Novinky
Vimax Pills - Recenzia

Kde kúpiť najlepšie doplnky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETKY PRE MUŽOV: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednať so zľavou 10 percent na Madcat.cz Doplnok výživy pre ŽENY: Clitorin -...

viac
Blog / Články

Mužské semeno - vyskúšajte prípravky na ejakuláciu

Pridané: 10.04.2019

Vznik a obsah mužského semena. Ako to celé funguje?

Mužské pohlavné orgány, zloženie spermií, oplodnenie vajíčka
Semeno je telesná tekutina, sekrét mužských pohlavných žliaz. Ejakulát je tekutý a má bielu, bielošedá až žltkastú farbu, ktorá však závisí na hladine proteínov, takže biely ejakulát bude obsahovať najviac proteínov. Ejakulát je v podstate transportným médiom pre spermie, pretože mimo neho by neprežili. Jeho úlohou je dostať spermie von z mužského tela, prenos do ženského tela a udržanie vitálnych spermií čo najdlhšiu dobu a následné oplodnenie vajíčka. Mimo mužského tela pritom dokážu spermie prežiť 1-4 dni. Je to doba, kedy sú ešte oplodnenie schopné.

 

Semeno sa dostáva z tela v procese ejakulácie, ktorá nastáva po sexuálnej stimulácii, a to vo chvíli vyvrcholenia. Ejakulácia je spojená s orgazmom, ktorý nastáva tiež po sexuálnej stimulácii, vďaka ktorej sú podráždená nervové zakončenia, ktorá vysielajú signály do mozgu, a ten odosiela pokyn pre začiatok ejakulácia. Dochádza k stiahnutiu svalov panvového dna a zo semenných žliaz sú vypudené spermie, ktoré prechádzajú semenovodmi a v prostate sa spermie dostávajú do jej sekrétu a putujú už ako ejakulát ďalej. Dochádza k uzavretiu vchodu močovej trubice a ejakulát sa dostáva von. Ejakulácia prebieha obvykle v 10-15 kontrakciách, pričom semeno sa dostáva von v prvých približne 3 kontrakciách. Zostávajúce kontrakcie sú len doznievajúcej.

 

Ejakulát je zložený zo spermií a semennej plazmy. Spermie sú mužské pohlavné bunky, ktorých hlavnou úlohou je oplodnenie vajíčka. Ich zrenie trvá 72 dní a životnosť v závislosti na prostredí je zhruba 30 dní, okrem mužského tela 1-4 dni. Pred oplodnením musí spermie prejsť pomerne dlhú cestu a prekonať približne 7,5-10cm, aby sa dostali k vajíčku. Počas jednej ejakulácia sa dostane z tela von veľké množstvo spermií. Najmenej 40, najviac 120 miliónov spermií v 1 ml ejakulátu, pričom bežný objem ejakulátu u zdravého muža je 2-6 ml.

 

Semeno je ľahko zásadité, jeho pH sa pohybuje v rozmedzí 7,2-7,8. Z chemického hľadiska je tvorené veľkým množstvom minerálnych látok, z ktorých najvýznamnejšie sú zinok, meď, horčík, vápnik či sodík. Základný zdroj energie pre spermie tvorí fruktóza, ale aj iné cukry, tiež veľmi dôležitý vitamín C a asi 400 rôznych druhov bielkovín.


Problémy so semenom. Čo je najčastejším problémom?

Neplodnosť, impotencia, nedostatočná erekcia
Nedarí sa Vám počať potomka? Partnerka je v poriadku? Tak potom bude problém vo Vás. Základným prejavom poruchy ejakulátu je jeho čírosť, ktorá je normálne len v období dozrievania u mladých chlapcov, kedy nie sú v ejakuláte prítomné spermie. Ak sa toto vyskytne u dospelých mužov, jedná sa o azoospermiu, ktorá môže vznikať na troch úrovniach.

 

Pre-testikulárna azoospermia, kedy sú semenníky v poriadku, ale organizmus nemôže vytvoriť spermie. Najčastejšie býva príčinou hormonálna porucha, alebo stavy po aplikácii chemoterapeutickej liečby.

 

Testikulárna azoospermia, kedy semenníky neplní svoju funkciu. Najčastejšou príčinou nefunkčnosti semenníkov je infekčné ochorenie urogenitálneho traktu, genetická predispozícia, radiácie alebo chemoterapia v liečbe rakoviny, ale môže to byť aj zranenie v oblasti pohlavných orgánov.

 

Post-testikulárna azoospermia je prípad, kedy dochádza k normálnej tvorbe spermií v semenníkoch, ale ak sa v semenných vačkoch nachádza prekážka, hovoríme o obštrukčná azoospermii. Ďalšou príčinou môže byť vasektómia alebo retrográdna ejakulácia.

 

Ďalším neklamným znakom, že niečo nie je v poriadku, je tiež prítomnosť krvi v ejakuláte. Tá sa môže uvoľňovať na viacerých miestach urogenitálneho traktu. Najčastejšie je to pri zranení alebo zápale močových ciest alebo močového mechúra, ale aj rakovina či močové kamene. Ďalšie miesta možného vzniku krvácania sú prostata, semenník, nadsemenníky, semenovody, a samozrejme močová trubica.

 

Bolesť pri ejakulácii nastáva počas vyvrcholenie, najčastejšie je to pocit pálenia alebo samotnej bolesti. Objaviť sa môže na viacerých miestach, napríklad v blízkosti análneho otvoru, kedy sa pravdepodobne jedná o ochorenie prostaty, v oblasti samotného penisu či semenníkov, alebo močovej trubice. Neriešené bolestivá ejakulácia väčšinou vedie k úplnej sexuálnej abstinencii a následnému narušeniu partnerského vzťahu. Preto ak sa u vás objavia, neváhajte, navštívte lekára.

 

Prípravky na ejakuláciu Vám pomôžu zlepšiť jeho kvalitu

Výťažky z liečivých bylín na podporu potencie
Neplodnosť je problém, ktorý sa vyskytuje v poslednej dobe oveľa častejšie, než kedysi. Aj preto je trh doslova zaplavený produkty, ktoré Vám môžu pomôcť s ejakuláciou. Uvedomiť si však musíte to, že nie každému muži môžu tieto produkty pomôcť. S najväčšou pravdepodobnosťou trpíte neplodnosťou pre nízku hladinu hormónov, alebo pre nedostatok vitamínov a stopových prvkov v strave, a v tom Vám budú tieto produkty nápomocné. Samozrejme je potrebné vyčkať na nástup účinku, ktorý môže niekedy trvať dlhšie, čo je však u výživových doplnkov normálny stav.

 

Ak netrpíte poruchou plodnosti, ale chcete iba zvýšiť množstvo ejakulátu alebo samotných spermií v ňom, zamerajte sa na to, čoho máte nedostatok. Stravu je potrebné racionalizovať, zaradiť pohyb a cvičenie do denného programu. S ostatným Vám vo veľkej miere môžu pomôcť práve výživové doplnky, najmä s doplnením vitamínov A, B, C aj D, ale aj stopových a minerálnych prvkov, ako sú zinok, meď či selén. Pre spermiogenézu sú dôležité aj aminokyseliny ako L-karnitín, L-arginín, alebo L-lyzín. Všetky tieto zložky sú obsiahnuté vo výživových doplnkoch na podporu tvorby semena.

 

Výživové doplnky zlepšujú celkový zdravotný stav organizmu a zvládnu priaznivo ovplyvňovať určité problémy. V tomto prípade pôsobí aj na ejakuláciu. Väčšina týchto doplnkov obsahuje extrakty z rôznych bylín, najčastejšie z Macy peruánskej, Aschwagadhy, Ženšenu pravého, senovka, ale aj Kotvičníku zemného. Obsah kapsúl sa líši podľa výrobcu, preto môžete kúpiť preparát na zlepšenie erekcie s účinkom aj na zlepšenie množstva alebo kvality ejakulácie. Z plejády dostupných výživových doplnkov sú najpredávanejšie eJoy, Zerex, Proerecta, Erexan, Vimax Pills, Clavin, Ultra Potencia. Samozrejme sú dostupné aj iné účinné výrobky a je teda na Vás, ktorý z nich zvolíte ako najvhodnejšie pre Vás.


Najlepšie produkty pre zlepšenie ejakulácie:


1. Vimax Pills - Výživový doplnok s komplexným a dlhodobým účinkom na potenciu, erekciu, a tiež s pozitívnym vplyvom na ejakuláciu. Produkt, ktorý dokáže pri pravidelnom užívaní zväčšiť penis. Teraz za výbornú cenu.

 

2. Ultra Potencia - Produkt, ktorý pomáha expresne rýchlo s erekciou, ale aj potenciou a samozrejme s predčasnou ejakuláciou. Účinný a rýchly za cenu zodpovedajúcu kvalite a efektivite.

 

3. Semenax - Prírodný výživový doplnok na podporu produkcie semena, oddialenie ejakulácie a tiež zlepšenie kvality spermií. Najvýhodnejšie v pomere ceny a účinku.


Semenax predaj


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Mužské semeno - vyskúšajte prípravky na ejakuláciu

vložiť nový komentár
22.05.2019 pridal atomer-user
Copyright 2019 - 2023 © Turbo24.sk