Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Najlepšie produkty - tvorba spermií, objem semena a zvýšenie ejakulátu

Pridané: 10.04.2019

Z čoho sa skladajú spermie a čo ovplyvňuje ich kvalitu?

Z čoho sa skladá mužský ejakulát
Ejakulát je tekutina, ktorá napomáha spermiám prežiť čo najdlhšie, aby boli schopné oplodnenia. Odborne môžeme povedať, že ide o sekrét mužských pohlavných žliaz. Je to bielošedá telesná tekutina, ktorá v sebe nesie spermie, proteíny, fruktózu a rôzne enzýmy, ktoré udržiavajú ejakulát vitálny.

 

Medzi hlavné súčasti ejakulátu patrí preejakulát, ktorý vzniká pri vzrušení a vyteká cez močovú trubicu v prvých fázach pohlavného styku alebo masturbácie. Väčšinou ide o malé množstvo tekutiny, ale niektorým mužom sa stáva, že preejakulátu je viac a pomýlia si ho s predčasnou ejakuláciou. Táto tekutina tiež väčšinou obsahuje životaschopné spermie, ktoré sú schopné oplodnenia, hovorí sa mu odborne Credého roztok.

 

Spermie sú mužské pohlavné bunky, ktoré vznikajú v semenníkoch a v procese ejakulácie sa dostávajú z tela von.

 

Ďalšie zložky ejakulátu sa tvoria v semenných vačkoch, ktoré sú párovými žliazkami v blízkosti močového mechúra. V nich sa tvoria aminokyseliny, enzýmy, citráty a Flavin, ale aj fruktóza, ktorá je jediným zdrojom energie pre prežitie spermií. A tiež prostaglandíny, ktoré zaisťujú, aby imunita ženského tela nepristúpila k zabíjaniu spermií. Vznikajú tu aj proteíny a vitamíny.

 

Takmer štvrtinu ejakulátu tvorí sekrét prostaty, ktorý je zložený z PSA špecifického antigénu a pre telo veľmi dôležitého zinku.

Cowperova žľaza produkuje galaktózu a hlien, ktorý zvyšuje pohyblivosť spermií vo vagíne a je zodpovedný za gélový vzhľad ejakulátu.

 

Kvalitu ejakulátu a jeho zloženie najviac ovplyvňuje strava. Preto je veľmi dôležité racionálne stravovanie. Zdravá životospráva celkovo ovplyvňuje nielen kvalitu, ale aj pohyblivosť spermií - ich motilitu. Čo je veľmi dôležité pri zvýšenie plodnosti muža. Takže pohyb a zdravá strava sú základnými kameňmi plodnosti.

 

Strava vo významnej miere ovplyvňuje aj chuť ejakulátu. Ak je hlavnou zložkou na tanieri muža mäso, jeho semeno má slanší príchuť. Pokiaľ je v strave vysoký podiel ovocia, najmä toho sladkého, semeno bude sladšie.


Ako podporiť tvorbu spermií a samotného ejakulátu?

Čím podporiť tvorbu semena a zabezpečiť oplodnenie partnerky
Tvorba spermií a teda ejakulátu je jednou zo základných podmienok splodenie potomka. Všeobecne môžeme povedať, že tvorbu spermií a ejakulátu podporuje zdravý životný štýl. Tým však nechceme a nemôžeme povedať, že u mužov, ktorí nemajú najzdravšie životný štýl, sa spermie tvoriť nebudú. Budú, ale ich motilita a kvalita budú horšie. Ako teda podporiť tvorbu ejakulátu a spermií? Zhrnieme to do niekoľkých bodov:

 

1. Racionálna výživa a pohyb

 

Strava nielenže ovplyvňuje kvalitu a chuť ejakulátu, ale pokiaľ je vyvážená a podporená pohybom, môže významne ovplyvniť tvorbu spermií. Telesný tuk udržiava hladinu estrogénu (ženský pohlavný hormón) vyššia a tým sa znižuje hladina testosterónu, ktorý je tak dôležitý pre tvorbu spermií. Ak sa teda tuku budete zbavovať, nastane zvyšovanie hladiny testosterónu a rovnako tak nastane zvýšenie chuti na sex a tiež vyššiu produkciu ejakulátu. Produkciu testosterónu možno podporiť aj niektorými potravinami, ktoré môžeme vo vyššej miere zahrnúť do svojho jedálnička. Sú to najmä vajcia, tuniak, morské plody, zázvor, kurkuma, brokolica, fazuľa, šošovica, avokádo, vlašské orechy, ale aj hovädzie mäso.

 

2. Pitný režim

 

Jeho dodržiavanie má zásadný vplyv na zvýšenú tvorbu ejakulátu. Najmä ak vypijete 1 - 2 litre vody alebo slabšieho čaju, najlepšie bez cukru. Ale nič sa nemá preháňať, netreba kvôli tvorbe ejakulátu preťažovať obličky.

 

3. Cigarety

 

Mnohí muži sa nedokážu tohto zlozvyku zbaviť, ale mnohé z nich, keď v momente zistí, že je vážnym problémom, ktorý bráni počatiu potomka, odkladajú cigarety bokom. V krátkom čase môžu spozorovať zmeny v podobe vyššieho objemu ejakulátu.

 

4. Prehrievanie

 

Pre správnu tvorbu spermií je potrebná teplota nižšia, než je telesná teplota, aj z toho dôvodu sú semenníky uložené mimo telo. Preto pre zachovanie tejto funkcie je potrebné vynechať všetky faktory, ktoré teplotu v rozkroku zvyšujú. Najčastejšie je to tesné oblečenie, nepriedušné oblečenie, ale aj dlhé sedenie bez pohybu, či sedení so skríženými nohami.

 

5. Testosterón

 

Je to najdôležitejšie pohlavný hormón, ktorý je zodpovedný za celý rad funkcií mužského organizmu. Čím je viac testosterónu, tým je aj vyššia tvorba spermií. Preto na testosterón nikdy nezabúdajte, jeho tvorbu môžete ľahko podporiť výživovými doplnkami.

 

6. Stres

 

Stres je faktor, ktorý negatívne ovplyvňuje celý organizmus, vrátane produkcie spermií a ejakulátu. Pri strese dochádza k zvýšenej tvorbe stresového hormónu, ktorým je kortizol, a ten znižuje tvorbu testosterónu. Odporúča sa relaxovať, oddychovať, a môžete aj meditovať.

 

Prírodné zázraky podporujúce tvorbu spermií a ejakulátu

Zázraky z prírody pre liečbu mužskej impotencie
V minulosti sa hovorilo, že za neschopnosťou počať dieťa stojí žena a jej neplodnosť. V súčasnosti však vieme, že to nie je celkom pravda. Moderná, rýchla a stresom preplnená doba znížila plodnosť mužov tak, že bilancia je teraz vyrovnaná medzi mužmi a ženami.

 

Plodnosť môžeme podporiť vďaka prírode, ktorá na nás stále myslí. Ponúka nám zázraky na zvýšenie tvorby spermií a ejakulátu, čím zvyšuje mužskú plodnosť. Spomenieme tie, ktoré majú najväčší význam.

 

Omega-3-mastné kyseliny

 

Sú dôležité pre zdravie a celkovú vitalitu spermií. Ich najväčším zdrojom sú vlašské orechy, ľanové a iná semienka, ale aj rastlinné oleje, napr. Repkový.

 

Vitamíny skupiny B

 

Bohaté množstvo týchto vitamínov môžeme nájsť v pivovarských kvasniciach - teda aj nealkoholické pivo je prospešné, a to najmä pre pohyblivosť spermií. Zároveň tieto vitamíny pôsobia ako prevencia zníženia kvality spermií.

 

Zinok

 

Je to minerálny prvok, ktorý podporuje tvorbu testosterónu. Potraviny bohaté na zinok sú napríklad tekvicové semienka, hovädzie mäso, pečeň, vajcia, kakao, strukoviny, orechy, celozrnné obilniny.

 

Selén

 

Je to veľmi účinný antioxidant, ktorý má vynikajúci vplyv na tvorbu spermií a ich motilitu.

 

Alicin

 

Je to látka, ktorá sa prirodzene nachádza v cesnaku a prispieva k zvýšeniu pohyblivosti spermií.

 

Vo vyváženom a zdravom jedálničku mužov, ktorí chcú zlepšiť vitalitu spermií, by nemali chýbať banány, ktoré svojim zložením priaznivo ovplyvňujú spermie. Vitamíny A, C a E sú tiež veľmi dôležité pre správne fungovanie pohlavného systému mužov. Spomínané a mnohé iné prírodné zázraky sú pokladom, ktorý nám príroda dáva na podporu mužskej plodnosti. Ak je nevieme do tela dostať prírodnou cestou, môžeme ich užívať v podobe výživových doplnkov. Ich zloženie je navrhnuté tak, aby čo najlepšie ovplyvňovali tvorbu spermií, ich pohyblivosť a celkovú životnosť.

 

Na celkové zlepšenie kvality spermií a ejakulátu Vám môžeme odporučiť výživový doplnok Semenax. Ten vďaka obsahu všetkých látok, ktoré podporujú tvorbu spermií, napomáha aj zväčšenie objemu semena a odstránenie predčasnej ejakulácie.

 

Aby nebol sexuálny zážitok len o plodenia potomka a dostatočne si ho užili obaja partneri, odporúčame produkt Vimax Pills, ktorý pôsobí dlhodobo a komplexne na prekrvenie periférnych častí organizmu, zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu a tiež na oddialenie ejakulácie.

 

Podobným produktom je aj Ultra Potencia, ktorá však pôsobí rýchlejšie a rovnako účinne. Priaznivo ovplyvňuje potenciu, zlepšuje problémy s erekciou a ejakuláciou.


Najlepšie produkty na podporu tvorby semena:


1. Semenax - Najvhodnejší produkt pre zvýšenie tvorby spermií a zväčšenie objemu ejakulátu. Zvyšuje vitalitu spermií a tiež mužskú plodnosť. Všetko za prijateľnú cenu.

 

2. Vimax Pills - Podporí sexuálny zážitok oboch partnerov. Pozitívne pôsobí na zlepšenie erekcie, ejakulácie, a tiež na zväčšenie penisu. Dlhodobý účinok pri pravidelnom užívaní.

 

3. Ultra Potencia - Rýchle zlepšenie potencie, erekcie, a odstránenie predčasnej ejakulácie. Zvyšuje libido a pôžitok z orgazmu. Rýchly nástup účinku opäť za primeranú cenu.


Semenax predaj


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Najlepšie produkty - tvorba spermií, objem semena a zvýšenie ejakulátu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk