môže byť príčinou neplodnosti aj genetický faktor.


Keď to nefunguje tak, ako by to malo fungovať

Pohlavný styk, oplodnenie vajíčka, plánované rodičovstvo
Hlavnou funkciou ejakulátu je prenos spermií do ženských reprodukčných orgánov, preto je veľmi dôležité, aby bol ejakulát dostatočne tekutý. Viskozita závisí na zavodnení organizmu, ale tiež od predošlého pohlavného styku resp. prestávky, ktorá bola medzi dvoma pohlavnými styky. Testikulárne obsah predstavuje 5% celkového objemu ejakulátu, 25-35% tvoria sekrét prostaty, 60-75% je produktom semenných vačkov a 3-10% je produktom bulbouretrálních a parauretrálních žliaz. Zloženie ejakulátu môže kolísať približne v týchto rozmedziach, ak niektorá z nich výrazne prekročí hranice, nastáva problém, ktorý má za následok zníženie plodnosti.

 

Kvalita ejakulátu sa hodnotí podľa niekoľkých kritérií. Všeobecne môžeme povedať, že ak je celkový počet spermií v 1ml menej ako 20 miliónov, alebo v celom objeme menej ako 40 miliónov, ide o poruchu ejakulátu. Pričom bežný počet spermií v 1ml ejakuláte je 40-120 miliónov.

 

Na zhodnotenie celkového stavu spermií, teda ich pohyblivosti, morfológia a rýchlosti pohybu, sa používa mikroskopické vyšetrenie, ktoré sa nazýva spermiogram. Vo spermiogramu záleží na celkovom počte spermií, aby mohlo dôjsť k oplodneniu vajíčka, ale aj na ich pohyblivosti a vitalite, či obsahu ostatných zložiek. Z počítaného množstva musí byť podstatná väčšina živá a nemali by medzi nimi byť žiadne deformácie ani malformácie, ktoré sú prejavom ochorenia alebo určitej poruchy. Nie príliš dobrým znakom sú aj zhluky spermií.

 

Za posledné tri desaťročia je všeobecne v populácii pozorované nižšie množstvo spermií v ejakuláte a vzrastajúci počet vývojových chýb. Jedným z možných dôvodov, prečo tomu tak je, je aj zvýšený výskyt estrogénových látok v prostredí, ale aj mnohé iné, napríklad prienik detergentov do tela.

 

Kvalitu semena zhoršuje aj konzumácia alkoholu v krátkom čase pred pohlavným stykom, samozrejme aj konzumácia drog, či fajčenie, ktoré pôsobia ako "zabijaci" spermií.

 

Podpora ejakulácie z prírody. Áno či nie? Názory uživateľov

Bylinné extrakty pre posilnenie plodnosti
Úžasnou možnosťou, ktorú nám ponúka príroda v súčasnosti, je schopnosť doplniť chýbajúce vitamíny, minerály či aminokyseliny formou výživových doplnkov. Ich obrovskou výhodou je absencia vedľajších účinkov, ktoré majú všetky syntetické lieky. Predsa je však na jednu úroveň stavať nemôžeme, pretože výživové doplnky nie sú liekom, aj keď znateľne účinkujú. Ten nastupuje po dlhšom, približne 7-14 dennom pravidelnom užívaní, avšak efekt je dlhodobý.

 

Mnoho odborníkov má skeptický postoj voči potravinovým doplnkom, avšak sami tvrdia, že pokiaľ nie je možné chýbajúce zložky potravy doplniť v strave, je žiaduce práve užívanie výživových doplnkov. V skratke povedané, každý odborník Vám odporučí radšej pomaranče a citróny, než umelo vyrobené tabletky, ktoré organizmus spracováva horšie, a vyťaží z nich menej, než zo samotného ovocia. Pravdou však je, že ak je doplnok stravy absolútne prírodný, bez akýchkoľvek umelých zložiek, jeho užívanie nemá žiadne obmedzenia.

 

Používatelia produktu Semenax majú s týmto výživovým doplnkom len pozitívne skúsenosti. Pochvaľujú si zlepšenie výdrže a intenzívnejšie prežitý orgazmus. Veľa z nich potvrdilo, že za 4-5 týždňov sa ich objem semena zväčšil dva- až trikrát. Niektorí používatelia spozorovali viditeľné výsledky už v prvých dňoch, čo samozrejme závisí na celkovom zdravotnom stave a hydratáciu organizmu. Mnohí oceňujú aj silu erekcie, ktorá bola vyššia, než pred užívaním Semenax-u.

 

Väčšia ejakuláciu a jej oddialenie oceňujú aj užívatelia tabliet Vimax Pills, ktoré sú primárne určené na zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie. Ideálna kombinácia prírodných zložiek má však na mužský organizmus komplexné a dlhodobé účinky. Používatelia sa zhodli na tom, že účinok síce nastupuje pomalšie, približne do 3 týždňov, ale trvá ešte niekoľko mesiacov po vysadení tabliet. Odporúča sa užívanie aspoň 3 mesiace.

 

 Rovnako tak si zlepšenie ejakulácie chvália aj užívatelia Ultra Potencia, ktorá je vhodnou alternatívou, ale za vyššiu cenu, ktorá zodpovedá rýchlejšiemu nástupu zlepšenie prekrvenia periférnych častí tela vrátane penisu, a synergickému pôsobeniu bylín na prečistenie cievneho systému.


Najvhodnejšie produkty na podporu produkcie ejakulátu a zvýšenie plodnosti:


1. Semenax - Prírodný doplnok stravy priamo určený pre zvýšenie tvorby a kvality semena. Pomáha tiež s predčasnou ejakuláciou. Výhodne balenie za prijateľnú cenu.

 

2. Vimax Pills - Komplexne pôsobiaci výživový doplnok s čisto prírodným zložením. Účinkuje dlhodobo aj po ukončení užívania. Ovplyvňuje nielen potenciu, erekciu a zväčšenie penisu, ale aj zlepšenie plodnosti.

 

 

3. Ultra Potencia - Rýchly výživový doplnok so širokým spektrom účinku. Pozitívne ovplyvňuje potenciu, erekciu, odstránenie predčasnej ejakulácie, ale aj zlepšenie kvality ejakulátu. Produkt za vyššiu cenu, ale s veľmi rýchlym a spoľahlivým účinkom.


Semenax lekáreň


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RECENZIA: Chcete rýchle oplodnenie pre ženy? - Mužom pomôžu tabletky na ejakuláciu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk